Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2009. febr. 2. 09:16
Sziasztok lányok!Engem holnap műtenek hasplasztikára az István kórházban. Remélem olyan szép lesz a hasam , mint nektek. Már nagyon izgulok.Tb-re csinálják nekem is.
6490. Alayne
2009. febr. 2. 00:32

Sziasztok!


Most regisztráltam és az orvosválasztással kapcsolatban, nagyon tanácstalan vagyok.

Pécsi vagyok és a környéken keresek orvost. Kérlek irjátok meg hol voltatok és ha lehet az árát is.

Kérésem főként: Szmandi73, Zsazso, Viki35, Solka,,, és Tünde41-nek szól.

Előre is nagyon köszönöm a bizalmat....Alayne

6489. Moncsi66
2009. febr. 1. 21:24
Be nem áll a szám ma, lehet, hogy mégis izgulok?? :-D
6488. Moncsi66 (válaszként erre: 6481. - Mestia)
2009. febr. 1. 21:24
Szia! A tiédet hol csinálták? Képed nincs esetleg? (Ilyen volt-ilyen lett) Nekem már az is biztatás, hogy néhány nappal műtét után már a gép elé is tudsz ülni. :-D
6487. Moncsi66 (válaszként erre: 6484. - 37e220d49d)
2009. febr. 1. 21:22
Szia! Azt javaslom, olvasgass visszafelé, mert sokan és sokfelől vagyunk a fórumon, van aki pénzért, van aki TB-re (fent vannak a feltételek is). Én Budapesten csináltatom, te melyik tájon szeretnéd?
6486. Moncsi66 (válaszként erre: 6477. - Bokica)
2009. febr. 1. 21:18
Naná, hogy izgulok, de ez egyenlőre abban merül ki, drukkolok, nehogy leterítsen valami kórság a műtétig! A többin már csak ott helyben gondolkozom. Ja és azon is izgulok, hogy az epekő a Kelemennél kizáró ok-e! Bár olvastam az előző hozzászólások között, hogy akkor is megcsinálták, de az nem a Kelemen doki volt! Szerintetek?
2009. febr. 1. 20:59
írjátok
2009. febr. 1. 20:58

Sziasztok,nagyon szépek és bátrak vagytok!

Megszabad írjjátok,hogy kinek hol csinálták?

És mennyiért?

Esetleg ajálhatnátok valakit.

Köszi

6483. pink panther (válaszként erre: 6482. - Solka)
2009. febr. 1. 17:39
semmi baj, hiszen nem vagyunk egyformák...én hétvégén is dolgozom, hétközben is, úgyhogy sehogy sem tudtam volna megoldani a dolgot. igen, sajnos a terhességtől lettem ilyen. 20 kilót híztam és a bőröm....de már túlvagyunk rajta és ez a lényeg, nemde? most már csak arra kell figyelnünk hogy szépen javulgassunk. további szép napot mindenkinek!
6482. Solka (válaszként erre: 6479. - Pink panther)
2009. febr. 1. 16:26
Sajnálom, és láttam a fotóidat is. Nekem kettő cm-re voltak eltávolodva az egyenes hasizmaim. A lényeg, hogy túl vagyunk rajta, és most már csak a szépülésre és a gyógyulásra kell energiát fordítanunk.:) Egyébként nagyon szép vékony vagy. Gondolom terhesség miatt szakadt szét a pocid.
6481. mestia
2009. febr. 1. 16:15
Sziasztok! Látom nagyon sok itt az info.Az én műtétem,most jan.28-án szerdán volt,de én semmit sem olvastam erről az egészről. Igazán,ha lelkiekben fel vagytok rá készülve,és arra gondoltok,hogy sokkal szebbek lesztek tőle,akkor minden rendben lesz. Én csak a doktornőre hallgattam,amit ő mondott,arra figyeltem.3 kg bőrt és hájt szedett le a hasamról. 3 órás volt a műtét,és nem is fájt és fáj a hasam. A csövet,már pénteken kiszedte,mielőtt jöttem haza,az egy picit kellemetlen volt.Nem vagyunk egyfogmák,ezért is másképp élünk meg dolgokat. Amikor jöttem haza,a nadrág már annyira bő volt,hogy a 2 kézfejemet a kerekamnál simán becsúsztattam,és még úgy sem volt szoros,sőt. Elől,ahol leszedte a "köténykét" szintén buggyos volt a naci. Szóval,nekem nagyon jó érzés volt. Ha valaki még kivácsi valamire,szívesen megírom. Gondoltam,az én kis történetem is egy tapasztalat,ami másnak is hasznos lehet.
6480. macsekcica (válaszként erre: 6477. - Bokica)
2009. febr. 1. 15:46

Szia Bokica!


Köszi a gratulációt:)

Nekem sem volt nagy fájdalmam, sőt nem is igazán fájt a hasam!

Csak arra kellett vigyáznom, hogy ne köhögjek, mert az igen kellemetlen az izomvarrás miatt. No, meg a nevetés sem kellemes:))

6479. pink panther (válaszként erre: 6476. - Solka)
2009. febr. 1. 15:34

szia Solka!

én fizika munkát végzek /gyárban raklapokat, nehéz dobozokat cipelek, lótok-futok, és 4 műszak, ami gyakran 12 órás műszakot is jelent/ és nekem a leszakadt hasfal miatt kell vigyáznom, nem a plasztika miatt, azért nem dolgozhatok még. de már szeretnék, nagyon, és remélem mihamarabb mehetek is vissza. ha "sima" plasztikám lett volna csak már régen dolgoznék....

6478. Solka (válaszként erre: 6477. - Bokica)
2009. febr. 1. 14:59

Szia bokica! Szerintem mindenki máshogy éli meg. Nekem nem volt elviselhetetlen fájdalom egyáltalán, de még mindig félek a tüsszentéstől, mert az borzasztóan kellemetlen érzés. Eleinte a nevetés és a köhögés is fájdalmas volt, most (6 hetes vagyok) már nem annyira.

Nagyon boldog leszel utána. :)

6477. bokica
2009. febr. 1. 14:45
Sziasztok lányok! Macsekcica neked gratula a pocidhoz nagyon szép lett.Nekem 24. lesz a műtét alig várom hogy szép legyen nekem is, izgulok meg nagyon félek,de megéri a képeket nézve. Mindig olvasom miket irtok meg a képeket is nézegetem.Meddig van nagy fájdalom? Moncsi66 te is izgulsz? nemsokára 24. 25. lesz. Puszika mindenkinek gyógyuljatok gyorsan.
6476. Solka (válaszként erre: 6474. - Pink panther)
2009. febr. 1. 13:25
Miért nem dolgozhatsz? Én egy napot sem hagytam ki a munkahelyemen, igaz, hogy tanítónéni vagyok, és elvileg nem végzek fizikai munkát.
6475. macsekcica (válaszként erre: 6461. - Lurtaki)
2009. febr. 1. 12:19

Szia Lurtaki!


A Te hasadról mikor lehet képeket látni?

Tegyél fel, ha ráérsz!!!!!

6474. pink panther (válaszként erre: 6472. - ClauDina)
2009. febr. 1. 10:10

Szia Clau!

én is úgy mentem dokihoz hogy "doktor úr ronda a pocim" és én is azt a választ kaptam egyből,hogy "csak plasztika" nincs TB-re...aztán elkezdte tapizni a pockóm és megállapította hogy van egy 2,5 ujjnyi sérvem, meg a hasfalammal sincs egészen rendben minden. így már oké, válaszolta, és mikor felnyitott akkor látta hogy a hasfal is le van szakadva. így, 3 in 1 csinálták nekem is TB-re. 3 órás műtét volt, másnap reggel drainek ki, indulás haza. 3 napja múltam 6 hetes, és hála a Jóistennek kutya bajom, csak már idegesít a haskötő...ha nincs rajtam meg az idegesít. mennék már dolgozni de hát ugye még azt nem szabad...

de már fürdök, hason alszok, stb. az emelgetéssel és a hajolgatással azért óvatosan bánok, egy tenyérnyi rész még érzéketlen, de majd "magához tér" az is.

a leendő pocisoknak: ne féljetek, nincs miért! tényleg! gondoljatok arra, hogy nyárra már gyönyörűek lesztek!

akik túlvannak a dolgon, meg jó pihenést, és a lehető legjobbakat kívánom! szoktalak ám olvasgatni Benneteket!

puszi mindenkinek: Pink

6473. c266838064 (válaszként erre: 6472. - ClauDina)
2009. febr. 1. 07:20

Hát akkor mindent bele!

Szerintem csak akkor mehet TB-re ha van valóban sérv, ezeket a dolgokat már nagyon komolyan veszik.

6472. ClauDina
2009. febr. 1. 01:38

Sziasztok.

Ti hallottatok már olyanról, az orvos sérvként "könyveli el" a hasplasztikai műtétet és így mehet Tb-re? Olvastam több fórumon is, hogy sokaknak így csinálták meg. Tudom, nekem még odébb van hiszen mi most a baba-project-re vagyunk ráállva, de már most jobb tisztában lenni a dolgokkal ha odakerül a sor akkor tapasztaltabb legyen az ember. Nagyon szép a pocitok:-) Csak ámulok és bámulok... Nyárra csinibabák lesztek :-) Én meg most pont azon vagyok hogy nyárra nagy pocim legyen és "lakjon is benne valaki"

6471. Moncsi66 (válaszként erre: 6460. - Vsziszke)
2009. jan. 31. 16:37
Téged hol műtenek?
6470. Lujza. (válaszként erre: 6465. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 31. 16:05

5-6 napig szokott tartani, de már két napja kinlódik. Necces lesz a dolog nagyon.

Elhiszem hogy unod, de most aztán tényleg kitisztul, és önmagától. Biztos így sokkal hatásosabb.

6469. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6468. - Solka)
2009. jan. 31. 15:34

Én nem hinném, hogy kikapnánk ezért. Végülis nem reklámozzuk csak egymásközt megbeszéljük.

Engem Szegeden műtött Dr. Kis Erika.

6468. Solka
2009. jan. 31. 15:25

Budapesten, és max kikapok, ha nem lehet, Dr. László Zsolt műtött meg.

Egyébként hihetetlen, hogy Neked is mennyi bőrt le tudtak venni :-) Téged ki műtött?

6467. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6466. - Solka)
2009. jan. 31. 15:17

Nekem is a negyedik napon vették ki a csövet addig alíg jött rajta valami. Kb. két héttel a műtét után kezdett el folyni.

Nem tudom be lehet -e ide írni az orvos nevét, már többen beírták. De helyileg hol műtöttek?

6466. Solka
2009. jan. 31. 15:09

Nekem a 4. napon vették ki azt a csövet, amin a savó távozik.

Nem tudom, hogy az orvos nevét be lehet-e ide írni. Szabad?

6465. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6464. - Lujza.)
2009. jan. 31. 15:07

Meddig szokott tartani? Csütörtök még a mai nappal együtt 6 nap! Addig csak elmúli.

Nem hiszem, hogy megerőltettem magam mert a seb fölött már régóta ott van az a pukli. Egyszer leszívtak onnan úgy 130 mili savót, akkor lejjebb ment. De azóta nem sikerűlt leszívni hiába szúrta meg a dokinő, és miután kihúzta a tűt akkor nyomkodással ürült. Most tört utat magának. Dehát az a jó ha kijön! Csak már kezdem unni, hogy mindig van valami gond!

6464. Lujza.
2009. jan. 31. 15:03

Reménykedem, hogy csütörtökig elmúlik.

Viki, nem lehet, hogy megerőltetted magad?

6463. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6462. - Solka)
2009. jan. 31. 14:55

Szia!

Nagyon szép lett a hasad! Hol csinálták?


Nekem megindult a másik oldalon is a savó folyás, nem tudom mikor szabadulok meg tőle. Ráadásul jó sűrű, látszik, hogy régóta ott van bent! Szerintem nem lesz hétfőn kiszedve a varratom ez miatt.

6462. Solka
2009. jan. 31. 14:51

Sziasztok!

Örülök, hogy Rátok találtam! Engem december közepén műtöttek. Friss képem még nincs, de ha lesz, rakok fel azt is.

Az én műtétem 390E Ft volt, és tőlem is megkérdezték, hogy menstruálok-e, mert akkor nem csinálják meg. Szerencsém volt, mert a műtét utáni reggel jött meg. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook