Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2010. febr. 6. 10:01
am hol laktok ?
544. kismarcsi (válaszként erre: 543. - Leila2124)
2010. jan. 22. 22:04
:))
543. leila2124 (válaszként erre: 542. - Kismarcsi)
2010. jan. 22. 21:46
aha...ok...és én is szivesen megismerném a fiadat....XD csak vicceltem...nem vok pasifaló...
542. kismarcsi (válaszként erre: 541. - Leila2124)
2010. jan. 22. 20:57
Első csók? hát nem most volt....annyira emlékszem,nagyon szerelmes voltam a srácba azt hiszem 13 lehettem.Jártunk is egy darabig.Nagyon jó volt.nem féltem,mert nem volt mitől.A járás akkor kifujt abban,hogy suli után megvárt,és kézen fogva hazakísért.Bejött 10 percre,köszönt a szüleimnek,és kézenfova kikísértem a buszhoz.Napi kb.30percet találkoztunk.(de idősebb volt tőlem).Aztán elmúlt.:)A másik téma,nem titkolózik elöttem,őszintén válaszólt mikor megkérdeztem.Kedvelik a csajok az osztályba,mert csendesebb a többieknél,nem káromkodik,és lehet vele bármiről beszélgetni.A többi fiú viszont azért kedveli,mert így a lányok közelében lehetnek:)egyszer meghívták egy házibuliba,ahol késöbb kiderült,ő volt az egyetlen fiú.jól elvoltak:)a másik buli,ahova egy lányt sem hívtak meg,szintén ott volt.tehát kedvelik,de nem tartják menőnek.(ezt ő mondta:)szia
2010. jan. 21. 21:11

Marcsi válaszára!

Ok...hát őszintén félek a csóktól....de lehet hogy nem is akarom...és lehet hogy igazad van az osztájjal kapcsolatban hogy nincsenek ,,rangok,, de lehet hogy a fia nem ossza meg magával...és

a menőkröl én is így vélakadek...az én pozícióm középen van...a menőkkel barátkozok de 5-ös tanuló vagyok! Így a legjobb!

Neked milyen volt az első csókod? :)

2010. jan. 21. 18:56
húh.szijasztok.nekem 13 évesen volt az első csók.Elég gázos volt.A focipályán volt két pasival.Azzal akivel jártam,és azz aki szerelmes volt belém.Búcsúzáskor a pasim megakart csókolni,émeg hülye fejjel megkérdeztem,hogy mit akar.xD.Aztmondta:"megcsókolni".Hát hagytam magam,de nem volt vmi jó,lehet azért mert az első volt,nem tudom.Pár hétre rá szakítottunk.L nem is szerettem igazán.Most féléve vagyok a pasimmal,ak nagyon szeretek,csak az a baj,hogy rikán tudunk találkozni.:(
2010. jan. 19. 17:06

Válasz leila2124-nek!

Nem kell magázni,hisz fiatal 30éves anyuka vagyok,nem vettem a véleményed feleselgetésnek,csak nem értettem:most félsz az első csóktól,v.nem.akarod a fiú "csókját"v.nem.nem vettem kioktatásnak,hiszen semmi oktatót nem írtál:))a fiam sulija elég jó,és náluk nincsenek menők,se stréberek,csak van egy osztályközösség,ahol vannak néha kisebb nagyobb viták,összeveszések,kibékülések stb.,és nem gondolom hogy ilyen nagy külömbségeket kellen gyerekek között tenni.(a férjemet azt hiszem strébernek tarthatták mert mindig is jó tanuló volt.most a fizetése havi 200E felett van,aki akkor menőnek számított,elvált,albérletben lakik,és alkoholista!)Szerintem nem ezzel kellen foglalkozni!A lényeget keresd ki te:))

2010. jan. 19. 16:57

nekem is vannak barátnőim...és vannak legjobbak is... és igen, vissza szoktam olvasni amit irtam és szerintem elég normális... és bocsánat a feleselgetésért...nem akartam megbántani magát se kioktatni...inenn lázszik hogy mindenki más...

És az az isolai rang azt jelenti hogy mondjuk mejik ,,csapatba,, tartozik az adott ilető...pl.:menők,stréberek stb. a menők szoktat elsőnek... De lehet hogy maguknál nincsenek ilyen rangok...mondjuk egy kisvárosba(csornán9egy katolikus iskolába járok és itt is vannak akkor gondolom állami iskolákban még nagyobb csekkek léteznek...de afia,és maga tudja...

537. Fiatal nő (válaszként erre: 535. - Kismarcsi)
2010. jan. 19. 16:54

Szerintem Ő maga sem érti, mit akart leírni. :-)))


Csodálom, hogy ennyit ki bírtál hámozni a hozzászólásából. Nekem vagy 6x (!!!) kellett elolvasni, mire elkezdtem kapizsgálni, hogy mit is akarhat mondani... De még így sem értem 100%-osan, hozzád hasonlóan...

536. kismarcsi (válaszként erre: 534. - Leila2124)
2010. jan. 19. 15:09
De igen voltak rossz napjaim,és ezért volt az igazbarátnőm,aki még most így felnött fejjel is a lelki társam.Vele mindent megbeszélhettem,és ő is velem.Magányra nem vágytam,mert szomorkodni egyedűl sem jó!:)
535. kismarcsi (válaszként erre: 534. - Leila2124)
2010. jan. 19. 15:05
De én is voltam gyerek,sőt nekm is volt valamikor első csók,és bocs nem magára a csókra voltam kiváncsi,hanem arra hogy tényleg olyan jól sikerült ahogy remélted,vagy csalódás volt.Mi ez a "társadalmi iskolai rangja dolog"?Egyébként előszőr olvasd vissza amit te írtál!!!Na mindegy.Én ezt ugysem értem.:)
2010. jan. 18. 11:29
Hát nem sikerült...kétszer is odahajolt hozzám és én elutasíottam..túl hírtelen jött...féltem,és nem mertem...és amúgy lehet hogy őszinte lett volna de őis nagyon megijadt...de szerencsére nem vasztünk össze! És a kérdésedre kismarcsi válaszolok: Szerintem igen...igaz a társadalmi(iskolai),,rangja,, is számít...pl.:az én pasim már csókolózott csak az nem volt őszinte, ezért nem is félt! És a tinik érdekében hozzáfüzőm. -Ne kérdezősködj...!Legalábbis a legtöbb gyerek ezt szeretné...Persze vannak kivétele, és én nemakarok kioktatni egy felnőt nőt...de ezt a tanácsot ajánlom megfogadni...mert ha valami nomja a lelkét elöbb, utóbb kiderül... de minden felnőt mondja meg őszintén: ŐK NEM VOLTAK GYEREKEK? nem voltak rossz napjaik? Nem vágytak soha egy kis magányra? Ez tudtába válaszolj! :)
533. kismarcsi (válaszként erre: 532. - Leila2124)
2010. jan. 17. 22:17

Senki nem válaszólt időben???:((

A legjobb szerintem ha nem készülszrá annyira.Az első csók álltalában spontán jön.Nem kell félni tőle,de nem is kell belemerűlni,hiszen nagyon fiatalok vagytok.A fogadásból kapott csók szerinted őszinte?Na kiváncsi vagyok hogy alakult.(A fiam most ötödikes,és hamarosan ő is itt tart?)

2010. jan. 16. 12:49

Lécci gyorsan segítsetek! Holnap(vasárnap jan. 17.-én)fog sztem megtörténni az első csók!A pasim(kivel időszakosan már 4 éve járok)12 meg én is...vagyis hatodikas vok...de mind1...a lényegre török...Osztálykirándulásunk lesz és meg fog csókolni...(onnan tom h. a barátnőmel fogadtak vele hogy nemmeri de ő azt mondta igen...)de nem tom hogy ő mit ért csók allat...és eggyáltalán hogyan kell? És mikor a legjobb?A buszon vagy csak a műsoron kerül rá sor? Őszintén félek!Tanácsokat kérek de gyorsan! Nakam egy őszinte okos és tapasztalt ember segítségére van szükségem4Írjatok!

Sok köszönettel a válaszokért előre: vikica(a leila2124 a felhasználónevem csak)

Ui.: ÍRJATOK!

2010. jan. 1. 20:38
Én nem örülök hogy pang a topic!! :(
2010. jan. 1. 12:01

B.Ú.É.K.!


Bár én örülök, hogy pang a topic. Még így is jobb, mint a sok kisfiú meg kislány, akik itt kérdezgetik, mit hogy kell. X-) Századszorra is. :-D

2009. dec. 31. 15:46
Nagy Csönd van! Hova lett mindenki?? Ha már senki akkor ebben az évben én utoljára! Boldog Új Évet MINDENKINEK!!!
528. Bosziii
2009. nov. 29. 18:05
Hát...az érdekes volt. :-D És leginkább nyálas.:-D
527. o.andi
2009. nov. 22. 21:38
akkor a legszebb dolog volt az életembe
526. Magany89 (válaszként erre: 525. - 00dd2f3d94)
2009. nov. 7. 15:31

hát ugy értem, hogy az én arcom nyálas. hogy az őve is, azt nemtom. de hát logikusan, ha én csokolok nyálasan akkor az ővenek kellene lennie annak, nem az enyémnek.

egyszerüen megmondva, most én csokolok nyálasan, vagy aki volt 3 pasi mind az volt?!

525. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 523. - Magany89)
2009. nov. 6. 11:25
hát izé... az én arcom nem szokott nyálas lenni... hogy normális-e? Mi a normális?
524. ancs-i
2009. nov. 3. 20:50

Úúú.. 2006. aug. 23. és 26 között.. Balatonon, nyaraláson..

És.. úú.. először bénáztam, de.. azóta ;) hehe..

D

2009. nov. 2. 14:49

Sziasztok. én is irogattam már ide, de most más gondom van. szoval én 3 pasival csókolóztam eddig.

Az elsővel ott neki és nekem is ez volt az első. a második pasival csak egyszer, de viszon ő nagyon tapasztalt volt. a harmadik is eléggé tapasztalt volt már.

a kérdésem a következő. mind a három pasival mas volt, mégis mindegyik után a szám nyálas volt kivülről, vagyis az arcom. nekem ez kicsit zavaro, mármint abban, h ez normális e, vagy most én csinálok ennyire rosszul valamit? köszi aki válaszol... :S :(

2009. okt. 28. 16:57

ok majd mesélek meg minden ha meg lesz de gyanítom hogy őszi szünet végéig nem fogom látni...

Addig legalább lesz időm felkészülni...

Ja és karev ez naon cukika történet volt...

XD

521. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 487. - Csók király :P)
2009. okt. 28. 13:28
hát Te beteg vagy! :))))
2009. okt. 28. 13:25

Hát ez nem lesz valami guszta... :)

Gimi 3., első "barátom", utcánk sarka, tél volt, hideg, hirtelen megcsókolt, jaj, fúj, nyálas, inkább átölelem. Közben egy kis taki kificcent az orromból. De nem vette észre, mert a kabátja hátára ment. :)


Bocsi. :) Mondtam, hogy nem lesz guszta. Ezután sokáig nem csókolóztam senkivel.

2009. okt. 28. 11:05
és majd mesélj:)
518. ditta15
2009. okt. 27. 16:27

Figyu ne ijjedj meg! Csukd be a szemed és élvezd :D nagyon jó lesz meglátod. De nisd ki a szád ha már megcsókolt hadd dugja át a nyelvét :D


Ügyes légy puszi

2009. okt. 27. 10:57

De ha ő mégegyszer meg is fog csókolni akkor is meg fogok ijedni...

Ti hogy birtátok ki hogy ne ijedjetek meg???

Am. kösz hogy mindenki segít...

2009. okt. 26. 22:09

de miért állítottad le? :O

tudom..énis igy voltam..elhúztam a fejem..

azóta eltelt egy kis idő..ő már egy másik srác..és amióta ismertem vágytam rá hogy egyszer megcsókoljon:D

szerintem várj:)

megéri:)

hidd el..

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook