Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milupa Milumil Ha Start tápszernél éreztél keserű ízt? fórum

Milupa Milumil Ha Start tápszernél éreztél keserű ízt? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 13. 20:57
Három hónapos kislányom elenleg is ezt a tápszert kapja... Mondanom sem kell: Imádja nagyon!!! Kicsit nekem is büdös, de ha Ő szereti, a többi nem érdekel!!!
11. Mia 74
2009. okt. 5. 21:29
Nem, nekem túl édes is volt. Drága kisfiam imádta, de áttértümk a bebára, mert az legalább nem büdös... azt is tolja rendesen. A keserű ízt ezen sem érzem.
2009. szept. 6. 15:31

A kisebbik lányom 6 hónapos koráig kapta, nagyon ízlett neki, és ami a legfontosabb, optimálisan fejlődött tőle. Az immunerősítő hatása pedig szuper! (A családban mindenki kalicis volt, egyedül a tápszeres lányom nem kapta el.)

Por formájában nem kóstoltam, de italként finom volt.:) Ahogy szilvia írta, a Pepti Junior százszor rosszabb és kifejezetten büdös (gondolom, a szója miatt).

9. kingi7 (válaszként erre: 7. - C8d93a7aea)
2009. szept. 6. 11:33
És akkor mit eszik?
2009. szept. 6. 11:23

Nagyon szépen köszönöm,h ennyien válaszoltatok!!! :)

Továbbra is várom a tápszerrel kapcsolatos véleményeket,tapasztalatokat egy-egy márkával kapcsolatban!

2009. szept. 6. 11:15
Tényleg keserű!!Rettenetes és szerintem büdös is.Az én fiam még a szája közelébe sem engedte,igaz más fajtát sem!
2009. szept. 6. 10:26
Igen, de a kisasszony imádja :) nem nekem kell, hogy izledjen...
2009. szept. 6. 10:21
Tény,hogy keserű,de nálunk nem volt gond,3 hónapos koráig zabálta,mint a mannát...
2009. szept. 6. 10:01
Szerintem nem az bár az összehasonlítási alap a Pepti 1 az meg még "rosszabb"...
2009. szept. 6. 10:01
Igen keserű az íze, a fiam ezért nem is itta meg! Helyette kaptuk a dokinőtől ingyen a Bebivitát, azt már elfogadta, és utána írattuk fel a banános ízű tápszert, most nem jut eszembe a neve.
2009. szept. 6. 09:53

Állítólag a Ha-s tápszereknek keserű az ízük!

Ma felbontottam egy vadi új csomagot és megkóstoltam és tényleg...azt hittem,h rossz,de nem,mert utána olvastam az interneten,és valóban mások is keserű!

Kíváncsi vagyok a véleményekre!

2009. szept. 6. 09:50
Milupa Milumil Ha Start tápszernél éreztél keserű ízt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook