Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek? fórum

Mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


19. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2009. szept. 9. 18:08
Okés :)
18. Bcicus (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 17:55
Jól teszik, majd írd meg mi volt.
17. Vigyorex6 (válaszként erre: 16. - Bcicus)
2009. szept. 9. 17:51
Az igazság az, ogy a páromnak most kezd el felmenni a pumpája, pedig Ő nagyon higgadt. A másik az, hogy az ilyenek falkában mernek csak támadni, mint a kutyák és így hárman egy 50kilós nővel jó, hogy lemertek állni, de nem hagytam magam. Ha a párom itthon lett volna, biztos kicsit lejjebb vitték volna a hangot, mert én sem szeretnék maflást kapni egy ekkora embertől. Asszem holnap ha szabadnapos lesz, akkor lesz itt elbeszélgetés és mindenki elmondhatja mi a gondja.
16. Bcicus (válaszként erre: 15. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 17:30
Elhiszem. A lépcsőházban is esetleg ki kéne írnod, hogy kéred, hogy aki rendszeresen az ajtód elé locsol valamit, ezt ne tegye, mert nagyon zavaró és össze rondítja a lépcsőházat. AZ ilyen parasztoknak az a legrosszab, ha normálisan videlkedsz, íyg látják, hogy nyilván nem te vagy azért írod ki.
2009. szept. 9. 17:01
Jajjjh! Sajnos az lesz a bizonsága érdekében! Nagyon szomorú vagyok és zaklatott :((((
14. Bcicus (válaszként erre: 13. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 16:52
Modnom, ne engedd ott a környéken a házhoz közel bóklászni, mennjetek arréb.
2009. szept. 9. 16:50

Nagyon szimpi ez a szomszéd és nem is akar belefolyni ilyen kicsinyes vitákba, csak annyit mondott, hogy panaszkodott.

Nem is itt félek bennt, mert itt látom, hogy van lennt valami, inkább attólh hogy kinnt a ház előtt, mert itt nálunk körbe füves rész van.

Köszönöm a dícséretet Spiky nevében is :))) !

12. Bcicus (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 16:44
Megnéztem a babyd nagyon aranyos. Nekem van egy farnci buli kereszt lányom, meg anyuék házába alattuk is lakik kettő, az egyik még egész baba, zabálni való.
11. Bcicus (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 16:44

Tenyészgetek mondjuk így, nálam csak ritkán van alom, pontosabban nem nálam, hanem a felestulajdonban lévő szukáknál (van agzdijuk, akik a barátnőim, ők szeretik, gondozzák én meg intézem a tenyészési dolgaikat) Itthoni alom már régen volt, majd jövőre lesz a kiasasszonytól.

És a szomszéd mit mondott, mikor monsta, hogy rólad beszélt a takarító? Azt valahogy old meg, hogy ne tudjanak mérget berakni, zárj le minden nyílást. És amikor megint ki van öntve valami, jelezd a gondnoknak, hogy valaki má megint az ajtótok elé möntött valamit. A ház elött pedig vidd rövidpórázon és ne engedd, hogy bármit felvegyen vagy szaglásszon, csak jóval odébb engedd hosszabra. Ja és köszönöm.

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2009. szept. 9. 16:28

A szemközti szomszéddal akkor találkoztam először és utoljára, amikor ebbe a lakásba költöztem. Hát mi ád teremtőm, tegnap pont akkor indult hazulról, amikor mi Spiky-val hazaértünk. Nagyon normális, mosolygott és megkérdezte, hogy új lakü van? A kutyára gondolt... :)))

Olyan csendben van mindig, hogy azt sem tudta, hogy lasan 4hónapja itt van. Meséltem neki mi történt! Nagyon nevetett...hát látja, hogy nem vagyok igénytelen. Hozzám bármikor bejöhet!!!

Az előbb megyek le Spiky-val. Szállunk ki a lift-ből és a szomszéd áll velem szembe...csend lett...tudtam, hogy a takarítónő áll a lift melletti lépcsőn nekem háttal. A duma abbamaradt!

Séta után jöttünk fel, jött a szomszéd velem szembe és mondtam neki, hogy tudom, hogy ez az igénytelen takarító állt ott és rólam beszélt épp. Erre mondta a szomszédom, hogy igen, panaszkodott! Kicsit megint elborult az agyam, bár a lelkiismeretem tiszta. Nem tudom hová vigyem a bébimet, mert félek, hogy mérget tesznek le.

Te tenyészted a beagle-ket?Gyönyörűek!!! :))))

9. Bcicus (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 16:19
Mondd meg, hoyg nem a te kutyád volt, és bizonyítsák be az ellenkezőjét, vetessenek mintát belőle, pár száezer analizálják nekik, hoyg nem kutyábl való. Szerintem már is befognmak kussolni. Valahgy tényleg kikéne deríteni, hogy ki az, valahoyg megfigyelni. És utána nagyon megverni.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2009. szept. 9. 15:10
Ezek idióták! Azt mondták egy alkalommal volt kaki is, de azt már nem tudták megmondani, hogy kutya vagy ember. Szerintem elég gyorsan megkülönböztethető.
7. c82ca0b957 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2009. szept. 9. 14:29
Kóstolja meg :D
6. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 14:27
Hát,de csak megtudja külömböztetni az ember a pisit a colától meg egyéb löttyöktől.
2009. szept. 9. 13:53
Fú ha! Nehéz ügy! ezekkel a nyanyákkal mindig csak a baj van már elnézést de egész nap otthon vakarják magukat és mindig másokat cseszegetnek. Ha meg ennyire ráérnek mondd meg nekik, hogy figyeljék ki, hogy ki csinálja ezt, ne pedig téged nyaggassanak!
2009. szept. 9. 13:47
Egyébként meg ha másnak lenne kutyája és csak neki, akkor lehet én sem hinném el, hogy nem az övé volt.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2009. szept. 9. 13:43

Ki kellene persze, de hogyan?

Azóta ezen idegelem magam... :(((((

2009. szept. 9. 13:38
Ki kell deriteni , hogy ki volt az és oda lögybölni az ő ajtója elé minden nap vmit.:))
2009. szept. 9. 13:34

A következő történt tegnap! Csengettek...

Kb.fél éve lakom egy panelházban és 3és fél hónapja van egy kiskutyám, ami most 5hónapos (a képeim közt fennt van). Ez egy 10emeletes ház több kutyával, mi a negyediken lakunk. Állandóan folydogált valami az erkélyünkre, de fölöttünk is kutyások laknak. A másodira is folyt és tönkrementek a rongyszőnyegek, ezért feljelentették őket. A kutyust szegényt elvitték és most egy sintértelepen van. Elköltöztek a husky-sok és a törpespiccesek is a házból.Mondjuk még így is van kutya, de a mi szintünkön csak mi. A lift soszor használhatatlan, mert mindig van benne pisi, alkohol, stb...

Mi egy zárt folyosón lakunk és ahogy kinyitom a külső ajtót, kb.2hete, szinte mindig áll ott valami tócsa, ami inkább cukros üdítő, mert ha megszárad fénylik és alkohol, ami folyik a liftajtóval szemben lakó szomszédhoz. Ő csengetett és a takarítónő, hogy mit képzelek magamról és hogy tartom a kutyámat, mert ezek a körülmények elviselhetetlenek és már csak nekem van kutyám stb...stb...

Ők ordítottak, én meg vissza, de nem káromkodtam, csak egyszerűen nem lehetett őket máshogy túlbeszélni. Akik ismernek, tudják, hogy úgy tartom, akár egy gyereket és az utcán mindig összeszedem a kakiját, de rajtam kívül senki. Nem mellesleg szerintük tök hülye vagyok??? Miután tudják, hogy volt az erkélyes balhé és nincs más kutya szintünkön, a felettünk lakót meg elvitték, akkor mi logika van abban, hogy odapisiltetem az ajtó elé a kutyust és felhívjam magamra a figyelmet. A házban lakó mamák utálják a kutyákat és ennek hangot is adnak, nem tarom kizártnak, hogy Ők locsolkodnak. De mit tehetek?

Nagyon kellemetlen ez az egész, mert tudom, hogy nem vagyok sáros.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook