Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5834. 44fecb587c (válaszként erre: 5833. - Zsazso)
2008. dec. 7. 19:39
Nagyon szép, szép a heged!Sajnos az enyém pirosabb.Már én is várom már a mozgást, nagyon hiányzik.
5833. zsazso
2008. dec. 7. 18:59

Sziasztok !


Raktam fel új képet 1 honapos és 1 napos.

Jó lenne lefaragni a csipő, derék felett lévő plussz -ot. De azért szép, az eredetihez képest.

5832. gumibogyó (válaszként erre: 5831. - Zsazso)
2008. dec. 7. 18:36
Igen Február 26 án lesz.Köszi szépen.Remélem olyan jól megy majd nekem is mint neked.
5831. zsazso (válaszként erre: 5830. - Gumibogyó)
2008. dec. 7. 18:29

Szia !

Nekem cici 08.27. has 11.05. azt mondta a doki 6-8 hét pihi elég a két altatás közt. És hálisten nem is volt semmi gondom.

Te is készülsz pocira is ?? Cicit láttam , szép !! Gratulálok hozzá.

5830. gumibogyó (válaszként erre: 5828. - Zsazso)
2008. dec. 7. 18:07
Én attól tartok hogy a két műtét így 4 hónapon belül megvisel majd kicsit.Neked mennyi idő is volt közöttük?
5829. zsazso (válaszként erre: 5826. - Lurtaki)
2008. dec. 7. 18:05

Szia Lurtaki!


Nagyon sajnálom , hogy igy jártál!

Kitartás, eljön a te időd is !

De megértem , hogy nagyon rossz ha eltolodik a műtét, amikor már alig várja az ember , hogy oda kerüljön.De még hátha meguszod és te nem kapod el a gyerköctől a bacit, sok sikert !!

5828. zsazso (válaszként erre: 5825. - 44fecb587c)
2008. dec. 7. 18:01

Szerintem próbáld meg mindig kicsit több időre levenni a hasszorítóst, és ha hiányzik vedd vissza, én is igy kezdtem , de nekem igy tök jó!

Én megmondom öszintén , hogy ahhoz képest , hogy ez egy nagy műtét,tényleg nem volt semmi rossz tapasztalatom vele az első perctől kezdve.

Mindenkinek ilyent kivánok ! Nekem már sehol nincs seb. Én is teszek majd fel képet. Szió.

5827. gumibogyó (válaszként erre: 5826. - Lurtaki)
2008. dec. 7. 18:01
Én mellplasztika előtt ugyan így voltam elkezdtem szedni immun erősítőt 3 garnítúra influenzán ment keresztül a család a műtétem előtti 1,5 hónapba, de nekem nem volt semmi bajom.Talán megpróbálhatnád te is.Ha érdekel meg írom a nevét
5826. lurtaki
2008. dec. 7. 17:53

Hencsy

Teljesen magam alatt vagyok, a kicsi (2 éves) visszaesett, taknya-nyála egybefolyik, ahogy szokták mondani, egyfolytában tüsszög... szerintem nekem is lőttek. Ha így lesz, akkor már másodszor kell lemondanom a műtétet, szegény doki pedig alig tudott nekem helyet találni a héten, így ha

el kell halasztani csak februárban próbálkozhatom újra, és akkor sincs garancia, hogy nem járunk így... 1 hónapja nem képes a család kikecmeregni, pedig oviba se vittem a nagyokat és sehova nem mentünk éppen e miatt... FELADOM!

5825. 44fecb587c (válaszként erre: 5824. - Zsazso)
2008. dec. 7. 15:58
Köszi, nagyon jól!Hasszorítós bugyiba elég jól elvagyok,nem is viszket,inkább a haskötőben.De még nem mertem felvenni sima bugyit,bár kb fél órára már volt rajtam, de azt az érzést nem tudnám leírni.Olyan mintha az a biztos tartás /bugyi, haskötő/-nél eltünne,és furcsa. Nem fáj, nem feszűl,csak ...Lehet hogy a megszokás? És lehet hogy apránként el kellene kezdeni fokozatosan viselni a bugyit?Most már nem eshet szét a hasam!Jövőhéten rakok majd friss képet, te is rakjál ha tudsz kiváncsi vagyok rád.De ahogy észrevettem rólad is lepergett ez az egész műtét. Ma szeretnék pancsizni,nagyon jó lesz!Nekem még azért középtájon a heg még elég piros, de gondolom ez még belefér. SZIA.
5824. zsazso (válaszként erre: 5823. - 44fecb587c)
2008. dec. 7. 15:07

Szia Virili !

Igen, én most már kb 4-5 napja nem veszek fel semmi hasszorizós cuccot , és nem érzem hátrányát.

Én mindig viszkettem a hasszoritós bugyi alatt , és utáltam.

Nem is dagad be estére , semmi gondom vele !

Meg voltmár a nagy pancsi ????

Te hogy vagy ??

5823. 44fecb587c (válaszként erre: 5822. - Zsazso)
2008. dec. 7. 14:54
Szia Zsazso. Mi egyidős pocakosak vagyunk, te már hordasz rendes bugyit? egész nap?
5822. zsazso
2008. dec. 7. 14:39

Szia Ria !

Üdv az uj pocisok táborába!

Nekem 2 hétig javasolta a doki a haskötöt , utánna már azt mondta nem szükséges semmi , esetleg éjszakára a hasszoritós bugyi. Én azt már nem vettem drágát , csak 750-ft-os sima hasszoritós bugyit és még azt hordtam 4 hetes koromig. Most már sima bugyi így egyhonapossan., de mindenki orvosa mást mondd! Varrat szedés inkább kellemtlen mint , hogy fájna - ez az én véleményem.Sebet kezelni - first , zöld aloevera krém, de ezt visszább olvashatod, van aki contractubexel vagy körömvirággal kenni.

5821. ria007
2008. dec. 7. 14:18

Sziasztok Lányok !


Még új vagyok ezen az oldalon és nem is nagyon használtam . Ám amikor a keresőben beírtam , hogy hasplasztika ezt dobta ki szerencsémre ! Ahogy itt olvasgattam tényleg sok okos dologra találtam . Nekem most nov 27.-én volt a műtétem.Ebben szeretném kérni a tanácsotokat esteleg a ,segítségeteket , mert nekem tapasztalatom még semmi . Jövőhéten lesz a varrat szedés, fájdalmas dolog ? Sokat olvatam a hasszorítós bugyiról de ezzel kapcsoatban ,pl melyik a jó fajta ,esetleg van e külön " márka " neve , hol lehet beszerezni, ára meg ilyesmi ? Tudnátok ebben nekem segíteni ? Másik ez a sebgyógyulás ? Mindenkinek gondolom más jön be, ki mivel kenegeti ? Annyi mindent hallottam már ! Vagy , hogy műtét után tornáztatni lehet e stb...

Előre ia köszönöm a segítségeteket !! És várom a tapasztalatokat :)


Ria

5820. zselatin (válaszként erre: 5819. - Zsazso)
2008. dec. 7. 13:54
Köszi, viszon kívánom!:)
5819. zsazso
2008. dec. 7. 13:46

Sziasztok lányok !

Boldog Mikit kivánok , minden új régi és leendő pocisnak !

5818. 44fecb587c (válaszként erre: 5817. - Be52090d01)
2008. dec. 7. 09:48
KÖSZI.AKKOR MEGPRÓBÁLOM , MERT MÁR NAGYON HIÁNYZIK.
5817. be52090d01 (válaszként erre: 5806. - 44fecb587c)
2008. dec. 6. 22:27

Szia!

Én is nagyon vártam már a kádba fürdést. Én 4-5 hetesen már elnyújtóztam benne, nem túl sokáig áztattam, de nagyon jól esett. Utána krém (aloe vera), azóta is így csinálom, és minden oké, most vagyok 9 hetes.

5816. hencsy (válaszként erre: 5811. - Lurtaki)
2008. dec. 5. 22:13

Szia Lurtaki!


Igen ezzel én is így vagyok. A fiam a héten itthon volt, jobban mondva Hétfőn úgy hívtak fel a suliból, hogy rosszul van a gyerek. Persze hogy vírust szedett össze.Nagyon vigyáztam nehogy elkapjam tőle, mert akkor még az is be tett volna...


Az jó ha lesz valaki akivel együtt lábadozhatok:-)

Majd a lányokat bombázhatjuk a kérdéseinkkel, mert ugye akkor már lesz miről:-)


Nagyon vigyázz magadra !

5815. hencsy (válaszként erre: 5809. - Szmandi73)
2008. dec. 5. 22:09

Szia Szmandi!



Tulajdonképpen amikor az utolsó konzin voltam, akkor megnézettt több orvos is. Köztük a Főorvos Úr. Ő mondta a dokimnak, hogy szívesen segédkezne az én hasamnál. Többen is megnézték, többször is konzultáltak, mert ugye a műtétem elég rosz helyen van. De aztán abban maradtak, hogy vagy kedd vagy szerda. Így gondolom ez az oka, vagy esetleg beraktak másokat is keddre és így módosúlt a dolog- de nem kérdeztem. A lényeg, hogy már szeretnék túl lenni rajta:-)


Egyik részem örül, hogy "jó lesz a segítség", de úgy szerettem volna ha pénteken hazaengednek! Azért majd megpróbálom megbeszélni, hogy írja meg pénteken és akkor hátha szombaton majd hazaengednek:-) Mondjuk a pihenés már rám is rám férne , egy kis nyugalom...de félek, hogy hogyan fognak helyt álni a gyerekekkel, a házimunka, meg minden más mellett. Azért ha itthon vagyok akkor tudnék tanulni a fiammal, meg koordinálni, ki mit csináljon - akkor nyugodtabb vagyok:-) Biztos hülyeség...de már ezt szoktam meg.Nem voltam a gyerekeimtől még ennyit távol:-(


De jobbnak láttam még kari elött, mert így nem kell majd annyit tanulni a fiammal, mert ugye szünet lesz és így gondolom könnyebb lesz mindenkinek:-)Főleg apának - most megtudja, mi a MAGYAROK ISTENE...

5814. Szmandi73 (válaszként erre: 5812. - Anygma)
2008. dec. 5. 21:25
Szia! Én először a rendelőben voltam nála. Elvileg voltak előttem az időpont szerint 2-en v. 3-an, de nem voltak ott, így engem hívtak be elsőnek. Elmondtam, mi a gondom, megkérdezte, mennyit fogytam, és még mennyit akarok, aztán megnézte a hasamat (utána mondta, hogy hát igen, ezt meg kell csinálni, egy ilyen csinos asszonynak nem kell ez a has :D). Akkor mondta el, mi a feltétele, hogy tb-re meg tudja csinálni a műtétet. Megbeszéltük, mikor menjek vissza és még mennyit fogyjak. Akkor még nem adott semmi papírt (a számítógépes rendszer is épp elromlott), megbeszéltük, hogy majd a köv. konzin megkapom a vizsgálatokhoz szükséges lapokat. Az egész nem volt több, mint 10 perc, szerintem. Vinni kell a személyes irataidat, TAJ kártyát. Már első találkozásra nagyon szimpatikus és kedves volt Kelemen doktor, és ez így is maradt :D. Sok sikert nektek a műtéthez!
5813. zselatin (válaszként erre: 5812. - Anygma)
2008. dec. 5. 20:22
Az én barátnőm szerdán volt Kelemen dokinál az első konzin. Fél 3ra volt időpontja és egy órát várnia kellett, pedig az első volt elvileg. Mondta, hogy bementek előtte többen is. Reméljük Téged nem várakoztatnak meg sokáig.
5812. anygma
2008. dec. 5. 19:12

Sziasztok Lányok!!! Verával együtt mind a ketten 17-én megyünk a dokihoz Konzultálódni. Van valami jó tanács? vigyünk valamit. Ez az első konz. mennyi ideig tart majd? csak mert max max max egy órám van rá... . Mert utána jön a vonatom haza. Kérlek meséljetek!!! Már most nagyon izgulok.


Nita

5811. lurtaki
2008. dec. 5. 14:50

Sziasztok!

Hencsy

Ha minden igaz hétfőn telefonálok a dokinak, hogy melyik nap tud megcsinálni... már tiszta ideg vagyok. 3 hete nem vittem a gyerekeket oviba, nehogy hazahozzanak vmi bacit! Szóval lehet, hogy egyszerre szépülünk, csak máshol!

5810. zselatin (válaszként erre: 5809. - Szmandi73)
2008. dec. 5. 09:30
Én másfajta műtéten voltam pár napig kórházban, de simán hazaengedtek szombaton és csináltak zárót is. De persze ez egy másik kórházban volt.
5809. Szmandi73 (válaszként erre: 5808. - Hencsy)
2008. dec. 4. 21:54

Szia!


Miért csúszik a műtéted? Sajnos, hétvégén nem szoktak hazaengedni beteget, olyankor nem tudnak zárót adni és általában nincs bent orvos sem. Ne félj a hétvégétől, én külön élveztem, nagy-nagy csend és nyugalom volt az osztályon, a hétköznapi nyüzsi után direkt jó volt! Hétfőn aztán kezdődik minden előlről :D.

5808. hencsy
2008. dec. 4. 21:26

Sziasztok lányok!


Sajna csúszik a műtétem, igaz csak 1 nappal:-) De még az az egy nap is olyan sok! És a legrosszabb, hogy valószínű így a hétvégét is bent töltöm. Vagy engednek haza hétvégén is? Tudja valaki?

5807. zsazso (válaszként erre: 5806. - 44fecb587c)
2008. dec. 4. 18:33

Sziasztok !

Az engem is érdekelne , egy jó nagy vizben való pancsi! Szintén egy honapos vagyok.

2008. dec. 4. 17:39
Sziasztok. Szeretném kérdezni mikor lehet kádban áztatni magam, hogy végre el tudjam hagyni a zuhanyozást./ 4 hetes vagyok holnap /
5805. bolyhostopi (válaszként erre: 5801. - Szmandi73)
2008. dec. 4. 17:25

Szia!

Volt valami amit ittál a fogyáshoz?Vizsgaidőszakban vagyok és egy kicsit elengedtem magam.sok volt a csoki,mondván ne éhezzenek az agysejtjeim.Még nem látható,de én már érzem,hogy lesz egy kis feleslegem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook