Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. aug. 20. 18:15

FIGYELJÜNK RÁ HOGY KI NE SZÍVJUK A MÁSIK NYAKÁT!!! van akai szereti, de nekem pl kifejezetten taszító dolog, és persze kellemetlen a másik számára, kivéve télen , amikor mindenki sálban flangál.


Kezek, nah ezt majdnem kimaradt. Szóval a kezeknek is fontos szerepe van a csókolózás közben. Nagyon jó dolog átkarolni a másikat, ölelgetni, simogatni végig a hátát, föl és le, fúú, tök jó dolog. És ami még jobb tud lenni,mikor egy forró csók közben beletúrsz a lány hajába. Attól ki tud néhány nőt rázni a hideg XD, de persze jó értelemben.

A mai hajmániás Emóköcsögök persze ennek nem biztos h örülnek mert összekócolod a szépen kivasalt luftballonfejüket, de ez már egy másik dolog. Szóval, ölelgess, simogass, és túrj a hajba, vagy játssz vele.

Még egy opció a másik fejének irányítgatása, úgy hogy a másik állkacsára tesszük óvatosan a kezünket vagy kezeinket és magunkhoz húzzuk a másikat vagy jobbra balra, épp ahogy kell.

484. Csók király :P (válaszként erre: 479. - Cicamica94)
2009. aug. 20. 18:14

Fú na asszem kifogytam hirtelen a mondanivalómból, de akartam még valamit. N a mind1, majd még a közeljövőben végigolvasom mit írtam, aztán még lehet 1-2 kérdésre válaszolok is. A filmet meg amit írtam , minden angol értőnek ajánlom...


Nah megyek tűzijátéknézésre felkészülni, mindenkinek további szép napot!

2009. aug. 20. 17:00

Én egyébként egy barátommal csókolóztam először. Mielőtt befejeződött a 8. osztály, szerveztek a tanárok egy "generációkirándulást", az összes nyolcadikos ment kirándulni. Nem messzire, nem extra helyre, de nem a hely volt a lényeg, hanem, hogy MI voltunk együtt, akikkel 8 éven keresztül együtt nőttünk fel.


Az egyik barátnőm beszervezte nekem, mivel mondtam neki, hogy én még sosem csókolóztam. Napraforgót törögettünk, kint ültünk a sátorajtóban (sátoroztunk ám a szabad ég alatt, nagyon izgi volt:) ), beszélgettünk. Lefekvéshez készülődtünk, de előtte el akartam menni fogat mosni. A barátnőm meg már előre lezsírozta a dolgot a haverral, csak mikor én leléptem fogat mosni, ő gyorsan elment szólni a srácnak. Mikor visszaértem a sátorhoz, meglepődtem, mit keres ott. És miért az én helyemen? 3-an aludtunk lányok egy sátorban. A csajszinak is, aki megszervezte, és középen aludt, bent volt a pasija a sátorban, a harmadik lány is bent volt, meg a haverom, az én helyemen. A többiek gyorsan kiszaladtak. Nem értettem, mi történik. Még a cipzárt is behúzták kívülről. Na, akkor már nagyon gyanús volt. :) Kérdezte, miért nem fexem le. Mondtam neki, mert nem vagyok álmos (Áááááááh nem). Mondta, nem kell félnem, profival van dolgom. Na, akkor már kezdtem érteni. Megkérdezte, tényleg sosem csókolóztam még? Nem. Feküdj le. Jó. Mint egy kiskutya, engedelmeskedtem. :)Fölémhajolt. Vaksötét volt, de egyből megtalálta a számat. Emléxem, milyen puhák voltak az ajkai. Ő csak annyit mondott, ne idegeskedj, profiként fogsz kimenni ebből a sátorból, engedd el magad. És nyisd ki a szád. Finoman megcsókolt. Annyira jól esett az az első csók, hogy az valami fantasztikus. És elég sokáig csüngtünk egymás ajkain. Később visszajöttek a többiek, mind bent voltunk a sátorban. Szegény harmadik lány csak nézte, ahogyan 2 pár csókolózik egyfolytában. Meg csókversenyt csináltunk előte, szegény, ő volt aki mérte az időt. :) És ami a poén, mi nem jártunk, csak csókolóztunk (de azt majdnem egész este), a másik csaj meg már pár hónapja együtt volt a barátjával, és mi tovább csókolóztunk, mint ők! És tényleg, jól mondta a haverom, profiként mentem ki a sátorból. Alig akart elengedni, azt mondta, gyorsan tanulok, és hogy nem volt velem nehéz dolga. :) Tehát nem NEHÉZ megtanulni csókolózni. Csak el kell engedned magad, hagyni, hogy ő vezessen, és utána már csak úgy jön a többi csók!

482. Zsuzsa88 (válaszként erre: 481. - Tenshi16)
2009. aug. 20. 16:42

Semmit se rontottál még el! Nem kell félned! :)


Ha még nem csókolóztál, illetve nem tudsz, nem kell csüggedned. Senki sem születik csókkirály(né)nak! Tanulni kell, mint ahogyan minden mást. Ha közelít feléd, semmiképp ne utasítsd el, ez mondjuk nem vezet semmi jóra hosszú távon. Ha odahajol hozzád, hogy megcsókoljon, engedd el magad! Kicsit nyisd szét az ajkaidat, kb. 1cm-re. És teljesen engedd el az ajkaidat, a szád izmait. Ahogyan az ő ajkai a tiédhez fognak érni, játszani fog velük, puszilgat majd, és csak le kell utánoznod az ő mozdulatait! De lehetőleg, ha ő jobbra fordítja a fejét, akkor te vele ellentétesen fordítsd. A lényeg, hogy engedd el magad, hagyd, hogy ő vezessen! És ne csukd be a szád. :)

2009. aug. 19. 17:24

Sziasztok!

én nagyon hülye helyzetben vagyok....

16 vagyok és még csak most van legelőszöt barátom.

minden találkozón jól elvagyunk,elnevetgélünk,elszórakozunk együtt....de a csók nem megy :S

elvileg neki nem én vagyok az első barátnője de látszik rajta h ő is izgul ha velem van.ő már nem egyszer meg akart csókolni de mindig közbejött valami vagy én nem hagytam és hát gondolom ez elég furcsa lehetett számára.....mivel ő nem tudja h nekem ő az első....mondjuk már utaltam erre egy párszor de szerintem nem jött még rá:S

a lényeg h kicsit félek a csóktól és attól ha továbbra is ilyen leszek vele akkor már nem leszünk együtt sokáig :(mit kéne tennem ?

480. Fiatal nő (válaszként erre: 479. - Cicamica94)
2009. aug. 15. 16:59
Lehet, hogy "túl olcsó duma", de akkor is így van. Jön magától. Azt csak az a két ember érzi, hogy mi neki a kellemes és hogyan jó. Akkor jó a csók, ha mindkét ember élvezi. Ha Te már tudod, mit élveznél, akkor tanítsd meg a másikat is, hogyan ne, és hogyan igen. Erről többet nem lehet mondani...
2009. aug. 15. 15:22

Kedves fórum írók és olvasók!

mostmár valahogy tényleg unalmas ez a topic.

sok szerencsétlen tapasztalatlan ember itt nyavalyog az álítólagos "tapasztaltaknak" hogy írják el hogyan kell csókolózni,de itt mindenki csak annyit mond hogy jön magától. Ha magától jönne ez az egész akkor nem lenne rosszul csókoló ember.

Úgyhogy legyen valaki olyan kedves, hogy elmagyarázza mit kell a nyelvvel csinálni csók közben, mert ez a jön magától duma valahogy túl olcsó ahoz hogy mindenki elhiggye.

Köszönöm énis és még sok más aki tapasztalatlanul áll a csók kapujában!

478. aniko0909 (válaszként erre: 456. - 7aef25f9fa)
2009. aug. 14. 20:30

szia:))


ne félj tőle, mert ha megfelelő pillanatban történik,nem lehet rossz! csak várd ki, hogyelég meghitt legyen a pillanat, és menni fog:) drukkolok:))

2009. aug. 14. 20:28

sziasztok! Én arra emlékszem, hogy mikor a fiúval voltam,akit mellesleg nagyon szerettem és szerelmes is voltam belé, szóval mi akkor már az ágyban ölelkeztünk, és bár ő már korábban is meg akart csókolni,valahogy mindig elfordítottam a fejem, és de az első (és egyaben utolsó is:)) puszi vele úgy volt, hogy én feléhajoltam, és pici puszikat adtam először a homlokára, aztán lefele az orra felé, majd az orrára, és mikor az orra hegyét pusziltam, akkor ő csókolt meg!!

Szerintem ez egy nagyon aranyos puszi volt:))

2009. aug. 12. 07:14
Milyen kocsi? Trabant vagy Ferrari? X-D
2009. aug. 11. 22:43
pfúúú..nagyon klassz volt....igaz egy kicsit rövid...------ő bent ült a kocsiban lehúzott ablaknál,én pedig kint..:P.. :))-----
2009. aug. 6. 14:01
Elment! Egy kicsit béna voltam szerintem! 14 éves voltam!
2009. aug. 3. 23:29

Pár napja, 2009. augusztus 1-jáén ..

A srácot ismertem kb 4 napja, nem is tetszett igazán, de jólesett ahogy átölelt meg fogta a kezem .. : ). Mikor számítottam rá, hogy na most tuti megcsókol, végül nem történt semmi.

Aztán később úgy történt meg, hogy körülöttünk mindenhol emberek álltak. Jó volt, csak egyáltalán nem voltam rá felkészülve.

Amúgy én sose izgultam hogy milyen lesz, és tényleg jön magától, mégha hülyén is hangzik.

Na ha valakit érdekel elmesélem picit részletesebben :D Először azthittem, csak puszit akar adni, úgyhogy arréb fordítottam a fejem, de végül megcélozta a számat.. Arra emlékszem, hogy nem csuktam a szemem, és láttam a nyelvét :)) Ja és csak pár másodperccel később öleltem át mint hogy elkezdtük...

Utólag nagyon szar emlékek kötődnek az 'első csókhoz', mert hozzám se szólt utána egész táborban. DE nem hiszem hogy emiatt a következőhöz nem lenne kedvem, egy normális pasival ^^. Amúgy 14 vagyok.

472. NNNN
2009. júl. 19. 20:35
Én ma csókolóztam először. Ngyon jóó volt :)) Nem tudom hogy csináltam, de nem izgultam egyeltalán :D
471. Maryna1 (válaszként erre: 469. - Nostress.)
2009. júl. 19. 09:38

Mint irtam, az első nekem is olyannal volt aki nem tetszett. Jo volt, de nem váltott ki belőlem semmi különöset. Nem bántam meg, mert hat sokra nem is megyek a megbánással.

Na de viszont azzal a sraccal akit imádok, azzal ami volt csok, az felejthetetlen. rendesen beleremegtem.

amugy meg én is sokat paraztam, de nem lehet elrontani a csókot szerintem.

te tudod mit akarsz, jo e ez a srac, vagy varsz, szerintem neked kell tudni.

470. f6541f5219 (válaszként erre: 469. - Nostress.)
2009. júl. 18. 08:00
Szia. Biztos hogy mások is fognak válaszolni(olyanok akik már csókolóztak) mert még én sem.de gondoltam írok neked. Szóval mindenki azt mondja hogy azzal csókolózz először aki tetszik vagy szereted, de ha el olvastad az egész fórumot akkor találkoztál olyan komival is amibe az van hogy meg tanított rá a srác. Szóval ebből én azt akarom kihozni ,hogy ahogy jónak látod.Ha szeretnéd hogy megtanítson rá akkor hajrá ,ha meg inkább úgy gondolod hogy megvárod azt akivel majd szívesen mert tetszik vagy szereted akkor meg vele. Ez a te döntésed.Sok szerencsét és majd mesélj!!
2009. júl. 17. 19:16

Sziasztok..

Számomra érdekes probléma..szeretném ha reagálnátok majd valamit:D


Szóval..volt egy srác..neten ismertem meg..már több mint 1 éve.

kb másfél hónapja..( a szüleim által be lett biztositva) szóval..találkoztam VELE..akit életem szerelmének gondoltam..


jól elvoltunk..

egyszer csak megkérdezte tőlem..hogy ha megteszi..haragudhat-e majd magára? nem tudom mit feletem..csak azt hogy a következő pillanatban a nyelve a számban volt...neki nem ez volt az első..nekem meg viszont ez LETT VOLNA..mert elhúztam a fejem..a srácnak akkor épp bnője volt és nem akartam h miattam szakítsanak..

szóval nem történt meg..most utólag nagyon bánom h nem hagytam magam..de remélhetőleg lesz még alkalmam vele találkozni..


na de..


egy másik srác is van..nem tetszik..szeretem..de csak mint barátot..és ő egyszer megigérte nekem hogy megtanít majd csókolózni..a vele való első találkozásig kb pár nap van hátra..


hagyjam h megtanítson? vagy az első csókot inkább olyantól éljem át akit tényleg szeretek?És ha leégek?


félek hogy azért mert igy rástresszelek kicsit..és tanulmányozom a fórumokat próbálok vmit "tanulni" szóval h nem fog menni:S


milyen gyakori hibák vannak és hogyan tudom elhárítani őket?


jah..14 vagyok..

az első srác egy évvel.. a másik kettővel idősebb nálam..


köszönöm ha válaaszoltok:)

468. Eni (én xD) (válaszként erre: 465. - Maryna1)
2009. júl. 9. 22:15

Hát köszönöm :) sokan mondják hogy nee izguljak xD háát :D megpróbálom de nem tom menni fog e :D xD

sztem nem.

De köszönöm szépen :)

2009. júl. 9. 17:21
Az nagyon izgató!
2009. júl. 9. 07:21
Ejj, már kicsit unalmas ez a topic, minden harmadik hozzászóló ugyan az miatt "sír", holott ha elolvasnák a 3 hozzászólással korábbit, megkapnák a választ... X-D
465. Maryna1 (válaszként erre: 459. - Eni (én xD))
2009. júl. 8. 21:30
Nem kell izgulni, bar az természetes h mindenki izgul előtte. amikor ott lesztek csak arra tudsz majd koncentralni, és nagyon jo lesz.
464. Maryna1
2009. júl. 8. 21:28
Azt mondjak az első csokra mindig emlékszel majd. Igen, emlékszem is. a sracnak is az első volt, és nekem is. De 1 honapig voltunk együtt, és tudtam h nem a legjobb a csok, meg nem is voltam szerelmes. Nem váltott ki belőlem semmit a csok. Viszont akibe igen, azzal féltem az első csoktol. én is féltem hogy elrontom, de ezt nem lehet. és mikor ez a srac megcsokolt, rendesen beleremegtem. És azota is mikor csak rá gondolok. Szeritem nem az első csok a leglényegesebb, hanem az első igazi.
463. Vikcso94 (válaszként erre: 462. - Eni (én xD))
2009. júl. 8. 18:43
Okés, privibe megirhatnád az msn címed:)
462. Eni (én xD) (válaszként erre: 461. - Vikcso94)
2009. júl. 8. 18:30

Hát örülök ha tudtam segíteni :)

Okés :D (jah és ha van msn ed gondolod felvehesz és beszélünk :) )

2009. júl. 8. 18:25

Köszönöm, kicsit megnyugodtam:)

Mindenképpen fogok írni, hogy hogyan zajlott:)

460. Eni (én xD) (válaszként erre: 458. - Vikcso94)
2009. júl. 8. 18:21

Szijaa :D

Nah az nagyszerű ha ennyire kedvelitek egymást :)

Nekem is hamamrosan lesz az első csókom, és hidd el nagyon de nagyon izgulok én is :) mert én semszeretném elrontani :)

Nem kell tenned semmit :D csak add önmagad és élvezd :) jó még én sem csókolóztam, de nem tudsz mást tenni :) ha szereted és ha szeret akkor minden okés :) és majd belefogtok jönni :) ahogy majd remélem én is :D

Sok sikert kívánok :) és remélem mad tudósítasz minket hogy mi volt :)

Puszii :)

459. Eni (én xD) (válaszként erre: 457. - F6541f5219)
2009. júl. 8. 18:16

Hát köszönöm szépen :) :D

Perszeh lefogom írni hogy mivolt :) addig szétizgulom az agyam xD :D

De köszönök mindent :) Puszii :) (Jah és msn ed van??:)

2009. júl. 8. 18:01

Sziasztok!

Pár napja töltöttem be a 15-t(2napja), és ez volt eddigi legjobb születésnapom,mert "összekerültem" végre egy rendes, normális, jóképű pasival.

Már ismertük egymást..MSN-en szoktunk kommunikálni, és megbeszéltük, hogy kellene találkozni(mert bejövünk egymásnak nagyon). Eljött a "nagy nap":D De én nagyon féltem, mert még nem csókolóztam=/ és ha lekap akkor nemtudom hogy mit csináljak..nagyon izgulós vagyok egyébként, és tuti elrontanám.

Amikor találkoztunk csók nem volt, csak arcra puszi, de ez sztem így a jó. Nem is vártam el h első randin megcsókoljon.

Viszont 4napra rá, vagyis most pénteken újból akar találkozni, és már nagyon feszült vagyok hogy valamit elrontok:((((

Tuti tök szerencsétlen leszek, nem tudom mit tegyek.:S

457. f6541f5219 (válaszként erre: 456. - 7aef25f9fa)
2009. júl. 7. 15:48
Szia. Én is 14 vagyok és még nem csókolóztam.Szerintem az a 4 év nem számít.Viszont ha a srác 18 akkor biztos hogy vezetni fog téged szal szerintem nem fogsz semmit elrontani. Ez tök jó hogy az anyud így veszi a dolgot és megengedi ott együtt legyetek és lejöhet hozzád. Az én anyum biztos kitekerné a nyakamat ha egy 18 éves barátom lenne.Jó neked.Érezd jól magad vele.És sok sikert,és majd mesélj itt hogy mi volt!! puszi
2009. júl. 6. 18:53

Szijasztok :) ma regisztráltam ide :)

Háát xD Én 14 éves vagyok de még nem csókolóztam :/ :D

Nem is sürgettem a dolgot :)

Most van egy barátom :) 4 hete :D nem sok idő de arra elég hogy tudjam mennyire is szeretem :)

Ő is nagyon szeret :)

Csak hááát...messze lakik :(

Igy a találkozás ritka, lesz, mert még nem vagyunk túl az első talin sem :/

Ennek a hónap végén jön le hozzám két napra :)

Háát én nagyon félek :$ :) félek mert nem tudom élőben is tetszeni fogok-e majd neki :/

Félek az első csóktól :/ :)

Félek nehogy elrontsak valamit :/

Bár valamit úgyis elrontok xD :D

Napi szintem rengeteget beszélünk, néha le sem fekszünk reggelig beszélünk aztán délután megint :)

És nem unjuk egymást :)

Félek, mert nagyon szeretem (L) :)

Az egy dolgo hogy én 14 vagyok ő meg 18 :/ :) szerintem a kor nem akadály, bár sokaknak nem teccik de istenem ez van :D

Eleinte azt hittem hogy anyum nem fogja engedni :/ 1 hétig el sem mondtam semmit :/

Aztán nem bírtam tovább, elmondtam, jól reagálta le :) azóta mindent tud és simán megy minden aminek nagyon örülök :) :D

Hát de az biztos hogy szétfogom izgulni az agyam xD :D de hát :) az első csóktól nagyon félek :) nem akarom elrontani :) Azt olvastam az első csók sokat számít :/ ezért sem akarom elrontani :D

De úgyis elfogom amilyen szerencsétlen vagyok xD

Nah deh hát majd csak lesz valami :) remélem minden jó lessz :) ...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook