Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6013. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6012. - Szmandi73)
2009. jan. 2. 20:52

Köszi szépen. Ezeket tudom csak a fülbevalóban nem voltam biztos. Persze korház is válogatja nem mindenhol ragaszkodnak hozzá, hogy ki legyen véve. Csak azért érdekel mert nekem olyan fülbevalóm van amit nagyon nehéz ki-be kapcsolni. Akkor inkább itthon kiveszem és már úgy megyek be!

Hihetetlenül szép lett a hasad!!! Teljesen megújultál!

6012. Szmandi73 (válaszként erre: 6011. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 2. 20:26
Elvileg nem lehet rajtad ékszer, ez szabály! Sem ruha, bugyi, zokni, ilyesmiket is le kell venni. A fejedre tesznek egy műtős sapkát a műtő előterében.
2009. jan. 2. 19:55
Lányok! Műtét elött ki kell venni a fülbevalót a fülből vagy maradhat?
6010. szilascity (válaszként erre: 6008. - Hóvirág25)
2009. jan. 2. 16:53

Szia kedves Tavasz hirnöke:)))!

A kord az nem akadály hidd el nekem !Én 44 évesen vágtam bele okt 21.-én.Már szép a heg és csak a "Jóra emlékezem"

Bátran csapj a lovak közé nem bánod meg!!!!

Üdv Vera

6009. bigboy
2009. jan. 2. 16:35

Kedves Hóvirág!


Szerintem míg az ember él,addig semmihez nincs késő.Szereintem nem vagy idős a megszépüléshez.sőőttt.:)

Kérlek írd meg nekem,hogy mikor és ,hogy vetted fel a kapcsolatot a kórházzal,illetve mikor jelentkeztél ott!

Nagyon sok sikert kívánok neked!


kikik77 Drága!

Szerencsére nekem a karomon és a combomon nem lóg a bőröm.Azt kondi keretében izommal töltöttem meg,csak a pockom a gáz, a többi részemmel elégedett vagyok.Soha nem voltam és nem is akarok nádszál lenni.:) Vagy ha igen akkor vaskos nádszál:) 203 cm-hez bután mutatna a 95 kg,mikor kopasz is vagyok:)


Pusz

Bigboy

2009. jan. 2. 14:55

Sziasztok!

Új vagyok a forumon,engem is régóta foglalkoztat

hogy szabadulhatnék meg a hasamtól.TŐLETEK meritve

a bátorságot bejelentkeztem a Szent Imrébe.Jan 14.

én lenne a mütétem ha addig nem futamodok meg.53

éves vagyok,a forumozokhoz képest ugy olvasom kisé idős.Ezért gondolom ugy hogy most vagy soha!Férjem szerint nem kellene ezzel foglalkoznom,és félt ,hogy nehogy valami bajom legyen ,öszintén

borzasztoan parázom,de ez régi vágyam.

Ti mit gondoltok erről.

6007. kikik77 (válaszként erre: 6001. - Bigboy)
2009. jan. 2. 14:45

Szia! Bocsi, gyorsabb volt nálam Hencsy látom. Igen nagy eredményt értél el!!! De azért a fél évig stabil súly még fontos lesz! Műtét után nem ajánlatos a súly változása, mert az eredmény nem lesz olyan, amire vágysz. Célszerű tehát akkor műtétre menni, mikor elérted a kívánt súlyt. De ezt tuti el fogja mondani az orvosod.

Gondolom, nem csak hasplasztika előtt állsz, hanem még egyéb testrészeken is szükség lesz műtétekre(kar, comb). Nagyon sok kitartást kívánok mindahhoz, ami előtted áll még és gratula már az eddigiekért is!!!

2009. jan. 1. 21:36

Sziasztok

Én most nézegetem kihez mehetnék kötényhas műtétre.Debrecenben akarom szülés utánni állapot/4 éve/

6005. hencsy (válaszként erre: 6004. - Bigboy)
2009. jan. 1. 20:00
Nincs mit! A lényeg, hogy ne add fel sokkal szebb így az élet . Na terveim azok nekem is vannak ( szép cickó:-) csak a lóvé kell rá...) A többi nekem is megy majd tornával, na meg persze fogyival:-)
6004. bigboy (válaszként erre: 6003. - Hencsy)
2009. jan. 1. 19:53
Hálás köszönet a segítségért.Teljesen beindultam.Ebben az évben a célom a teljes megújulás.Bár csak a pocakom zavar, a többi a kondival szuper módon rendbentartható!:)
6003. hencsy (válaszként erre: 6001. - Bigboy)
2009. jan. 1. 18:43

Szia bigboy,



Bár nem engem kérdeztél: nos korábban a mai életkorodnak megfelelő testtömegindexed 48,77 volt, míg a mai állapotot tekíntve 38,82 - vagyis a 10-es fogyásmérték adott:-)


Amúgy ha ránézel a keresőbe: BMI Kalkulátor címen magad is kiszámolhatod!



Üdv: Heni

6002. Szmandi73 (válaszként erre: 6000. - Leddy27)
2009. jan. 1. 18:36
Szia! Hamarosan teszek fel képeket, jó kis este volt ;). Sok-sok tánc :D
6001. bigboy (válaszként erre: 5989. - Kikik77)
2009. jan. 1. 15:10

kikik77 Drága!


Megtennéd,hogy írsz egy példa képletet nekem .Vagy esetleg számolsz nekem?:)Ha szépen megkérlek!Pls:)


203 cm magas vagyok,201 kg voltam,és most 160 vagyok.De dolgozom a továbbiakon.:)))


Hálás köszi


szia Bigboy

6000. leddy27
2009. jan. 1. 12:08

BÚÉK lányok! (és fiúk:)

Remélem mindenkinek jól telt a tegnap estéje. Aki tud aludjon még egy nagyot és pihenje ki a másnaposságot ;)

Nem akartok feltenni bulis képeket? már aki volt, mi itthon filmeztünk 3-ig.

Has ügyben majd részletesebben a vizsgák után beszélgetek ;)

5999. bigboy
2009. jan. 1. 11:34

Kedves Lányok!


Köszönöm az infókat.


Mindenkinek B.U.É.K!!!Gyönyörű pocikat, és jó egészséget kívánok mindenkinek.

:)

2008. dec. 31. 18:39

Szevasztok Leányzók!


Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek:)))

2008. dec. 31. 18:31

Sziasztok Lányok!

Viki, elmúlt már a gyomortáji fájdalom! hú, de be voltam tojva, hogy valami gáz van ott! de lassan átalakult izomlázszerű fájdalommá és szépen lassan teljesen el is múlt. nem mondom, hogy néha azért nem érzek ott valami kis nyomást, de ez már semmi!

a fizikai munkával azért csak vigyázgassunk! én is várok még a raklapemelgetéssel meg a nehéz dobozok cipelésével (gyárban dolgozom) és ha majd a doki mondja, hogy no, akkor most már lehet, akkor visszamegyek dolgozni. addig sehova! de nem ám!

hát akkor itt meg is ragadnám az alkalmat, hogy mindenkinek nagyon-nagyon-nagyon boldog új évet kívánok! szeretném továbbá megköszönni a sok lelki segítséget és a sok jó tanácsot, amit Tőletek kaptam! nagyon klassz csajok vagytok egytől-egyig!

a leendő pocisoknak kitartást, az új pockósoknak meg gyógyulást és szépülést kívánok 2009-re! nagyon sok puszit küldök Nektek: Tünde

5996. be52090d01 (válaszként erre: 5991. - Hencsy)
2008. dec. 31. 15:30

Szia!

Nagyon szép lett a pocid, és még sokkal szebb lesz, ahogy telnek a napok.


Mi sem megyünk sehova, mert a pici fiamat 23.-án műtötték (nyirokcsomót szedtek ki a lábánál, isteni volt 2 napig a kórházba a földön szivacson feküdni), de azért csinálunk itthon bulit!

2008. dec. 31. 15:23

Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap és mai is bepróbálkoztam a hasizom géppel. Az első felülésnél jóformán meg sem tudtam mozdulni, aztán valahogy csak-csak sikerült, és a végén csináltam 10-et. Hát a hasam egészen bekeményedett (dolgozott az újonnan vart "hasizom"), de utána nem volt gond. Ma már jól is esett. Persze csak finoman, hiszen még nem vagyok 3 hónapos.


Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet Kívánok!

5994. Szmandi73
2008. dec. 31. 15:14

Sziasztok lányok, fiúk! Mindenkinek BUÉK, kívánom, hogy jövőre legalább ilyen jó éve legyen mindenkinek! Aki még műtét előtt áll, annak sok sikert, olvassa a fórumot, erőt fog adni!!! Aki túl van rajta, annak jobbulást, gyógyulást kívánok! Ma estére pedig jó bulizást mindenkinek! Én ki fogok tenni magamért, széttáncolom az új cipőmet :D!


Jövőre jelentkezem! Mindenkinek nagy puszi!!!

5993. Nicky75 (válaszként erre: 5982. - Hencsy)
2008. dec. 31. 15:10

Szia Heni!


Köszönöm az ötletet, felkeresem az orvost.

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!


Niki

5992. hencsy (válaszként erre: 5987. - Bigboy)
2008. dec. 31. 10:23

Szia Bigboy,



Írtam a megadott e-mailedre.

a KOCKAHASTÓL MÉG MI IS MESSZE VAGYUNK:-)))) DE AZ BIZTOS, HOGY A JELENLEGI POCKÓMAT SE ÉN ÉS SE A TÖBBI LÁNYKA NEM ADNÁ ODA SEMMIÉRT!


OLVASD VISSZA A FÓRUMOT NAGYON SOK INFÓT KAPHATSZ A LÁNYOKTÓL...

5991. hencsy (válaszként erre: 5986. - Pink panther)
2008. dec. 31. 10:20

Szia Tünde,



Igen szerintem is jó:-) Legalább is nekem napról napra jobban tetszik. ( minden nap a tükörbe nézegetem).Ha apa felébredt, akkor csináltatok vele jobb képeket és felteszem. Kenegesd bátran sokkal jobb lesz már én sem vakarózom annyit.

És képzeljétek az ünnepek ellenére sem híztam!!!! :-)))


Januártól pedig fogyi folyt.köv. :-)



Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!!


ui.: csak azt sajnálom, hogy nem megyünk bulizni:-(

5990. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 5980. - Pink panther)
2008. dec. 31. 10:10

Szia!

Nagyon köszönöm a sok infót! Csak most tudok válaszolni! Én is fizikai munkát végzek olyan szinten, hogy olyan osztályon dolgozom ahol sokat kell betegeket emelnünk, sokszor 120-130 kilósakat! Én ugy tervezem, hogy 2 hónapig maradok otthon aztán majd meglátjuk, hogy alakul.

Jól vagy? Elmult a gyomortáji fájdalmad? Láttam a képeket szép lett a pocid! Remélem mostmár te is megnézted!

5989. kikik77
2008. dec. 31. 09:33

Sziasztok!!!! MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ÉS SOK ÖRÖMET AZ ÚJ POCIKKAL!!!!


Bigboynak üzenem egy régi hozzászólásomat:


Az OEP ezen esetben támogatja:


BMI: súly (kg) osztva a magasság (m) négyzetméterével

1.) súlyvesztés előtti BMI nagyobb, mint 35 kg/m2

2.) adott mértékben kell lefogyni, azaz:

- ha a kezdő BMI: 35-45, ebben az esetben minimum


10 BMI legyen a súlyvesztés

- ha a kezdő BMI: >45, súlyvesztés min. 12 BMI

3.) és a 3. feltétel, hogy stabil legyen a súlycsökkenés, tehát legalább fél évig tartsa a beteg a csökkent testsúlyát!!!


Ez esetekben ingyenes a hasplasztika. Remélem érthető volt, ha nem írjatok!

5988. pink panther (válaszként erre: 5987. - Bigboy)
2008. dec. 31. 06:32

szia Bigboy! üdv a fórumon!

köszi a gratulákat (asszem a lányok nevében is mondhatom)

szóval ha visszaolvasol pár hsz-t akkor talán választ is kaphatsz a kérdéseidre. szánj rá pár percet, sok hasznos infót találsz itt!

további szép napot, és írd meg, mit sikerült intézned!

5987. bigboy (válaszként erre: 5982. - Hencsy)
2008. dec. 30. 22:13

Sziasztok Lányok!

Gratulálok mindenkinek az új pocikhoz.Én ugyan pasiból vagyo,de én is szeretném megszereltetni a pocakomat.50 kilót dobtam le magamról ,és ha máshol nem is de a hasam olyan lett mint egy reklámszatyor:).A kocka hastól messze vagyok.A magán klinikán 5-600 e ft-ról beszélgettünk az orvossal.Kérem ha valakinek lehetősége javaslata,esetleg elérhetősége van arra vonatkozóan,hogy hol tudnám TB-re megszereltetni a pocakomat ,hálás lennék érte nagyon.13 éve fizetem a TB-t és egy nyomorúlt gyógyszert sem irattam fel ,mivel orvosnál sem jártam.SZERENCSÉRE.Hálás köszi és tényleg legyetek nagyon büszkék.szépek az eredmények nagyon.Köszi Bigboy itt is írhattok privátban vagy mailen.email:bigboy28@citromail.hu

2008. dec. 30. 18:04

szia Hencsy! nagyon szép lett az új pocid! gratula! egészen más, ugye?

köszi a tanácsot, este már kenegetni fogom a pockót, ráfér szegényre, úgy ki van száradva! minden jót Nektek!

5985. hencsy
2008. dec. 30. 17:35

Sziasztok,



Tettem fel képeket ha esetleg érdekel vkit:-)

Nem a legjobb minőség de majd teszek fel jobbat!

5984. hencsy (válaszként erre: 5983. - Pink panther)
2008. dec. 30. 17:11

Szia Tünde,


Nekem is van kötésem, mert a varratokat is csak 5-én szedik ki. Akkor leszek 3hetes :-)

A sebnél vigyázok, oda semmi krémet nem kenek csak a jódot, körülötte viszont testápolózom, mert nagyon ki van száradva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook