Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5653. anygma
2008. nov. 25. 17:56
Sziasztok! Kb mennyi telt nektek az elhatározástól a műtétig?
5652. lehotaine
2008. nov. 25. 17:40

Sziasztok!


Holnap leszek 6 hetes, tettem fel képeket, de csak oldalról egyelőre, mert a köldökömnek még gyógyulgatni kell. Én elégedett vagyok az eredménnyel, s remélem soha nem kell a lógó hasamra emlékeznem.


Üdv Mindenkinek!

2008. nov. 25. 16:38
Raktam fel két új képet,szerintem alakul.Sziasztok.
5650. lurtaki (válaszként erre: 5649. - Hencsy)
2008. nov. 25. 13:58
Köszönöm kérdésedet. Telefonálnom kell, ha jól leszek, de engem a Soten fognak műteni. Remélem nem lesz tele a sebészet összetört emberekkel...és akkor talán még idén megcsinálja. Egyébként fülkürt hurutom is lett, szóval még nem érzem, hogy a gyógyulás útjára léptem volna, pedig amit lehet megteszek érte...
5649. hencsy (válaszként erre: 5639. - Lurtaki)
2008. nov. 25. 12:00

Szia Lurtaki,



Hogy vagy? Alakulsz?Van már időpontod?

5648. zselatin (válaszként erre: 5645. - Szilascity)
2008. nov. 25. 09:50
Hát nálunk csak az eső esik rendületlenül. Én még havat csak a tévében láttam idén, pedig a lányom már nagyon várja és nem érti, hogy itt miért nem esik:)
5647. Szmandi73 (válaszként erre: 5640. - Szilascity)
2008. nov. 24. 20:46

Szia! Írtam neked ma, hogy beszéltem a dokival és holnap megnéz. Nem mondott semmi különöset a telefonba, csak hogy menjek fel. Rákérdeztem a lámpára, azt mondta, arra a területre ne lámpázzak, de a többire lehet.

Tényleg szép a hóesés, de nekem elég húzós lesz a jövő hetem, sok törött csukló, boka és combnyak... Ilyenkor mindenki kimegy az utcára, olyan is, aki egyébként sosem! :DD

5646. szilascity (válaszként erre: 5642. - Leddy27)
2008. nov. 24. 20:37

Szia Leddy!

Lehet hogy már sokkal többet dolgozol és az izom működésbe lépett itt ott.Nekem is néha csinál ilyeneket.Főleg hogy már néha elfelejtkezem magamról és csinálok olyat is amit nem kéne!Ilyenkor érzem az izomfájdalmat.

5645. szilascity (válaszként erre: 5641. - 44fecb587c)
2008. nov. 24. 20:32

Köszi a segítséget de már rajtam van!Egyedül tettem::))))Hurrá!Olyan vérszemet kaptam amikor olvastam,hogy azonnal nekiláttam a műveletnek és lám sikerült is azonnal.Így már egyszerűbb az élet is!!!

Én is bugyiban dolgozom (még szerencse hihihi)Mikor hazajövök akkor azért jól esik feltenni a haskötőt.Viszont a melóba sokkal kényelmesebb a bugyi.A kicsi széken meg a földön ülve a gyerekekkel a haskötő nagyon rossz.

Hát lányok ez a táj odakinn csodás és ez a hóillat.Csak már másodszorra indulok havat lapátolni.Csak esik esik.....Mondaná is a micimaci:hull a hó és hózikzikzik.....

Én ilyenkor azt szoktam: Esik a hó nagy csomóban.Vera mászkál kinn a hóban.Vera elment az eszed!A hóesés betemet....

5644. lizi35 (válaszként erre: 5640. - Szilascity)
2008. nov. 24. 20:25
Hali Szilas! A szükség nagy úr,ha nincs segítséged akkor egyedül is megoldod a kötözést! Velem is az történt,hogy egyik este elaludt a párom és nem volt szívem felkelteni,így egyedül oldottam meg a kötözést,először megkínlódtam vele,de utána megy,mint a karikacsapás!!!
5643. hencsy (válaszként erre: 5639. - Lurtaki)
2008. nov. 24. 20:16
Szerintem igen
5642. leddy27
2008. nov. 24. 19:03

Sziasztok!

Gondoltam mesélek mi újság velem :)

A bal oldalam szombat óta elég furcsán viselkedik, picit dagadtabbnak is érzem, meg ha felegyenesedek, vagy csak felállok is olyan kő szerűen beleszúr. Ezért amikor tudom, visszaveszem itthonra a haskötőt, hogy jobban tartsa, mint a szorítós bugyi. Még mindig a contracuccal kenem esténként, nekem az vált be, bár néha napközben bekenem a körömvirággal is, de ritkán.

Kölcsön kaptam aloe spricnit, ma felfújtam rá, de délutánra úgy elkezdett viszketni, hogy fogtam és lemostam, most bekentem megint a contrával.

Lehetséges, hogy érzékeny vagyok rá és azért viszket vagy különben is viszketett volna és csak ráfogtam az aloéra? :) Most megint felraktam a haskötőt, mert jó, ahogy tartja, remélem nem lesz gond a dagadásból, a szúró érzés már múlik, de még mindig dagadtabb az az oldal.

Hétvégén vizes helyre utazunk, úgyhogy nem akarok bajt, jegelni hogy és mennyit szoktátok?

5641. 44fecb587c (válaszként erre: 5640. - Szilascity)
2008. nov. 24. 18:33
Szia Szilas! Már rutinosan!A legelső lépés:lefekszem az ágyra,nadrág,bugyit lehúzom combomig.A derekam alatt van a haskötő,bekrémezem a heget,ráteszem a gézlapokat,erre rá a csíkra levágott gézt / 1m x 80 /ebből vágom a csíkot.És mivel a gézcsík tartja jól nem mozdulnak el a pici gézlapocskák,könnyen ráhúzom a bugyit.Amikor a bugyival/fixáltam/,két kézzel /a haskötőt középrésznél fogom és magamra rakom.Alul felül megigazítom a tépőzárat,és ügyes mozdulattal alulra benyúlok a bugyit kicsit lehúzom,hogy késöbb ha kell pisilnem gond nélkül menjen. akkor már a géz nem mozdul el mert a haskötő szorítja. .Ami még könnyebb, ha hasszorítós bugyit veszek fel,mezei bugyi helyett,és a haskötőt azt már állva is rá lehet tenni,néha így is csinálom,csak az egy kicsit körülményesebb a wc-használata közben,mivel a hasszorítós bugyi fogja a gézt.Ez akkor jó ha már nem kell krémezni.Remélem érthetően leírtam,ha valamelyik rész nem érthető szívesen megfogalmazom a nem értett részt.Puszi !
5640. szilascity (válaszként erre: 5635. - 44fecb587c)
2008. nov. 24. 17:45

Drága Virili!

Azt mesél el nekem hogy ezt a haskötős mutatványt hogy csinálod egyedül???????Nekem ez még eszembe sem jutott,hogy egyedül is lehetne:))))


Andi mivan veled?????Voltál dokinál,beszéltél vele????

5639. lurtaki (válaszként erre: 5630. - Hencsy)
2008. nov. 24. 14:34

köszi, de már elhalasztottuk, addig amíg meggyógyulok...:-((( talán be tud tenni még a közeljövőben.

C-vitamint ezerrel nyomom kapszula, citom, narancs, alma stb formájában, gőzölés, infralámpa, de szörcsögök erősen. Echinaceát homeósban szedek, az is jó?

5638. lizi35 (válaszként erre: 5632. - Hencsy)
2008. nov. 24. 10:37
Hali! én mindent tudtam csinálni,persze nem ész nélkül,az a legjobb,ha fokozatosan állsz vissza és mindig ha csinálsz valamit pihenni kell szerintem,nekem így vált be!Szilas hozzászólásával is teljesen egyet értek! Segitség a kötözésnél elkel,mert a haskötős mutatvány föleg az elején szerintem két emberes ( vagy másfél emberes,mert magamon kivül kellett a párom is)
5637. Szmandi73
2008. nov. 24. 10:35
Halihó mindenkinek! Holnap 14:00-ra megyek Kelemen doktorhoz, megbeszéltem vele, hogy megnéz, úgyis a héten leszek 6 hetes, akkor letudjuk azt is. Egyre kevesebb a váladék és már nem feszül annyira a heg mellett
2008. nov. 24. 09:06

Most már az orvosom is könyörög, hogy keressek egy plasztikai sebészt, mert elég ronda a régi seb.


NEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMM!

5635. 44fecb587c (válaszként erre: 5632. - Hencsy)
2008. nov. 24. 08:46
Szia hencsy.A legnagyobb erő ami bennünk volt,az a: végeredmény, hogy végre megszabadulsz a nem kívánt hastól,szerintem ez iszonyú erőt ad, a műtét előtt-után is.Túl leszel rajta, észre sem veszed és már otthon vagy. Én is féltem, de nem volt miért, mert minden simán ment,de a szobatársaimnak is akikkel együtt voltam, pedig nekik még izmot is varrtak ,és hősiesen, boldogan totyogtunk a folyosón.Én is szerdán leszek 3 hetes, és mindent csinálok, emelés kivételével,3 napja már a haskötőt is egyedül rakom fel, nem kell segítség.Nem lesz semmi baj,nemsokára boldog új pocaktulajdonos leszel. Szia
5634. zsazso (válaszként erre: 5632. - Hencsy)
2008. nov. 24. 08:15

Szia Hencsy !


Az izgulás természetes dolog. De esküszöm neked én 100x rosszabbra voltam felkészülve. És nagyon jó érzés volt , hogy nem is olyan hú de borzasztó. Komolyan mondom , hogy a cici műtétem rosszabb volt, pedig az ehhez a műtéthez " pici ".

Én is csináltam minden házi munkát már a 4. naptól , egyedül az emelés az amire nagyon oda figyeltem és még figyelek is .Szerdán leszek 3 hetes. Egy régi poci műtétes irta nekem műtétem előtt , hogy minden a fejben dől el , és mivel nagyon akarod és várod , igy nem is fog fájni. És gondold végig a folyamatot, tervezed , elmész a konzira, és végre azt várod , hogy mehess a műtétre. És utánna már csak mindig jobb lesz, és hát nem utolsó sorba a szép poci. Kitartás !!!!

5633. szilascity (válaszként erre: 5632. - Hencsy)
2008. nov. 24. 07:21

Szia Hencsy!

Én is rettenetesen zabszemeltem!A kórházban nem aludtam egy percet sem a műtét előtt!Este adnak egy enyhe nyugtatót vedd be!!!!

Igaz nekem már nem kicsik a gyerekeim tehát őket nem kell már "ellátni"!De szerencsére én teljesen tudtam mindent csinálni.Mosás,főzés,takarítás.Kivétel az emelgetés mert a doki azt szigorúan megtiltotta 6 hétre!Azt mondta ez nagyon fontos,hogy betartsam,meg a torna.Azt sem lehet 6 hétig.De lehet hogy más doki mást mond vagy ajánl.Ne izgulj!!!!Nekem a műtét utáni délután és éjszaka volt rettentő de amikor már végre felállhattam jobb lett.Nekem volt egy tündéri szobatársam aki ellátott mindenféle értékes infóval!(Még most is köszi Andi)pl:Műtét előtt sokat igyak nagyon sokat!Kispárna!!! A derekad alá nagyon jó!!!Sportkupakos innivaló 1 üveg mert utána abba tudsz önteni és könnyebb az ágyban inni így.No most hirtelen ennyi biztos másnak is van jótanácsa!

5632. hencsy
2008. nov. 23. 21:10

Lányok,



Műtét után amikor haza mentetek mennyire tudtátok magatokat ellátni, vagy esetleg a gyerekeket?

5631. hencsy (válaszként erre: 5618. - Szilascity)
2008. nov. 23. 21:08

Köszi, köszi,


Nincs gond a fogyival,csak inkább fóbiámmá vált vagy mi a szösz. De az is lehet, hogy ez már a zabszem effektus:-) minden mással egybekötve. Olyan közeli az indőpont...

5630. hencsy (válaszként erre: 5620. - Lurtaki)
2008. nov. 23. 21:07
C vitamin, Royal Jelly, és Fv. Eshinacea Supreme. Nekem a gyerekeknél bejött:-)
5629. hencsy (válaszként erre: 5625. - Szilascity)
2008. nov. 23. 21:04
Ez jól hangzik, nyam, nyam:-))
5628. hencsy (válaszként erre: 5619. - Szmandi73)
2008. nov. 23. 21:03
Köszi az infót, na arra én is kiváncsi leszek, ha csak 1,5 kg- val leszek kevesebb boldog leszek:-)))
5627. hencsy (válaszként erre: 5626. - Nyerges107)
2008. nov. 23. 21:02
az jó, köszi. Már ez a fóbiám, pedig nem hízok csak fogyok de mégis:-)))
5626. nyerges107 (válaszként erre: 5613. - Hencsy)
2008. nov. 23. 20:40

Szia !

Nincs súlymérés semmikor.

2008. nov. 23. 19:52
Újabb recept!Isteni finom töltött csirkemellet csináltam!Az egyiket aszalt sárgabarackkal a másikat aszaltszilvával töltöttem és diós panírban sütöttem.Már régóta tepsiben készítem a rántott húst éppenhogy csak megkenem olajjal a tepsit egy kicsit.Nagyon fincsi lett.Egyébként diétás panírt is lehet kapni én a fiamnak vettem már.De a dietetikus konyha (egy ismerősöm csinálja)Ők konfleks-be paníroznak zsemlemorzsa helyett.Nagyon jó.Na ha unjátok szóljatok!:))))
5624. szilascity (válaszként erre: 5623. - Be52090d01)
2008. nov. 23. 19:46

Szia Kata!

Nekem is szokott keményedni bár több mozgástól.Gondolom,hogy más orvostól is kérhetsz tanácsot és meg is vizsgál ha gond van!Nyílván hátrahagyta a betegeit más dokira!Lehet az izom keményedik ahogy egyre többet mozogsz!Az is lehet ez a hülye idő is okozza!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook