Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Foghúzás altatásban! Véleményeket keresek, hogy volt -e valakinek ebben része! Mik a tapasztalatok! fórum

Foghúzás altatásban! Véleményeket keresek, hogy volt -e valakinek ebben része! Mik a tapasztalatok! (tudásbázis kérdés)


24. andi6020 (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2009. nov. 9. 18:07
Bakker! Remélem nem leszek kidobva a Hoxáról!!!!
23. andi6020 (válaszként erre: 22. - Devojka)
2009. nov. 9. 18:04
Eszembe jutott a neve, nekem az Ars Medica lézerklinikán csinálták 266-77-66 Bp V. Petőfi S u 3
22. devojka (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2009. nov. 9. 15:04

Sziasztok!


Én is a rettegők táborába tartozom, és lassan nem halaszthatok egy foghúzást... brrrr....


Aki már átesett altatásos foghúzáson, írjon neveket és persze árat is. A János kórház jól hangzott...


Köszi!

21. makrai.lilla (válaszként erre: 7. - Ritaanyu)
2009. nov. 3. 19:57

már akinek 2 perc.....


Én egyetértek azokkal akik altatnak stb mert nekem is pl elágazó bazi nagy gyökerüek és kb 25 perc mig huzza, szal nem mindenkinek egyforma nehogy azt hidd...

20. makrai.lilla (válaszként erre: 17. - Vasolya)
2009. nov. 3. 19:53
ez igaz mert minden altatás elvezs az ember Életéböl és veszélyes,én is gyülölöm és legszivesebben bevennék egy doboz xanaxot de nem lehet mert a lidocainba adrenalin van az mef pörget, szal lehet ott halnék meg,,,
19. b859da37f3 (válaszként erre: 7. - Ritaanyu)
2009. okt. 2. 11:10
Nekem húztak már több fogat és bizony volt egy eset amikor elájultam pedig nem az a fajta vagyok aki állandóan ájuldozik.Azóta is félek , még ha nem is húzni kell.
2009. okt. 2. 10:52
Gyerekek,én annyira félek a foghúzástól,két rossz tapasztalat után,hogy inkább azóta már meg műtettem 2t!:)
17. vasolya (válaszként erre: 12. - E2d3bb2ec0)
2009. okt. 1. 22:02
Nem hurrogok le senkit!!!Csak tényleg nem mindegy miért altatnak muszájból ,vagy gyávaságból!!!!
16. isana
2009. okt. 1. 17:27
tudom,hogy úgy kell,előtte állok,csak gondoltam ha már van ilyen fórum megkérdezem kinek mi a tapasztalata...
15. Varga Móni (válaszként erre: 13. - Isana)
2009. okt. 1. 17:22
Hát ha nem tudnak másképp fájdalmat csillapitani Nálad akkor mi itt a kérdés???Akkor altatásban KELL kihuzatni és kész.
2009. okt. 1. 14:49
A vigyorgóknak minimum egy rektoszkópiát vagy endoszkópiát javasolnék, éber tudattal...
13. isana (válaszként erre: 7. - Ritaanyu)
2009. okt. 1. 14:44
foghúzás,és szájsebészeti beavatkozásban végzett húzás között van különbség. A cain származékokra allergiás vagyok, mind az ultra, mind a novocainra, stb. Mivel a fogam gyulladt, nincs egyben,nem lehet csak " úgy" 2 perc alatt kihúzni. Vésni stb kell. Ezért javasolták az altatást,mert nem tudnak másként fájdalmat csillapítani..persze, hogy félek..de örülök ha mások nevetni tudnak ezen:)
12. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 9. - Vasolya)
2009. okt. 1. 12:34
Nem véletlenül találták ki a fogorvosi kezelést altatásban (is). Miért kell ezért lehurrogni bárkit is ? Gondolkodjatok már !!!
2009. okt. 1. 12:17
Nekem is nevetséges 1 kicsit a dolog,a foghúzás tényleg nem fáj.Nekem eddig 1 fogamat kellett kihúzni pedig soha nem fájt,"csak" nagyon hullott töle a hajam,mert volt a gyökerén valami amit csak 1 röntgen mutatott ki!Hozzá kell tennem h a fogfájást még hirből sem ismerem,mert nem várom + mig nagy lesz a baj,hanem félévente benézek a fogorvosomhoz.De akkor sem szoktam félni,mert amit + kell csinálni azt +kell csinálni!Én szeretném ha 60-70 éves koromban is a saját fogaim lennének a számban!Sajnos a családban van néhány ember akinek már 40 évesen is protézise volt!
10. Alexa77 (válaszként erre: 9. - Vasolya)
2009. okt. 1. 11:51
Érdekes ez, én simán, mindenféle fájdalomcsillapító és egyebek nélkül szültem, el se tudom képzelni másképp, pedig nem volt könnyű szülésem. De a fogorvos nekem isakkora mumus... :-( Persze közrejátszik néhány igen rossz tapasztalat.
2009. okt. 1. 06:52
Ez érdekes,mert én sem félek a foghúzástól mert az nem fáj! Inkább az injekciótól féltek nem?? Bár az sem fáj csak kellemetlen.Ez az altatás dolog nekem nagyon gáz ,lassan altatva fogunk szülni is ,kövezetek meg de ez nekem is nevetséges.:)))))))))
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Ritaanyu)
2009. okt. 1. 06:19
Biztos a Te életedben is vannak olyan dolgok, amit én ki tudnék nevetni. Nem kellene a mások problémáját lenézni. Örülök, hogy neked ilyen simán kihúzták a fogad, bár inkább Te örülj neki, de csakhogy tudd, nem minden eset ilyen zökkenőmentes! De még ha az is, akkor sem kellene kinevetned más félelmét!
2009. szept. 30. 22:30
bocs de akkorát nevettem!! muszáj írnom...a foghúzás kb 2 perc mindennel együtt! persze az érzéstelenítő beadása és a hatás megvárása nélkül! és ezért akar valaki altatást?? nekem 2 fogamat húzták már és előtte nagyon féltem de most h tudom milyen akár most is kihúzhatnák bármelyiket! nem félnék...te jó ég ennyire félni valamitől...
2009. szept. 30. 22:26
köszönöm a topik nyitónak a kérdést, mert éppen erre keresem a választ..altatásban szeretném a fogaimat rendbe tenni..rettenetesen félek a foghúzástól:(
5. bige (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2009. szept. 8. 08:34

szia!

mondanál részleteket? mennyiért csinálták a koronákat, illetve hol az az aranykezű fogorvos?

köszi: bige

4. vov
2009. szept. 7. 20:02

Szia!

Nekem 2 alsó bölcsességet húztak ki altatásban 4 éve. A János KH-ban, egy jófej doki, 30 ezret adtunk. Most sem tenném másként:))))

2009. szept. 7. 19:58
Én RETTENETESEN féltem a fogorvostól, ezért altatásban csinálattam 6 fogamra koronát. Kellemes élmény volt. Aztán megismertem a világ larfinomabb kezű fogorvosát, és azóta semmi gondom. Pedig nálam jobban nem félt senki.
2009. szept. 7. 19:56
Tulajdonképpen azért inditottam ezt a kérdést mert érdekelne,hogy kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban! Ja és ami nem utolsó ,mennyibe kerül? Várom a válaszokat!
2009. szept. 7. 19:54
FOGHÚZÁS ALTATÁSBAN!!! Véleményeket keresek, hogy volt -e valakinek ebben része! Mik a tapasztalatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook