Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Én vidéken, a dokim 80 km-re! Megoldható a terhesgondozás? fórum

Én vidéken, a dokim 80 km-re! Megoldható a terhesgondozás? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 10. 17:50
Én 650 km-ről jártam terhesgondozásra! Csak a szülés előtti hónapot töltöttem otthon. Semmi problémám nem volt . Már másodszor játszottam el ezt az ide-oda játékot.
2009. szept. 9. 20:48
Én is Debrecenbe jártam 60 km-ről.Megoldható, bár nekem az utolsó hetek kicsit húzósabbak voltak, de csak a meleg miatt(rosszabb volt utazgatni.)
2009. szept. 9. 14:31
Unokatesóm Svájcban él és ide Győrbe jár terhes gondozásra.. tehát megoldható
2009. szept. 9. 10:56
Ugy látom Mátészalkai vagy,unokatesóm is járt onnan Debrecenbe igaz ő a Kaáliba,mondjuk ő végül Nyiregyen szült de ha gond volt akkor debreceni dokit keresett meg.Szerintem kivitelezhető,mikor az elsőt szültem van aki Miskolcrol járt át a Klinikára.
2009. szept. 9. 10:54

közelebb nincs jó orvos?

végülis egy hónapban csak egyszer kell menni a dokihoz,csak az egyéb vizsgálatok miatt kell utazgatni.na meg az utolsó hetek...

2009. szept. 9. 10:52

2 vetélés után más dokit keresnék! Nem volt vele semmi baj, talán csak nem hozott szerencsét! Debrecenre gondoltam!!

De hogy ez hogy működik a gyakorlatban....? El sem tudom képzelni!!!!! Minden kis problémával utazni?

Volt valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook