Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5803. bolyhostopi (válaszként erre: 5799. - Hencsy)
2008. dec. 4. 17:22
Köszi szépen,elmentem szoliba és igy szinte nem is látszik semmi,csak előnytelen a felvétel.
5802. hencsy (válaszként erre: 5801. - Szmandi73)
2008. dec. 3. 21:25
Mondjuk nekem ha megcsinálják a hasam csak a combomról akarok fogyni, meg visszaizmosodni fenékre, karra ,combra:-) Viszont azt tudom, hogy amikor tornázom akkor mindig fogyok mindamellett, hogy formásodom is. Így aztán azt gondoltam, hogy ha a hasizom erősödik, akkor ott nem lóghat a bőr, hiszen ott nekem nem is lesz már annyi feleslegem. Vagy rosszul gondolom? Kb 10 kg akarok még, mert 165 magas vagyok és 73,5 kg.(bár az altatóorvos nem hitte el, hogy ennyi vagyok, azt hitte viccelek és megálapította, hogy akkor "nehézcsontú vagyok" - de szerintem ez látszik...)
5801. Szmandi73
2008. dec. 3. 21:05

Lizi, nem fájt a hasam, első alkalommal picit szúrt, de előtte nyitotta meg a doki a sebet, hogy kijöjjön a váladék. Második alkalommal már nem éreztem a szúrást sem.


Hencsy!

Én már nem igazán szeretnék fogyni, 33 kg elég volt ;). A tornát egyszerűen megszoktam és hiányzik, és azért nem árt, ha kondiban tartom magam és kicsit izmosodom, formálódok. Nem szeretnék hízni sem, viszont már rendesen eszek, időnként iszom csak a shake-et. Mióta hazajöttem a kórházból, tartom a súlyomat. Találkoztam a kórházban olyan lánnyal, aki a műtét után fogyott és kicsit megereszkedett a bőre, de neki eleve sok súlyfeleslege van és volt is, mégis megoperálták! (Gondolom, ha valaki ragaszkodik hozzá és kifizeti, megcsinálják így is, annak ellenére, hogy jobb, ha fogyás után esik túl rajta valaki)

5800. hencsy
2008. dec. 3. 20:03

Virili,


A héten megyek venni magamnak zöld gélt...

5799. hencsy (válaszként erre: 5792. - Bolyhostopi)
2008. dec. 3. 20:01

Szia,


Most néztem az új képedet, nagyon szép a heged és persze a pocid is!

5798. hencsy (válaszként erre: 5793. - Szmandi73)
2008. dec. 3. 19:59

Szia Szmandi!


Az hogy tornázól az azért van, hogy megerősödj, vagy esetleg szeretnél még fogyni is?

Azért kérdezem, mert én ugye mint tudjuk hamarosan "igazán közétek tartozom" de azért van még feleslegem. Szeretném leadni, meg is kérdeztem a dokit, hogy ha a műtét után majd újra edzek, akkor elvileg nem ereszkedik meg a hasam?! Ő azt mondta, hogy nem. Még a főorvos is bejött és ő is mondta, hogy ne aggódjak, mert szép hasam lesz már a műtét után is és utánna ha tornázok az csak jobb lesz. Azért érdekelne a véleményed és persze ha valakinek van hozzászólása azt is szívesen fogadom.



Köszi

5797. hencsy (válaszként erre: 5787. - 44fecb587c)
2008. dec. 3. 19:53
Szia, ha esetleg érdekel, akkor meg tudom mondani, hogy hogyan tudsz szerezni nagyker áron.
5796. lizi35 (válaszként erre: 5793. - Szmandi73)
2008. dec. 3. 19:14
Köszi én is úgy gondoltam,hogy szobabiciklin 5-10 perccel lehetne kezdeni!! Nem fájt a hasad vagy nem nagyon fáradtál el???
5795. lizi35
2008. dec. 3. 19:12
Hali lányok!!! Az "tapasztaltakat" szeretném megkérdezni,hogy meddig tart kb. az az időszak amig érzéketlen a hasatok,mert az enyém még mindig olyan mintha nem is az enyém lenne??!!
5794. Szmandi73 (válaszként erre: 5782. - 44fecb587c)
2008. dec. 3. 16:54

Szia Virili!


Szerintem a contrától először mindenki kivörösödik, mert ez így hat, átalakítja a hegszövetet! Persze ha kipattogsz vagy viszketsz tőle, akkor lehetsz rá érzékeny is! Nekem is a zöld krém és a first vált be, de jó a körömvirág is.

5793. Szmandi73 (válaszként erre: 5780. - Lizi35)
2008. dec. 3. 16:51
Szia! Én a múlt héten fogtam hozzá újra a sportoláshoz. Konditerembe járok, de egyelőre csak a kardio gépeket használom, ezt javasolta a doki is (laza futás, elliptikus, biciklizés, stb.). Én 8 perccel kezdtem az elliptikuson, 2. alkalommal 15 perc, tegnap harmadszorra már 25 percet tekertem. Bírtam volna többet is, de jobb fokozatosan hozzászoktatni magamat. Legközelebb 30-35 percet megyek. Pár percet voltam a twisteren is, de az azért megtekeri a hasizmokat is, bármennyire nem volt varrva, azért érzékeny, még csak most tapadt össze igazán. Súlyzós gyakorlatokat még 1 hónapig nem csinálok, biztos, ami biztos. Hát ennyi! Örülök, hogy már itt tartok, a mozgás már hiányzott, és jó újra elkezdeni!
5792. bolyhostopi (válaszként erre: 5761. - Fittnes)
2008. dec. 3. 13:22

Szia!

Engem májusban mütöttek és juliusban már nagyban napoztam,Nem lett semmi bajom tőle.Elég sokat járunk gyógyvizes helyekre és ott is voltam már amikor 8 hetes lett a hasam.

A szolizást megkérdeztem anno az orvosomtól,azt mondta 6 hetesen lehet már,kivéve,ha valakinek még nedvezik.

5791. 44fecb587c (válaszként erre: 5790. - Abarik)
2008. dec. 3. 11:34
Mindenképpen fogyni kell, mielőtt műtetni kívánod magad. Rengeteg módszer van , mindenki másképp fogyott le.Nézegesd végig az oldalakat, erről is beszámolnak a lányok , én is.
5790. Abarik (válaszként erre: 5786. - 44fecb587c)
2008. dec. 3. 11:25
Szia Virili!Akkor előbb fogyás, csak aztán műtét? Pont ez megy nehezen sajnos. Van valami bevált jó módszered? Kb.10-12 kg feleslegem van, mert a 162 cm magasságomhoz 74 kg vagyok( sajnos)
5789. 44fecb587c (válaszként erre: 5788. - Zsazso)
2008. dec. 3. 11:23
De hülye vagyok én is 5-én . Tiszta időzavarban vagyok.
5788. zsazso (válaszként erre: 5787. - 44fecb587c)
2008. dec. 3. 11:18

Tényleg , hogy megy az idő , én csak 5.-én leszek egy honapos.

Néha még el sem hiszem , hogy már tul is vagyok rajt.

Szép napot!!

5787. 44fecb587c (válaszként erre: 5785. - Zsazso)
2008. dec. 3. 11:16
Szia Zsazso. Igen aloevera krémet én is vettem ,de olyat amit te is használsz, olyat nem kaptam.Ezt a dermix krémet nagyon mondják, azért kérdeztem hátha valaki ismeri. Egyébként köszi. MA VAGYUNK 1 HÓNAPOSAK! Szia
5786. 44fecb587c (válaszként erre: 5783. - Abarik)
2008. dec. 3. 11:09
Szia. Nincs kórhoz kötve a műtét, te még fiatal vagy.De a kívánt súlyra jó lefogynod.
5785. zsazso (válaszként erre: 5782. - 44fecb587c)
2008. dec. 3. 11:07

Szia Virili !


Mindenkinek más jön be, én is mindent kiprobáltam a cici mütétemnél már , de a legjobb a first és a zöld aloevera krém, ez a kettő 8.000-ft , de legalább sokáig elég.

Ez csak az én véleményem, de a pocimra már nem is vettem más kencét.

5784. zsazso (válaszként erre: 5779. - Lizi35)
2008. dec. 3. 11:03

Szia !


Én nem teszek gézt a sebre már régóta.

Nekem a szoritós bugyiba alvás rosszabb minta a haskötöbe , talán azért mert nagyon szoros. De mivel a doki azt mondta , hogy már nem is kötelező , igy sokszor már fel sem veszem egyiket sem , csak ha hosszabb utra indulok vagy egész nap teszek-veszek.

Ha már teljessen begyógyult a seb , akkor szerintem felesleges már gézzel letakarni.

5783. Abarik
2008. dec. 3. 10:45
Sziasztok! Fábián doki műtött valakit Debrecenben? Esetleg képe is van fenn? Hét éve szültem a 3. gyermekem, most 46 vagyok. Nem tudjátok van a műtétnek vmilyen korhoz kötöttsége, vagy szülés utáni optimális legkésőbbi idő?
2008. dec. 3. 10:20
Lányok. szeretném kérdezni, hogy valaki használt DERMATIX gélt? Ezt nagyon dicsérik az orvosok,csak húzos az ára, 12gr.12000-ft.Eddig körömvirág kenőcsöt használtam ami super,de az nem hegesedésre van. Hát a contrát én nem bírom 2x használtam, és totál bevörösödött tőle a hegem. Le is raktam.Lehet hogy nem bírom.
5781. lizi35 (válaszként erre: 5763. - Velvetcat)
2008. dec. 3. 09:49
Nálam a kritikus az első fél óra volt amig leért a fájdalom csillapitó,addig éreztem a vágást,de utána minden rendben volt már csak a boldogság ült ki az arcomra,idétlen vigyorgás kiséretében ( ugye Virili Ö tudja tanusitani)szinte rögtön tudtam oldalra fordulni,ugyhogy a hát fájást is sikerült megúsznom!! Ami rossz az az izomvarrottaknál,hogy nem tudsz " köhögni-röhögni"!!A műtét előtt már csak arra gondoltam,hogy végre engem vigyenek már és túl legyek rajta és térjek magamhoz és megtudjam nyugtatni a családomat,hogy ne idegeskedjenek,ahogy Szmandi irta (azt hiszem)!!
5780. lizi35
2008. dec. 3. 09:38
A hathetes lányokat szeretném megkérni,hogy irjanak élménybeszámolót az első sportélményeikről!!! Mit,mennyit,mikor???!!! Köszike!!
5779. lizi35
2008. dec. 3. 09:36

Szia Csajok!!! Először is Leddy nagyon csini már a pocid és te is!!!


Túl vagyok az első bugyis éjszakámon,nagyon fura érzés,az izmok nagyon önálló életet éltek,de ugy,mintha nem is az én testem lenne!! Nem tudom értelmesebben leirni!! Reggelre kicsit összébb húzodtak az izmok és nem tudtam úgy kiegyenesedni,mint a kötőben,amiben már teljesen egyenes voltam!!


Kérdésem lenne a tapasztaltaktól,a bugyi alatt is tettetek gézt a hegre,mert én igen ,de a pisiléskor mindig elhagyom??!!!

5778. 44fecb587c (válaszként erre: 5776. - Hencsy)
2008. dec. 3. 09:13
HALI.A Tudatalattidból érkeznek ezek a rémálmok,ne streszeld ennyire magad,mire oda kerülsz a műtétre,teljesen lemerülsz.A negatív-negatívot vonz be, a pozitív gondolat pozitívat. Kicsit lazíts!Látod mindenki jó dolgokat ír,és boldogok a lányok.Csinálj olyan dolgokat,ami kikapcsol,elterelődik a gondolatod.Szia:Virili
5777. hencsy
2008. dec. 3. 08:23

..lehet, hogy avideo tett be?!


Na mindegy nem traktálok senki se ezzel:-)


Leddy tényleg nagyon szép, csak ismételni tudom...és persze mindenkié az:-)

5776. hencsy
2008. dec. 3. 08:18

Jó reggelt lányok,



..muszály elmesélnem olyan hülyeséget álmondtam már megint...A nagypapámmal, aki már rágen meghalt. Ő volt az orvosom:-)És közben terhes volt. Nem a hasamat műtötte, hanem a kezemet. Mondván, hogy be van gennyesedve, így felvágta , kivágta azt a darabat és valami vízszerű anyaggal összehúzta. Én meg órdítottam:-)A legszőrnyűbb, hogy emlékszem a látványra....közel a vég, úgy látszik attól, hogy nem igazán érzem megamon a feszkót, mégis be vagyok parázva?! Vagy nem!? Úgy utálok ilyeneket álmodni:-(((

2008. dec. 3. 06:05

Szép jóreggelt!Üdvözlöm az új tagokat a fórumon!

Köszönöm a sok gratulációt!Valóban büszkék vagyunk egymásra a lányommal de ez nap mint nap így van!:)

Leddy valóban nagyon csini vagy a képen.Gratulálok!!!

Szia Velvetcat!

Hát ez a hasműtét nagy dolog de én meghajtom magam mindenki előtt aki belevág!!!!Én nem néztem videót!!!!A kórházban nagyon izgultam de szerencsére kifogtam egy tündéri szobatársat Szmandi73 személyében!!!!Így nekem talán a sok tanács amit tőle kaptam segített.Már írtam valahol,hogy a pótpárna amit bevittem sokat segített a derekamon!!!Persze bármit bevihetsz magaddal.Nekem a mütétet követő délután és éjszaka volt horrorisztikus!!!De másnap reggel mikor felállhattam onnan rohamosan javult a dolog.Másnap már hajat mostam.Szerencsére én már harmad naptól nem szedtem fájdalom csillapítót.Nekm az altatás viselte meg a gégémet vagyis a cső,attól nagyon köhögtem napokig ezért sztreptilszt és ha érzékeny vagy akkor valamit köhögésre érdemes vinni.No de befejezem mert ez már kész regény

Üdv Vera

5774. Szmandi73 (válaszként erre: 5761. - Fittnes)
2008. dec. 2. 22:50
Szia! Elvileg műtéti sebbel kb. 1/2 évig nem szabad szolizni, sem napozni, az UV sugárzás a hegszövetet károsítja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook