Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2009. febr. 2. 20:47
Nekem a belső varrat húzódik, és viszket. A hosszanti hasizom tetejénél.
6524. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6519. - Macsekcica)
2009. febr. 2. 20:45

Szia! Nekem is nagyon viszket!

Szúrni nem szúr és mióta nincs benne varrat nem is húzódik. A köldök mellett jobbra van egy kis terület ami érzékeny nyomásra, mozdulatokra. Olyan mintha mozogna az izom felett a bőr és zsírréteg. Azon az oldalon nekem nagyon fel van puffadva zserintem ott folyadék van. De hiába próbálják leszívni nem jön már, vagy nem találják.

A viszketés a gyógyulás jele!


Lányok ti mikor ülhetettek fürdőkádba?

6523. Alayne
2009. febr. 2. 20:41

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Kelemennél pesten mennyi idő a bentlét és hány nap mulva van a varratszedés

mert az nekem plussz ktg./mármint a felutazás/

És az is érdekelne, hogy mennyit kellene várni, vagy rögtön is sorra kerül az ember.. köszi.Alayne

2009. febr. 2. 20:39
SZIASZTOK LÁNYOK:)nÉHA NÉHA OLVASLAK TITEKET SŐT+IS NÉZEM A FOTOITOKAT,NAGYON SZÉPEK LETETTEK KOMOLYAN MONDOM,REMÉLEM H ELÉGEDETTEK VAGYTOK MINDANYIAN MIND TESTILEG ÉS LELKILEG(ÉN A CICI MÜTÉTEMNÉL VOLTAM IGY EZÉRT 1ÜT ÉRZEK VELETEK:)FRISSEN MÜTÖTTEKNEK KÉNYELMES PIHENÉST ÉS FELÉPÜLÉST,LEENDŐ POCISOKNAK SIKERES EREDMÉNYES MÜTÉTET KIVÁNOK,A MEGLÉVŐ SZÉP POCISOKNAK +EREDMÉNYES VILLANTÁST KIVÁNOK:))))))
6521. Szmandi73 (válaszként erre: 6501. - Angels76)
2009. febr. 2. 20:34

Szia!


Az előkészítés mindig helyi szokás szerint történik. A Szent Imrében műtét előtti nap 12:00-kor kell befeküdni. Este beöntés és véralvadásgátló injectiot is adnak. Éjszakára kaptunk nyugtatót, amit én nem vettem be, aztán meg is bántam, egész éjjel alig aludtam. Reggel korán hőmérőzés, aztán kaptunk bőrfertőtlenítő tusolózselét, azzal kellett zuhanyozni. Testápolót már nem lehet használni. 8 előtt mentem berajzolásra, aztán volt köldöktisztítás (Betadinnal fertőtlenítik a köldököt, teljesen az alapjáig, amíg elérhető :D). Ezek után szép "nyugiban" várakozás a szobában... Műtét előtt 1/2 órával jött a nyugtató, aminek szinte semmi hatása nem volt rám. A műtőbe fekvőkocsin toltak be, le kellett venni minden ruhát és ékszert. A műtő előterében várakoztam kb. 10 percet, ott kaptam egy branült (vénakanült) a karomba, és az infúziót is elindították. Ja, és egy szép zöld sapkát tett a műtősfiú a fejemre. A műtőben várt az altatós doktornő és asz asszisztense. Jól elbeszélgettünk, kérdezgettek pár dolgot. Aztán mondták, hogy most fogok elálmosodni, de már a következő pillanatban aludtam is. Mikor felébredtem, reszkettem, mert fáztam, hirtelen nem tudtam, hol vagyok és mi történik velem. A köv. pillanatban éreztem egy erős fájdalmat a hasam tájékán, akkor döbbentem rá, hogy túl vagyok a műtéten!!! Kb. fél órán át voltam kába, aztán szépen elmúlt az altató hatása, és már telefonáltam is a családomnak, akik már úton voltak hozzám. A délután fájdalomcsillapítókkal, homokzsákkal a hasamon telt. Sok-sok infúzió ment le, amitől kellett volna pisilnem, de nem ment, így kaptam egy katétert, amit ki is vettek, mihelyt távozott a folyadék belőlem :D.

Hát, az első nap ennyi, az éjszaka viszont nagyon borzalmas volt, de ezt már biztos olvastad, minden frissen műtött rémálma volt!

Azért fel a fejjel, ezek a dolgok leírva látszanak szörnyűségeknek, amikor ott vagy, pörögnek az események, és alig telik el egy kis idő, már jöhetsz is haza!!!

6520. Szindike
2009. febr. 2. 20:31
Könnyes szemmel olvasom a várakozásotok és a gyógyulás pillanatait..Az én műtétem ugrott mert összetörtem a kocsim és jóhiszemüen rendőrt hívtam..mondanom sem kell hogy mire költhetem a spórolt pénzem..Sok szerencsét lányok...Sziasztok.
2009. febr. 2. 20:25

SZIASZTOK LÁNYOK!


Nektek is viszket, húzódik, szúr a belső hasizom varrat. Szerdán lesz 3 hete, hogy műtöttek.

Arra gondoltam, hogy biztos a gyógyulás jele, de azért megnyugtatna, ha más is tapasztalna ilyet:)

6518. Szmandi73 (válaszként erre: 6490. - Alayne)
2009. febr. 2. 20:20

Szia!


Engem Pesten operáltak a Szent Imrében, Dr Kelemen Péter. Neked ez messzi van, de komolyan mondom, megérné ide utazni, szerintem(tünk) nagyon szépen dolgozik, én előtte sok képet megnéztem, és az ő művei tetszettek a legjobban. Szerencsére a sok fogyás miatt nekem tb-re ment, akinek fizetni kell, annak kb. 260 ezer ft-ba kerül itt a műtét. Sok sikert a műtéthez, nekem teljesen megváltoztatta az életemet, azt, ahogy érzem magam, az önbizalmamat visszaadta, és tényleg sokkal könnyebb volt a felépülés, mint gondoltam!

6517. mestia (válaszként erre: 6496. - Moncsi66)
2009. febr. 2. 20:04
A c vitamin nagyon jó,de valami immunerősítő is kellene,én szedtem,de lehet itt nem lehet leírni a nevét,bioboltban vettem,csöppekben,és nem voltam tőle éhes,az utolsó héten még 2 kg le is ment,bár nem az idegesség vagy a félelem miatt,mert nekem nagyon sok dolgom volt,és nem is gondoltam a műtétre.Műtét után már csak arra fogsz koncentrálni,hogy pár hónap és milyen szép leszel. Ha van még kérdés írd meg,akár priviben is,és szívesen adok tanácsot is,ha kérsz,szükségét érzed,de tudod írtam is,hogy nem vagyunk egyformák,és másképp élünk meg dolgokat.Én csak kiváncsiságból kerültem ide fel,hátha tudok segíteni valakinek,mert az is egy nagyon jó dolog.Február 25 az hamar itt van,szorítok Neked!
6516. mestia (válaszként erre: 6504. - Angels76)
2009. febr. 2. 19:54
Csőkiszedés nem fáj egyáltalán. Inkább kicsit kellemetlen,de egy nagy levegő, 2 másodperc,és már ki is vették,észre sem veszed,és már nincs is bent. Én vettem egy nagy levegőt,aztán becsuktam a szemem,ennyi és már ott sem volt a cső.
6515. mestia (válaszként erre: 6501. - Angels76)
2009. febr. 2. 19:51

Szia angels76!

Nem kell félni. Semmi problémád nem lesz. Nekem is volt a csípőmön egy rusnya hurka,és a hasam úgy nézett ki,mint akinek köténye van. Nincs beöntés. Annyi,hogy nekem azon a napon sem enni,sem inni nem lehetett,aztán 12-re mentem a műtétre. Az altatás sem volt gond,én már a "koktéltól"majdnem elaludtam,aztán mikor bevittek a műtőbe már kaptam is az altatót,utána már csak az ébredésre emlékszem. Azóta sem fáj semmim. Jól vagyok tényleg. Bár én írtam korábban is,hogy nem igen kérdeztem és olvastam utána,csak 2 embertől,akik már műtve voltak,az egyiket ugyan az a doktornő műtötte mint engem.Ma láttam az "új" hasam szép lett. Pedig benne a varrat,és még picit duzzadt is,de nekem nagyon friss,mert múlt hét szerdán műtöttek. Pénteken már otthon is voltam. És nekem nagyon kellemes csalódás volt,hogy a naci majdnem leesett rólam,mert 3 kg felesleget szedett ki a doktornő.Ha még van 20 kg felesleged,akkor minél többet próbálj leadni.Biztos fog sikerülni,és nagyon szép leszel,mindíg erre gondolj és az nagy erőt ad.

6514. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6513. - E16ffe3b60)
2009. febr. 2. 19:33
Köszi! Igyekszem segíteni ahogy csak tudok! Remélem sikerül!
2009. febr. 2. 18:49
Remélem, hogy én megúszom a katétert.De jó nektek akik már túl vagytok rajta!Viki te tényleg rengeteg energiát adsz itt mindenkinek.:)
6512. Solka (válaszként erre: 6501. - Angels76)
2009. febr. 2. 17:15

Szerintem az egyik legjobb része az altatás. Csak azt érzed, hogy egy pici meleg elindul a kezedből felfelé, és aztán már game over. Mikor felébredsz, úgy érzed, egy perc telt el, pedig már régen túlvagy az egészen.

A felkészülés nekem úgy történt, hogy bepakoltam a holmimat a kórterembe, egy nővérke segített. Aztán a folyosón még beszélgettem egy kicsit a hugommal, mielőtt elkezdődött. Le kellett vetkőznöm, és az orvosom készített néhány fotót. Felrajzolta a széles mosolyt a "szörnyre", és felfeküdtem az asztalra. Nagyon kedves volt velem mindenki, és vidám volt a hangulat. Még beszélgettek pár szót velem, hogy mennyit és hogyan fogytam, aztán szépen el is aludtam.

Mikor felébredtem, addigra a "szörnynek" már nyoma sem volt. Én pedig sírtam a boldogságtól. :-)

6511. Solka (válaszként erre: 6500. - E16ffe3b60)
2009. febr. 2. 17:11
Én spec nem tudok róla, hogy katétert tettek-e be. A nővérke segítségével műtét után pár órával már tudtam pisilni. Ezzel nekem nem volt gondom.
6510. Solka (válaszként erre: 6490. - Alayne)
2009. febr. 2. 17:06
Sziasztok! Engem Dr. László Zsolt műtött, a neten rá lehet keresni az elérhetőségére, és lehet árajánlatot kérni. (390E Ft volt összesen.) Szerintem ez még elég jó ár, volt, ahol a dupláját kérték el.
6509. sereg (válaszként erre: 6506. - Angels76)
2009. febr. 2. 15:32
Megkérdezhetem,hogy most mennyi a súlyod,és hány cm vagy?Bocsi a kérdésért,ha nem akarsz,ne válaszolj!Azért kérdem,mert én 120kg vagyok és a műtétig 100 alá akarok menni mindenféleképpen!
6508. sereg
2009. febr. 2. 15:30
Viki!!Te egy csúcs vagy ezen a fórumon,de a többiek is!Hihetetlen mennyi erőt tudtok adni az olyanoknak,akiknek még később lesz a műtét!Az pedig igaz,hogy a dokikra kell hallgatni,mert az a jó,de a gyakorlati dolgokban valóban azok jobban tudnak segíteni tanácsokkal akik már túl vannak rajta!Bár az is igaz,hogy nem vagyunk egyformák,és kinek ez jobb,kinek az!!!!
6507. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6506. - Angels76)
2009. febr. 2. 15:02

Ne félj a műtéttől! Olyan érdekes de én egyáltalán nem féltem a műtéttől. Annyira akartam, 1 éve készültem rá, hogy semmi félelem érzetem nem volt.

Április már nagyon közel van. Miért kéne lefogyni addig 20 kilót? És miért félsz, hogy akkor ronda lesz a hasad?

6506. angels76 (válaszként erre: 6505. - 85ef3bb3d1)
2009. febr. 2. 14:58
köszönöm hogy elmondod ezeket.engem csak áprilisban műtenek de nagyon félek..és attól is ha nem tudok lefogyni 20 kg-ot akkor csúnya lesz a hasam...
6505. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6504. - Angels76)
2009. febr. 2. 14:56
Egyáltalán nem fáj! Az egyiket meg sem éreztem, a másik ami feljebb volt azt csak éreztem, hogy honnan jön ki de nem volt egyáltalán fájdalmas.
6504. angels76
2009. febr. 2. 14:55
a csőkiszedés az mennyire fáj?
6503. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6498. - Lujza.)
2009. febr. 2. 14:50

Voltam varratszedésen, kiszedték az összeset már nem fájt annyira. Meg se közelítette az előzőt.

2 hét múlva kell újra mennem de nem mondta, hogy fürödhetek-e már vagy marad a zuhany egyenlőre.

6502. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6500. - E16ffe3b60)
2009. febr. 2. 14:36

Nem ! Ha nem tudsz magadtól pisilni egy bizonyos ideig várnak és utánna jön a katéter. Nálam éjfélig vártak és utánna kaptam egy állandó katétert. Borzalmas volt. Olyan mintha mindig pisilni kéne, ugyhogy kiszedettem egy óra múlva. És rögtön utánna tudtam pisilni. Ugylátszik nálam ez kellett ahhoz, hogy beinduljon magától.

A lényeg, hogy ne aggódj nincs katéter!

6501. angels76
2009. febr. 2. 14:33
sziasztok.nekem április 17 én lesz a műtétem és infókat szeretnék kapni tőletek.a műtét előtti órákban hogy készítenek fel..beöntés katéter stb van e?nekem még van 20 kg feleslegem nem tudom mennyi fog lemenni de igyekszem.az oldalamon vannak csúnya hurkácskák az eltűnik a hasplasztika után?lányok gratula nektek nagyon szép lett a hasatok.irigyellek titeket hogy már túl vagytok rajta.én nagyon félek az altatástol de összeszedem magam mert annélkül nem megy..
2009. febr. 2. 14:14
Sziasztok!Most olvasom, hogy valaki írta, hogy a műtétkor katétert is tesznek be. Mindenkinek tettek be?
6499. e16ffe3b60 (válaszként erre: 6492. - Zsazso)
2009. febr. 2. 13:51
Köszi zsazso!Majd jelentkezem,hogy, hogy sikerült.
6498. Lujza.
2009. febr. 2. 13:41

Sziasztok!

Már bennem is fokozódik az izgalom, nagyon várom, hogy túl legyek rajta.

Még sosem volt hasműtétem. De ahogy a "régiek" írnak, nagyon sok erőt ad, főként ahogy látom az átváltozást a pocikon. Köszi nekik és nektek a sok kedves hozzászólást!

6497. Moncsi66 (válaszként erre: 6494. - Anghorvt)
2009. febr. 2. 12:51
Szia! Kelemen dokinál találkoztam egy lánnyal, akinek három császár volt és köldöksérve is, de mégsem jár TB-re a műtét. Nagymértékű fogyásnál viszont igen. Ha visszaolvasol, megtalálod a feltételeket. :-)
6496. Moncsi66 (válaszként erre: 6493. - Mestia)
2009. febr. 2. 12:49
Köszi, tényleg megnyugtattál. Február 25-én műtenek engem és pillanatnyilag mindenki influenzás körülöttem. C vitamint szedek, mást nem merek, mert minden vitamintól nő az étvágyam! :-( Három héttel műtét után már dolgozni fogok, de ülőmunka, remélem, azzal se lesz probléma. Én azért gyűjtöm ám innen az infókat, a doki az egészségügyi részét tudhatja, de aki átment már ezen, az gyakorlati tanácsokkal is szolgálhat. Gondolom, a műtét után sok kérdésem lesz! :-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook