Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pcos, avagy legyél tisztában magaddal és a nőgyógyászati betegségekkel fórum

Pcos, avagy legyél tisztában magaddal és a nőgyógyászati betegségekkel (beszélgetős fórum)


2009. szept. 17. 07:48
Sajnos vannak ilyen dokik akik csak arra mennek hogy minnél többször hívják vissza a betegeiket és nem kezelik őket, csak jól lehúzzák. Így szerintem magadnak köszönheted a változást. :))) Örülök hogy jobban vagy. :)
2009. szept. 17. 07:38

Én azt szeretném megosztani veletek, hogy nekem a HPV-m nem volt jó.

HPV 2 majd 3 lett az eredmény, és sokáig ilyen is volt.

Nem tettek semmit a dokik, mindig csak néztük, hogy nem romlik-e.

Most pedig teljesen negatív lett.

Ezt nem tudom másnak tulajdonítani, mint a cukormentes életnek.

2009. szept. 9. 11:31
Esetleg a HPV-s hölgyek is megoszthatják másokkal gondolataikat, itt nem csak a pcos a téma. :) Szép napot
2009. szept. 9. 11:30
Tudom hogy van, de gondoltam itt nem csak a pcos-sal való gondolataikat írják le a hölgyek.
2009. szept. 9. 11:29
Van PCO-s fórum, ezért valószínű átlesz téve ez is oda.
2009. szept. 9. 11:27
Szeretném, ha ez a fórum azt a célt szolgálná, hogy mindenki tájékozott legyen erről a bizonyos PCOS-ról és más nőgyógyászati betegségekről. Ugyanis elég sokfajta ilyen betegség létezik. Ha bármilyen tapasztalatod van bármilyen nőgyógyászati betegséggel kapcsolatban, kérlek írd le ide, hogy segíts másoknak a te tapasztalataiddal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook