Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6581. macsekcica (válaszként erre: 6580. - Bigboy)
2009. febr. 5. 12:23

Szia Bigboy!


Gratulálok! Te aztán nem vesztegeted az idődet!

15 kiló! Ilyen rövid idő alatt! Csak ámulok, és gratulálok!

6580. bigboy
2009. febr. 5. 10:46

Sziasztok Lányok!


Látom mindenkinek szépen alakúlnak a dolgok és a pocik:)


Január 2.-a óta ledobtam még 15 kilót lessan én is startra kész vagyok!


Teljesen izgalomban vagyok:)


Pussz

Mindenkinek

Bigboy

6579. macsekcica (válaszként erre: 6578. - Vsziszke)
2009. febr. 4. 21:46

Szia!


Hálóinget vigyél, mert a csövet, amin távozik a savó és, vér a hasadból, nem fogod tudni a pizsamanadrágban normálisan elhelyezni.

És jó ha nem túl hosszú a hálóinged, mert meg fogsz őrülni, ha összetekeredik rajtad. Elég lesz arra koncentrálnod, hogy ügyesen kikecmeregj az ágyból:)

6578. Vsziszke
2009. febr. 4. 21:21

Sziasztok, mostanában én is mindennap olvasom a fórumot, már csak 3 hét van 25-éig. Tényleg nagyon jó, hogy ennyire őszintén beszéltek a dolgokról és bíztattok minket. A képeket is nézegettem, gratulálok nektek, és közben irigykedem is kicsit, hogy ti már milyen szépek vagytok. Visszaolvastam a régi beírásokat, és egy csomó mindent találtam, amit eszembe sem jutott volna bevinni a kórházba.

Nekem is lenne még kérdésem. Ti a kórházban tudtatok pizsit hordani, nem szorította a hasatokat? A műtét előtt nem kell borotválkozni, mint szülésnél? Tudom, hogy nem oda esik a vágás, de azért közel van. Előre is köszi .

Vsziszke

6577. macsekcica (válaszként erre: 6552. - Lujza.)
2009. febr. 4. 20:56
Ne aggódj! Rendben lesz minden:) Szorítunk!!!!!
6576. Szmandi73 (válaszként erre: 6575. - B1c727be4e)
2009. febr. 4. 18:08

Szia!


Olyan, mintha nem is te lennél a képen, ahol 40 kg + van rajtad!! Nagyon megfiatalodtál a fogyás után :D. Én is ugyanezt vallom, soha többé nem akarok kövér lenni, százmilliószor jobb érzés vékonyan élni!

2009. febr. 4. 11:52
Sok sikert a fogyókúrázóknak! Én csak azt tudom mondani Nektek, hogy bármennyire is nehéz, de megéri!! Raktam föl képeket, hogy ezzel is erőt adjak Nektek a fogyóhoz. 40 kilótól szabadultam meg én is. Nem volt könnyű, de MEGÉRI! Sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és soha többé nem szeretnék úgy kinézni. KITARTÁS lányok!!!!
6574. Brigi003
2009. febr. 4. 10:32

Sziasztok!

Na megjöttem dokitól.Igazából nem jutottunk sokra.Teljesen egyet értek vele,ezt még az elején leszögezem.

Annyit mondott hogy mindent el lehet intézni,meg is csinálnák nekem,de a saját érdekemben szépen lassan fogyjak még legalább őszig és utána kisebb műtétre lenne szükség,csak az alsó részen..Való igaz hogy kilóra sem vagyok még annyi mint szeretném.kb.15 kg-minuszra lenne szükségem.És akkor egészen biztos hogy csak a bőrt kell leszedni onnan,arra meg azt mondta hogy minden további nélkül megcsinálja.Nekem a második császárommal sok gond volt a sebbel utána még vagy 2 hétig folyt.Igazából nem akarok én minden áron kés alá menni,de jó hogy tudom van miért fogynom.Eddig elkeseredve néztem mikor egyre kevesebb voltam,annál nagyobb bőnye volt a hasam.

Ha most leszednék a hasam,még plusz kilók akkor is lennének,tehát fogyni igy is úgy is kellene,akkor meg inkább a végén csináljuk és szebb lesz az eredmény,meg hátha nem fojdogálna annyira,mint nagyobb zsírrétegnél.

Szóval egyenlőre fogyi,de már van cél.Nagy erőt ad ha rágondolok ,látom lelki szemeim előtt a sima pocimat.Mindenkinek szép napot és jobbulást.Azért még jövök beszámolni hogy megy a fogyás Mondjuk már 1 kg le is ment.

2009. febr. 4. 10:23

Sziasztok!

Az esti fürdésnél készitetek a pocimról képet és felrakom. Egyébként sajnos nekem sem csinálták TB-re mert azt mondták én nem tartozom ebbe a kategoriába bár én nekem is két gyermekem van és szülés után igen megereszkedett a pocim és csikokból is volt bőven amiből meg is maradt valamennyi és így fizettem a Szent Imrébe 270.000 Ft.-ot.Ha esteleg valakinek van kérdése és tudok válaszolok egyébként a haskötöt meglehet venni a kórházba a kötözöben 2600 ft-ba kerül.

6572. Moncsi66 (válaszként erre: 6571. - ..dawn)
2009. febr. 3. 21:59
Javaslom: a saját régebbi, fogyás előtti képeid nézd, mikor meginogsz. Nekem nagyon bevált! Ahogy mennek le a kilók, egyre feltűnőbb a különbség és soha nem akarsz majd újra olyan lenni, mint régen. Nem mintha nem ugyanazok az emberek lettünk volna úgy is... :-D
6571. ..dawn (válaszként erre: 6570. - Moncsi66)
2009. febr. 3. 21:55
Akkor egyenlőre sokat nézem magam tükörben itthon és hogy nézegetem a fotóitokat.. 122kg-ról indultam most 113 vagyok :(( Még messze van az a súly amit szeretnék..
6570. Moncsi66 (válaszként erre: 6569. - ..dawn)
2009. febr. 3. 21:24
Ha most mész konzultációra (legalábbis Kelemen doki), úgyis azt fogja mondani, gyere vissza, ha lefogytad a szükséges súlyt. De ha téged ez inspirál és segit a fogyásban, menj el a dokihoz és beszélj vele. :-) Nekem tuti, hogy megcsinálják, fényképpel is tudtam bizonyitani, de elég volt ránéznie a hasamra...
6569. ..dawn (válaszként erre: 6567. - Moncsi66)
2009. febr. 3. 21:09

Köszönöma válszod.. A fogyókúrával eddig az volt a baj, hogy mivel én eddig azt hallottam nem lehet semmiféle képpen TB- alapon megcsináltatni.. nem lett volna értelme.. Nos mivel 16 éve így nézek ki az /első gyerek óta/ fél éven már semmi nem múlik:)


Csak biztos akartam benne lenni, hogy létezik e más megoldás is mint a teljes térítés..

Akkor mostantól diéta.. És ősszel sebészet..


Érdemes most elmenni konzultációra? Ha igen kihez menjek és hová???

6568. Brigi003
2009. febr. 3. 20:42

Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat.

Holnap megyek ide helybe egy sebészhez,megnézi a hasamat.Még nem látta szakember,de ez a doki protekcióval megnézi és segít a tb-vel kapcsolatban is.Remélem jókat fog mondani és nem járok úgy mint Solka.

Mától minden este tornázok.Csak a rendszerességgel van bajom,de már azt is kitaláltam hogy minden este feljövök ide a fórumra,olvasni titeket,megnézem a képeiteket,és az egy olyan hihetetlen erőt ad,hogy újult erővel rugaszkodom neki.Megyek is izzadni kicsit.Holnap jövök és beszámolok hogy mit mondott a doki.Jó éjt mindenkinek.Gyógyuljatok!Műtétre váróknak meg nagyon szorítok,nem lesz semmi baj.

6567. Moncsi66 (válaszként erre: 6566. - ..dawn)
2009. febr. 3. 20:40

Szia! Pedig a fogyókúrát muszáj lesz elkezdened, mert csak ha már lefogytál és fél éve tartod az új súlyod, akkor jár TB-re. 10 BMI pontot kell csökkenni és akkor simán megcsinálják. :-)

Szóval mindent bele, nézd meg a képeimet, nincs lehetetlen! (és nézd meg Vikiét is!) Kezelhető ez a lógós bőrszatyor is a pocink helyén, csak nem szeretjük. :-D

6566. ..dawn
2009. febr. 3. 20:13

Sziasztok..


Végigolvastam a forum végefelé a hozzászólásaitokat.. Megnéztem a rólatok feltett képeket..

Sajnos hasonló cipőben járok.. Én a fogyókúrát sem merem addig elkezdeni amíg nem találok olyan helyet ahol tb-re vállalják a hasplasztikát.

Ha fogyok egy pár kilót még nehezebben tudom a hasam kezelni :))

Nem a borítékot szeretném elkerülni.. De a 600e-ft elrettentett..

Tudnátok sgíteni, hogyan kinél induljak el??


Ti tb vagy nem tb-s alapon indultatok el..

6565. Lujza.
2009. febr. 3. 19:41
Szmandi, gyönyörű a pocid. Mennyit fogytál műtét előtt? Nagyon jól nézel ki!
6564. Szmandi73 (válaszként erre: 6537. - Gitti112)
2009. febr. 3. 19:34

Szia Gitti!


Majd nagyon szorítunk neked! Sok sikert a műtéthez!

6563. Szmandi73 (válaszként erre: 6531. - Brigi003)
2009. febr. 3. 19:33

Szia!


A fogyásnál a BMI-t nézik, az indulóhoz képest legalább 10-zel kell csökkennie, hogy mehessen a műtét tb-re. És fél évig kell elvileg tartani a súlyt.Ellenőrizni nem tudják, egyszerűen ránéznek a hasadra, és látszik, mennyit adtál le, ebben már van gyakorlatuk! Ne aggódj, a 9 kiló nem sok, ha ráhajtasz, 2 hónap alatt leadod! Sok mozgás, és diéta, már van miért kitartanod! Keress egy jó orvost, mi nagyon meg vagyunk elégedve Kelemen doktorral, szerintem a legszebb pocikat ő gyártja :D!

6562. Lujza. (válaszként erre: 6556. - Moncsi66)
2009. febr. 3. 19:21
Mihelyt fotózható állapotban leszek, készítek képet, és fel is teszem.
6561. Lujza. (válaszként erre: 6560. - Pink panther)
2009. febr. 3. 19:20

Irtam tegnap este, az email szórakozik biztos.

Ird majd meg, mit mondott az orvos az 5 hónapos pocidra. Lehet, hogy nem is tudsz róla, és van ott bent valaki??? :))

6560. pink panther (válaszként erre: 6558. - Lujza.)
2009. febr. 3. 19:11

szia Lujza! aggódom érted, hogy nem jelentkeztél már napok óta e-mailen! azért is ide írok, mert látom, hogy ide írsz, és lehet, hogy az e-mailt már ma nem olvasod el.....

szóval holnap fekszel be?

no para, minden oké lesz! és ha tudsz majd írj, jó? aggódom érted/miattad. már azt hittem baj van!

velem minden oké, szépen gyógyulok csak amikor leveszem a haskötőt /fürdéskor/ akkora pocakom van, mint aki szülni igyekszik, és ha nem fogom "le akar szakadni" szerintetek ez normális 6 hetes korom után is? holnap lehet hogy visszamegyek a dokihoz, aki műtött és megkérdezem...az a biztos. további szép estét mindenkinek! puszi

6559. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6558. - Lujza.)
2009. febr. 3. 18:45

Köszi! Én is de egyre rosszabb a helyzet!

Nagyon vigyázz magadra!!

6558. Lujza. (válaszként erre: 6553. - 85ef3bb3d1)
2009. febr. 3. 18:41
Te pedig vigyázz nagyon magadra! Bízom benne, hogy minél előbb túl leszel a savós időszakon.
6557. Lujza.
2009. febr. 3. 18:38
Nagyon drágák vagytok, hogy így tartjátok a lelket bennem! Én is azért vállaltam be ezt a műtétet, mert nagyon otromba a hasam, valóban szörny, ahogy azt egy fórumos társunk nagyon találóan megfogalmazta. Jó hogy itt mindenkivel lehet tabuk nélkül beszélni, mert bizony aki nincs hozzánk hasonló helyzetben, igen elítélően tud megnyilvánulni.
6556. Moncsi66
2009. febr. 3. 18:32

Lujza, épp néztem a pocifotódat, ideszaladt a fiam és azt mondta: anya az a te hasad!

Szóval hamar tegyél fel műtét utáni képet, legalább látom én is milyen leszek! :-D

6555. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6550. - Andibaba01)
2009. febr. 3. 18:30
Gratulálunk! Az nagyon jó ha jól vagy és jó hamar kiszedték a varratot! Ez is azt bozonyítja, hogy minden oké! Majd tegyél fel képet, hogy milyen lett a pocid!
6554. Moncsi66 (válaszként erre: 6551. - Lujza.)
2009. febr. 3. 18:29
De igen, akkor nagy lenne! Nem is veszem meg :-) Ugye a Szent Imrében műtétkor is meg tudom venni a haskötőt? Lujza szoritunk Neked!!! Minden oké lesz! :-D
6553. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6552. - Lujza.)
2009. febr. 3. 18:28
Ne aggódj!! Nagyon sokat gondolunk majd rád! Minden rendben lesz! Gondolj bele 2 nap múlva ilyenkor a mostani alakod csak emlék lesz!
6552. Lujza.
2009. febr. 3. 18:20
Szorítsatok, holnap reggel kell befeküdnöm, csütörtökön műtenek. Egyre jobban parázok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook