Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki ismeri az Ab King Pro-t? Tényleg jó, az alhasra? Tapasztalatok? fórum

Valaki ismeri az Ab King Pro-t? Tényleg jó, az alhasra? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


6. momo1979 (válaszként erre: 5. - Krissy789)
2009. szept. 6. 20:37
Már hallottam a hullahopp-karika hatékonyságáról. Mennyiidő alatt és mennyi eredményt értél el vele?
2009. szept. 6. 19:26

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de nekem abszolút nem vált be, pedig naponta 2 órát használtam... aztán persze feladtam.


Ami viszont tényleg bevált: hullahopp-karika, az enyém műanyag és kis bütykök vannak a belsejében (amik kék-zöld-feketére vernek, de gyors és látványos az eredmény).

4. momo1979 (válaszként erre: 3. - Fa334a28ef)
2009. szept. 6. 19:23
Köszi! Nekünk is van már legalább másfél éve. De én nem éreztem hatását le is tettem,de most elszánt vagyok, csak szeretem volna tudni, hogy kinek mi a tapasztalatai.
2009. szept. 6. 19:20
Én vettem már egy éve,de nem igazán használom.De ha mégis ráveszem magam akkor megírom milyen.
2009. szept. 6. 18:59

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy vki használta-e már az Ab King Pro? Mennyi idő alatt, mennyit fogyott?

Egy alkalommal mennyi ideig tornáztatok vele?

2009. szept. 6. 18:57
Valaki iIsmeri az Ab King Pro-t? Tényleg jó, az alhasra? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook