Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6285. Heni77
2009. jan. 18. 16:28

Viki, Pink Panther,

köszi a válaszokat.

Az interneten utánanéztem, de az egyik orvos azt mondja, hogy állja a TB, a másik meg azt, hogy nem. Holnap felhívom a Kelemen dokit és megkérdezem tőle. Van valaki itt a fórumon, akit ő műtött, és csak ezért Tb-re ment a műtét.


Pink,

a lányodnak is jobbulást.

6284. gumibogyó (válaszként erre: 6279. - B1c727be4e)
2009. jan. 18. 14:31

Nagyon szép a mellem és rendkívül elégedett vagyok, annak ellenére hogy okoztam magamnak némi kellemetlenséget, az miatt hogy nem pihentem eleget, és meg erőltettem a cicimet.Azért nagyon szépen rendbe jött, és látszik hogy még kb két hónap és a helye se lesz meg a fel varrásnak.

Most hogy már túl vagyok a mell plasztikán félek egy kicsit, attól tartok a has sokkal rosszabb lesz mint a mell, ha annyi lesz mint a mell tudom mi vár és el viselem, persze ha rosszabb lesz akkor is, de azért tartok tőle, még friss az élmény a másiktól is.

6283. hencsy
2009. jan. 18. 13:25

Sziasztok Lányok,



Még én is élek:-) Üdv: az újaknak!


Jövőhéttől tényleg fogyizok ezerrel...valahogy ezen a héten el-el csábultam:-)


Úgy fáj a fejem...remélem nem kapok el semmit. Eddig olyan jól megúsztam, szedem is a C vitamint mint állat...


Leddy, milyen érzés amikor betegen köhécsel az ember, nagyon fáj, vagy inkább olyan mintha izomlázad lenne és úgy köhécselnél? Szeretném elkerülni, de amilyen peches vok majd márciusba beteg leszek, amikor már senki nem az...


Tegnap az a merev haskötő volt rajtam, hát mitmondjak elég szar volt...ki is dörzsölt éjjel a gyomromnál, úgyhogy ott is sebes lett:-( most azt is kezelgetem. Tegnap akkora volt a hasam, mintha híztam volna 5 kg-t???? Gyorsan rá is álltam a mérlegre, megnyugodtam, mert egy dekát se híztam:-)


De akkor mitől van ez? Normális? Mégcsak puffadáshoz sem hasonlít, tényleg olyan volt, mintha híztam volna??!!!! Ti ezt értitek?



Bigboy, hol vagy...nagyon eltűntél...????


Leddy mielöbbi gyógyulást!-és persze mindenkinek aki beteg!

Hóvirág, ne aggódj, nyárra te is szép pocis leszel kitartás!


Puszi mindenkinek vigyázzatok magatokra!

6282. pink panther (válaszként erre: 6280. - Heni77)
2009. jan. 18. 10:23

Sziasztok lányok!

Heni, nekem is hasfal rekonstrukcióm volt, 2,5 ujjnyi sérvem, és a TB finanszírozta a teljes összeget. szerintem járj utána, ha nem csak plasztika van, akkor elméletileg a TB állja.

Remélem a gyerkőcök már jobban vannak! jobbulást Nekik! tegnap már, -mint utolsó szalmaszál- eszembe jutott, hogy anyukám, mikor kicsi voltam mindig pirított kristálycukrot egy lábasban és azt etette meg velem mikor köhögtem. gondoltam megpróbálom, a lányom úgy szopogatta mint valami égi mannát :-)) és estére kezdte szépen felköhögni a lerakódását.

ma éjjel én is elég vacakul aludtam, arra ébredtem többször hogy össze-vissza huppog rajtam a haskötő, meg állandóan felcsúszik. a csípőm elég széles, viszont a derekam picike, gondolom azért "vándorol" mikor forgolódom éjjel. de már több pozícióban is tudok aludni és ez némiképp megkönnyebbülést jelent..

na puszi mindenkinek, további szép napot Nektek!

6281. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6280. - Heni77)
2009. jan. 18. 10:00

Szia!

Nekem itt a neten azt válaszolta egy orvos ilyen orvostudakozóba, hogy ha hasfali rekonstrukcióra is szükség van az már tb finanszírozott műtét. Márpedig neked szükséged van rá! Szerintem beszéld ezt meg a dokiddal és ha nemleges választ kapsz keress másik orvost!!!!

6280. Heni77
2009. jan. 18. 00:25

Szerdán voltam a Kelemen dokinál az első konzultáción. Még nem beszéltünk meg időpontot, mert egyenlőre össze kell szednem rá a pénzt. Azt mondta, hogy kicsivel a császárom fölé esik majd a vágás, de még simán takarni fogja a bugyi. :-)

A hasizmom is szétment kb. 2 ujjnyira, azt is varrni kell majd. Ilyen esetben nem állja a TB a műtétet?


Hóvirág,

sajnálom, hogy elmaradt a műtéted, gyors gyógyulást.


Nálunk a lurkók betegedtek le, Daninak tüdőgyulladása van, és a Dorka is rondán köhög.

6279. b1c727be4e (válaszként erre: 6275. - Gumibogyó)
2009. jan. 17. 21:52

Szia!

A műtét utáni felpuffadás nem azt a gázos puffadást jelenti ami elő szokott fordulni a hétköznapokban. Ez valami teljesen más, nem is igazán tudnám megfogalmazni, hogy milyen, de én is nagyon kétségbe voltam esve, amikor alig tudtam begombolni a nadrágomat műtét után, pedig hát egy csomó fölösleges bőrt levágtak onnan, és azt gondoltam, hogy le fog esni rólam a nadrág. Szerencsére nem sokáig tartott ez a furcsa állapot! Olvastam az adatlapodon, hogy okt.29.-én volt mellplasztikád. Nekem is aznap volt, emgem a Honvéd korházban műtöttek. Meg vagy elégedve az eredménnyel? A képeket nézve, nem lehet okod panaszra! :)))

6278. ClauDina
2009. jan. 17. 21:33
Leddy jobbulást. pink neked meg a lányodnak:) Sajnos ilyen fránya időben sok a baci, és szinte lehetetlen elkerülni hogy ne kapjuk el, hisz emberekkel találkozunk nap mint nap. Az én tuti tippem mézes tea és fokhagymás pirítós:)
6277. ClauDina (válaszként erre: 6271. - Bolyhostopi)
2009. jan. 17. 21:30

Szió. Először is köszi a választ. Én most még csak puhatolózom, hogy hol, kinél csináltassam majd meg a pocim, és hogy tapasztalatokat gyűjtsek mert mire eljön a nap már úgy akarok odaállni, hogy tudjak egy két dolgot ne pedig az utolsó napokban kezdjek utánajárni. Én sajnos nagyon vizuális típus vagyok ezért nekem mindenképp az altatás lenne a legjobb mert képes vagyok elékpzelni(és a vérnyomásnak ez nem tenne túl jót műtét közben ha bepánikolok) hogy most épp felnyitotta a doki az egész hasamat...

áááá bele se merek gondolni. Én néha még horrorfilm után is képes vagyok felébreszteni a páromat hogy kísérjen ki wc-re mert félek h ott a "gyilkos" :) hülye egy természetem van de valaki ezért szeret:)

I

6276. leddy27 (válaszként erre: 6273. - Pink panther)
2009. jan. 17. 20:53

Szia!

Még megvan a megfázásom, szépen köhögök továbbra is, kezdem már nagyon unni... most iszom épp a borosteát :)

Lányodat nem irigylem, a neo-t én is nagyon utálom... jobbulást neki! Doki mit mondott?

Nem mellékesen gratulálok, hogy ilyenekre vetemedsz 1 hónaposan! :) én örültem, ha már ki-be egyedül rohangáltam a tus alól, fürödni nem terveztem, csak valamelyik nap jutottam el egy jó kis kádban heverészéshez.


A hasszúrásom elmúlt szerencsére utána nem sokkal, de most megint új dolgot produkáltam, éjjel azon szenvedtem, hogy nem bírok oldalra fordulva aludni, mert akkor szúr a hasam oldalt, mint mikor beszorul a levegő, fél éjjel ezen szenvedtem, reggel is úgy keltem ki, hogy majd' visítottam, aztán szerencsére pár perc múlva elmúlt, de nagyon kellemetlen volt :(

6275. gumibogyó (válaszként erre: 6274. - B1c727be4e)
2009. jan. 17. 20:52
Hát lányok sokótoktól olvasom ezt a has puffadás dolgot, nekem még soha életemben nem volt fel puffadva a hasam, azt se tudom milyen érzés az.Szerintetek ha eddig soha nem voltam fel puffadva attól még a műtét után fel puffadhat?
6274. b1c727be4e (válaszként erre: 6264. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 17. 19:56

Viki!

Ne aggódj, hamarosan elmúlik a puffadás!

Tegnap mikor beleolvasgattam az írásaitokba, hírtelen "honvágyam" támadt. Jó, hogy van ez a fórum és, hogy az újak is ugyanúgy tartják egymásban a lelket, mint mi egy évvel ezelőtt. Mindenkinek jobbulást, aki pedig még csak most vár a műtétre, sok sikert!

2009. jan. 17. 18:56

Sziasztok Lányok!

gondoltam beugrom pár percre, ugyanis nagy nap volt a tegnapi! vezettem autót, /igaz, csak a háziorvoshoz mentem a táppénzes papírért, kb. 2 km/ meg ülőfürdőt vettem -igaz csak akkora picike vízben csücsükéltem, hogy ne érjen el a vágásig- de tök egyedül ültem be a kádba és jöttem ki. aztán: hasra feküdtem! óvatosan, nagyon és kb. csak 3-4 percig, bár fájdalmam nem volt, de nem mertem tovább.... még egy hónapos se vagyok, más se hiányozna, minthogy "kettétörjek" :-)))

szóval ügyeskedem, önállósodom, és gondoltam megosztom Veletek a jó híreket!

Leddy, remélem elmúlt már a megfázásod! a lányom is tiszta nátha már egy hete, már mindennel kúrálgatom szegényt. vettem neki neocitránt, de olyan savanyú, hogy a 13 éves bébibe kanalanként kell belediktálnom... neki mégse adhatok forralt bort :-))

no, lépek, puszillak Benneteket! majd még benézek, ha lesz időm!! további szép estét Mindenkinek!

6272. be52090d01 (válaszként erre: 6251. - Leddy27)
2009. jan. 17. 18:08

Szia Leddy!

Már én is tornázok, rendesen csinálom a felüléseket a gépen, és hát nekem is szúr, sőt bekeményedik. Először megijedtem, de pár óra után elmúlt. Ebből gondolom, ez természetes.

6271. bolyhostopi (válaszként erre: 6260. - ClauDina)
2009. jan. 17. 18:08

Szia!

Ritmuszavar esetén is altatható

a beteg,de fokozott kockázattal és nagyobb előkészitést igényel,mint más esetben.

Létezik olyan,hogy magas spinál,ez olyan,mint amikor császárral szülnek a kismamák és nem altatják őket,hanem gerincvelői érzéstelenitést kapnak.Nekem is ajánlotta az altatóorvos,de én maradok a régi altatásos módszer mellett.Jobb,ha nem tudom,mit csinálnak velem,elég a végeredményt látnom.

6270. e16ffe3b60 (válaszként erre: 6267. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 17. 17:59
Köszi Viki!Igen tudom, hogy kedves csak azt nem tudtam, hogy szakmailag milyen.Most néztem épp a képeidet nagyon szép lett a hasad. És a többieké is!Nekem majd valamikor februárban lesz a műtétem, de konkrét időpontom még nics.Már nagyon várom.
2009. jan. 17. 17:55
Lányok, szeretném megkérdezni, hogy ti is tapasztaltatok olyat, hogy a nadrág amiben bementetek a kórházba az kifelé jövet már majdnem szűk volt? Én azt hittem majd leesik rólam műtét után és olyan nagy csalódás volt, hogy alíg bírtam begombolni. Annyira be van most is puffadva a hasam, hogy már rémisztő!
6268. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6266. - ClauDina)
2009. jan. 17. 17:43
Én úgy tudom gerinc érzéstelenítésben nem is csinálják csak altatásban!
6267. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6265. - E16ffe3b60)
2009. jan. 17. 17:41
Igen, ismerem. Engem nem ő műtött. Még 1991-1994 között dolgoztam vele a Merényi kórházban. Akkor még hasi sebész volt. Végtelenül aranyos, kedves, ügyes!!! Nyugodtan megbízhatsz benne, belevaló doktornő!! Nagyon szerettük! Sok sikert a műtéthez!!!!
6266. ClauDina (válaszként erre: 6263. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 17. 17:08
köszi Viki:) Megnyugodtam. Mert szerintem egy ilyen műtétnél jobb ha nem látok, nem hallok semmit, inkább altatásban mint gerinc érzéstelenítéssel... legalábbis szerintem.
2009. jan. 17. 16:31
Szia!Igen már találkoztam vele. Ő az akit írtál nagydarab szőke. Tudsz róla valamit esetleg?
6264. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6258. - B1c727be4e)
2009. jan. 17. 16:07

Szia Kelima!

örülök, hogy itt írtál! Hát a párom nagyon boldog és nagyon büszke rám!!! De most jelenleg akkora a hasam mint egy 4 hónapos terhesnek. Hihetetlen, hogy fel tud puffadni!

Vigyázz magadra, puszillak: Viki

6263. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6260. - ClauDina)
2009. jan. 17. 16:05
Igen csak egy öszetettebb kivizsgálás kell elötte és persze mindenről tudni az altatóorvosnak! Persze nagyobb a rizikó, de nem szokott gond lenni!
6262. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6261. - E16ffe3b60)
2009. jan. 17. 16:03

Szia!

Láttad már a dokinőt? Nem Erdős Judit? Nagy darab duci / kövér / És azőke?

2009. jan. 17. 14:36

Sziasztok!

Én most járok itt először. !40 kg-ot fogytam, ezért én is megyek hasplasztikai műtétre. De én a Szent István kórházba megyek és Erdős doktornő fog műteni. Kérdésem az lenne, hogy volt e már innen valaki nála és, hogy milyenek a tapasztalatok róla. Mert úgy látom, hogy aki itt van szinte mindenkit a Szent Imrében műtöttek.köszi.

6260. ClauDina (válaszként erre: 6257. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 17. 13:54

Viki. Nincs mit csak őszinte voltam és tényleg nagyon tetszik az eredmény :)

Ha rajtam múlna akkor akár azonnal belevágnék. De a párommal nagyon szeretnénk kisbabát, és szülés előtt nem célszerű megcsináltatni. Szóval először baba és utána poci. Bár sajnos nekem nem könnyű a teherbeesés az egészségi állapotom miatt. De bízom benne hogy sikerül, nem adom fel :-) Ha valakinek szívritmuszavara van akkor lehet altatni?

6259. hóvirág25 (válaszként erre: 6242. - Hencsy)
2009. jan. 17. 12:06

Szia!

Köszönöm a kimerítő választ. Kenegetni csak varrat szedés után lehet? Te bioptron lámpát használsz? A műtét után szeretnék a gyógyulásomért minden hasznosat megtenni. Van egy kis

cukorbetegségem és azt mondják ez nehezíti a seb gyógyulást.

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

2009. jan. 17. 11:08

Szia Viki!

Megnéztem újra a képeidet, nagyon szép lett a pocakod, fantasztikus változáson mentél keresztül! Mit szól a párod az új hitveséhez? :)))) Vigyázz Magadra, pihenj sokat! Pusza

6257. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6256. - ClauDina)
2009. jan. 17. 09:53

Szia ClauDina!

Köszönöm szépen!! Merjél is belevágni!! Én annyira vártam már ezt a műtétet, egy évig készültem rá, hogy nekem semmi félelemérzetem nem volt mikor vittek a műtőbe. Mire oda jutsz biztos te is így leszel vele. Az idő pedig hamar elszalad és már csak azt veszed észre, hogy meg is operáltak!!!! Mikorra tervezed a műtétet?

6256. ClauDina (válaszként erre: 6246. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 17. 01:15
Viki annyira jó lapos hasad van a képen :-) Gratula úgy irígyellek titeket hogy iylen szépek lettetek. pár év és én is:-) baba után tuti megcsináltatom. eddig nagyon gondolkoztam hogy bele merjek-e majd vágni, de annyira szép hasakat látok a képeken, hogy minden eddigi félelmem elszáll és csak azt mondom magamba, hogy én is én is ilyet akaroooook majd :-) Szépek lettetek:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook