Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6045. Szmandi73 (válaszként erre: 6044. - Bigboy)
2009. jan. 4. 22:32

Szia!


[link]


Itt válogathatsz, több is van!

6044. bigboy
2009. jan. 4. 22:13

Kedves Lányok!


Írtátok,hogy valahol megtekinthető a műtét videója a neten.De merre keressem?Ha megtenné valaki,hogy esetleg ír egy címet,vagy egy linket nagyon megköszönném.


Sziasztok

Bigboy

6043. hencsy (válaszként erre: 6041. - Rókalány85)
2009. jan. 4. 20:40
Nem Ő A Szent Imrében van színtén
6042. hencsy (válaszként erre: 6039. - Lizi35)
2009. jan. 4. 20:28
sajna én holnap megyek a Regőczy dokihoz és elég korán:-)
6041. Rókalány85 (válaszként erre: 6039. - Lizi35)
2009. jan. 4. 19:46

még egy kérdésem lenne...Kelemen doki, az Kelemen Ottó?

neten kerestem rá és nem vagyok benne biztos, hogy ő az, neki Pécsen van a rendelője?

6040. Rókalány85 (válaszként erre: 6038. - Lizi35)
2009. jan. 4. 19:45

Akkor rögtön a plasztikai sebészhez forduljak? Hol kell őket felkeresni, a kórházban vagy magánrendelőn?

Őszintén, ha ezt tudtam volna nem várok idáig...eddig azt hittem hogy csak saját zsebből mehet és azért várok lassa 4 éve...

6039. lizi35
2009. jan. 4. 19:44
Hali Csajok jön valaki 6.-án kedden kontrollra a Kelemen dokihoz??? Tartanánk egy kis "klubdélutánt"??!!!!!
6038. lizi35 (válaszként erre: 6036. - Rókalány85)
2009. jan. 4. 19:39
A háziorvostól semmilyen beleegyezés nem kell!! Maximum majd az orvosi beutalókat kell tőle kérni a műtét előtt!!! Tőlem az orvos csak azt kérdezte mennyi volt a lagnagyobb súlyom,(de azt nem kérdezte,hogy mikor) és most hány kiló vagyok,tehát nem kellett semmilyen igazolás!!!!
6037. lizi35 (válaszként erre: 6008. - Hóvirág25)
2009. jan. 4. 19:16
A kor szerintem nem számit,az én szobatársam is ilyen korú volt mint te és nagyon boldog volt az új hasával és semmivel sem volt gyengébb vagy rosszabbul,mint én vagy a Virili!!! Ugyhogy bátran "csapj bele a lecsóba" ,ha te is igazán szeretnéd!!!
2009. jan. 4. 18:45

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Én is szeretném megcsináltatni a hasam, az elhatározás már több éve bennem van csak eddig sosem voltak megfelelőek a körülmények.

Először is az érdekelne hol, kinél, melyik orvoshoz forduljak, bár már olvastam pár nevet illetve hogy a Szent Imre kórház sokatoknak bevált.

Azt is olvastam tb-re meg lehet csináltatni, úgy számoltam a testömegindexem hogy a 10es különbség pont megvan, viszont az érdekelne hogy kell e hozzá valamilyen igazolás, vagy egyátalán mi kell hozzá hogy a támogatást igénybe tudjam venni?

Én 15 éves koromban voltam 108 majd lefogytam, de most más a háziorvosom, és ő nem látott a fogyásom előtt. Kell hozzá a háziorvosom beleegyezése?

Ezek lennének a legfontosabb kérdéseim, illetve ha esetleg van aki már régebben csináltatta meg, érdekelne hogy mennyire látszik a heg, ha a műtétet megcsináltatom és mondjuk van kisebb súlyingadozás ez milyen hatással van a bőrömre? Lehet hogy mégegyszer kinyúlik? (nálam egy 5kg-s súlyingadozás előfordul)


Nagyon örülnék ha megosztanátok tapasztalataitokat!


Kriszti

6035. pink panther (válaszként erre: 6027. - Hencsy)
2009. jan. 4. 17:40

sziasztok!

nahát....már lassan két hetes leszek, és még mindig be vagyok ragasztva rendesen. remélem holnap kiszedik a varratokat és leveszik már a kötést is. köszi az infókat. körömvirág-krém az van is itthon talán...

csak már ettől a haskötőtől tudnék megszabadulni. már úgy szorít. kíváncsi leszek meddig kell még viselnem. egyébként már jól vagyok, bár a mai "kibontásnál" figyeltem fel arra, hogy eléggé fel vannak duzzadva a még megmaradt csíkjaim -mintha tele lennének vízzel- pedig semmi nagyon megerőltetőt nem csináltam. elég furán néz ki...de holnap 8-ra megyek a dokihoz aztán megnézetem.

ja, a cickóimat én is meg szeretném csináltatni majd 2-3 év múlva, addigra talán összehozom a lóvét rá!! szerintem sem fog egyszerre menni a két műtét, azért az nagyon húzós lenne....de tényleg, orvosa válogatja, lehet hogy valamelyik bevállalja...

köszi mégegyszer az infókat, legyen szép estétek! puszi!

6034. gumibogyó (válaszként erre: 6030. - Hencsy)
2009. jan. 4. 17:39
Szóval ha jól értem a műtét után kb 6 hét múlva lehet ismét sportolni, az meg van határozva hogy miket lehet 6 hetesen, segítenétek, köszi.
6033. gumibogyó (válaszként erre: 6031. - Barbika001)
2009. jan. 4. 17:37
Nekem is volt mell okt 29én és februárba lesz a has.A dokim azt mondta van aki el vállalja de ő nem mert a mellet ugye felfelé kell húzatni míg a hasat lefelé, és a két irányú húzás miatt valószínűleg egyik se lesz túl szép.
6032. 44fecb587c (válaszként erre: 6031. - Barbika001)
2009. jan. 4. 17:28
Szia.A fájdalom küszöb mindenkinek más, akikkel én voltam november első hetében a Szent Imrében,nekünk szinte nem volt negatív élményünk.Mikor hazamentem 5 nap után,én otthon nagyon lassan de mindent csináltam totyogva, kivéve az emelést!Úgy hogy csak bátran!Úgy tudom a has-és mell műtét nem megy egyszerre.Elősször a has utána a mell de min. 6 hét után.Nekem ezt mondták a kórházban.De már hallottam hogy egyszerre csinálták, orvos válogatja, de nem szerencsés.Sok szerencsét!!
2009. jan. 4. 15:40

Sziasztok

Kérdésem lenne.Mennyire viselhető el a fájdalom a műtét utánni hetekben?Bevállaltatok volna mellé még egy mellnagyobbitást.Én a kettőt egyszerre szeretném,kibírni is.

6030. hencsy (válaszként erre: 6029. - Szmandi73)
2009. jan. 4. 14:28

Köszi az infót, akkor szerintem két hét múlva én is tornázhatok majd. Akarok venni ilyen Leg magic - et mert nekem inkább a belső combbal meg a fenékkel vannak nagy problémáim. A többi egy kis súllyzózással rendbe is vola:-)


Igen azokra a hozzászólásokra emlékszem. Bár én azt veszem észre magamon, hogy tök jól bírom. Bár vanak napok amikor bedagad de ez akkor van, ha nem fekszek egész nap semmit se( két gyerek mellett elég nehéz). Ilyenkor fáj a felvart izom is rendesen.Én magamon azt vettem észre, hogy kicsit lejebb ment - de lehet azért van mert kezdetben nagyon be volt dagadva...

6029. Szmandi73 (válaszként erre: 6028. - Hencsy)
2009. jan. 4. 12:53

Szia Heni!


Változó, mert pl. most főzés és ebéd után jól be vagyok dagadva (holnap gyümölcsnapot tartok :D). A heg szerintem ugyanott van, csak legfeljebb felette kicsit duzzadtabbak a szövetek.



A tornát dec. elején kezdtem el, már nagyon jól megy. Tegnap már 50 percet tudtam egyfolytában tekerni, igaz, még picit lassabban, mint előtte. Egyelőre hasizmot még nem csinálok, próbáltam, de kellemetlen érzés volt, így inkább várok még vele. Lassan elkezdem az erősítést is súlyzókkal, azzal nincs probléma, úgy vettem észre. Szerencsére úgy érzem, lassan teljesen a régi leszek (csak szebb pocakkal). Volt egy pár hozzászólás még a műtét előtt, amikor arról panaszkodtak lányok, hogy a műtétjük után hónapokkal sem voltak olyan formában, mint előtte. Akkor nagyon megijedtem ettől, hogy mi lesz velem, de ez annyira egyéni dolog, ki mennyire szedi össze magát...

6028. hencsy
2009. jan. 4. 11:46

Kedves Szmandi,


Azt szeretném tőled kérdezni, hogy ahogy megy le a dagadás úgy a heg is lejjebb kerül egy picit? Mert a képeiden én úgy látom, de lehet hogy rosszul látom?

Amúgy nagyon szép a pocid:-)


Hogy megy a torna? Mikor is kezdted?



Köszi Heni

6027. hencsy (válaszként erre: 6025. - Pink panther)
2009. jan. 4. 11:43

Szia Pink,


Úgy van ahogy Szmandi mondja. Én is attl a naptól kezdve hoy itthon vagyok tusolok. Aztán sziesztázom egy kicsit az ágyba kötés nélkül és kenegetem testápolóval, úgy hogy a sebet ne érje. Majd jön apa és betadinoz, és beköt:-)


Nekem is azt mondta a doki, hogy majd csak varratszedés után kenjem. Nállam a nyerö az aloe zöld krém és a First:-)

6026. Szmandi73 (válaszként erre: 6025. - Pink panther)
2009. jan. 4. 10:50

Mi, akiket a Szent Imrében műtöttek, hazajövetel után már tusolhattunk. Nem volt leragasztva a seb, csak a haskötő alá kellett gézlapokat pakolni.


Varratszedés előtt Betadinnal kellett kenni a sebet, utána pedig körömvirág v. aloe vera gélt lehetett használni. Nekem mind a 2 bevált.


Azért már biztos így is látszik a különbség nálad, még ha le is van ragasztva!

6025. pink panther (válaszként erre: 6020. - Hencsy)
2009. jan. 4. 09:15

sziasztok!

köszi az infókat! két oldalon már érzem, hogy szúr a varrat, gondolom gyógyulgat...de nekem le van ragasztva, úgyhogy még nem is láthattam a pockómat eddig...az ember csak kínlódik aztán az eredményt meg még csak nem is láthatja. remélem holnap már a kötést is leveszik. varratszedés után, ha nincs rajta kötés, Ti szoktátok kenegetni valamivel a sebet, ill.a környékét (Betadine, Bepanten, Neogranormon stb.?) víz mikor érheti?

köszönöm előre is a válaszokat!

szép napot mindannyiótoknak! puszi!

6024. Szmandi73 (válaszként erre: 6022. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 3. 22:03
Szia! Sok sikert a műtéthez, amint tudsz, írjál és várjuk a képeket is! Ne aggódj, nagyon sokat fogytál, biztos nem lesz gond a tb-vel, ennek mennie kell!
6023. gumibogyó (válaszként erre: 6022. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 3. 21:37
Sok sikert, biztos sikerülni fog minden.
6022. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6021. - Hencsy)
2009. jan. 3. 20:54
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a biztatást és, hogy velem vagytok és szorítotok nekem!! Ha egy hétig nem járok erre az azt jelenti, hogy megműtöttek!! Remélem így lesz! Addig is mindenkinek jó egészséget!
6021. hencsy
2009. jan. 3. 13:11

Kedves Viki,



Csatlakozom a lányokhoz, nagyon szorítok én is majd érted, és valóban a kor sha nem akadály, inkább a biztos elhatározás születik meg lassan...

6020. hencsy (válaszként erre: 6019. - Pink panther)
2009. jan. 3. 13:09

Szia,



Elvileg 2 hetesen ki szokták venni a varratokat. Bár én szerdán múltam 3 hetes és az ünnepek végett csak hétfőn szedik ki a varratokat. Bár én 1,5 hetesen voltam varratlazításon.Már nagyon várom én is a hétfőt, mert a bal oldalamon a varratvégénél tegnap nyomtam ki egy kis gennyet:-(

2009. jan. 3. 10:30
még egy kérdés, lányok: holnapután leszek 2 hetes, és mennem kell kötözésre. szerintetek kiveszik már a varratokat?
6018. pink panther (válaszként erre: 6015. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 3. 10:28

Szia Viki!

nagyon szorítok Neked én is, és kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen! meglátod, nyárra már gyönyörű pocival büszkélkedhetsz!

Hóvirág, Neked üzenem: a kórházban, mikor engem műtöttek /13 napja már!/ mellettem feküdt egy idős néni, 73 éves volt. beszélgettünk, ki miért van ott. én mutattam neki a hasam, ő elszörnyülködött és azt mondta: kislányom, én az idén töltöttem a 73-at de ezt a hasat én is megcsináltatnám még ennyi idősen is!" hát ez nekem elég nagy löketet adott, és úgy gondolom, hogy az ember soha nem "öreg" ahhoz hogy jól érezze magát a bőrében! én csak gratulálni tudok ahhoz, hogy végre elszántad magad! én is 13 évig gondolkodtam, de már nagyon-nagyon bánom hogy vártam eddig...szorítunk Neked!!!!

6017. hóvirág25 (válaszként erre: 6010. - Szilascity)
2009. jan. 3. 10:18

Kedves Vera!

Örülök neked, a hozzá állásodnak,jó ilyen véle-

ményt olvasni.Köszönöm!!!!.

6016. hóvirág25 (válaszként erre: 6009. - Bigboy)
2009. jan. 3. 10:04

Köszönöm a biztatást nagyon jól esett.Olvasva a

forumot,nekem is a Szent Imrére esett a válasz-

tásom.Voltam több helyen konzultácion (3)de,a mütét ára jelentősen több volt.A miliő 21.száza-

di,az orvosok nem tudom (?).Felhivtam telefonon a

sokat emlegetett Kelemen doktort és kértem konzi-

ra időpontot,ez novemberben volt.Szimpatikusnak

találtam és ott rögtön megbeszéltük a mütét ide-

jét.Jan.07.-én megyek az Aneszteziológiai vizsgá-

latra.Hát ennyi a történet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook