Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 3 órás diéta fórum

A 3 órás diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A 3 órás diéta

2010. szept. 20. 10:20

Elmondanám, hogy én naponta 4-5 alkalommal eszem, mindig így csináltam, de nem azért, mert valaki ezt kitalálta, hanem mert egyszerre nem tudok sokat enni, mert nem tágítom a gyomrom, a másik pedig, mert gyors az anyagcserém, hamar éhes leszek. Az nem igaz, hogy nem lényeg mit eszel és mennyit! Több legyen a szervezet kalória leadása, mint felvitele! Mert ha többet viszel be, akkor elraktározódik! ennyi ! ezen nincs mit vitatkozni!

Egyébként a másik jó tanács: reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár és vacsorázz, mint egy koldus! ne ebédre egyél paradicsomot, hanem vacsorára, és ebédre edd meg a főtt kaját!

2010. szept. 17. 16:12

Hát, aki evvel a minta-étrenddel lefogy, az meg is érdemli:(

Napi menü:

6:00 órakor: Sonka és sajt teljes kiőrlésű péksüteménnyel, narancs szeletek

9:00 órakor: 4 kocka csoki

12:00 órakor: 1 paradicsom, és mozzarella, 1 fürt szőlő

15:00 órakor: 10 szem mogyoró

18:00 órakor: Párolt hal, 1 főtt burgonya vajjal, 2 csésze párolt brokkoli


Lehet, hogy van, akinek beválik/bevált, lelke rajta, nekem nem szimpatikus. A fő étkezés: ebéd, nálam főtt étel legyen, és a vacsora legyen lightosabb:)

2008. dec. 5. 18:45
Mindenesetre érdekes a cikk. Ám azt gondolom, ahhoz, hogy valaki így tudjon, óra pontossággal étkezni, manapság igen kevés az esélye. Az viszont tény, hogy többször (napi 5x) jó ha eszünk. A két köztes csak kis mennyiség.
2008. jún. 2. 17:40

Üdv midenkinek!


Ja jó az ötlet hogy egyél 3 óránként,csak éppen láttátok miket?El is hiszem hogy ilyen mennyiségtől fogyni lehet,hiszen mi 10szem mogyoró egy étkezésre,meg 1 paradicsom?!

Érdekes de én is úgy vagyok vele,hogy minél gyakrabban eszek annál éhesebb vagyok.

Nekem az jött be hogy inkább 2szer max 3x eszem egy nap,és már leadtam jó pár kilót.

Bár az anyagcsere gyorsítása miatt elvileg gyakrabban kell enni ez igaz.

2008. ápr. 29. 20:06
és aki csinálta közületek, mindent evett, csak kevesebbet? Én olvastam egy kistányéros fogyókúráról, az is ilyesmi, csak ott mindíg egy kistányérnyi mennyiséget szabad enni.Végül is lehet, hogy ez a legkevésbé macerás fogyókúra.
2008. ápr. 29. 18:13
Próbálta már valaki ezt a diétát? én most hallottam róla. Hogy kell pontosan csinálni? Köszönöm a segítséget.
2007. jún. 30. 16:20
egy ilyen napi menütől nme csodálom, hogy elkezdesz fogyni......:D
2007. jún. 30. 16:11

Sziasztok!


szerintem lehet ebben valami. Mert amikor terhes voltam, akkor nekem diétáznom kellett a cukorbetegség miatt. Be is tartottam a diétát, aminek nagyjából ez volt a lényege. És egy hónap alatt fogytam 3 kg-ot, ahelyett hogy híztam volna a picurral...:)

És azért is jó, mert lehet enni 3 óránként!!!Tök vártam mindig! És meg is szoktam hogy sokszor keveset...


Timi

2007. ápr. 3. 21:14
Párom katonaságnál ezt csinálta, és bizony 110 kilóról 87-re lefogyott. Van benne valami, de én félek ha elkezdek ennyiszer enni, akkor én bizony hízni fogok :)
2007. febr. 19. 09:17
hoxa, te kiprobáltad ezt?
2007. febr. 18. 21:57

Nekem nagyon tetszik a cikk!Még nem hallottam róla, de elég érdekenek tűnik ugyhogy valószínű ki fogom próbálni! Mert ugye minden nő álma, hogy tökéletesek legyünk, és sosem jó ahogy vagyunk, valami hibát mindíg kell találni! És a leggyakoribb hiba amit taláhatunk azok a kilók! :)


Rendeteg fogyúkúrás cikket olvastam már, de az nem az átlagos ember pénztárcájához van kötve!

Ez a recept viszont kedvező minden ember számára!!

2007. febr. 18. 08:42

Érdekes a cikk, erről az elméletről már hallottam. Bár én sajnos nem tudom, mivel indokolható az alapanyagcsere változása, nem értek a biológiához, de tényleg olvasni ilyeneket, hogy a túl ritka étkezésektől csökkenhet.


Nekem végülis ilyen a normál étrendem, 5-7 alkalommal eszem egy nap, úgy 3-4(-5) óránként és nem vagyok elhízva. A mennyiségeket most nem tudom összemérni, de az biztos, hogy az étkezésekkor másokhoz viszonyítva az átlagosnál kevesebbet eszem. A gyakran evésekkel sohasem vagyok farkaséhes, tehát túlenni sem fogom magam. Viszont fogalmam sincs, hogy ez nagyobb túlsúlynál működhet-e. Ha én egy-két kilót hízom, a napirend marad, csak egy picivel kevesebb ételmennyiséggel. Úgy működik, 1-2 hét alatt lemennek a kilók, és ezt még diétának sem érzi az ember.

1. Hoxa
2007. febr. 17. 17:14
Jorge Cruise, fitness újságíró megalkotta a 3 órás diétát. Az ő véleménye szerint az étkezéseknél nem az számít, hogy mennyi kalóriát, vagy szénhidrátot tartalmaznak, hanem az étkezések IDŐZÍTÉSE. Én magam nem foglalok állást a dologban (szerintem ismeritek a véleményem), de azért elétek tárom az információkat, mint érdekességet.

Ugrás a teljes írásra: A 3 órás diéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook