Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen étel, ital kerüljön az asztalra egy három éves kisfiú zsúrján? fórum

Milyen étel, ital kerüljön az asztalra egy három éves kisfiú zsúrján? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 16. 10:07
Jujjj jujjj én is akarok egy gyerekzsúúúúúúúrt
2008. márc. 21. 09:13
Nasinak köles golyó?
2007. márc. 2. 12:30
Ételenek a nasi mellett a virsli a jó mert azt mindenki szereti és gyorsan kész van. Tortának mi a picik miatt csináltunk gyümölcsös babapiskóta tortát. Nagyon tetszett nekik a színes látvány
2007. febr. 15. 17:16
köszönöm az ötleteket!
2007. febr. 15. 17:03
Nálunk kis falatkákat szokás készíteni(kiflit, franciakenyeret felkarikázni, vaj, szalámi, sajt - ez utóbbit úgy tűzzük fel egy fogpiszkálóra, mintha "vitorla" lenne)
2007. febr. 15. 17:02
nekem nyaron volt harom eves a fiam. eleg sok gyerek van csaladi, barati korben, ugyhogy nevezhetjuk zsurnak is az osszejovetelt, de sok felnott is volt. en pici szendvicseket gyartottam, amit egy gyerek is meg tud enni egy-ket harapassal. igy minimalisra csokkentettem az elkezdett es felbehagyott kenyerek szamat. nem csinaltam tul sok fajtat, ha jol emlekszem csak 4-5 fele volt. sutottem pici szojafasirt golyokat, pogacsat, sos sutiket. edessegnek muffin volt, de nem a klasszikus nagyobb fajta, hanem lehet kapni olyan sutot amiben mini-muffinokat lehet kesziteni(szinten egy falassal elpusztithato) + hagyomanyos csokitorta. italnak rostos narancsle, bodzaszorp es viz volt.
3. Kokakata (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2007. febr. 15. 16:58

és ha felnőttek is vannak?

nekik mit adnál?

2007. febr. 15. 16:57
Felénk szülnapon szoktak zsúrt rendezni,és a torta kapja a főszerepet.Szendvicseket,ropit,perecet,üdítőket,teát szoktunk kínálni.
2007. febr. 15. 16:36
Milyen étel, ital kerüljön az asztalra egy három éves kisfiú zsúrján?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook