Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
102675. Laszlokartárs (válaszként erre: 102674. - AnnaWass)
2019. dec. 23. 18:30

köszönöm, kedves tőled :)

én itt leszek, általában, amikor épp nem a búrám tömöm majd, akkor be be nézek ide hozzátok :)))

102674. AnnaWass (válaszként erre: 102673. - Laszlokartárs)
2019. dec. 23. 18:21
Kopp kopp lekopogom akkor en is🙏🏻 Huhh akkor fenyoillatos szep estet a kislanykaddal es legyen szep az unnep mindannyiunknak es utana irjunk majd hogysmint....😄🌲
102673. Laszlokartárs (válaszként erre: 102672. - AnnaWass)
2019. dec. 23. 18:04

igen, nagyon jól tetszik mondani, szerintem is egy kellemetlen gondolat, emlék lesz majd ez is :)

ma eddig még nem volt sem láz, sem hőemelkedés, nem akarom elkiabálni, kopp-kopp :)


áldott ünnepet kívánok neked is :)

és köszönök mindent pozitív gondolatot, és a fa ma felállításra került :)

102672. AnnaWass (válaszként erre: 102671. - Laszlokartárs)
2019. dec. 23. 18:00
En azt erzem hogy par nap mulva apro kellemetlensegkent fogsz erre visszatekinteni nagyon drukk hogy igy legyen😃🙏🏻 Es most bar szeretjuk egymast egesz evben de a karacsonyi varazs es emelkedett hangulat jegyeben boldog fa diszitest es meghitt keszulodest csordultig teljenek a szivek es asztalok es ezekre a napokra fekejtsuk el kicsit a kellemetlensegeket hatha segit a felepulesben persze lelkileg elsosorban!🌲aldott szep unnepet c vitaminos pihenteto olykor koccintos boldog pillanatokat Nekunk😄🌲
102671. Laszlokartárs (válaszként erre: 102670. - AnnaWass)
2019. dec. 23. 09:20

köszönöm megnyugtató szavaid.

többen is ezt mondják hogy lehet meghűlés a dolog, és az antibiotikum miatt nem tud normálisan kijönni a tüneteim.

szóval nem festem az ördögöt a falra :)

a c vitamint nyomtatom, napi 2 tabletta, 2000 mg biztos ami biztos, a folyadékra is odafigyelek :)


köszönök neked is mindent, kellemes ünnepet, elfoglaltságot neked is családodnak az ünnepek alatt.


mi is ma a lányommal felállítottuk a karácsonyfát :)

102670. AnnaWass (válaszként erre: 102664. - Laszlokartárs)
2019. dec. 23. 08:32
Meg az is lehet hogy mivel rendesen meg lettel bolygatva a szervezetednek tobb idore van szuksege es lassubb a folyamat... az idojaras sem normalis kedvezobb a helyzet a virusoknak is eleg hogy csak rad kohintett valaki vagy puszival atadott valami artatlan virust ami viszont az igenybevett szervezetednek nem szivesen latott vendeg szoval kitartas amiket leirsz azok alapjan semmi vesz nem lehet igyal sok folyadekot az nem art hamarabb kipisiled a bacikat virusokat es a pango odema v folyadekok is konnyebben urulnek igy... ja es a jo oreg c vitamint azt folyamatosan szedd kihagyni nem er!🙏🏻😄 par napig nem jovoj de benezek mindenkepp most elvonulok toltott kaposztazni picit es nehany ajandekot segitek az angyalnak becsomagolni🌲😄 addig is mindenkinek a leheto legszebb unnepet felepulest🌲
102669. torpiri (válaszként erre: 102667. - Zsbrita)
2019. dec. 23. 07:41
Köszönöm 😘🌲❤
102668. Laszlokartárs (válaszként erre: 102666. - Zsbrita)
2019. dec. 23. 06:43

köszönöm kedves vagy, én is ebben bízom hogy "csak" ennyi az oka, mert múlt szombaton csináltak a kórházban labor vizsgálatot, és minden rendben volt...

szóval csak nincs gond, mert amikor haza engedtek, azt mondták hogy minden rendben :)


megfogadom a tanácsod, és pihenek :)

102667. Zsbrita (válaszként erre: 102663. - Torpiri)
2019. dec. 23. 06:23
Köszönjük a jókívánságokat, nagyon jó a tapasztalt segítőkész jelenléted a fórumon🙏 Kívánok Neked meghitt, boldog karácsonyt!🌲😊
102666. Zsbrita (válaszként erre: 102665. - Laszlokartárs)
2019. dec. 23. 06:19
Szerintem minden rendben lesz Veled! Hirtelen rövid időn belül érték behatások a testedet, szerintem normális a reakció🤗 Pihenj sokat, minden rendben lesz!☺️
102665. Laszlokartárs (válaszként erre: 102663. - Torpiri)
2019. dec. 23. 05:32

köszönöm szépen neked is a tapasztalat megosztásod, tény hogy kb egy hete műtöttek, és a korábbi műtét akalmával ez a jelenség nem állt fenn, csak most a második műtét óta érzem, vagyis a napokban.

remélem tényleg csak a varrat vagy valami más miatt tiltakozik a testem és nem lesz komolyabb gond.


én vissza nem megyek a kórházba befeledni, elég volt :))))))))))))))))))))))))))))))

102664. Laszlokartárs (válaszként erre: 102660. - AnnaWass)
2019. dec. 23. 05:31

érte,m, köszönöm a megnyugtató válaszod, azért tegnap estére csak felkúszott a hőmérséklet, 38,1re, és azért már hidegrázás is volt kicsit... persze amit nem írtam, érdekes hogy tegnap és ma reggel meglepően sokat fújtam az orrom, mintha folyna az orrom.

eddig azért nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert a műtét előtt is sokszor előfordult ez a reggeli "orrfolyás".

szerintem ez nem megfázás, mert a reggeli orr folyáson kívül semmi más tünet nincs :)


most reggel, 36í8 volt a hő, és nincs hideg rázás sem semmi.

nem tudom hogy hívjam e fel az orvot vagy elég a rubofen, és majd 27-én mondjam neki.


ilyen magas hőt eddig nem mértem, igaz eddig nem is méregettem, most is nem akarok ráparázni, ezért figyelem magam inkább és meglátjuk mi lesz.

rossz közérzet nincs, étvágy van, annyit éreztem tegnap hogy meglepően fáradtnak éreztem magam délután.

nem volt vészes, csak jobban esett feküdni, mint fnt lenni.

köszönöm minden tanácsod, jelentkezem a végeredménnyel, remélem nem valami fertőzés :)))

102663. torpiri (válaszként erre: 102658. - Laszlokartárs)
2019. dec. 22. 22:02

Én kb 1 hétig lázas voltam, azt mondták normális, de algopirynt azért szedtem ;)

Örülök, hogy jól érzed magad, -én egyből nem tudtam elhagyni a haskötőt, szorítós bugyit hordtam,az nekem sokat segített.

Mindenkinek kívánok gyors gyógyulást, a következő évre szép boldog napokat az új testetekbe 🌲🌲🥰

102662. Zsbrita (válaszként erre: 102659. - AnnaWass)
2019. dec. 22. 21:20
🙏🙏
102661. Zsbrita (válaszként erre: 102654. - AnnaWass)
2019. dec. 22. 21:19
Persze, hogy írok🤗
102660. AnnaWass (válaszként erre: 102658. - Laszlokartárs)
2019. dec. 22. 20:32
Nos nekem meg idonkent van hidegrazas persze ez lehet amiatt is hogy masodszor is osszevarta a sebzavart es ez bizony nemtetszik az immunrendszernek hisz lassuk be a varrat idegen anyag es ha van laz ha nincs neki az a dolga hogy valahogy reagaljon szoval inkabb jo hogy van jel reszerol es a hoemelkedes is jo pajtasa ebben👍🏻 Akkor van gond ha 38,00 feletti tartosan a laz es hidegrazas egyutt! Nekem az elso 5 napban volt 37,9 es azota idonkent hidegrazas de se laz se hoemelkedes azota sem es erre a doktorom a draga annyit mondott hogy teljesen ok ne aggodjak... szerintem Nalad is immunvalasz lehet figyeld magad... azon gondolkodom nem jobb e az Algopiryn? Az ugyan venykoteles de hatasosabb mivel a Rubophen elsosorban a nathas viruskeresesre es gyengitesre lett fejlesztve az Algo az teljeskoru gyulladas es fajdalomcsillapito is a laz mersekles/megszuntetes mellett... mondjuk ha hasznal akkor ok persze szedd azt de inkabb ne keljen semmit szedni es ne legyen se laz se hidegrazas.... amugy 37,7 alatt nem kell szedni semmit a jo oreg immunitas megoldja...mivel sokat fekszunk fontos a vena torna! Fenntartando a verkeringest ami lab emelgetesek labfej korzes es labujjak mozgatasabol all ahanyszor csak eszunkbe jut de reggel kotelezo! Nem mellesleg jol is esik es “edzesbe” maradnak nemileg a vegtagok! A varrat miatt a labemelest ovatosan erzesbol labankent 5-5 emelessel vegzem... szuuszaaasan pazarsagos tovabbi szepet 🙏🏻😃 mindannyiunknak🌲
102659. AnnaWass (válaszként erre: 102657. - Zsbrita)
2019. dec. 22. 20:20
Sebaj ra se rants egyikunk sem egy Ady... 😄 de fontos hogy amit leirunk azt a tobbiek majdnem magukenak ereznek ezaltal igencsak egyutterzo valodi segito gyogyito bizakodo valaszok jonnek mennek es ez azoknak is erot adhat akik adott esetben csak olvasnak mert nehezen vagy nem menne megfogalmazni a gondolataikat de igy nekik is segitunk es ez itt a fontos👍🏻 En is orulok hogy a fennallo egeszsegugyi helyzet mogott remek jo erzesu embereket ismerhettem meg eme virtualis forumon halasan koszonok minden jo szot🙏🏻😄🌲
102658. Laszlokartárs (válaszként erre: 102656. - AnnaWass)
2019. dec. 22. 19:13

Neked és az orvosnak elhiszem.

Ami viszont érdekes hogy két napja hébe hoba fázom picit.

37,3 hőemelkedést mertem.

A dokinak mondtam hogy ezt mertem két napja de legyintett, most is fazok kicsit, meg nyomodt voltam.

Bevettem egy rubofent és helyre álltam, de most megint érzem.

Nem egyértelmű h9gy hideg rázast is érzek, majd még figyelem magam :)

Olvasom a neten hogy talán ez normális, amíg nem megy 38,5 fölé.

Tény hogy sokat fekszek, lehet lelassul a ver keringés?

Tapasztalt már valaki ilyet műtét után?

Ha marad a tünet, ismét mondom majd6a dokinak, de érdekelne nálatok volt e hasonló jelenség.

Ezt nem tapasztaltam az első műtét előtt, csak a mostani második után...

Remélem nem újabb gond :))


Köszönöm a választ :)

102657. Zsbrita
2019. dec. 22. 18:56
Soha nem voltam fórumok tagja, most vagyok először🙂 Kicsit. bénáztam, meg most sem vagyok profi az írkálásban🤣 Én is szeretném elmondani, hogy mennyire örülök Nektek és hálás vagyok Értetek! Anna és Lászlókartárs tökéletesen megfogalmazott mindent🙏🙏🌲
102656. AnnaWass (válaszként erre: 102655. - Laszlokartárs)
2019. dec. 22. 18:24
Fontos a virtualis kozosseg ereje hisz mind ugyanabban a cipoben jarunk eppen ki ki a sajat maga gyogyulasi szintjet elve eppen es rettento jo hogy vagyunk lehetunk itt ugy egymasnak hogy erot es megertest tudunk oszinten nyujtani! Mi is tobbek neveben imadunk es aggodunk erted (is😄) jo hogy itt vagy barcsak ne kene de ha mar igy hozta az elet akkor orulunk😄 orulok hogy megnyugtatott a doktorod es latod a fenyt az alagutad vegen hidd el kozelebb van az mar sokkal kozelebb mint hinned🙏🏻😃🌲
102655. Laszlokartárs (válaszként erre: 102653. - AnnaWass)
2019. dec. 22. 17:25

Igy van, nem tekintek hátra, és nagyon sokat köszönhetek nektek :)

Nagyon imádlak titeket, köszönöm hogy vagytok :)

Nagyon megnyugtatott a doki, látom a fényt az alagútban :))

102654. AnnaWass (válaszként erre: 102652. - Zsbrita)
2019. dec. 22. 17:01
Nagyon orulok ne koszond nagyon szivesen!!🌺😄🙏🏻 Kellemes unnepeket szep gyogyulast a ttovabbiakban is majd irj azert...😄
102653. AnnaWass (válaszként erre: 102651. - Laszlokartárs)
2019. dec. 22. 16:59
Hihh micsoda pazarsagos johirek😃🙏🏻 Nagyon orulok ez szuper!!! Akkor hajra elore hatra nem nezunk meg veletlenul sem!😃 majd irj azert varjuk szerintem tobben is😃🌲 kellemes unnepeket😄
102652. Zsbrita (válaszként erre: 102648. - AnnaWass)
2019. dec. 22. 15:56
Köszönöm szépen a jókívánságokat és a tanácsot a fekete nadálytő krémmel kapcsolatban.🙏 Használom azóta és segít🤗
102651. Laszlokartárs (válaszként erre: 102645. - AnnaWass)
2019. dec. 22. 14:58

tettem egy képet is fel, már itthon fekhetek haskötő nélkül :))))))

úgy tűnk vékony lettem :))))


azt mondta elsőre a doki hogy hagyam el a haskötőt, de végülis felül bírálta magaát, mert még igaz kicsi de van még varrat, amit azt mondta hogy december 27-én ki fog venni-


azt mondta szépen gyógyul, és ha minden igy halad, akkor egy két hét és vissza térhetek a szokott életivtelemhez.


egyelőre napközben fekve engedjem ki a haskötőt, most is úgy írok hogy nincs rajtam a haskötő :))))))


élvezem, nagyon jól esik.


mindenben igazad lesz, szépen gyógyulok, javulgatok :)


neked is kellemes ünnepeket kívánok :)

102650. Laszlokartárs (válaszként erre: 102647. - Zsbrita)
2019. dec. 22. 14:44

szia, én is örökök hogy minden rendben van feléd :)

séta? :) az jó és kellemes :)


én is arra vágyom de hamarosan mi is megyünk testvéremékkel sétálni nagyokat.

ehet pénteken én is voltam benn a munkahelyemen, kell egy kis légkör változás...

102649. Laszlokartárs (válaszként erre: 102644. - Guidourfi)
2019. dec. 22. 14:41
wao gratulálok, azért csak óvatosan, de szerintem nálad is rendben lesz minden, drukkolok neked :)
102648. AnnaWass (válaszként erre: 102646. - Zsbrita)
2019. dec. 22. 14:10
De szuper ugyes vagy👋😊kozel egyidosek vagyunk mutetileg😊 nekem azt mondta hogy majd a 12 het korul kezdjem a gyogytornat mar alig varom🙏🏻 Tovabbi ilyen szep erosodest felepulest Neked! 🌲😊
102647. Zsbrita (válaszként erre: 102643. - Laszlokartárs)
2019. dec. 22. 12:10
Nagyon örülök, hogy Nálad is szépen alakul minden! Egyre jobb lesz, szépen begyógyul!👍
102646. Zsbrita
2019. dec. 22. 12:09
Sziasztok! Ma műtottek 2 hónapja.👍A héten voltam gyógytornásznál, óvatos mozdulatokat csináltunk, másnap fájdogált a pocim, mondtam neki, hogy várjunk még. Van nálunk egy futópálya 1,2 km egy erdős részen, kérte, ha tudok minden másnap sétáljak egy kört. Tegnap voltam, fantasztikus volt!!! Ma nem bírtam ki, kicsi lányommal megint mentünk, nagyon jó minden porcikámnak.☺️ Ha jobban lesztek, mozogjatok, mert leírhatatlan érzés!🙏 Addig is mindenkinek gyógyulást és nyugis, meghitt karácsonyi készülődést kívánok! 🌲🌲🌲
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook