Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2009. okt. 26. 18:18

Amugy meg nagyon ritkán látjuk egymást...

Hetente 1-szer!!!

2009. okt. 26. 14:57

Ok de ő már majdnem megcsókolt csak...

Hát leállítottam...

mert megilyedtem de nagyon sajnáltam szegényt mert ő se az a nagy romantikus fiú...

:(

513. Fiatal nő (válaszként erre: 512. - Esztix11)
2009. okt. 26. 10:33

11 évesen bőven ráérsz még ezzel foglalkozni. Majd jön, ha jön, ha meg nem, akkor sem dől össze a világ...

Nekem is van szemüvegem, meg a páromnak is van szemüvege, de semmi gond nem származik ebből.

2009. okt. 25. 22:57

helloka!!!légyszi aki tud segítsen nekem még nem volt meg az első csók de már naon készülülnk a pasimmal vagyis már volt róla szó de kérlek mondja meg valaki én is szemüveges vok meg ő is,

De ez csókolozásnál eléggé fog zavarni, vagy nem???

aki segit annak előre köszike!!!

2009. okt. 24. 21:16

irtam korábban:D aggódtam az első miatt:D

hát ma megtörtént:D

elötte nagyon paráztam..mert a sráccal hónapok óta találkozgatunk és még mindig semmi..

aztán..ültem a hintában, állt mellettem és olyan csend volt..és kérdezte min gondolkozok..és mondtam h nem gondolkozok csak várok..akkor ott barkobáztunk egy darabig aztán megint csend és megszólalt hogy nem kell tovább várnom és megcsókolt..ott..akkor..tudtam mit kell tennem habár kicsit bénának éreztem magam mégis jó volt..nem volt sem nyálas..a fogaink se koccantak össze meg semmi...aztán követte egy mosoly..és megbeszéltük h mindketten erre vártunk..régóta:D és olyan..romantikus volt..mert már sötét volt..és hinta..meg minden..áhh:D

510. ditta15
2009. okt. 18. 19:11

Nekem az első csókom nyáron volt a helyi strandon. Nagyon jó volt a csók :D de kiderült h a pasi elég bunkó szal vége lett.


Később úra összejöttünk és szinte "erőszakosan" lesmárolt. Nagyon rossz volt. A fogunk összeért, semmit nem csinált a nyelvével, és sztem ráadásul a csók is csak heccből volt :(


Szóval lehet rossz egy csók, de lehet nagyon jó is.


Ja és 1 tipp. Ha nem csólolóztál még de szeretnél csak nem tudod hogy hogy vágj bele egy játék: ÜVEGPÖRGETŐ CSÓKRA.Ezt elrontani nem lehet:D


Amúgy az első csak tényleg csak úgy jön..nem kell rá készülni se :D

2009. okt. 11. 16:45
Milyen kihalt lett ez a fórum!! Senkinek nincs semmi története??
2009. szept. 15. 09:54
Igen, kicsit tényleg elírtam. Nem a szájrapuszi a csók, de csók igenis van nyelv nélkül (ami már több, mint puszi), bár valóban nyelvvel teljes.
507. Fiatal nő (válaszként erre: 506. - 60f38ac606)
2009. szept. 15. 09:03

A csók szerintem attól csók, hogy nyelves. A puszi meg puszi.

Sok szülő például a gyerekének nem az arcára, hanem a szájára ad puszit. Ezt például én sosem értettem, de hát ez van. Akkor az is csóknak minősül? Szerintem nagyon nem. A puszi egy ártatlan dolog, a csók már jóval több. :-)

2009. szept. 15. 08:37

Hm.. általános iskola 3. osztály. A gyerekkori szerelmemmel, aki még utána is szeretett sok-sok évig (csak én nem). Bár ez szájra puszi volt, de ki határozza meg, hogy milyen az igazi csók? Mindenkinek más. Lehet puszi, mászhat hozzá nyelv, lehet csak nyeltaps, lehet édes, sós, savanyú (szó szerint is, attól függ, mit ettél előtte) nikotinos, vagy mentolos. XD


Amúgy én szeretem nagyon a "szájra puszit" is, hisz az ajkakban rengeteg kis érzékelő van, és nagyon finom tud lenni. A pasik szerintem jobban szeretik a nyelveset, bár volt olyan barátom, aki nagyon rossz volt benne, és valószínűleg ezért volt rendszerint "nyelvtelen (vagy nyelvetlen?)" XD

505. cicamica94 (válaszként erre: 503. - Csók király :P)
2009. szept. 6. 13:33

minden pontosan érthető volt :)

köszönöm. ^^

504. tyke1
2009. aug. 24. 12:27
Az első csók; 14évesen gimi buliban....mulatságos visszagondolva! Minden csupa nyál lett!
503. Csók király :P (válaszként erre: 499. - Cicamica94)
2009. aug. 24. 11:40

Nos, a tanításról annyit, hogy az alapoktól , tehát a szájra puszitól haladva szépen folyamatosan magyarázgattam neki, pár szóban majd gyorsan jött utána a gyakorlat is XD, ez eléggé célravezető volt :), utánozni nem tudom hogy lehet, ha azt se tudja mit csinálok, vagy neki mit kellene (próbáltam úgy is de nem ment neki)


Rosszul csókolni a következő képen lehet, legalábbis eddig ezekkel találkoztam:

-a partnered nyelve alig mozog, olyan mintha egy dög lenne a szája alján, csak te izegsz mozogsz, de az rettenetes...

-a partnered fantáziája abban kimerül hogy a nyelve iszonyatos sebességgel körbe körbe jár, semmi játékosság semmi élvezet, csak mint egy hajólapát... ááááá...

-aztán ott van az a verzió hogy a partner alig enged a szájába, nem tudsz rendesen csókolózni vele, egyszerűen csak a nyelve elejét nyaldosod

-másik rettenetes dolog amikor a partner betör a szádba és a gyomrodig meg sem áll a nyelvével ....

-ezenkívül ott a lusta partner, aki 1-2 nyallintás után kb tol el magától, az se valami jó dolog.

-meg hát ugye mindenféle fantázia mellőzése, ha nem is próbálkozik a partner valami újat kitalálni, csak a saját jól bevált kis módszereit használja, ami mondjuk kimerül 2-3 mozdulatban.


Életem legjobb csókolózása egy hát előttem igencsak sűrűn partnert váltogató nimfomán csajszival volt, órákig smároltunk, és nem volt túl sok ismétlés benne. Váltottuk a pozíciót, játszottunk a másikkal, ment a harapdálás, puszik , néha érzelmesen , romantikusan néha állat módjára vadul csókolóztunk, és tökéletes volt az összhang. Sose fogom elfelejteni.


Nos ha ezek után is kérdésed merülne fel, várom, habár nem tudom mit nem mondtam el eddig

2009. aug. 22. 22:41
jó annak aki az elejétől ügyesen csnálja..
2009. aug. 22. 22:40

hát fiatal nő azthiszem igazad van..

de azért az izgulás mindenkiben ottvan és hanemis gondolunk rá akkor isa tudatalattinkban van.

2009. aug. 22. 22:38
Érdekes, nekem soha nem magyarázta el senki, hogyan kell csókolni. Soha nem is kérdeztem és nem is érdekelt (nyilvánosan). Amikor 19 évesen megkaptam az első csókot, az teljesen új volt és elvárások nélkül "estem át rajta". Szerintem mindenkinek így kéne gondolkoznia róla és nem ezen agyalni meg félni tőle... :-)))
2009. aug. 22. 22:36

csók király köszönjük a felvilágosítást,csak még mindig nem értem azt hogy hogy csókolhat valaki rosszul.??? ha mindenki ezt a nyelvek egymással játszadozásos és kergetőzős módszert használja akkor hogyyyyy lehet elbas**ni???


mért te amikor tanítottad a bnődet smárolni hogyan mondtad neki hogy mit csináljon?? vagy csak annyit mondtál neki hogy utánozza le amit csinál?

választ kérek :))))

498. cicamica94 (válaszként erre: 494. - F6541f5219)
2009. aug. 22. 22:32
ígyvan.pontosan igazad van :)
497. Fiatal nő (válaszként erre: 496. - F6541f5219)
2009. aug. 21. 22:10
És ezt most ki kérdezte Tőled? X-)
496. f6541f5219 (válaszként erre: 483. - Zsuzsa88)
2009. aug. 21. 18:03
Szerintem ez tök izgi. Ha neked ez így jól eset akkor jó. Az a lényeg hogy te mit gondolsz erről nem a másik véleményével kell foglalkozni. Meg minden ember más. Szal ha ő hányt volna attól hogy csókólózon egy baráttal akkor hányt volna. De te nem mert te jól érezted magad így és ez a LÉNYEG!!! :D
2009. aug. 21. 17:17
Nah és egyébként hogy a topik eredeti kérdésére is válaszoljak óvodában smároltam először. Alvási időben miközben az óvónéni máshol járkált, a mellettem fekvő lánnyal XD. Rendes csókolózás volt, keserű volt a nyelve (fúúj, most is emlékszem) , és közben volt barátnőm is aki épp beteg volt akkor XD, tehát az első megcsalást is lerendeztem ott helyben a csókkal együtt XD középső csoportosan XD.
494. f6541f5219 (válaszként erre: 491. - Csók király :P)
2009. aug. 21. 17:03
Nah végre valaki elmagyarázta a lényeget. és nem csak azzal jött hogy majd jön magától!!!:D
493. Fiatal nő (válaszként erre: 491. - Csók király :P)
2009. aug. 20. 18:43

Fantörpikus. De mindezeket letudhattad volna egyetlen hozzászólásban is. :-)

Amúgy korrekt, amit írtál... :-)

492. Fiatal nő (válaszként erre: 483. - Zsuzsa88)
2009. aug. 20. 18:38

Érdekes sztori. De ha ez velem történt volna meg, én kupán vágtam volna a srácot és valahogy kimenekültem volna a sátorból... Én elhánytam volna magam... El sem tudom képzelni, hogy olyan csókoljon meg, aki iránt nem érzek semmilyen vonzalmat, csak haver... :-S

:-))))

2009. aug. 20. 18:22
visszafele küldtem be a posztokat, szóval olvassátok szépen fentről lefele
2009. aug. 20. 18:19
Nah kedves cica akármi 94 meg minden hasonló cipőben járó, kiscsaj, kissrác és egyéb állatfajok. Belecsapva a lecsóba, ezennel minden kérdést lezáróan megválaszolom a csókolózás mibenlétét. Nem olvastam kérdéseket sz'al konkrét választ nem adok senkinek, mert nem is érdekel a dolog, csak mivel nemrég tanítottam meg a barátnőmet smárolni és láttam hogy hasonló topikokat olvasgatott előtte, gondoltam megkönnyítem az első lépéseket mindenkinek.
2009. aug. 20. 18:18

Na most, először is leszögezném hogy a csókolás tanulható, és tanítható, és gyakorolható, és persze kell hozzá egy megfelelő partner. A legjobb ha a partner tapasztaltabb, de ha nem, hát az se gáz, ma elmondok szépen mindent.


Vaaaaaagy ha tudtok angolul és tudtok fájlmegosztani akkor keressetek rá arra az oktatófilmre hogy "The art of kissing" (vidómegosztókon is van belőle pár perc), nem segítek megtalálni, lusta vagyok most hozzá, és max megint 1000 év múlva leszek újra ebben a topikban , akkor is csak ha épp nagyon sok időm és kedvem lesz írni akkor írok.

Nah most már tényleg rátérve a lényegre:


1. A csókolózás egyszerű.

2. És jó XD

2009. aug. 20. 18:16

Vegyük azt az alapesetet hogy mindketten akartok csókolózni, nem érdekel az első csók szindróma, oldjátok meg XD... vannak erre jelek , benne vannak a filmben is, lényeg az hogy ott vagytok a csók előtt,


az első nagy probléma a az orr. ha az összeér akkor az fájhat XD, szóval ilyenkor jó ha mindketten PICIT jobbra hajtjátok a fejeteket, ezzel megelőzve a karambolt. (lehet balra is később)


Először is nézzük a sima szájra puszit, nem kell sokat magyarázni, a neve elmond mindent: adsz egy puszit a szájra. ez így nem túl izgi, de ezt is fel lehet ám turbózni. Én pl egyik volt bnőmtől tanultam azt a módszert hogy a partner arcára adsz rengeteg, de rengeteg nagyon gyors és nagyon pici de rendes, nem levegőbe szórt puszit. és közben össze vissza pásztázol az arcán. Ez lehet elsőcsók előtti is, mert a nagy pásztázás közben szépen rászaladhatsz a szájára és na bumm meg is van a csók. Aztán attól függően hogy hova megy az a szájra puszi lehet az mindenféle. mehet a száj szélére, amikor csak az egyikőtök adja, vagy csak külön külön az ajkakra, mind1, a lényeg hogy variálhatod 1000 féle képpen, és adhatod a nyaktól a szemhéjig bárhova. Szájrapuszi letudva... Legyetek kreatívak, meg mindenkinek más a jó, ennyi...

2009. aug. 20. 18:16

És most végre a várva várt Francia csók, a nyelvespusziiiii XD.


Röviden és tömören a következő zajlik:

1.kinyitjátok picit a szátokat

2. elfordítjátok a fejeteket ( orrkarambolt megelőzendő)

3. összeérnek az ajkak

4. mindketten kicsit kidugjátok a nyelveteket a szátokból , túl a fogakon

5. összeérnek a nyelvek

6. elkezdenek a nyelvek egymással játszani és kergetőzni egymás szájában óvatosan

7. KÖZBEN AZ ORROTOKON VESZITEK A LEVEGŐT

8. kis szívással összeszorítjátok az ajkaitokat

9. és közben folytatódik a játék és BUMM így lett a csókapik


Nagyjából ez lenne a dolog lényege. A nyelvek lassan köröznek egymás körül, föl-le csúszkálnak egymáson , csak a végeik összeérve csiklandozzák a másikat, megy a kergetőzés, nyalogatjátok egymás fogait, ínyét, ajkait, kívül és belül...


hát igen, nem túl romantikus ahogy leírtam de közben épp egy mészárlós stratégiai játék in-game videóit nézegetem XD, nah ez van. de cicaakármi írása alapján még mindig ez a legbővebb leírás szerintem, és még nincs vége!!! woooow, ugye milyen jó? XD

2009. aug. 20. 18:15

Szóval az hogy ott elsmárolgattok, az nem olyan izgi ám egy idő után, szóval fel lehet ám dobni a dolgot különböző dolgokkal.


Ilyen például az eszkimópuszi, vagy bnőm szerint nyuszipuszi, amikor csak az orrok összedörgölőznek. Kellő időben és érzelmi állapotban nagyon romantikus tud ám lenni. Én pl imádom egy hosszú csók után.


Aztán ott van a harapdálás, fú na az nagyon jó dolog, persze nem kell véresre harapni egymást, épp csak pici harapdálásokra gondolok, FÁJDALOM NÉLKÜLIEKRE, nagyon izgalmas és jó tud lenni, mikor egy csók közben mikor kicsit széjjel mentek az ajkak és van egy kis hely, ráharapsz a partner alsó ajkára finoman, és harapdálod, vagy a fogaid közé veszed és lassan kihúzod ahogy csúsznak le róla a fogaid.

Ugyanilyen jó még a nyak harapdálása, főleg nőknél. az állkapocs alatti rész finom szívogatásával és harapdálásával lehet elérni kellemes dolgokat, DE

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook