Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6103. zsazso (válaszként erre: 6100. - Barbika001)
2009. jan. 7. 17:47
Köszönöm ! Ha megnézed akkor látszik , hogy a bimbónál széles a heg, mivel ott rakták be az implantátumot, és nagyot 550 cc, mert én nem egy vékony vagyok és ekkora kellett az alkatom miatt , és az kitágitotta a bőrt és csunya a heg , és azt fogja korrigálni , ujra körbe metszi és ujra varrja.
6102. Barbika001 (válaszként erre: 6101. - Zsazso)
2009. jan. 7. 17:46
Holnap megtudom,és eldöntöm mi legyen.
6101. zsazso (válaszként erre: 6099. - Barbika001)
2009. jan. 7. 17:44

Azt nagyon kevés doki csinálja meg.

Nagyon hosszú lenne a műtét. És a szervezetednek sem tenne jót. De te tudod. Sok szerencsét hozzá.És kitartást !!

2009. jan. 7. 17:42
De mit csinál a ciciddel,mert látom már feltöltötte,nagyon szépek.
6099. Barbika001 (válaszként erre: 6098. - Zsazso)
2009. jan. 7. 17:41
igen de én bevállalnám egyszerre is.
6098. zsazso (válaszként erre: 6089. - Barbika001)
2009. jan. 7. 17:39

Szia Barbika !


Érzéstelenítéssel nem kell befeküdni a korházba , a magánrendelőbe megtudja csinálni. 40 perc cicinként, azt jöhetek is haza.

Egyébként én nem bántam meg , hogy elöször cici aug.27.-én , és utánna nov.05.-én poci.

Azért a poci jóval olcsobb mint a cici , legalábbis Győrbe ahol én csináltattam.

6097. zsazso
2009. jan. 7. 17:36

Sziasztok Lányok !

Gratulálok az uj pocisoknak ! Szépen alakulgattok !

Tettem fel képet .

6096. bigboy
2009. jan. 7. 17:24

Drága Hóvirág 25!


A melóhelyen mond,hogy hasfasérvel operálnak meg.:) ebbe nem tudnak belekötni semmilyen módon sem.Ja és szomorú arcal add elő,hogy sajnos.....:))


Pussz

Bigboy

6095. hencsy (válaszként erre: 6090. - Barbika001)
2009. jan. 7. 17:22

Szerintem a Mellből lehet hamarabb felgyógyulni!! Viszont én úgy gondolom - persze magamból kiindulva, hogy jobb a hason túllenni. Egyrész mert hasonló árban van, másrész a mellen még meltartóval lehet segíteni a külvilág számára, viszon a hasad ahogy már írtad nem tudod korrigálni ruhával. Engem nagyon zavart, hogy a szebnél szebb fölsöimet nem tudtam felvenni és nem is kaptam magamra csak kismama fölsőt, mert az ápolt s eltakart! Most viszont bármit felvehetek még a nadrágok is úgy állnak a derekamon ( vagyis a csípőmön, mert én csak csípőnadrágot hordtam és hordok most is), mint a próbababán! Kell ennél több?! Ja és tavaly se voltam strandon, de még a Welnes hétvégéken is csak törölközőbe mertem mutatkozni. Most viszont büszkén mutogatom boldog boldogtalannak, pedig a cickót még nekem is rendbe kell tetetnem ( majd jövő karira:-)



Puszi Heni

6094. lurtaki
2009. jan. 7. 17:21

Sziasztok!

Elmaradt a műtét, mivel úgy néz ki, hogy csak a felhám halt el, az irha él, így várjuk, hogy begyógyuljon a seb. A fekete részt leszedte, meg kiszedte a varratot, de azt szinte nem is éreztem, viszont a műtőben várakozással telt fél óra elvett 1 évet az életemből... :-((( Na majd meglátjuk kell-e később hegkorrekció.

6093. hencsy (válaszként erre: 6091. - Pink panther)
2009. jan. 7. 17:15

Szia Pink,



Ugye, ugye ,hogy sokkal jobb:-)!

Szép vékony neked is a heged. Persze hogy szebb lesz, leesik a seb, meg egyszer csak megszűnik az is hogy piros.


Egyébként látom neked is fent van a vágás úgy mint nekem:-)


Tettem fel én is képet, nem a legjobb minőség de azért elmegy:-( - sajna a fényképező elromlott :-(

2009. jan. 7. 17:15

Sziasztok!

Ma voltam az altató orvosnál,szabad az út,jan 13.-ai befekvéshez a Szent Imrébe,társul valaki?Gondba

vagyok ,hogy mit mondjak valami hihetöt a melóhe-lyen.Titok a hasplasztika.S.O.S.Holnap kell előve-zetnem a témát.

Köszönöm.

2009. jan. 7. 16:31

sziasztok!

túl vagyok az első tusoláson, haskötő nélkül. tényleg teljesen olyan érzés, mint amikor a rongybabának kiszedik a belsejét....de sikerült! készítettem képeket, feltettem őket! jó-jó, még nem tökéletes, de még csak most vagyok 18 napos. ettől már csak szebb lesz, remélem!

puszi mindenkinek!

2009. jan. 7. 15:51
Melyiket előbb has vagy mell,mell vagy has?Melyikből lehet hamarabb felgyógyulni?
2009. jan. 7. 15:48

Szia Zsazso!

Mi az hogy érzéstelenítés,nem rosszabb úgy?

6088. zsazso (válaszként erre: 6074. - 44fecb587c)
2009. jan. 7. 15:16

Szia Virili !


Ne szaladj az idővel , még csak 2 honapos a pocink , nem ?? nov.05.-én mütöttek.

Egyébként jól vagyok, minden ok , tegnap voltam kontrol-on. Maj február végén lesz a cici korrekciós mütétem , de az csak érzéstelenítéssel.

Nagyon szép a pocid.

Nem gyözőm ismételni , hogy annyira jó , hogy már túl vagyunk rajt , és minden renben volt.

Majd rakok fel már én is friss képet. pussz.

6087. pink panther (válaszként erre: 6086. - Barbika001)
2009. jan. 7. 14:59

szia!

hát igen, valóban nem lett a legjobb kép, kötözés közben készítettem mobillal, mert utána vissza-bekötöttek.

már kiszedték a varratot, de azóta még nem csináltam képet, majd talán ma, "kibontáskor". felteszem azt is.

az a haskötőm van nekem is, amit Te írtál -viszont én egy hosszú pamutpólót veszek alá, és úgy a haskötőt -a doki javasolta így- mert különben kidörzsöli a bőröd és az fog fájni. plusz törölköző előre -egy kettéhajtva a pocakra, egy hengerbe tekerve, függőlegesen, hogy a gyomromnál nyomja -nekem ott kellemetlen inkább, mivel hasfal-rekonstrukcióm is volt.

egyébként nem olyan vészes a dolog, mint a képen látszik, csak még nem szép...

a doki azt mondta elsőre, hogy sima ügy, tapintott egy két és fél ujjnyi sérvet is aztán mikor "felboncolt" akkor látta, hogy van ott más is- a gyomromnál volt valami összenövés pluszban meg a hasfalat is fel kellett varrni totál. de nem olyan "brutál" élőben mint így képen látszik, ne aggódj.

a doki azt is mondta, hogy minden pocak és minden bőr más, két ugyanolyan eset nincs, mint ahogy mi emberek, is teljesen különbözőek vagyunk. nekem nagyon sokat segítettek az itt fórumozó lányok -HÁLÁS VAGYOK MINDENKINEK ÉRTE- és sokkal könnyebben vettem az akadályokat, mint gondoltam. bármi kérdésem van, itt mindig segítenek, és ez az ami erőt és biztonságot nyújt nekem a hétköznapokban, úgyhogy Te is nyugodtan kérdezz, valamelyikünk biztosan tud segíteni!

6086. Barbika001 (válaszként erre: 6083. - Pink panther)
2009. jan. 7. 14:49
Láttam a nyúlós képet, mit szólt a doki sima ügy vagy összetett.Mert gondolom minden has más és más?Bocsi ha sok hülyeséget kérdezek:)
6085. Barbika001 (válaszként erre: 6083. - Pink panther)
2009. jan. 7. 14:40
Nem semmi a 7.napos képed,úúúúúúúúú ne vedd sértésnek de szerintem a fotó nem sikerült valami jól.Megmutathatnád azóta milyen a pocid,had irigykedjem.
2009. jan. 7. 14:36
Hát csupa jókat írtok már csak ezért is érdemes:)Akkor rendesen összehúznak.Nekem van hasszoritóm,terhességből maradt,fehér végig gumi,tépőzárral de alig tudom magara felrakni olyan erős.rettentő kényelmetlen nem hajlik,inkább törik,szúr sosem szerettem.Ha ilyet kell hordani, akkor ettől fogok meghalni.
6083. pink panther (válaszként erre: 6078. - Barbika001)
2009. jan. 7. 14:00

ja, Barbika!

nekem is átrakták a köldököm, feljebb került /a régi eléggé le volt szottyanva a hasam aljára/ és nekem más formájú lett /sokkal jobban tetszik!!/ és a csípőmről is húztak be bőrt, és nagyon király feszes lett!

6082. pink panther (válaszként erre: 6078. - Barbika001)
2009. jan. 7. 13:59

szia Barbika!

a haskötőt a doki írta fel nekem, receptre. a gyógyászati segédeszköz-boltokban lehet beszerezni /az enyém recept nélkül 9.280 ft lett volna, így, recepttel meg 1.620.-ft volt/ sima haskötő, nem olyan, aminek van egy "pocaktartója" -ilyet is mutatott a gyógyboltos csaj- szóval egy tépőzárral zárható lap az egész.

Hencsy, köszi az infót, akkor körömvirággal kenegetem, az biztos jó lesz. hallottam arról a Contratubex nevű kenőcsről /állítólag hegeltünető, de legalábbis heg-halványító hatása van/ szerintetek érdemes-e azzal is kenegetnem, ill. mikortól szabad azt alkalmazni? használta már valaki közületek?

már megint tele vagyok kérdésekkel....bocsi! puszi mindenkinek!

6081. hencsy (válaszként erre: 6077. - Pink panther)
2009. jan. 7. 09:00

Szia Pink,


Én úgy tudom, hogy ha már kivették a varratot, akkor nem kell már a fertőtlenítő, hanem kenheted a körömvirággal, aloe krém stb.


Puszi Heni

2009. jan. 7. 08:50
Vegyek haskötőt,hasszorítót vagy elég amit adnak?Melyik a kényelmesebb?
2009. jan. 7. 08:48
Ártartomány?Lehet priviben is és hogy kórház vagy magánklinika,csak hogy viszonyítani tudjak.Én még a héten megyek nem tom mire számoljak!
2009. jan. 7. 08:45
És a köldök átrakás?Látszik hogy nem az eredeti?Nem érzékeny?A csipőtöket is feszíti valamelyest.
6077. pink panther (válaszként erre: 6067. - Barbika001)
2009. jan. 7. 07:51

Sziasztok!

hát nekem se volt sok hájam, viszont bőröm akkora, mint egy focipálya. a vágást nekem se fogja takarni a tanga, kétoldalt biztos nem, mert eléggé fönt van a vágás.de nem bánom, mert nem csüng a bőr, és inkább látszódjon a heg, mint a kibuggyanó bőr. még mindig szebb, szerintem. egy kérdés ismét: (már unjátok, gondolom...) találtam itthon egy Cutasept nevű bőrfertőtlenítőt. azzal fújjam inkább vagy maradjak a Betadinnál szerintetek? tegnap "leműtöttem" a kötést, hadd gyógyulgasson a szabad levegőn. köszi lányok és puszi mindenkinek!

6076. hencsy (válaszként erre: 6075. - 44fecb587c)
2009. jan. 7. 07:15

Szia Virili,


Én négy képet látok fent és meg kell mondjam nagyon szép a pockód!

2009. jan. 7. 01:40
Segítség!FELRAKTAM 2 KÉPET, DE 2 RÉGI KÉPEMRE RAKTA RÁ, ÉS HA A RÉGI KÉPRE KATTINTOK, AKKOR NYILLIK MEG A FRISSEN FELRAKOT KÉP.TUD VALAKI TANÁCSOT ADNI? NEKEM NEM MEGY MEGOLDANI. KÖSZÖNÖM.
2009. jan. 6. 23:58

Már öregnek számítok / 3hónapos/ azért raktam fel friss képet.Akik most vágnak bele,: kitartás!És ne féljetek,mert csodálatos érzés amikor eltűnik a nem kívánt csúnyaság,és csak a lapos has van helyette.


Szilas,zsazso !!és az "öregebb " pocisok!Ti hogy vagytok, a régiek kicsit ritkábban járnak erre.


Lizi !Ha tudsz rakj fel!/friss/ képet.Kíváncsi vagyok nagyon!Főleg hogy megdicsért a Kelemen prof. Pusza!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook