Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6675. Moncsi66
2009. febr. 9. 13:23
Sziasztok! Azt hittem, lassan fog telni az idő a műtétig, de sajnos az élet másképp döntött. Az egyik fiammal kórházban vagyunk, perforált a vakbele és hashártyagyulladás. :-( Így most nincs idő azon gondolkozni, hogy mennyi idő van még 25-ig. Gondoltam, most,hogy hazaszaladtam rendbeszedni magam, azért felnézek ide is. Remélem, helyrejön annyira a gyerek, hogy el tudjak menni a műtétre,aztán majd együtt lábadozunk ithon. :-)Gratula Bigboynak a fogyáshoz, nekem összesen csak 47 kiló ment le, de tudom, hogy milyen nagy változás ez (és egyetértek a taktikájával). Új pocisok gyógyuljatok, remélem, nekem is összejön. Most megyek vissza a kórházba a gyerekhez és egy darabig nem jelentkezem megint.
6674. hencsy (válaszként erre: 6666. - 7b4139536e)
2009. febr. 9. 12:33

Szép nagy baba:-)

Ki csinálja a pocidat?

6673. hencsy (válaszként erre: 6671. - Heni77)
2009. febr. 9. 12:31

Szia Heni,



Fogsz tudni mozogni, de emelgetni a gyerkőcöket nem igen. Biztos nagyon fárasztó lesz. Engem három hetesen az egésznapos ülés is kikészített. Főleg, mert merev volt a haskötő.Vezetni is csak 1 hete vezetek egyedül, mert addig nem volt kellemes oldalra kinéznem, és így úgy vezettem mint aki karót nyelt:-)

De van itt a fórumon olyan lányka aki elég korán vezetett már ha jól emlékszem és a fáradságon kívül nem volt más baja.Vissza kéne keresni ...én most nem érek rá, de ha esetleg lesz időm, akkor megkeresem.

6672. hencsy (válaszként erre: 6668. - E16ffe3b60)
2009. febr. 9. 12:27

Szia Agirex,


Nekem varrtak izmot és hasfalat is. Az első két héten minden nehezemre esett. Megtudtam csinálni mindent, de hamar elfáradtam, szúrt stb... Legfőképp amikor pihi után ki kellett kelnem. Minnél többet mozogsz, annál jobban fogod bírni. Türelem, nem lóverseny:-)


Egyébként én már a kórházban is meglepően jól voltam, meg is jegyezték a nővérkék és a doki is. Mondták, hogy ekkora műtétnél ez nem jellemző. Bizonyára az is számít, hogy nem vagyunk egyformák. De ne aggódj 2-3 hét és egyre jobb lesz. Én holnap leszek hat hetes, és még néha szokott szúrni, legfőképp, ha megeröltetem magam, vagy ha a haskötő 2-3 órát nincs rajtam.


Heni

6671. Heni77
2009. febr. 9. 12:16

Csajok,

3 hetesen mennyire lehet már mozogni?

Május 7-8.-án lesz az óvodai jelentkezés és akkor én 3 hetes leszek (ha a dokival úgy tudom egyeztetni a műtét időpontját, ahogy szeretném).


8 óvodába akarom beadni a jelentkezést (hátha sikerül valamelyikbe bejutnunk). Ez valószínüleg egész napos járkálást, vezetést és állást jelent. Szerintetek bírni fogom?

6670. Heni77
2009. febr. 9. 12:11

Hóvirág,

már biztos bent vagy a kórházban. Szorítunk neked, ügyes legyél, aztán várunk vissza a beszámolóval. :-)

2009. febr. 9. 11:00

Szia Agirex!

Bár én nem voltam még műtéten,de annak idelyén a fiamat császármetszéssel hoztam a vilára,nekem akkor kb.1-2 hétig tartott ez az állapot,olyan érzésem volt mint akinek telepakolták a hasát forró parázzsal

2009. febr. 9. 10:55
Sziasztok!Akinek varrtak izmot is, akkor kb. mennyi idő után múlik el a kétoldalt a jelentős fájdalom?Én holnap leszek 1 hetes, de alig bírok mozdulni.Minden mozdulat nagyon fáj, kétoldalt csíp, szúr, hasít, mintha ki akarna szakadni.Az ágyban is alig bírok mozogni.Járkálni is csak egy pár lépést tudok.Szerintetek ez normális?Köszi.
6667. 7b4139536e (válaszként erre: 6664. - Hencsy)
2009. febr. 8. 21:53
Ja,és persze az izmokat is széttolták.Én is 5.hónapos terhesnek nézek ki,ha megvacsorázok.:-)
6666. 7b4139536e (válaszként erre: 6664. - Hencsy)
2009. febr. 8. 21:26

Szia!


Az első babám 4.60-al született,én meg kb 164 cm-es,64-kg-mos csaj vagyok.A dokim mondta,nagy embert választottam:)

A második baba pedig már a "kinyúlt helyre" nyomúlt,volt olyan hegyes pocim,mindenki nevette.Csak 2év van köztük,gondolom nem is regenerálódtam kellően.

6665. hencsy (válaszként erre: 6664. - Hencsy)
2009. febr. 8. 21:11
visszaolvastam...már voltál:-)
6664. hencsy (válaszként erre: 6662. - 7b4139536e)
2009. febr. 8. 21:10

Szia,



Osztom a véleményedet. Korábban én is így voltam vele, de aztán rátaláltam erre a fórumra és tudakolóztam, hogyan is mehetne tb-re. Sikerült megoldani, bár a mákom az volt, hogy még indokolt is volt csak éppen én nem tudtam:-)


Megkérdezhetem, hogy neked mi a gond? Voltál már dokinál?

6663. 7b4139536e (válaszként erre: 6646. - 85ef3bb3d1)
2009. febr. 8. 21:08

Szia Viki!


Köszi a választ!Nagyon remélem,kifogok egy jó nővérgárdát,az sokban segítene.A bentléttől is kicsit félek,a nagyobb fiamat eléggé megviselte,mikor elmentem a másodikat szülni.Viszont nem akarok várni.Márelőrébb terveztük,ápril.végére,hamarabb nem tudjuk a segítséget elintézni itthon.Ti mennyire tudtátok ellátni a teendőket,és mikortól?

2009. febr. 8. 21:02

Sziasztok!


Látom,elég változóak az árak,megítélés,kinek mi az indok.Nem értem,nekem miért nem Tb-s,mikor nem én tehetek róla.A férjem is mondta,nem hogy örülnének,hogy még vállal az ember gyereket,legalább segítene az állam ebben.én sem flancból csináltatom meg,de más megoldás nincs,hogy tényleg egy normális ruhát fel tudjak venni.Engem is maximálisan támogat a családom,nagyon szomorú,hogy vannak ilyen hozzáállások a férjek részéről!

6661. hencsy (válaszként erre: 6659. - Hóvirág25)
2009. febr. 8. 20:49
Még valami, NEM GONDOLUNK SEMMI ROSSZRA CSAK ARRA, HOGY LASSAN MEGÚJULT KÜLSŐVEL FOGSZ ÉBREDNI!!!!!!!!
6660. hencsy (válaszként erre: 6659. - Hóvirág25)
2009. febr. 8. 20:47

Szia,



..az holnap van:-)

Ne izgulj jó kezekben leszel, már nagyon közel a cél!!!

Szorítunk neked, és várjuk a beszámolót és majd a képecskéket...

2009. febr. 8. 20:41

Sziasztok!

Régen jelentkeztem már, de mindig olvaslak benneteket. Hétfőn megyek a Szt.Imrébe, és kedden lesz a műtétem. Szorítsatok nekem, nagyon rám fér egy kis lelki támogatás. Egyszer

már elmaradt egy hónapja az influenza miatt. Most jó lenne már túlesni rajta.


Régen jelentkeztem,de mindig olvaslak benneteket.

6658. macsekcica (válaszként erre: 6623. - E16ffe3b60)
2009. febr. 8. 20:36

Én fürdés után picit bekenem (a vágások kivételével)

a hasamat testápolóval. A sebet meg körömvirággal.

Persze arra mindig vigyázok, hogy a testápoló beszívódjon, csak utána tesszük vissza a haskötőt.


Ha nem nézek tükörbe, néha azt hiszem egyenes vagyok, de ha elmegyek a tükör előtt, hát... elég mókás:)

6657. Andibaba01 (válaszként erre: 6652. - Matyi78)
2009. febr. 8. 18:45

Szia!


Nekem a Szent Imrébe 01.19.-én csinálta Dr. Jósvay és 260.000Ft került.

6656. hencsy (válaszként erre: 6649. - 85ef3bb3d1)
2009. febr. 8. 15:00

Biztos egy kicsit másképp fest így képen. Nekem is maradt hájacskám, de az nem gond. Nekem is be szokott dagadni,ilyenkor elég randának vélem. Azért tényleg szép a pocid, mert ilyenkor azt kell nézni, miből mi lett - én ezt teszem -Én is szoktam nézegetni az enyémet és úgy látom, hogy húzhatták volna lejjebb is, de akkor a fanszörzetnél nagyon felkapott volna a bőr, így ez mellett döntöttek. Meg a régi hegem miatt sem lett volna egyszerű a dolog. Nekem is egy kicsit hullámos és korrigáltathatnám, de én nem fogom, mert így is jó:-)


De szerintem 1 év múlva olyan más lesz már a pocink, főleg ha tornázunk és nem gyarapítjuk a súllyunkat:-)


Én is hordom a haskötőt, de most már próbálok néha annélkül aludni, vagy hosszabb időre levenni, hogy szokjam. Jövőhéten megyek beszerzek egy mami bugyit:-)

6655. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6652. - Matyi78)
2009. febr. 8. 14:54
Szia! A Szent Imrében a legolcsobb! Azt hiszem 270 E. Szegeden úgy tudom 300 E , nekem tb-re volt, nem kellett fizetni. Ha van sérved akkor is megcsinálják tb-re.
6654. matyi78 (válaszként erre: 6653. - Solka)
2009. febr. 8. 14:51
assztamindenit...nem semmi összegeket kérnek. Nekem még fogynom kell jócskán, úgyhogy addig még strófolhatják...
6653. Solka (válaszként erre: 6652. - Matyi78)
2009. febr. 8. 14:49

Szia!

Ahogy én eddig figyeltem, változóak az árak. Van, akinek TB-re csinálták, nekem speciel 390E Ft volt, de volt olyan klinika, ahol szemrebbenés nélkül ráírták a papíromra, hogy 700E.

6652. matyi78
2009. febr. 8. 14:45
...sziasztok! Én még nem voltam erre. nekem is súlygondjaim vannak és persze ennek következtében esztétikai problémáim is hastájékon. Két nagy gyerkőcöt hordtam ki (4.58 és 4.43 kg 60 centikkel) és jó nagy hasat növesztettem. ...na meg hájat... Ha megkérdezhetem...mennyibe kerül egy ilyen műtét?
6651. Solka (válaszként erre: 6650. - Bokica)
2009. febr. 8. 14:37

Szia bokica!

Köszönöm szépen! Dr. László Zsolt az orvosom. Nagyon örülök én is, és napjában sokszor-sokszor simogatom a pocimat, és mondogatom neki: "A' én pocim!" :-)

Szerintem biztos, hogy a Te hasad is szép lesz!

6650. bokica
2009. febr. 8. 14:20
Szia Solka! Nagyon szép a hasad gratula ?24. lesz a műtétem. kb. olyan az én hasam is mint a tiéd VOLT !!!! Remélem az enyém is ilyen gyönyörű lesz.Meg kérdezhetem ki csinálta?Nekem Dr. K P B Szent I csinálja Jó nézni a végeredményt.Üdv mindenkinek. További szép napot.
6649. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6647. - Hencsy)
2009. febr. 8. 14:17

Köszönöm Hencsy! De én azért nem látom olyan szépnek. Mindenesetre klasszisokkal jobb mint volt de...! Azt mondta a dokinő, hogy majd egy év múlva meg lehet korrigálni ott a köldök alatt. Nagyon behúzódott a sebvonal és jobb oldalt nagyon össze is lett húzva a bőr. A sebvonal fölött visszaszaporodott egy kis zsírszövet és azért olyan hurkás. Ha lejjebb lett volna vágva nem ilyen fönt akkor teljesen másképp hatna.

Viszont tényleg jobban meg lehetett volna feszíteni, és bal oldalt - látszik a képen is - maradt is egy kis háj. De fürdőruhában nem látszik, már megpróbáltam. És nadrágban sem tehát csak én látom. Ettől függetlenül nem vagyok elégedetlen mert sokkal jobban érzem magam a bőrőmben!


Én mindig hordom a haskötőt! Csak zuhanyzáshoz veszem le és mikor átkötöm a hasam.


Tegnap szobabicikliztem egy kicsit, csak nagyon lassan de a legerősebb fokozaton! Olyan jó volt mozogni egy kicsit!!!

6648. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6636. - 3b89bbfac7)
2009. febr. 8. 14:08

Szia!

Az 5989-es hozzászolásban le van írva, hogy mi a tb finanszírozás feltétele. Nekem is tb-re volt, meg kellett jelleni egy bizottság elött ahol rámondták, hogy mehet tb-re. Ez a bizottság annyi volt, hogy összejött 3 orvos a kezelőben és megnézték a hasam. De aki Pesten csináltatta tb-re az azt mondta ott nincs ilyen bizottság. Tornával ez tuti nem fog rendbejönni.

Azért nem semmi egy férjed volt! Még ha így gondolom sem mondok ilyet, főleg annak nem akit szeretek vagy szerettem és ő a gyerekeim anyja!

Nekem nagyon nagy szerencsém van ezek szerint a férjemmel! Meg is fogom becsülni még jobban ezek után! Kitartott mellettem évekig amíg közel 130 kiló voltam és a műtétet sem ő akarta. Sőt úgy kellett rábeszélnem, hogy megcsináltathassam.

6647. hencsy
2009. febr. 8. 13:58

Szia Viki,



Néztem a képedet szép a poci. Hogy vagy?Olvastam a kép aláírásodat ne aggódj csak duzzadt. Még néha az enyém is hullámos igazi kis dombormű de csak ha be van dagadva!

6646. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6637. - 7b4139536e)
2009. febr. 8. 13:54

Szia!

A nővérek nagyon aranyosak! Egy volt aki nekem nem volt túl szimpi mert olyan kis pattogós volt.

De egyébként ő is segítőkész volt és aranyos csak olyan fura természettel áldotta meg az ég. Én hétfőn mentem be kedden operáltak és szombaton jöhettem haza. Akkor jöhetsz haza, ha ki lehet venni a csöveket. Azt meg akkor lehet kivenni ha már 50 mili alatt van a folyadék amit vezet. Itt Szegeden nem palack van hanem központi szívó. Vagyis ágyhoz vagy kötve és ha fel kell kellni valamiért akkor szólnod kell, hogy kapcsoljanak le a szívóról! De rendesek sosem haragudtak ha csengettem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook