Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi "nőcis mellekkel"!!!!!! Mitől lesz ilyen? fórum

Férfi "nőcis mellekkel"!!!!!! Mitől lesz ilyen? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. aug. 25. 22:37
A férfi szervezetében több női hormon van, (mert van), mint az átlag. Ez ad a testnek nőies jelleget.
48. Ádám xy (válaszként erre: 43. - Pirosalma)
2009. szept. 9. 07:51
Men azért nevettem. A szitun. Kissé osztás volt. Egyébként meg a steril még jobb a terméketlenségre. A bőrdokim mondta, h az emelkedett AST szintem azt jelenti, h nem vok steril. Hát persze, h nem, potens csávó vok (fertilis):D:D:D.
47. #Nik
2009. szept. 8. 23:07
Szerintem a nőcis mellekbe nagymértékben belejátszhat ha magas az ösztrogén szintje
46. #Nik (válaszként erre: 42. - 7939578846)
2009. szept. 8. 22:44
A tyúkmell az az, amikor a szegycsont, vagyis elöl ahol a bordák záródnak, kiáll a mellkas síkjából. Az elnevezést valszeg azért kapta, mert hasonló ahhoz, ahogy a tyúkok mellkascsontjára tapadó porc kiáll.
45. Pirosalma (válaszként erre: 42. - 7939578846)
2009. szept. 8. 17:54

A tyúkmell más, esetében a mellkas (tulajdonképp a bordák) alakja nem normális.


Amire te gondolsz, az a strangyúrosok formája:-)

44. Pirosalma (válaszként erre: 41. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 8. 17:51
Az ivóvízben viszont tudtommal NEM az or. fogamzásgátlók hatóanyaga van, hanem a lebontott-inaktivált származék, és ez lényeges különbség.
43. Pirosalma (válaszként erre: 40. - Ádám xy)
2009. szept. 8. 17:50

Mit röhögsz, te?:-)

Mondjuk, az igazm, hogy a terméketlenség szót kellett volna használnom...

2009. szept. 8. 17:33
nem olvastam végig a hozzászólásokat,de rögtön a köv. szó ugrott be:"tyúkmell" - ezt így hívják!!!:D szerintem negyon gáz,ha ilyen melle van egy ffi-nek,s ez általában az elhízástól van,de láttam már olyan "testépítőknek" is,akik ugye inkább csak bizonyos testrészükre edzenek,a többit pedig hanyagolják...vicces...
41. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 39. - Pirosalma)
2009. szept. 8. 09:12
Igen, de ott kontrollálva van a bevitel. Az ivóvízben levő viszont ellenőrizetlenül érkezik, és elsősorban a pasik érhetik el igy a optimális mennyiség határát. Bennük is van ösztrogén, mint ahogy bennünk is tesztoszteron.
40. Ádám xy (válaszként erre: 39. - Pirosalma)
2009. szept. 8. 08:01
:D:D:D
39. Pirosalma (válaszként erre: 38. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 6. 21:57
Ez csak mennyiségfüggő. Az orális fogamzásgátlók is meddőséget okoznak, persze csak átmenetit.
2009. szept. 6. 21:41
Jól is néznénk ki ha nálunk az ösztrogén meddőséget okozna. Mert erről volt szó, nem? Legalábbis én erre reagáltam. Én is olvastam egy cikket, amiben a csapvízben található hormonokat okolták az féfiak egyre romló termékenyítő képességéért.
37. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 24. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 21:35
Dehogy nőknél! Pasiknál!!
2009. szept. 6. 21:17
Ilyen férfi didiker jó az expanderezés. Tuti tipp, olyan mellizmai lesznek tőle a ffinak, hogy wow! :D Nem is drága megvenni egy ilyet, nem kell mellé gyógyszert szedi, csak szorgosan nyújtogatni, és a mell mga a hátizmok is javulnak ;)
35. Pirosalma (válaszként erre: 34. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 20:34

Nézd!

Ami te beszedsz, az kémiai értelemben úgy stabil, hogy az enzimek lassan bontják, lassan ürül ki. Ezért inkább úgy mondjuk, hogy biológiailag stabil.

Ezek a hormonanalógok a hormonhoz hasonló kémiai szerkezetűek, és a hatásuk is hasonló. És vízben nem oldódnak.


Ezt beszeded, kifejti a hatását, majd a máj enzimei átalakítják: inaktiválják, és vízben oldódóvá teszik, így ürül a vizelettel, kisebb mértékben a széklettel is talán. (Eredeti, vízoldhatatlan formájában alig ürül.)


De ami a vizelettel ürül, az már nem aktív.


Én legalábbis így tudom.

34. Ádám xy (válaszként erre: 33. - Pirosalma)
2009. szept. 6. 20:29
Kémiailag. Ezért lehet orálisan szedni. De nem értek hozzá. Ezért nem is mennék bele mélyen, de szivesen meghallgatok dolgokat.
33. Pirosalma (válaszként erre: 32. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 20:22

A stabilitást hogy érted? Kémiailag vagy biológiailag?

Akárhogy lehete stabil, hatása nincs. Akkor van gond, ha valahogy lebomlik a vízben/földben/akárhol (és a lebomlással az eredetihez hasonló hatású vegyület jön létre), de ehhez viszonylag nagy mértékű kémiai átalakulás kell.


A DDT zsíroldékony, a zsírszövetben dúsul föl. A hormonok és analógjaik származékai vízoldékonyak, ennek köszönhető, hogy könnyen ürülnek.

32. Ádám xy (válaszként erre: 27. - Pirosalma)
2009. szept. 6. 20:13
Viszont ezek a hormon analógok bazi stabilak. Olyan mint a DDT ... (na jó, nem)
31. Pirosalma (válaszként erre: 25. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 20:12
Potencianövelőt CSAK gyógyszertárból. Különben ellenőrizhetetlen a hatóanyag-tartalom (mind minőségileg, mind mennyiségileg), a tisztaság (szennyezőanyagok).
30. Pirosalma (válaszként erre: 25. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 20:10

A potenicianövelő hatásmechanizmusától függ. Hozzáteszem, a "potencianövelő" kategóriájú gyógyszerek nem tartalmaznak hormont, az említett tünetet (gynecomastia) sem produkálják.


Impotenciát több dolog is okozhat, vannak hormonális és nem hormonális okok.

29. Pirosalma (válaszként erre: 24. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 20:08

Nőknél anovulatiót (nincs peteérés) okozhat, rendszertelen ciklust, nem megfelelő hormomszinteket.

Az ilyen esetben szintén nagy gond van.

28. Pirosalma (válaszként erre: 23. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 6. 20:06
Átmeneti terméketlenséget igen, durvább esetben. Ezt könnyen ki lehet szűrni egy vérvizsgálattal.
27. Pirosalma (válaszként erre: 20. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 20:04

Tudom, Czeizel doktor hirdeti ezt, én szkeptikus vagyok kicsit, mert a hormonanalógok eredeti formájukban alig ürülnek a vizelettel (vízben alig oldódnak, szállítófehérjéhez vannak kötve), hanem a máj vízoldékonyabbá teszi őket, így a vese már ki tudja szűrni őket.

Ezek bekerülhetnek az ivóvízbe is, de a hatásuk az említett okok miatt kérdéses, a vizelettel szintén gyorsan ürülnek.


A szójában van számottevő mennyiségben, de azért amennyire én tudom, nem ilyen drámai a helyzet.

2009. szept. 6. 19:40
Testépítő csajoknak (nyilván a hormonhatású koxtól) akkora clitorisuk van. Angol lapokon olvastam, h némelyik nő direkt minél nagyobbat akar. Vkit, meg kifejezetten zavar.
25. Ádám xy (válaszként erre: 23. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 6. 19:34

Eltudom képzelni, h a férfi potencianövelőszerekkel is ez a helyzet. Vajon miért szőrösödnek a nők? A testépíők is szednek különböző androgéneket, de szerintem nagyságrendekkel kevesebben, mint a nők fogamzásgátlót.

Érdekes téma.

24. Ádám xy (válaszként erre: 23. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 6. 19:31

Nőknél??? Úhh. Azt tudtam, h férfiaknál impotenciát okoz.

Bár egy úgy potenciális új egyed létre nem jötte nem ér fel mások "megalázásával". Ezt most nem tudom máshogy megfogalmazni, bocs.

23. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 20. - Ádám xy)
2009. szept. 6. 17:28
EZ bizony így van. De sajnos nem a mellnövekedés a legveszélyesebb tünete. Meddőséget is okozhat.
22. Ádám xy (válaszként erre: 19. - Kenzol)
2009. szept. 6. 15:45
Ezt háziorvos mondta, v endokrinológus? Nem mindegy.
2009. szept. 6. 15:36

Itt van egy link róla:

[link]

Bár nem sokat keresgéltem.

2009. szept. 6. 15:34
A sok fogamzásgátló kibrunyálása is okozhatja. A csapvíz tele van ösztrogénnel :P. Na meg a fitoösztrogén, ami a teljes kiörlési búzában, meg a szójában van. Fincsi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook