Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok! segítsetek, milyen szakmát érdemes választani mostanában? pl.: asztalos, informatikus, gépészt, stb ... fórum

Sziasztok! segítsetek, milyen szakmát érdemes választani mostanában? pl.: asztalos, informatikus, gépészt, stb ... (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 1. 18:54

pl. kukás.


Mekkora szemét lenne már a kukások nélkül.

2012. febr. 1. 17:32
Politikus, ők úgyse csinálnak semmit és dől a pénz. :D
13. Skar (válaszként erre: 12. - Mandulaszem)
2009. szept. 9. 02:02
Mondom, egy rendes összeomlás után is ér valamit. "Most" tényleg nem menő, ha meg tudod termelni az élelmiszert, de fogyjon csak el az olaj, hogy ne lehessen idehozni a marhahúst Argentínából, meg a epret a spanyoloktól, lesz ez másképp. :)
12. mandulaszem (válaszként erre: 10. - Skar)
2009. szept. 8. 23:07

Ér majd valamit? Próbálj megélni belőle!....az itthon termelt cuccokat exportálják mert nem tudják felvenni a versenyt a multikkal.

Több vidékit ismerek, akik valamilyen mg-i dologra szakosodnak, de az nehéz élet...

11. mandulaszem (válaszként erre: 7. - Skar)
2009. szept. 8. 23:06
A nyelv már szinte mindenhol szükséges. Helpdeskről pedig ilyen jól lehet felfelé tornázni.....persze ehhez kell a megfelelő adottság.
10. Skar
2009. szept. 8. 22:52

Hm, nyelv és informatika... az menő, de ki termeli meg a sárgarépát? =)

Az a jó szakma szvsz, ami egy rendes, becsületes gazdasági összeomlás után is ér majd valamit. :)

9. Skar (válaszként erre: 5. - Aladin21)
2009. szept. 8. 22:50
Mondjuk az én asztalos ismerősöm itt lakik Pesten gondolom az sem mindegy, ki hol próbál boldogulni.
2009. szept. 8. 22:50
INFORMATIKA!
7. Skar (válaszként erre: 6. - Mandulaszem)
2009. szept. 8. 22:48
A nyelv csak akkor ér bármit is, ha van egy szakmád, amivel aztán kimehetsz külföldre - hacsak nem tolmács vagy fordító akarsz lenni, de az már többet kíván mint puszta nyelvismeret megint csak, esetleg valami helpdesk-es műanyag-ember.
2009. szept. 8. 22:39

Nyelv, nyelv, nyelv...egyet értek Bettyg-vel!

Infomatika, logisztika.....ezek örök témák lesznek

2009. szept. 8. 22:39

bátyám asztalos, most mégis műanyagzsékokat gyárt :D

én hegesztő vagyok, ez elég jó szakma és keresett is, még értek is hozzá, de akámilyen hihetetlen még szeretnék tanulni, hiányzik az iskola, és szeretnék elvégezni egy technikusi szakot, jövő szeptemberben kezdenék, de addig még kikell találni mira jelentkezzek

én most jelen pillanatban nyomdászként dolgozok :D

2009. szept. 8. 22:37

hát szerény véleményem szerint nyelv, nyelv, nyelv illetve szakács, cukrász...

vagyis a vendéglátás, aztán nyargalás külföldre...

ezt tapasztalatból is mondom, de én tuti ezen a vonalon mennék...

3. Skar
2009. szept. 8. 22:36
Amelyik érdekel és amelyikhez tehetséget érzel. Asztalos ismerős egyébként nemrég mondta, hogy egyre kevesebbe vannak, igény pedig lenne a munkájukra. Cipészek dettó.
2009. szept. 8. 22:36
Szia! Nagyon nehéz erre válaszolni, mert lehet, hogy amikorra elvégzed az iskolát, már másra lesz szükség. Inkább azt válaszd, amit szívesen csinálnál.
2009. szept. 8. 22:33
Sziasztok! segítsetek, milyen szakmát érdemes választani mostanában? pl.: asztalos, informatikus, gépészt, stb ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook