Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab!! fórum

Missed ab!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
112. baricszsuzsi (válaszként erre: 110. - PAnncsika)
2009. okt. 13. 13:18
Hello van egy fórumom akiknek nehezen jön össze a baba gyere oda sokan vagyunk ott segythetünk neked is talán.
111. nita25 (válaszként erre: 110. - PAnncsika)
2009. okt. 10. 16:31

Szia!

Sajnálom ami Veled is történt :( Mikor történtek?

Mit mondtak eddig a dokik? És kivi lennék milyen vizsgálatokra küldtek el.

2009. okt. 9. 19:53

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok ha nem baj. Sajna nekem is volt két missed ab.-om. Babám még nincs. Orvost váltottam és most várom a vérvételek eredményét.

109. nita25
2009. okt. 6. 17:03

Sziasztok lányok!!

Nagyon eltünt mindenki :( Hogy vagytok? Sajna ma nem tudtam elmenni a dokihoz mert tegnap megjött :( Pedig már nagyon várom,hogy mit mond!!! Szerintetek "csak" ennyi lehetett a baj???

2009. szept. 28. 21:52

Türelem,már csak kicsit kell várni és hallani fogod azt a varázsszót!

Köszönöm ,mi vagyogatunk!

107. nita25 (válaszként erre: 106. - Vinszisz)
2009. szept. 28. 14:18

Szioka!

Köszönöm szépen egyre jobban vagyok :) Jövöhét kedden megyek Kontrollra és már nagyon várom,hogy mit mond!

Hát nem semmi :) Akkor tényleg egy Csoda Martinka :D Igyekszem nem feledni ugy értem nemsokára minden rendben lesz.Csak már mondanák,hogy hajrá ..... :D

Hogy vagytok?

106. vinszisz (válaszként erre: 105. - Nita25)
2009. szept. 28. 12:23

Hogy vagy? Olyan rég nem írtál már! Nem írtam,hogy milyen köveket javasolnék,mert láttam,hogy már beszerezted!:)

Elmesélek valamit,hogy se te,se más ne adja fel soha a reményt.Azt már írtam,hogy többször vetéltem,nehezen is estem teherbe....

Most jött meg az immunológiai eredményem a napokban,és kiderült,hogy olyan autoimmun betegségem van,ami mellett nem is lehetne babám,és Martin mégis itt van.Azt mondták az orvosok,hogy valóban egy csoda a fiatalúr!

Úgy hogy ne adjátok fel! Csodák vannak!!!!!!!!:)

105. nita25 (válaszként erre: 104. - B46d5f3a55)
2009. szept. 22. 15:33

szia!

Köszönöm megvagyok.Ma már voltam dolgozni is bár nem tudom lehet-e :) Sajna a pénz miatt muszály.Kicsit még érzek valamit de nem olyan vészes.okt.6-án megyek kontrollra nagyon remélem minden rendben lesz!Te hogy vagy? Hol tartotok?:D

Nektek is idözitett éjszaka van?

104. b46d5f3a55 (válaszként erre: 103. - Nita25)
2009. szept. 21. 16:01

Szia!


Na mi újság, hogy vagy?

103. nita25 (válaszként erre: 102. - Misz)
2009. szept. 18. 08:33

Szia!

Köszönöm kicsivel jobban vagyok,még gyengének érzem magam,és egész nap csak fekszem,mindent megteszek,hogy a méhecském erösödjön :) Hétfön reggel feküdtem be és szerdán reggel engedtek ki,és persze kedden mütöttek :( Szerintem megvárom a mensim és utánna megyek kontrollra.

Már nagyon várom mit mond,mikor vághatunk bele :)

102. misz (válaszként erre: 101. - Nita25)
2009. szept. 17. 20:54

Ha volt méhsövényed, akkor tutira megoldották a problémádat. :)

A kövek közül a rózsakvarc, a jáde és a hegyikristály biztosan jó. Nekem ametiszt volt még hozzá. Egy "kőgyógyász" szakember javasolta ezt az összeállítást, hogy mielőbb sikerüljön a baba.

A holdkő hatását nem ismerem, a csakráról meg nem is hallottam.

Remélem hamarosan gömbölyödni, fog a pocakod. :)


Mi jól vagyunk, végigszaladt rajtunk egy nátha. Szerencsére Zolika megúszta. :)

Ma voltam szülői értekezleten a Kicsivel. Nagyon jól viselkedett, büszke voltam rá. :)


Neked mikor kell kontrollra menni? A Párod megnyugodott már? És Te jobban érzed már magad? Meddig voltál kórházban?

101. nita25 (válaszként erre: 100. - Misz)
2009. szept. 17. 15:49

Szioka!

Köszönöm,hogy drukkoltál nekem :) Igyekszem helyre jönni,muszály.szerinted ez lehetett a bünös? szeretném ezt hinni,hogy "csak" ennyi!!! szeretnék végre boldog lenni!

nagyon szépek a karkötök vettem 5 darabot :) remélem nem hamisak.van egy csakra,jáde,hegyikristály,rózsakvarc,holdkö.remélem jok lesznek.

Hogy vagy? Mesélj miujság veletek mosatnában??

100. misz (válaszként erre: 99. - Nita25)
2009. szept. 17. 12:55

Szegénykém! Sajnálom, hogy ennyire megviselt a műtét. Remélem hamarosan jobban leszel. És legalább megvan a "bűnös". Most már semmi akadálya a Babának! :)


Ha a féldrágakő karkötőkre gondolsz, akkor nyugodtan lehet együtt hordani őket. Nekem egymás mellé volt felfűzve a 4 fajta kő egy karkötőben.


Sok sikert! :)

99. nita25
2009. szept. 17. 11:48

Sziasztok!

Itt volnék!Hétfön feküdtem be a korházba kedden mütöttek és tegnap jöhettem haza :( Hát lányok nem kivánom senkinek.:( Még jövöhéten sem mehetek dolgozni,pedig sajna pár napot be kell mennem :(

Nah szoval,megcsinálták a hiszteroszkopiát a petevezeték átfujást és kivettek egy sövényt a méhemböl ami okozhatta a babok vetélését,nem tudtak tovább fejlödni.ilyenröl sem hallottam még.Azota csak fekszem nagyon fájdokálok és még vérezgetek :( Akinek volt ilyen hisztoja mikor mehetett dolizni? Nagyon megviselt,és képzeljétek a férjemet mégjobban megviselte.nem is gondoltam volna,még sirt is :) édesss :) de jol teszi,mert én mindent megteszek a baboért!!!

Ti hogy vagytok? vettem még multhéten karkötöket :) lehet egyszerre hordani öket?

ritus! melyik dokihoz is jársz? Lajos utcában merre van az a klinika? Én kaszásdülön lakom.

98. e799f80651 (válaszként erre: 97. - B46d5f3a55)
2009. szept. 16. 15:55
szia ma is csak hcg vizsgálaton voltam, és sajnos tényleg nincs meg a baba, holnap megyek vissza kb. lesz uh
97. b46d5f3a55 (válaszként erre: 96. - E799f80651)
2009. szept. 15. 20:46
Szia, voltál ma dokinál??
2009. szept. 14. 21:42
holnap elmegyek
95. misz (válaszként erre: 93. - E799f80651)
2009. szept. 14. 21:34

Sürgősen menj el az orvoshoz!!!! Ez nagyon veszélyes állapot!!!!!


Nem mensid volt, hanem a vetélés elkezdődött. De nem fejeződött be azért tartott olyan kevés ideig.


Nem akarlak ijesztgetni, de ha sürgősen nem fejezik be műtéttel a terhességedet, olyan elváltozások alakulhatnak ki, amik meddőséget okoznak.


Ígérd meg, hogy holnap reggel azonnal elmégy a dokidhoz!!!

94. b46d5f3a55 (válaszként erre: 93. - E799f80651)
2009. szept. 14. 16:13

Szia!



Hát, én a helyedben sürgősen elmennék dokihoz, ne várj tovább!

2009. szept. 14. 16:11

sziasztok

én nemrégen voltam uh és azt írták diagnózis mellé hogy gra.6 missed ab és hogy menjek vissza a dokimhoz, de nem mentem, azóta volt menszim de csak 1 napos és kevés vérrel, visont már napok óta hőemelkedésem van, az lehet attól hogy nem nem ment el a szervezetemből a baba, és ott valami fertőzést okozott?

92. b46d5f3a55 (válaszként erre: 88. - Nita25)
2009. szept. 14. 16:06

Sziasztok!



jaja, jó nagy buli volt, tegnap erőm se volt leülni a gép elé, ma meg félkómásan próbáltam dolgozni..


Mesélj, Nita, mi volt ma????????


Tényleg nincs messze, merrefele Óbudán? A dokim magánrendelőjébe járok a Flórián tér mellé, az Intézet pedig a Lajos utcában van..


Ma van 4. napja, hogy szedem a Clostit (a sok más többi bogyó mellett), és állandóan hőhullámaim vannak, és néha érzem a petefészkemet, mintha szúrkálna.. ez gondolom normális, mivel stimulálja a petefészket...nem?

91. misz (válaszként erre: 90. - Nita25)
2009. szept. 12. 21:25

Hétfőn tuti minden rendben lesz. :)


Gyere Debrecenbe, elkísérlek a boltba. :D


Azzal a nádas bolttal, nem tudom mire gondolsz. :(

90. nita25 (válaszként erre: 89. - Misz)
2009. szept. 11. 20:07
Akkor remélem nem lesz semmi gáz a korházban,hogy nincs beutalóm :) Akkor megyek Debrecenbe :D Én is szeretnék ilyen karláncot!!!!!! Debrecenben van olyan suli ami nádakbol csinál tárgyakat?? huu de gáz nem jut eszembe a neve .....
89. misz (válaszként erre: 84. - Nita25)
2009. szept. 11. 19:39

Debrecenben egy ásványos boltban készítették. Megmondtam milyen kövek legyenek benne, lemérték a csuklómat és 2 nap múlva készen volt.


Nekem nem kellett beutaló annó a kórházba.

88. nita25 (válaszként erre: 87. - B46d5f3a55)
2009. szept. 11. 17:02

De jo Neked akkor holnap bulizhattok egy nagyot :D jajj képzeld az 1 számú dokim küldött ehez a dokihoz aki csinál hiszteroszkopiát és egyszer voltam nála a magánrendelöjében és akkor mondta,hogy amikor megjön akkor majd beszélünk és utánna megyek a mütétre.Szoval nem találkoztam vele többet és azt mondta nem kell beutaló,ma felhivtam akkor majd öt keressem vagy menjek egyböl a betegfelvételre nah erre meg nem válaszolt ..... Ö a II.számu klinikán dolgozik.

Mi óbudán lakunk :) nem messze Töletek akkor :)

Csak is pozitivan állok a dolgokhoz nah jo néha van,hogy elkeseredem.

Amikor a középidöben leszel akkor majd néznek ultrahangon,hogy mikor lehettek együtt?

87. b46d5f3a55 (válaszként erre: 86. - Nita25)
2009. szept. 11. 16:55

Dehogy felejtettelek el :), csak holnap lesz egyik legjobb bnőm esküvője, és nagyon készülünk rá, meg sok a meló is..


HOgyhogy nem kaptál beutalót? De abba a kórházba mész, ahol a doki is lesz?


Én is hiszek ezekben a kövekben, bár még nem próbáltam.. Azaz van egy rózsakvarc karkötőm otthon, vagyis volt, mert elveszett a költözködés alatt... :(


nagyon-nagyon fontosak a pozitív gondolatok, érzések!!!


Pilisvörösvár mellett, ti?

86. nita25 (válaszként erre: 83. - B46d5f3a55)
2009. szept. 11. 16:53

Szia!Már azt hittem elfelejtettél :)

Miujság? Hogy vagy? Szegénykém nem csodálom,hogy hányingered van ennyi gyogyszertöl :( Én sajna mindentöl hiszom ugyhogy elég csak rájuk nézni :)

Képzeld a csajok beinditottak a gyogyit kövekre most megyek majd kajtatni igazi gyogyito köveket :D Én mindent megteszek amit lehet :) Nagyon gáz a doki aki majd csinálni fogja a mütétet,nem kaptam beutalót és nem tudom hova menjek majd hétfön.ááá tiszta gáz .....

szerdán meg megyek a 2 számu dokimhoz a hormon vizsgálatok miatt ugyhogy jo hetem lesz!

Merre fele laktok?

85. b46d5f3a55 (válaszként erre: 79. - Misz)
2009. szept. 11. 16:48
Köszönöm Neked is a bíztatást ! :)
84. nita25 (válaszként erre: 82. - Misz)
2009. szept. 11. 16:48

Szia!

Mindent megteszek a hétvégén,lesz falam és nagyon rá kattantam a kövekre.Már találtam is egy oldalt ahol van rózsakvarckö karlánc.Elég hogyha azt veszek?Nem találtam vegyes kövekkel karláncit!Te hol vetted? nem merek a neten rendelni.

Nagyon köszönöm,én is remélem,hogy minden rendben lesz hétfön!! Ahogy jobban leszek rögtön irok!Hogyha már nem lesztek a hétvégén akkor MINDENKINEK SZÉP HÉTVÉGÉT KIVÁNOK!

83. b46d5f3a55 (válaszként erre: 75. - Nita25)
2009. szept. 11. 16:48

Sziasztok!


Rég jártam erre, elég zűrös napjaim voltak..


Köszönöm a bíztatást! :)


Choregant, Duphastont, de ez majd 22-én kiderül.


Clostit csak ma kezdtem, majd kiderül, hogy hízni fogok mellette.. Mondjuk most annyi bogyó van bennem, hogy igazából nem is vagyok éhes, mert állandóan hányingerem van...


Veled mi a helyzet? Gondolom félsz a hétfő miatt, de gondolj arra, hogy jó cél érdekében történik...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook