Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a legnagyobb csínytevés amit elkövettél gyerekkorodban? Hány éves voltál? fórum

Mi a legnagyobb csínytevés amit elkövettél gyerekkorodban? Hány éves voltál? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. júl. 8. 18:50
Megdobáltuk szarral a tanárokat ;3
47. lonix
2011. jún. 4. 16:12

8 ev koruli lehettem,nagymamamnal toltottem a nyarat.Gyufasdobozba raktam hernyot szepen becsomagoltam,szallaggal atkotottem es kiraktam a haz ele a jardara.Arra jott a tanitoneni a 2 kisebb gyermekevel.Meglattak a gyerekek a becsomagolt dobozt,kibontottak.Volt sikonyalas.En meg a fuggony mogul neztem,aztan jot nevettem.

Egyszer meg raleptem a szomszed csirkejenek a nyakara,mert sok volt egykupacban,ĂŠn meg ugraltam.Kiabalt az asszony,kikellett fizetni a csirke arat.Volt olyan,hogy labdaztunk a baratnommel fakeritesen keresztĂźl.En kint alltam az utcai jardan,o meg bent az udvarban.Mondtam neki mikor dobhatja.Persze mikor jott valaki.Jott egy kontyos csinos no.Labda meg pont a kontya tetejere esett,ami lelapult es meg is ijedt.Nagy cirkusz lett belole.

46. Liza40 (válaszként erre: 44. - 1fe7fa0d33)
2010. aug. 12. 15:44
Ez jóóóó volt, köszi! :-DDD
45. Ficu00
2010. aug. 12. 15:37
Nem tudom hány éves voltam, egy számjegyű, az biztos. Tesómmal loptunk csokit a boltból. Aztán (azt hiszem karácsonyra) anyu ajándéka egy kis doboznyi csoki volt. :)
2010. aug. 12. 15:16
Óvodában a kötelező alváskor a dadus lehajolt,hogy betakargassa a szoszédokat.Mivel nagyon alacsony ágyaink votak,mindig megnézetem,hogy mit rejteget a köpenye alatt.Azóta rossz alvó vagyok.
43. ronka
2010. aug. 12. 13:51

Nyolcadikos koromban elcsentem szüleim üzletéből egy doboz Fecske cigarettát amit az osztály tagjaival közösen akartunk elszívni komló szedés közben.Természetesen elkaptak bennünket.

Büntetésül kipellengéreztek bennünket az egész iskola előtt!

42. Liza40
2010. aug. 12. 12:01
A húgommal folyton vitáztunk...én a haját húztam, ő meg a kezem fejét, mindig véresre marta, a macska... :-)Én 8, Ő 5 éves lehettünk. Egy ilyen háborús napon a szobánkban harcoltunk, egyszer csak felkapta a faklumpámat és egy felém irányzott dobással jött a papucs ezerrel...csakhogy én a lélekjelenlétemnek köszönhetően lehajoltam. Mögöttem az üvegezett ajtó volt... dirrrr. Mondanom sem kell, én kaptam ki édsanyától...miért mindig a nagyot bántják?!? :-DDDD
2010. aug. 11. 21:16
5 évesen felmásztam egy szekrényre édességért és az rám borult:s
2009. dec. 6. 15:45
Összetörtem Apukám autóját, aztán amikor jött a rendőr, adtam neki egy diákigazolványt, aminek a kép helyén csak ennyi volt: "elmentem borért", azután felpattantam a rendőrmotorra és próbáltam elmenekülni vele... 15 éves voltam:-) Persze mai fejjel poén, na meg annyi jó van benne, hogy azóta ha csak egy pici sört, vagy barmilyen alkoholt iszom, még a garázsba sem járok be autóval!
2009. szept. 6. 15:29
harmadik emeleti ablakból, vízzel megtöltött lufikat dobáltunk az ablak alatt elmenőkre. de ha nem volt lufi, akkor "csak" szimplán a nyálunkat küldtük meg a járda felé.
2009. szept. 6. 15:25
Ált. suliban elsős voltam. A napköziben fogócskáztunk, és az engem "üldöző" srác előtt az utolsó pillanatban becsaptam az üvegajtót...ő meg átfutott rajta. Az arcát, kezét összevagdosta az üveg...no comment.
2009. szept. 6. 14:57
8-9 éves lehettem, amikor a szüleimmel elmentünk vidékre, egy ismerősünket meglátogatni. Késő délután már minden bajom volt, unatkoztam, nyüszögtem, hogy menjünk már haza. Megláttam egy kannát, elkezdtem pörgetni a kezemen. Apám rám szólt, hogy tedd már le, mert a végén megütöd magad vele. Csak pörgettem tovább.. Addig kínlódtam, még elrepült, és leütöttem vele a házigazda feleségét. Szegény szerencsétlen asszony kapott egy enyhe agyrázkódást, engem pedig jól összevertek..
2009. szept. 6. 14:02
Egy tanító nénimet majdnem fejen dobtam üres műanyag flakonnal a kerítésen túlról, egy másikat pedig seggbe lőttem csúzlival. Hogy az mekkorát csattant!
2009. szept. 5. 23:05
Amikor mégcsak hárman voltunk tesók(mind lány),nagyobbik hugommal szövetkeztünk a legkissebb ellen...Ő befogta a szemét,én meg vezettem az ujjánál fogva és belenyomtam az ujját a macskasz*rba:D jót röhögtünk rajta,de aztán jött anya...:D
34. Klimpírozi (válaszként erre: 30. - Klimpírozi)
2009. szept. 5. 21:28

bocsánat, egy másik fórum bejegyzésem ide tévedt, hogyan azt nem tudom....

:)

2009. szept. 5. 21:05

Én nagyon csúnya dolgot tettem, 4 és fél év van köztem meg az öcsém között, az én javamra!

Beadtam neki egyszer, hogy fbi ügynök vagyok, meg a fegyver a szekrénybe, jönnek értem helikopterrel, stb!Egyszer meg, hogy a zaciból hoztuk, mert mind barnák vagyunk de ő kicsinek szőke volt!

Gonosz testvér voltam!Ma már csak nevetünk rajta!:-D

32. Molyka (válaszként erre: 30. - Klimpírozi)
2009. szept. 5. 21:01
? Hát én ezt nem értem :D
2009. szept. 5. 20:55

talán általános suli 3-4-es lehettem a többiek idősebbek nálam, és bemásztunk az oviba hintázni :)

ez nekem akkor annyira nagy dolog volt :)

2009. szept. 5. 20:47
még jó, hogy Pucci egy ismert olasz divattervező, bizarr formák és színek, egyébként gondolkodnom kell mi az, de a puxika, és a puxa, meg a pussz is halálos dózis, ha a puszi szlengre gondolsz...
29. Molyka
2009. szept. 5. 20:29

:) Én egyszer rábeszéltem a barátnőmet, hogy lógjon angolról, inkább játsszunk.

Volt két görkorim, olyan lábra csattolhatós. Az egyik olyan kis könnyed volt, de a másik baromi nehéz, kb 2-3 kiló darabja. Persze Andi barátnőm kapta a nehezebbet. Elvittem korizni, igenám, de ő kövér kislány volt, lomhán mozgott, elesett. Eltört a karja, én voltam mindenért a hibás. :)

28. ad96793c81 (válaszként erre: 27. - Molyka)
2009. szept. 5. 20:22
Igen:) Ráadásul a velem majdnem egykorú unokatestvéremet aki végül elárult, úgy megharaptam a karján bosszúból, hogy össze kellett varrni... Szegény fiúnak még most is ott a harapásnyom a karján, úgy néz ki mintha cápa támadta volna meg valamikor:)
27. Molyka (válaszként erre: 26. - Ad96793c81)
2009. szept. 5. 20:18
Akkor ez az eltűnős-keresős dolog más fantáziáját is izgatta. :)
2009. szept. 5. 20:10
Én poénból kb. 50 üveg sört dobáltam a kútba egy szülinapi buli előtti este... 4 éves lehettem, nagyon élveztem, hogy mindenki a piát keresi:)
25. Molyka
2009. szept. 5. 19:22
Annak idején voltak ezek a telefonos játékok, bumm meg torpedó... a mi telefon számunk 153-97-46 volt. Előfordult néhányszor, hogy a játék száma 173-97-46 volt. Volt, hogy odakapcsolta a hívást hozzánk. Szépen felvettem az adatokat, majd mondtam a játékra várónak, hogy mivel pont jókor telefonált, ő az a szerencsés, akit biztosan visszahívunk.
24. Klimpírozi (válaszként erre: 23. - Klimpírozi)
2009. szept. 5. 19:18
röhögésben természetesen:)
23. Klimpírozi (válaszként erre: 21. - Molyka)
2009. szept. 5. 19:17

heheh.... jöttek felém, szép kislány, gyönyörű, tündibündiiiii, én meg zutty belerúgtam, és nem engedtem magam körbenyalni...

4 éves voltam, Szilveszter, nagy társaság, felnőttek konyhában vacsoráztak, én összeöntögettem a poharakban talált mindenfélét,majd megittam..harsány, hangos röhögésbe törtem ki, majd sírtam, és elaludtam..állítólag szórakoztató voltam, mindamellett, hogy a szülők halálra váltak..

így 45 évesen azt mondom, kurva rossz kölök voltam...

:)

2009. szept. 5. 19:08
Felgyújtottunk a barátaimmal egy hatalmas nádast és 3 tűzoltóautó jött ki.De nem történt semmi baj szerencsére,azon kívül,hogy az egész utca hamut söprögetett pár napig...16 éves voltam.
21. Molyka (válaszként erre: 17. - Klimpírozi)
2009. szept. 5. 18:58

Verekedni én is verekedtem. Egyszer bántották öcsémet, erre föllelkesülve minden nap kapott az a két lány, aki egrecíroztatta öcsköst.


Amikor jött nagyapám meg a felesége (nem Nagyim, hanem új házasság) beloptam magam a szívükbe. :) Amikor vége lett a vendéglátásnak Apum hazafuvarozta őket. Én is menni akartam, de mivel késő este volt nem engedték. Kiültem az erkélyre és elkezdtem hisztériázni, hogy miért hagynak otthon. Kiabáltam, hogy akkor legalább nézzenek fel és integessenek... Az öregasszony felnézett, de nem látott. Elkezdett hátrálni, mert csak üvöltöttem. Aztán egyszercsak egy baromi nagy esés... elesett a mama. Nem haza mentek, hanem az ügyeletre, két helyen tört a bokája.

Többet nem jöttek, nem is láttam őket.

20. Molyka (válaszként erre: 18. - 78826dc958)
2009. szept. 5. 18:53
Nem baj, nekem van időm. :)
2009. szept. 5. 18:53

a legjobb, az ország második komoly emeletes háza volt a miénk, köremeletes, körerkélyes, gyönyörűség, első emeletén, óriás erkéllyel a családnak..valami kulcsmizéria volt, én bezáródtam a lakásba, a nagyanyám kinn maradt, de ,mennünk kellett tán oviba..nagyanyó leleményes és bátor..első emelet sok méterre a földtől, nagyanyám felmászott az üvegfalhoz és eget rengető bátorsággal körbemászta az erkélyt, odalenn a szomszédos rendőrségtől lélegzetvisszafojtva figyelték a légmutatvány...

ugyanitt egy vendégvacsorára szánt, kikötött tyúkot küldtem halálba, mert a lüke megtámadott, én sikoltoztam, és az állat lerepült, kitaccsolt, vacsora elmaradt, verés nem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook