Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Madártej variációk.Te, hogyan készíted el? fórum

Madártej variációk.Te, hogyan készíted el? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 29. 20:07
Ha nem akarsz sokat veszodni vele,akkor vaniliaspudinggal csinald,amikor kihult tejszinhabot a tetejere.
2009. dec. 29. 19:12
1 liter tej, 6 tojás, 2-3 zacskó vaníliás cukor, 2-3 evőkanál kr. cukor. Ha kiadagoltam, a tetejére reszelek csokoládét, és keverek bele áztatott mazsolát.
2009. szept. 6. 18:01
Én is vanília pudinggal, meg egy pohárkávét is szoktam beleönteni. Isteni!
2009. szept. 6. 17:57
Én tejbe, vaníliás pudingot is teszek,sokkal sűrűbb lesz tőle. Imádják a gyerekeim
2009. szept. 6. 13:42

Nekem van egy gyors madártej receptem. Mikróban kell elkészíteni,nagyon hamar megvan. Bár nincs olyan jó, mint ha rendesen főzné az ember, de nekem ízlik.

Talán annyi a különbség, hogy hígabb egy kicsit.

2009. szept. 6. 13:08

Kiröppenek az ablakon egy kis sajtárral a kezemben, reptében elkapom a madarakat, megfejem őket. Mikor tele a sajtár, visszarepülök a konyhámba, aztán főzöm, verem, keverem, ízesítem, tálkákba teszem stb... és, ha kihűlt, lehet fogyasztani.

;-)))))

2009. szept. 6. 12:52
Lásd "Rece-pice-recipe" naplóm 18. bejegyzését, én így készítem, és nekem bevált.
2009. szept. 6. 12:41
Madártej variációk.Te, hogyan készíted el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook