Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írjuk ki magunkból őszintén, rokonaink, barátaink, ismerőseink számunkra nem elfogadott viselkedési szokásaikat?!Ki és miért idegesít, minke fórum

Írjuk ki magunkból őszintén, rokonaink, barátaink, ismerőseink számunkra nem elfogadott viselkedési szokásaikat?!Ki és miért idegesít, minke (beszélgetős fórum)


21. ina87
2016. febr. 6. 16:05
miter ha ide írom ha arról van szó akk inkább véleményemet elmondom nekik
20. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 15. - Pankakukac)
2009. szept. 11. 11:48
Ne hagyd!Ez nem jó neked.
19. Tidike (válaszként erre: 17. - Pankakukac)
2009. szept. 11. 11:40
Ne hagyd magad. Valószínű csak az irígység az ami beszél belőle. Nehogy hasson rád, ne engedd. Igenis, mutasd meg neki, hogy Te is megtudsz állni a magad lábán és igenis jó anya leszel, sőt, jobb, mint Ő.
2009. szept. 10. 18:33

Sziasztok.

Nekem anyósom nem érti meg,hogy a fia ha megnősült,már nem rángathatja ide-oda..

Így próbál nekünk ott keresztbe tenni ahol lehet..

17. Pankakukac (válaszként erre: 16. - Tidike)
2009. szept. 10. 14:08
Ahhhh. Ha tudnád, hányszor beszéltünk már erről velük. Semmi nem használ. Éppen tegnap volt egy veszekedés a Nővéremmel. Mert ő nem tud engem anyakánt elképzelni, mert én az ő kishuga vagyok. És szerinte nem is leszek jó anya. Ezt szajkózza és belém akarja beszélni.
16. Tidike (válaszként erre: 15. - Pankakukac)
2009. szept. 10. 13:44
Egyáltalán nem irígyellek. Valahogy pedig a tudtukra kellene hoznod, hogy nem vagy már gyerek, megtudsz oldani dolgokat az ő segítségük nélkül is.
2009. szept. 10. 12:53
Engem az idegesít nagyon, amikor a hozzám közel álló rokonok bele akarnak szólni a dolgaimba. Vagyis ez így nem helyes. Ők akarják megmondani, hogy mit hogyan tegyek. Így már pontosabb. Szeretnek, de túlszeretnek. Mindent meg akarnak helyettem csinálni kíméletből, nem hagynak kibontakozni, sokszor még levegőt sem venni.
14. Tidike
2009. szept. 9. 11:14

Sziasztok!

Engem a húgom viselkedése idegesít, de nagyon. Már gyerekkorunk óta kísér, de úgy érzem lassan betelik a pohár és beolvasok neki. Már nagyon nem szeretek a társaságában lenni, ha lehet kerülöm is. Mi a gond? Nagyon szereti mutogatni és kelletni magát. A párom előtt is csinálja, ami engem kimondottan zavar. A párom csak kineveti, nem érdekli a dolog, de engem nagyon-nagyon zavar. Főleg azért, mert családon belül nem kéne. Lánykorunkban is mindig ezt csinálta. Mindenét kirakta ha én a fiúmmal mentem haza. Volt, akit el is tudott ilyen viselkedéssel szedni tőlem. Szóval ez a dolog évek óta gyűlik bennem.

2009. szept. 9. 07:24

az én barátnőm olyan,,ha elmegyek vele vásárolni,,bárhová,,mindig ugyanazt veszi mint én,,nembaj ha azt sem tudja mire való,,

szörnyű!!

12. 00346cf747 (válaszként erre: 11. - D3c6e89fee)
2009. szept. 9. 07:21
Képzeld el, nekünk a nászutunkat rondította össze egy kedves barátnő... azt mondta, nehogy befizessünk egy vagon pénzt útra, ő tud szervezni sokkal olcsóbbat, előző évben ott nyaralt. Hitegetett, halogatott, utolsó héten közölte, hogy nem sikerült. Így nem mentünk sehová, utána idő, kedv, pénz hiányában örökre elmaradt :D
2009. szept. 8. 23:42
Volt régebben egy nagyon jó barátnőm, ma ugy volt, hogy elmegyünk valahova, de lemondott az utolsó pillanatban kb, mert, hogy neki dolga van. Ezzel nem is lenne gond, csak hogy régen mindig ezt csinálta! Kicsit deja vu érzésem volt ma:S
10. Ani58
2009. szept. 8. 22:47

En sokat tudnek panaszkodni!Tomoren:mindenkibol elegem van!!!!!!!!!!Az egesz csaladbol!

-anyos+apos full alkoholistak.Az unokajukat Husvet ota nem lattak.A szulinapjara sem jottek.Allandoan kolcson keregetnek,persze vissza nem adjak.6 szamjegyu osszeggel lognak mar.

-sogornom 22 eves,terhes egy apja korabeli 3 gyerekes pasitol es hadd ne mondjam mekkora adossagban usznak.Fel sem fogja mi a gyerekvallalas,mivel jar!Vege a buliknak am!Tolunk remel es var segitseget es megoldast mindenre.

-sogorom lesza... a csaladot.Amikor meg felbukkan,elvarja,hogy mindenki hozza alkalmazkodjon.Most van egy gazdag menyasszonya,azt hiszi o a v.ki,lenez minket.Pedig sokat koszonhet nekunk!Halatlan!

-apam+a mamam allandoan veszekednek,ordibalnak es a penz miatt panaszkodnak.Unalmas!Mintha masnak nem lenne gondja.

-anyam utal takaritani,lusta

-a paromnak is vannak hibai es sokszor kiakaszt eleg rendesen.........

-nekem is sok hibam van,ami masokat biztos zavar.De ezek olyan dolgok,mint a takaritas pl.,hiszen maszik a fiam,ne a mocskot nyaldossa.

Es a parom szerint total idegbeteg vagyok.Csoda ilyen csalad mellett?!

2009. szept. 8. 21:10
Lustaság a köbön, szelektív vakság és süketség
2009. szept. 8. 20:38
Anyám nem tud viselkedni, apám nem beszámítható, tesóm csak magával van elfoglalva, a mamám olyan mint Monk a flúgos nyomozó...én meg hisztis vagyok :)
2009. szept. 8. 19:59

apukám nagy depressziója már nagyon zavar, hogy nem lehet vele mit kezdeni.:(

A páromnak meg a makacssága. Néha olyan mintha kalitkába lennék zárva:( Azért imádom (mindamellett, ha akarok, akkor úgyis kijövök na kalitkából:D)

6. Kata75 (válaszként erre: 5. - Kata75)
2009. szept. 8. 19:55

Ja, és jobb ha nem hajtogat:)))

Ezektől függetlenül sokat segít, és ügyes, meg okos:))

2009. szept. 8. 19:54

Engem a férjem tud 1-2 másnak apróságnak tűnő dolgokkal az őrületbe kergetni...

pl.- a gardróbban a cipőjét soha nem teszi a szekrénybe, hanem az öltözőszék alá hajítja......

- megmaradt ételt nem teszi éthordóba, hanem befedi folpackkal.......

- a zoknit kifordítva teszi a szennyesbe (bár örülök, hogy egyáltalán eljut odáig:)

- miután zuhanyzott uszik a fürdő.......


Jó, én pedig rendmániás vagyok:))

2009. szept. 8. 19:41
Feleségemmet idegesíti, hogy összegyűröm a reklámszatyrot.
2009. szept. 8. 19:40
Engem a sógornőm idegesít , de nagyon! Agresszív módon ad hangot annak, ha neki valami nem tetsző történik, és ráadásul irdatlanul buta is:-) Erre szokták mondani annyi esze van, mint egy marék lepkének:-) Most kisbabát vár, és már előre félek miket fog elkövetni teljes természetességgel a babája "ellen". Az én régebben még egy éves fiamnak, mikor kíváncsi volt mi van a poharában meg akarta vele itatni a vörösbort... Hogy úgysem fog neki ízleni... Hát ettől kiakadtam... De egyszer a hepehupás úton ő akarta tolni a babakocsit, és annyira sietett át a már villogó zöldön, hogy majdnem kiborította a fiamat:-( Merthogy a hepehupát nem bírja a kerék:-(
2009. szept. 8. 19:33

Engem most leginkább a nagymamám idegesít. Állandóan a kövérségemről papol nekem. De ha csak nekem mondaná!!! Még másoknak is erről regél (akár ott vagyok, akár nem), akár a dokinál, míg várakozik, akár a faluban, az utcán, ha találkozik valakivel, akár a rokonoknak.

Legutóbb pl. az anyósom mondta, hogy találkozott a mamámmal, s mondta neki(rólam):"nemtom kire ütött ez a lány, olyan kövér. Senki nem volt a családban ilyen kövér..." Még folytathatnám! De a legszörnyűbb az, hogy az anyósom ezt még így el is meséli... Kertelés nélkül.

Én sem szeretem a kilóimat, de egyszerűen idegesít, és gyűlölöm, ha ezzel jönnek.

Ez annyira rossz szokása a mamámnak! Nem veszi észre magát!

2009. szept. 8. 19:26
Néha Férjünk,vagy barátaink bosszantanak fel mindennapos szokásaikkal.Megszeretnéd változtatni,vagy épp elfogadod rossz szokásaikat?Minden nap éles vitákat űztök ugyan azon,számodra már-már elviselhetetlen rossz szokásaikon?Talán ez a fórum segít kiírni magadból a felgyülemlett feszültségeket,ha megosztod másokkal.Lehet,hogy már másként is fogod látni,és elfogadottabbá válik a kialakult helyzet emiatt.Várom azok hozzászólásait is akik esetleg tudják önmagukról,és be is vallják,hogy mivel okoznak bosszúságot környezetüknek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook