Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szájnyálkahártyámon dudor nőtt. Aggaszt, hogy mi lehet ez. fórum

A szájnyálkahártyámon dudor nőtt. Aggaszt, hogy mi lehet ez. (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 7. 13:35
Voltam dokinál. Az eredmény meglepő lett. A 40 évvel ezelőtt kivett mandulám hegszövetéből nőtt ki a két dudor, vagyis "kinőtt" a mandulám. A fogorvos gégészhez küldött a biztonság kedvéért, de ő is ugyanezt mondta.
2009. szept. 6. 15:05
szájsebészhez menj
6. gabima (válaszként erre: 5. - Rlibertas)
2009. szept. 6. 12:50
Köszönöm a válaszodat, így legalább kibírom, míg dokihoz kerülök. Nagyon aggódom.
5. rlibertas (válaszként erre: 3. - Gabima)
2009. szept. 6. 12:36

Igen fogdokihoz kell menni. Nekme is volt, és van is, már lassan 5 éve. Kaptam ecsetelőt, hoyg majd elmúlik, nem múlt el. Aztán később bőrgyógyász azt mondta ezek jönnek mennek, ahogy jött úgy megy el, hát azóta is ott vannak a számban. Nekem inkább laposak.Eg yéjszaka alatt jöttek ki, éreztem vacsi közben, hoyg ott van oldalt a számon, aztán estére mire halálra aggódtam magam, még 4 kijött, pár óra altt, azt hittem nem lesz vége és éjjel meghalok:) megfullaldok vagy mittom én.de azóta sincs több.


szerintem nem vészes, csak szívás. Lehet neked más van, de biztosan kapsz rá valami ecsetelős cuccot.lehet vírus is.

2009. szept. 6. 12:09
El kell menni kivizsgáltattni ne,hogy valami komolyabb baj legyen belöle.
2009. szept. 6. 12:08

A számban, nem hátul a torkomon, hanem előtte, az íves lágy nyálkahártyán nőtt két dudor, olyan mint a szemölcs. Nem fáj, de jól láthatóan kiemelkegik a nyálkahártyából. Tudja-e valaki, hogy mi ez? Nagyon aggódom. Holnap bejelentkezem a fogorvoshoz, de addig is, aki már tapasztalt ilyet, segítsen, hogy mi ez.

Köszönöm

2009. szept. 6. 12:06
...akkor irány a doki.
2009. szept. 6. 12:04
A szájnyálkahártyámon dudor nőtt. Aggaszt, hogy mi lehet ez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook