Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2008. dec. 3. 06:05

Szép jóreggelt!Üdvözlöm az új tagokat a fórumon!

Köszönöm a sok gratulációt!Valóban büszkék vagyunk egymásra a lányommal de ez nap mint nap így van!:)

Leddy valóban nagyon csini vagy a képen.Gratulálok!!!

Szia Velvetcat!

Hát ez a hasműtét nagy dolog de én meghajtom magam mindenki előtt aki belevág!!!!Én nem néztem videót!!!!A kórházban nagyon izgultam de szerencsére kifogtam egy tündéri szobatársat Szmandi73 személyében!!!!Így nekem talán a sok tanács amit tőle kaptam segített.Már írtam valahol,hogy a pótpárna amit bevittem sokat segített a derekamon!!!Persze bármit bevihetsz magaddal.Nekem a mütétet követő délután és éjszaka volt horrorisztikus!!!De másnap reggel mikor felállhattam onnan rohamosan javult a dolog.Másnap már hajat mostam.Szerencsére én már harmad naptól nem szedtem fájdalom csillapítót.Nekm az altatás viselte meg a gégémet vagyis a cső,attól nagyon köhögtem napokig ezért sztreptilszt és ha érzékeny vagy akkor valamit köhögésre érdemes vinni.No de befejezem mert ez már kész regény

Üdv Vera

5774. Szmandi73 (válaszként erre: 5761. - Fittnes)
2008. dec. 2. 22:50
Szia! Elvileg műtéti sebbel kb. 1/2 évig nem szabad szolizni, sem napozni, az UV sugárzás a hegszövetet károsítja.
5773. Szmandi73 (válaszként erre: 5772. - Velvetcat)
2008. dec. 2. 22:44

Szia! Nekem sem volt jó ötlet megnézni a videót műtét előtt, igaz, akkor már nem nagyon volt visszaút, annyira a végén tartottam az időnek. Voltam már műtőben mint néző, eü-ben dolgozom, ráadásul balesetin, úgyhogy láttam ettől rondább dolgokat is, de ott nem én voltam a főszereplő... Az volt benne a legrosszabb, hogy tudtam, velem is ezt fogják művelni :D. A szándékomon nem változtatott ez sem, és örülök, hogy végigcsináltam, mert teljesen megváltozik az ember, külsőleg és belsőleg. És neked belül ez annyira jó érzés, hogy volt bátorságod és megtetted, magadért, mert szerintem legtöbbünk önmagáért teszi. Engem elfogadott a környezetem olyannak, amilyen voltam, senki nem hajszolt, hogy operáltassam meg magam, sőt! Inkább féltett a családom, tudták, hogy ez nem lesz kis beavatkozás. A műtét előtti éjszakán az volt a legrosszabb, hogy őket sajnáltam, amiért halálra izgulják magukat miattam, értem!


Végül is, ahogy a lányok is írták, annak ellenére, hogy nagy műtét, a legtöbben elég gyorsan felépültünk. ÉN személy szerint sokkal rosszabbra számítottam, a fájdalom és a gyógyulás terén is. 7-8 nap után már egyáltalán nem kellett fájdalomcsillapító, addig is csak ritkán 1-1 szem. Én mindenkit bíztatok, hogy vágjon bele, mert megéri!!

5772. velvetcat (válaszként erre: 5765. - 44fecb587c)
2008. dec. 2. 21:32
Igen,tényleg kár volt megnézni a videót!De hála nektek megnyugodtam azért.Na meg a másik,hogy ha normálisan akarom magam érezni a bőrömben úgyis túl kell rajta majd esnem.Így könnyebb,hogy "látlak" titeket.bár még odébb van nekem a plasztika addig is szemmel tartalak benneteket:)
5771. leddy27 (válaszként erre: 5768. - Be52090d01)
2008. dec. 2. 20:35

Köszi lányok, aranyosak vagytok!! :)

Hát nem voltam gyógyvízben, úgyhogy nem tudom, lehet-e, de nekem 6 hét után már azt mondta a doki, bármit csinálhatok :)

5770. be52090d01 (válaszként erre: 5761. - Fittnes)
2008. dec. 2. 20:34

Szia!

Ez engem is érdekelne, mert nagyon Hófehérke lettem már. A kozmetikus annyit mondott, ha teljesen meggyógyult. De mikor számít annak?

5769. zsazso (válaszként erre: 5764. - Leddy27)
2008. dec. 2. 20:33

Sziasztok !


Nagyon csini vagy Leddy.

5768. be52090d01 (válaszként erre: 5764. - Leddy27)
2008. dec. 2. 20:33

Szia Leddy!

Nagyon csini vagy :D

Már lehet fürödni gyógyvízben? Nekem van aki ajánlotta (Hévíz és Sárvár) és volt aki azt mondta még nem szabad.

5767. hencsy (válaszként erre: 5757. - Lizi35)
2008. dec. 2. 20:22

Szia Lizi!


Ezt jó tudni, bár már megvettem ott akórházban 2800 Ft volt.

5766. 44fecb587c (válaszként erre: 5764. - Leddy27)
2008. dec. 2. 20:20
HÚÚ! Nagyon csinos vagy!!!
5765. 44fecb587c (válaszként erre: 5763. - Velvetcat)
2008. dec. 2. 20:17
Nekem az egész műtétből " fájdalom " az a derékfájás volt.A legutolsó órák, én vigyorogva vártam, úgy is vittek el mert annyira vártam már, és úgy is hoztak fel,hogy már magamnál voltam, boldogan, hogy túl vagyok rajta.Pont akkor látogatott meg minket Szilas. Ne izgulj ennyire.Nekem a terápiám az volt, hogy nem gondoltam bele a műtétbe. Ja! És nem néztem meg a videót.
5764. leddy27
2008. dec. 2. 20:07

Hahó lányok! Üdv az új íróknak :)

Érdemben még fáradt vagyok írni, de azért gondoltam szólok, hogy tettem fel friss képet, tegnap készült, mert mentünk wellness hétvégére és nagyokat pancsiztunk, már amennyire fél méteres melegvízben lehet a gyerekekkel :)

5763. velvetcat
2008. dec. 2. 19:55

Köszi,a nyugtatást!

Még egy pár fárasztó kérdést feltennék.Az a kritikus időszak mit takar maga alatt?Milyen érzés,mihez hasonlít a fájdalom?Ti hogy készültetek fel lelkileg a műtétre,mire gondoltatok a megelőző órákban?

5762. 44fecb587c (válaszként erre: 5760. - Lizi35)
2008. dec. 2. 19:23
ÍGY IGAZ!!AMIT LIZI ÍRT!! ROSSZ TAPASZTALAT NEM IGAZÁN VOLT.
5761. fittnes
2008. dec. 2. 19:13

Sziasztok lányok!

Mikor lehet menni szoliba mütét után?

Lekell takarni valamivel a heget?

5760. lizi35 (válaszként erre: 5756. - Velvetcat)
2008. dec. 2. 18:49
Hali Velvetcat!! Nem biztos,hogy jó ötlet volt megnézni a videót,mert az sokkal félelmetesebb,mint az egész tortúra,ezzen nem azt értem,hogy egy horzsolásnak megfelelő ez a beavatkozás,de már többen irtuk,hogy egyrészt olyan gyorsan pörögnek az események,hogy már csak azt vettük észre,hogy már 1-2-3-4 hetesek vagyunk és minden nap szebb és szebb lesz a hasad és ennek örülsz!!! Másrészt pedig a magam és a Virili nevében azt tudjuk neked mondani( szerintem mások is),hogy az első fél óra volt kritikus( van akinek az első éjszaka)de utána napról-napra jobb!!! Mi sokkal rosszabbra számitottunk!!!! Ugye Virili????
5759. lizi35 (válaszként erre: 5755. - 44fecb587c)
2008. dec. 2. 18:37

Szia gyönyörűm!!! Hát itt vagyok nem tüntem el készülök az estére,mert este fürdés után már a bugyit fogom hordani és nagyon izgatott vagyok!! Jobbulást neked gyógyulj meg gyorsan!!!!!!!!


Halljátok lányok eljött ez az idő is végre hordhatom a bugyit

5758. lizi35
2008. dec. 2. 18:34
Tehát rád méretezve adnak neked haskötőt,mert az elöbb gyorsan akartam sokat irni és nem lett értelmes!! Bocsi!!
5757. lizi35 (válaszként erre: 5749. - Hencsy)
2008. dec. 2. 18:32
Szia Hencsy!A Szent Imrében fölrakják a sáját haskötődet is,de lehet ott is venni és azt rakják rád a műtét után! Ez annyiból is jó,mert olcsóbb(2600 ft),mint a boltba, a másik hogy ott a doki és az asszisztens lány olyan méretben is rád "illik"!!!!
5756. velvetcat
2008. dec. 2. 17:22

Sziasztok!én még csak tervezgetem a hasplasztikát,de már pár hete nézegetem a fórumon a képeiteket.(irigykedve)

Hú,megnéztem pár videót a hasplasztikáról és kicsit elkeseredtem,hogy én bizony lehet nem leszek elég bátor,hogy végig csináljam.Csajok,ugye nem fáj annyira utána,mint amennyire borzasztó a műtét alatt a látvány?

2008. dec. 2. 16:30

Szia Lizi ! hol vagy?Egy kicsit én is eltüntem, megfáztunk,nagyon.


Szilas! Szívből gratulálok!

5754. hencsy (válaszként erre: 5753. - Elektrabond)
2008. dec. 2. 15:44

Szia, üdv a fóumon!



Igen sokan vannak, akiket a Szent Imrében műtöttek, e vannak akiket máshol.Nekem 9-én csinálják. Azt hiszem nem kell túl sokat várni. Én szeptemberben voltam elöször a konzin, aztán még 2*, mert nagyon bizonytalan voltam. Kissé összetett a problémám, de itt a már "tapasztaltaktól" igen sok hasznos infót kaphatsz. A műtéti időpontot 2 héttel elötte beszéltem le. Hogy a Kelemen dokinál hogy van azt nem tudom, de talán hasonló.Sokat számít az is, hogy Tb-re megye vagy nem, szükséges e fogyni, vagy nem...szóval minden eset egyéni. Csak tanácsolni tudom, hogy maradj itt a fórumon, mert nagyon hasznos, nagyon sok erőt és infót kapsz a lányoktól.


Üdv: Heni

2008. dec. 2. 14:37

Sziasztok ismét!

Új vagyok még itt is, meg a témában is. Elolvastam jó néhány hozzászólást. Legtöbben a Szent Imrében csináltattátok? Tudjátok-e, hogy kb. mennyi a várakozási idő. Mikor lehet műtét mondjuk mostantól számítva? Milyen a kórházi elhelyezés? Aki régebben volt műtve, változatlanul elégedett az eredménnyel? Mennyi összességében a gyógyulási idő. Ha valakivel privi-ben is tudnék beszélni, megköszönném.

2008. dec. 2. 14:31
sziasztok! Van most itt valaki, akitől lehet kérdezni a témában?
5751. zselatin (válaszként erre: 5742. - Szilascity)
2008. dec. 2. 09:06

Szilas!

Gyönyörűek voltatok az esküvőn! A lányod ruhája csodaszép, mint ahogy Ő is:))) Te pedig tuti csini örömanya voltál:))) Biztos büszkék voltatok egymásra:))))

5750. hencsy
2008. dec. 2. 08:15
Képzeljétek, ma is olyan roszat álmodtam...azt, hogy bementem a kórházba és azt mondta a doki nem csinálja meg, tökre kétségbeestem :-(
5749. hencsy
2008. dec. 2. 08:11

Sziasztok lányok,



A műtét után a Szent Imrében a saját haskötőt teszik fel, Ha egyáltalán tesznek?!Vagy csak szorító kötést?

5748. zsazso (válaszként erre: 5738. - Szilascity)
2008. dec. 2. 07:44

Szia Vera !


Szépek voltatok a esküvőn ! Gratulálok az ifju párnak!

5747. Szmandi73 (válaszként erre: 5739. - Hencsy)
2008. dec. 1. 21:28
Szia! Köszi, már neked sem kell sok, hogy lapos hasad legyen!!! Már a célegyenesben vagy!
5746. Szmandi73 (válaszként erre: 5742. - Szilascity)
2008. dec. 1. 21:28
Szia! Szerintem a lámpázás sokat használt, a duzzanatot is az csökkenthette le, mert tényleg sokkal jobb, mint volt. Bár még váladékozik, de inkább jöjjön ki, mint bent maradjon. A munka egész laza volt (kop-kop), igyekszem nem csinálni semmi megerőltetőt, "szerencsére" sokat kell adminisztrálni, ami most nekem jó. Nappal még azért bugyiban vagyok, a lányom szerint "gigabugyi", de még biztonságot ad :D. Jók a képek, szépek voltatok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook