Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ősszel meddig hordhatnak a gyerekek tornacipit, amíg tuti nem fázik a lábuk? (kezdő anyuka vagyok, ne nevess:D ) fórum

Ősszel meddig hordhatnak a gyerekek tornacipit, amíg tuti nem fázik a lábuk? (kezdő anyuka vagyok, ne nevess:D ) (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 8. 14:02
Az Én gyerekeim edzőcipőben mennek oviba! Ha jön a hüvösebb idő, akkor egy vastagabb talpú cipőt kapnak! Érdemes odafigyelni, a lábról könnyebben megfázik az ember!
2009. szept. 8. 10:54

Bence edzőcipőt hord, Hanna is reggel, mikor megyünk az óviba. Délután itthon még vászoncipőt adok rá, ha melegebb az idő.


De tegnap gumicsizmában krosnyogott mindkettő, mert éjjel ugye esett az eső.......imádnak benne lenni.

17. Ekka (válaszként erre: 15. - Lily3)
2009. szept. 8. 10:07
Valami edzőcipő félét, már szerintem napközben is elbír. (bőr)
16. Ekka
2009. szept. 8. 10:07

Nekünk kisbakink van.. pont ilyen se nem meleg, se nem hideg időre való. Hűvősebb őszi napokra meg mehet bele egy vastagabb zokni, és akkor úgy is jó lesz:)

(ráadásul remekül fogja a bokát, ez sem hátrány a nagy szaladozások közben)


Tornacipőt én már nem adnék, gumis, így "hidegít"!!!

15. lily3
2009. szept. 8. 09:58

Jó kérdés.

Én is sokat vacillálok reggel mit is húzzak a 6 évesem lábára,mivel reggel kifejezetten hideg van napközben viszont melegszik az idő.A társait figyeltem,sokan mentek szandálba,sőt vékony nyárias halász nadrágba,amibe tuti fáztak.

Tegnap szandálba ment, ma nyitottabb őszi bőr cipőbe,szerintem már elbírja.Torna cipőt nem is vettem újat mivel tavaly ősszel is alig hordta.

14. mimmo33 (válaszként erre: 4. - Panka78)
2009. szept. 8. 09:57
Szerintem jó a magasszárú.Főleg ha jön, megy szaladgál.Akkor nem fázik benne a lába.Napközben 23-24 fok van, felesleges a vatsgabb cipő;)
2009. szept. 8. 09:51
Amikor meg kicsi voltam, és például a nagyim vigyázott rám nyáron, még sapkát is adott rám, meg kabátkát, meg mindent... Csodálom, hogy nem kaptam hőgutát... :-D
12. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - Cbc7d5fe99)
2009. szept. 8. 09:50

Ez nem tuti. Anyám például olyan melegekben képes fázni, amikor én majd' megsülök... :-D


Mondjuk egy gyerek érzékenyebb, de azért közel sem biztos, hogyha az egyik fázik egy kicsit, akkor a másik is törvényszerűen.

2009. szept. 8. 09:49
Abszolút időjárás-függő. Van, hogy novemberben is hét ágra süt a nap, és meleg van. Máskor pedig meg kell fagyni...
2009. szept. 8. 08:59
Addig amíg te is hordanál
2009. szept. 8. 08:57

ha neked fázik, akkor az ő lába is fázik...

egy sima őszi cipőt adnék rá!

2009. szept. 8. 08:56
Szerintem még simán jó. Ha még otthon vagytok és napközben kell főleg. De nem hiszem, hogy reggel is fázna benne. A lányom délután még szandiban volt..és a barátnői is.
2009. szept. 8. 08:51
A reggelek már főleg hűvösek,és a tornacipő köztudottan hideg,én sem adnám már rá.
2009. szept. 8. 08:45
érzed azt te is hogy fázik a lábad akkor tuti az övé is!!
2009. szept. 8. 08:40
A gyereket úgy kell öltöztetni, ahogy magadat. Nem kell jobban. Ameddig Te is hordanál tornacipőt, addíg ráadhatod.
2009. szept. 8. 08:29

Két éves! Én is arra gondoltam, hogy ilyen időben már jobb a "melegebb" cipő:) (játszós cipője magasszárú tornacipő)


Nevetés tártya: hogy pl. nem tudok ilyet egyedül eldönteni:))))))

2009. szept. 8. 08:26

Mi a kérdés?? Ha arra gondolsz, hogy az elsősök meddig járnak ki a szabadba tesi órára? Szerintem a tanító néni ha hűvösebb az idő biztos nem viszi ki a gyerekeket.

Ha nagy kamasz ra gondolsz aki divatból vesz fel tornacipőt, akkor az addig hordja, amig le nem fagy a lába, mert a divat ezt követeli meg.

2009. szept. 8. 08:25

Szia !

Miért nevetnénk? MENNYI IDŐS? éN MÁR NEM ADOK A 3 ÉVES KISLÁNYOMRA TORNACIPŐT, HANEM EDZŐCIPŐT HORD.

2009. szept. 8. 08:23
Ősszel meddig hordhatnak a gyerekek tornacipit, amíg tuti nem fázik a lábuk? (kezdő anyuka vagyok, ne nevesssss:D )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook