Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2009. jan. 7. 01:40
Segítség!FELRAKTAM 2 KÉPET, DE 2 RÉGI KÉPEMRE RAKTA RÁ, ÉS HA A RÉGI KÉPRE KATTINTOK, AKKOR NYILLIK MEG A FRISSEN FELRAKOT KÉP.TUD VALAKI TANÁCSOT ADNI? NEKEM NEM MEGY MEGOLDANI. KÖSZÖNÖM.
2009. jan. 6. 23:58

Már öregnek számítok / 3hónapos/ azért raktam fel friss képet.Akik most vágnak bele,: kitartás!És ne féljetek,mert csodálatos érzés amikor eltűnik a nem kívánt csúnyaság,és csak a lapos has van helyette.


Szilas,zsazso !!és az "öregebb " pocisok!Ti hogy vagytok, a régiek kicsit ritkábban járnak erre.


Lizi !Ha tudsz rakj fel!/friss/ képet.Kíváncsi vagyok nagyon!Főleg hogy megdicsért a Kelemen prof. Pusza!

6073. 44fecb587c (válaszként erre: 6067. - Barbika001)
2009. jan. 6. 23:43
Szia Barbika.Engem elég magasan vágtak,ez azért volt mert nem tudta a doki jobban lehúzni a bőrt.De nézd meg a képemet azért tudom takarni a bugyogóval.Ne ijedj meg ha esetleg nem lesz bikinivonalon.Boldog leszel úgyis!Szió
6072. hencsy (válaszként erre: 6071. - Barbika001)
2009. jan. 6. 18:27

Szerintem az jó, nem feltétlen csak a hájacskára gondoltam . Ha van elég bőr amit le tud húzni akkor az jó, mert bikinivonal alá fog kerülni. Nekem nem volt elég hájacskám és bőröm se. Azért volt akkora a hasam, mert a hasfalam is le volt szakadva és az izom is szét volt csúszva.


Lányok képeivel hasonlísd össze a hasad én ezt tettem, és így vágtam Bele. Leddy hasa nagyon szép és azt hiszem neki van fent még fürdőrucis képe is.

2009. jan. 6. 17:13
Az én hasam nagyon ráncos de nem lóg.
2009. jan. 6. 17:12
Miért ha keveset szed le akkor feljebb esik a vágás?
6069. hencsy (válaszként erre: 6067. - Barbika001)
2009. jan. 6. 16:53

Szia,


Ez attól függ, hogy milyen a hasad, van e "anyag" amiből dolgozni tudjon az orvos. Nekem sajna nem volt, de a franciabugyi már takarja:-)

6068. hencsy (válaszként erre: 6066. - Bigboy)
2009. jan. 6. 16:51

Szia Bigboy,



Akkor én pénteken itt várom a gép elött az infót:-)))


Nagyon kíváncsi vagyok, sok sikert!


Puszi Heni

2009. jan. 6. 16:44

Sziasztok

Én még előtte állaok,de azt szeretném kérdezni ,hogy a vágást takarja a fehérnemű.Igazgatni kell.Nekem eléggé magasnak tünik.

6066. bigboy
2009. jan. 6. 15:37

Sziasztok Lányok!


Pénteken délután megyek a Regőczy doktorhoz konzultációra.


Már baromi kíváncsi vagyok, és izgatott!:)


Sziasztok


Bigboy

6065. pink panther (válaszként erre: 6064. - Pink panther)
2009. jan. 6. 13:39

Camea, Rókalány!

bocs, de csak most vettem észre, hogy írtatok privit.... válaszoltam Nektek! puszi!

6064. pink panther (válaszként erre: 6062. - Hencsy)
2009. jan. 6. 13:16

sziasztok Lányok!

nagyon-nagyon-nagyon köszi a segítségeteket, szót fogadok Nektek, mert ha Nektek így bevált a dolog, akkor nekem is jó lesz! vékonyan van már rajta csak olyan fekete alvadtvér-féle, csíkban, (tegnap varratszedéskor kicsikét lekukucskáltam) de gondolom ha egy picike víz éri majd szépen leázogat az is. mindenesetre Betadinnal majd be fogom kenegetni, ha lesz bátorságom leszedni a kötéskét róla. majd mindennap egy picit szedek le, hogy ne fájjon...meg persze testápolóval mert nekem is marhára viszket, és rettentően ki van száradva.

nagyon kösz hogy segítetek, további szép napot Nektek!

6063. hencsy (válaszként erre: 6058. - Lurtaki)
2009. jan. 6. 12:52

Szia Lurtaki!



Ne izgulj, minden rendben lesz! Várjuka beszámolódat mihamarabb! Nagyon szorítunk érted vigyázz magadra!



Puszi Heni

6062. hencsy (válaszként erre: 6060. - Pink panther)
2009. jan. 6. 12:51

Szia Pink!



Én egy kicsit eltéek Zsazso módszereitől (bár tőle nagyon sok hasznos tanácsot kaptam már - köszi Zsazso ! :-)


Szóval én 1 hetes korom óta zuhanyzok,( amióta a kórházból hazaengedtek) így a haskötőt is levettem. Persze ekkor csak segítséggel tudtam, mert nekünk nagy sarokkádunk van és nem tudtam volna be és kiszálni. Sietnem kellett, mert csak 5 percig tudtam nhaskötő nélkül létezni, mert utánna , olyan volt, mintha egy rongybabának kiszednék a belsejét. 1 hét múlva már nem volt ilyen érzésem, de órákat akkor se tudtam ott állni. Fürcsi után én mindig fekszem egy kicsit az ágyon és vakargatom, mert k...va viszked, meg kenegedtem testápolóval persze a sebet kihagyva. Most már varratszedés után aloe zölt krémet és First-t használok. Amikor zavar a haskötő, akkor le szoktam venni, de ilyenkor csak fekszek. Sajna ezt csak akkor tudom megtenni, ha a férjem itthon van, mert egyedül nem bírom feltenni:-(


Nekem azt mondta a doki, hogy most már le se kell ragasztani (hozzáteszem én eddig se ragasztottam, csupán odatettem a gézt) maximum addig míg a seb mindenhol leesik. De azt is mondta, hogyha nekem a komfortérzetem megkívánja tegyek alá gézt nyugodtan. A haskötőt 6 hétig kell hordani, utánna hasszorítós bugyi. Én közben megjegyeztem, hogy hallottam sokaktól - lányok tőletek:-), hogy estére visszateszik még a hasszorítot , mert biztonságot ad. Majd meglátom nekem mi lesz jó. Nekem még 2 hétig kell a hasszorítót hordani. Szerintem nagyon szép a hegem, és szerintem sokkal jobban gyógyul, ha mindennap tiszta kötés van rajta!


Szerintem nyugodtan vedd le és tusolj, csináld amit mi is csinálunl, mert szite itt ezen a téren mind ugyanazokat mondjuk. Ha nekünk jó volt így, akkor neked is csak jót tehet! 2-3 nap múlva úgy is meglátod, hogy jobb e így neked, vagy maradsz annál amit az orvosod mondott!



Puszi, Heni

6061. zsazso (válaszként erre: 6060. - Pink panther)
2009. jan. 6. 11:38

Sziasztok Lányok !


Rég jártam itt ! Látom sok új pocis van. Gratulálok mindenkinek !


Nekem azt mondta az orvos varrat szedés után , hogy a zuhanyzás megengedett, tehát a lényeg , hogy ne ázzon sokáig. A haskötöt már 2 hetes koromba levehettem , és elég volt a hasszotítos bugyi, de fokozatossan hagytam el. 4 hetes korom óta semilyen hasszoritos cuccot nem hordok. Autót már 2 hetessen vezettem. Az emelés az amire vigyáztam. És hál istennek minden rendben van.Most voltam 5.-én 2 honapos.

Már a szolizást is elkezdtem, de ugy , hogy bugyi van rajtam. Ma megyek kontrollra majd kikérdezem az orvost , hogy ő mit javasol szolizás ügyben.

Mindenki kivánok további szép napot. Zsuzsa.

2009. jan. 6. 10:59

Sziasztok!

Hencsy, én is tegnap voltam varratszedésen! túléltem én is, bár voltak az életben már jobb pillanataim... :-))

Tegnap valszeg rossz napja volt a dokimnak mert olyan szűkszavú volt. kérdem tőle: vezethetek már autót? -persze. érheti már víz? -persze. levehetem már a haskötőt egy kicsit? -nem. kenegessem valamivel? -nem. biztos fájt a torka vagy nemtom.

szóval megintcsak Hozzátok fordulok...bocs, hogy ennyit kérdezek!

szóval: kiszedte a varratokat, de leragasztotta még a vágást. mikor szedhetem le róla a ragtapaszt? tusoláskor levehetem-e már a haskötőt, hogy "normálisan" tudjak végre tusolni (eddig nem mertem, a férjem mosogatott le szivaccsal több-kevesebb sikerrel) és fürödni mikor szabad? imádok fürödni, de gondolom még nem szabad. 18 napos vagyok ma, állva levehetem-e már a haskötőt vagy inkább feküdjek csak, mikor lent van? ne haragudjatok de olyan tudatlan vagyok, a dokinak meg nem volt jó napja tegnap, nem is mertem nagyon kérdezni többet a szűkszavú válaszai után.

előre is köszönöm, hogy eddig is sokat segítettetek nekem, és köszönöm az ezutáni segítségeteket is!

szép napot Kedves Mindannyiótoknak! puszi!

6059. bigboy (válaszként erre: 6058. - Lurtaki)
2009. jan. 6. 10:20

Kedves Lurtaki!


Sok sikert és kitartást kívánok neked!


Szia

Bigboy

6058. lurtaki
2009. jan. 6. 10:11
Ma megyek dél körülre a korrekciós műtétre és jobban be vagyok sz...va, mint a nagy műtét előtt. Drukkoljatok! Varratokat is csak most szedi ki, egyébként ma vagyok 3 hetes.
6057. hencsy (válaszként erre: 6056. - Bigboy)
2009. jan. 6. 07:43

Szia Bigboy,


Köszi a infót, valaki már mondta de nem emlékeztem, hogy mennyi időnek is kell eltelnie. Sajna én gyárilag olyan fehér vagyok, hogy az orvosok soronkívűl hívnak be mert azt hiszik rosszul vagyok:-)


Bár a férjem mondta, hogy na ki ne találjam, hogy gézzel fogok szolizni!Én meg mondtam, hogy de, mihelyst leesik az összes seb!


Szindike, Üdv köztünk és nagyon sok sikert kívánok neked is!!!!

6056. bigboy
2009. jan. 6. 00:45

Szindike!


Gratula az elhatározásodhoz.Remélhetőleg én is hamarosan csatlakozhatok a cspathoz!:):)


Drága Hencsy!


Információim szerint nem tesz jót a szoli a hegnek.A javaslatok szerint 4-5 hónap után érdemes,nyugodtan használni a szoláriumot.


Majd letakarjuk addig is a heget!:):):):)


Pussz

Bigboy

6055. Szindike
2009. jan. 5. 23:09
Helló Lányok:)Addig-addig olvasgattam míg egyszer csak a dokinál ültem és azon kaptam magam hogy bejelentkeztem hasplasztikára.Köszi nektek..)) Szóval február 12-én megyek a Kelemen dokihoz,aznap lesz a műtét és a doki szülinapja.Egyébként mindenkit üdvözöl:D P
6054. hencsy (válaszként erre: 6052. - Bigboy)
2009. jan. 5. 21:14

Szia Bigboy!



Igen minden ok:-) Mondta a doki, hogy nagyon szépen gyógyul és nagyon jó a bőrömnek a hegesedési hajlama. Ahol már leesett a seb ott olyan 2 mm körüli a heg szélessége:-))))


Na ez már csak jó lehet nem igaz?!


LÁNYOK!?- tudja valaki, hogy mikortól lehet menni szolizni?



Köszi, Heni

6053. lizi35 (válaszként erre: 6040. - Rókalány85)
2009. jan. 5. 20:35
SZia! A Kelemen doki a SZent Imre kórházban (Budapest)található meg és Kelemen Péternek hívják! Szerda délután szokott fogadni konzultációra,előzetes telefonos időpont egyeztetés után!!A 06-1-4648600/1718 mellék,telefonszámon tudsz időpontot kérni!
6052. bigboy
2009. jan. 5. 20:04

Szmandi73 köszi a segítséget.


Hencsy !!!Minden ok a pociddal?


Szia

Bigboy

6051. hencsy
2009. jan. 5. 19:08
Tettem fel a varratszedés elötti képet, majd teszekfel varrat nélkülit is holnap. Kicsit homályos sajna...
6050. hencsy
2009. jan. 5. 19:01

Sziasztok lányok,



Ma voltam varratszedésen! TÚLÉLTEM:-))))))

6049. Szmandi73 (válaszként erre: 6048. - Fittnes)
2009. jan. 5. 18:56
Szia! Nem a szülések száma számít, hanem hogy mennyit fogy valaki! Testtömeg indexet néznek, a kiindulóhoz képest min. 10-zel kell csökkennie, hogy tb támogatással lehessen a műtétet megcsinálni! Állami kórházakban érdemes érdeklődni, magánklinikák nem dolgoznak oep támogatásra, kizárólag pénzért (nem is kevésért).
6048. fittnes
2009. jan. 5. 18:52

Sziasztok lányok!

3 gyerek után megcsinálják még a hasat tb-re?

Ha igen akkor ki és hol?

Egy ismerősömnek kellene.Tel szám!

Köszi!!

6047. fecomoni (válaszként erre: 6015. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 5. 10:29
Szia!Köszönöm a válaszod!!Remélem minden rendben megy,drukkolok neked.Sok sikert a műtéthez!!!
6046. Szmandi73
2009. jan. 4. 22:40

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook