Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 16. 23:30
Jajh.xD am nem úgy csókkal köszönt hanem msn -en :D szal nem félreérteni:D:D
2010. ápr. 16. 23:22
Kösziszépen Neked is(: csak kicsit parázok mert nem tudom... hogy jólesze vele találkozni egyik nap lekicsimezik másik nap simánöszön. pedig eddigmidngi csókkalköszönt lehet fölösleges ilyeneken parázni de iylen vagyok sajna :S De majd ebszélek vele hogy miért ilyen ha mégegyszer fura lenne.. deh az a legaggasztóbb hogy mikor összefutottunk az utcán rámintegetett és azután lett velem iylen fura lehet meggondolta magát? stb.. vagy már van csaja.? nahépp ezért vagyok iylen Mert mdinig parázok megbebeszélek magammnak minden hülyeséget remélem téll nincsen ilyen gond (::S Köszii A Tanácsot adóknak :D
573. mágnes74 (válaszként erre: 569. - Tökmag<3)
2010. ápr. 15. 15:40

Szerintem felesleges paráznod ezen, elbénázni nem nagyon lehet. Ha komolyan érdekled, akkor nem lesz gond.

Remélem,jól sikerül,és egész életedben emlékezni fogsz rá.

2010. ápr. 15. 15:07
Igazasód vanh :D am azóta szerencsére változtak a dolgok:D LeKicsimezett.:D megilyenek:D de azóta még nemvoltrandi vele :S majd lesz köszi am a segítségedet :):D
571. <3Böbe15 (válaszként erre: 569. - Tökmag<3)
2010. ápr. 11. 01:46
Szerintem nyugodtan menj el vele egy randira max adsz egy puszit a szájára és a többi majd eldöl
2010. ápr. 10. 21:56
Köszönöm Love95 köszönöm !!!!
2010. ápr. 10. 18:06

Hali! Segítséget szeretnék kérni :S. 13 éves csaj avgyok és tetszik nagyon egy fiú azaz inkább úgymondanűm hogy beleszerettem teljesen :S .Ezt már ő is tudja . Elég híres a gyerek sokan akarnak vele járni,és midnig van csaja .Összeismerkedtem vele nagyon jóba lettünk. Tetszek neki és találkozni akar velem. Persze ő sokkal tapasztaltabb és neki ez nemjelent gondot ,de nekemnagyonis.:S nem volt még pasim se.:S a Fiú is 13 éves másik suliba jár.

És nem merek neki időpontot mondani hogy mikor találkozzunk hiszen nagyon parázok hogy elrontom az egészet:S hiszen NAgyon bénázni szoktam.

Kezd furcsa lenni és sztem azért mert nem mondok neki semmitse arról hogy mikor találkozzunk lehet Megunt :S deh én szeretem , Az igaz hogy egy próbát megér , de Nagyon félek ettől az egésztől. Első csókom sem volt még :S:( És vele szívesen eltervezném :S A legnagyopbb gondom azvolt mikor egy fiúval találkoztam hogy búcsúzáskor nemtudtam mit csináljak :S csak szótlanul álltunk percekig Cink :S Kérem hogy segítsetek nekem :S Előre is köszy Viky.

568. pemete
2010. ápr. 6. 15:08
Ehh, kimoderáltak:p
2010. ápr. 6. 14:39
Ne pimaszkodjál kis taknyos. Ha igazán szeretnéd azt a kislányt, akkor nem ezen járna az eszed...
566. Fiatal nő (válaszként erre: 565. - Fiatal nő)
2010. ápr. 6. 14:38
18, bocsánat
565. Fiatal nő (válaszként erre: 564. - F6541f5219)
2010. ápr. 6. 14:37

Igen, de nem mindegy, hogy milyen korban van ez a korkülönbség. Egy 19 éves fiú és egy 14 éves lány között HATALMAS a különbség. Viszont egy 25 éves fiú és egy 20 éves lány között már más a helyzet...


És igen, egy 14 éves KISLÁNYT még nagyon nem kéne szexuálisan izgatni... :-S Én is a srácra ereszteném a kutyámat, ha lenne...

564. f6541f5219 (válaszként erre: 563. - Coolbass)
2010. ápr. 6. 14:35
Coolbass! Ne is törődj azzal, hogy ő mit mond, szerintem nem gáz az hogy te 18 ő 14 éves, mert 4 év nem sok, sőt szerintem tök jó! Miért nekem egyik rokonaim kö9zt 6 év van és tök jól ki jönnek! Szóval ne azzal foglalkozz, hogy ki mit mond, meg ha szeretitek egy mást vagy éreztek egymás iránt valamit akkor nincs semmi gond! :D A csókba meg még nincs túl sok tapasztalatom,úgy hogy abba nem tudok tanácsot adni! De a kor az nem sok kettőtök közt! :D:D Sok sikert a továbbiakban!
2010. ápr. 5. 21:16
na milyen volt Fanny az első??? Mesélj el mindent!:D:D:D
562. Fannny
2010. ápr. 4. 23:07
áááááá, nekem holnap lesz az 1. naon izgulok. Eltudom rontani? Hogy történik?
561. pemete (válaszként erre: 559. - Coolbass)
2010. ápr. 2. 09:11

Mert te már egy fiatal felnőtt vagy, ő meg még éppenhogy tini, majdnem gyerek.

Ha valaki jól csókol egyébként, akkor az izgató, nem kell semmi mást csinálnia. De talán egy 14 éves kislányt sehogyan sem kéne izgatni. A szülei helyében valószínűleg felizgatnálak én téged azzal, hogy rádküldeném a kutyát!

2010. ápr. 2. 08:55
És csókkal hogy tudnám szexuálisan felizgatni?
2010. ápr. 1. 20:49
És miért gáz ha 18 évesen 14 éves bnőm van???
558. pemete
2010. ápr. 1. 14:29
Amúgy cyntia és déwid, tök aranyosak vagytok:)
557. pemete
2010. ápr. 1. 14:26
De szerintem gáz, hogy 18 évesen 14 éves barátnőd van. Azért van tele a szád nyállal, mert nem tudsz nyelni, ha nyitva van a szád, a lánynak meg ugyanazt kell csinálnia csókolózás közben, mint a fiúnak. Anyám borogass...
2010. ápr. 1. 14:24

Nem gáz,h 18 évesen 14 éves barátnőm van??

Mi az oka annak,h csókolózást abba kell hagyni,mert érzem,h tele van a szám nyállal meg bnőmé is?? És egy csókolózás közben a lánynak mit kell csinálniaa??

555. ditta15 (válaszként erre: 551. - Cyntia555)
2010. márc. 2. 18:23
tök jó történet=)
554. nenciii
2010. márc. 1. 19:03
Nekem 13 éves koromban volt,osztálykiránduláson,1strandon,a medence mellett...akkor még nem nagyon értettem,h ebben mi olyan nagy dolog,mert csupa nyál volt az egész:D:D:D mostmár rájöttem:D
2010. márc. 1. 18:57
Lehet egy kérésem? Ne alakuljunk át csöpögős tini topikká, jó? A történet aranyos, de ennyi elég is, nem kell ragozni... :-P
552. déwid
2010. márc. 1. 18:28
kihagytad , hogy én visszamosolyogtam !! de , azért ez örök emlék marad nekem , és mivel én srác vagyok , nem fogom kiönteni a szívem mindenkinek , majd csak ha kettesben leszek veled és újra meg újra megcsókolhatlak , és átölelhetlek és a hajadat megérinthessem , akkor elárulok mindent. addig csak annyiban értek egyet , hogy én még annál is jobban szeretlek sőt imádlak , mint te! <33333 :))))))))))
2010. márc. 1. 15:20

hát az enyém úgy volt hogy:

egy srác mióta megszülettem , azóta tetszett , és aztán minnél jobban beleszerettem , pedig próbáltam kitörölni a gondolataimból , de soha nem sikerült .

aztán megkérte sz apum , hogy segítsen nekem a számítógépen ,,blogokat csinálni" persze , csak én kértem meg az aput , hogy mandja meg neki , hogy a közelében lehessek. aztán az első nap csak magyarázott , észre sem vette(szerintem , vagy csak nem szólt) hogy csak őt nézem , és csak róla gondolkozom. aztán egy másik nap megint jött , és akkor is épp ez volt , csak többet mosolyogtunk .

aztán kész lett a blog , és ő minden nap feljárt rá , gondoltam , hogy csak ellenőrzi. aztán eljött a szülinapom , és meghívtam ,,barátilag'' . eljött... aztán magam voltam a konyhában , odajött és azt mondta: az én ajándékomnak fogsz a legjobban örülni.

én mondtam : az nem olyan biztos , az attól függ! mi az ajándékom?

ő:hát csak ennyi... megcsókolt , én pedig majdnem kiugrottam a bőrömből , csak annyit tudtam mondani: 13 éve erre vártam(mosolyogva mondtam) és ő : akkor már nem kell tovább várnod , és nekem nem kell tovább titkolnom , hogy imádlak! és megint megcsókolt!! még mindig járunk és meghalnék érte annyira szeretem! hát ennyi

550. ditta15
2010. febr. 25. 17:47
gratulálok (:
549. betti97
2010. febr. 24. 16:00
♥nagyon jó volt!♥most 3 napja történt!♥
2010. febr. 20. 19:40

hát megtörtént:P

ugy volt hogy megvárta még senki nem lesz ott meg tök sötét volt és egyik pillanatba még ott áltam és másik pillanatban meg már..:D

és tökjó volt:)


és most járunk:D

547. ditta15 (válaszként erre: 546. - Trálállá14)
2010. febr. 19. 18:15
ha megtörtént a dolog írj :P kíváncsi vagyok hogy sikerült (:
2010. febr. 18. 20:25

Nekem elméletileg holnap lesz..annyira ideges vagyok hogy áááá:S meg izgulok meg midnen bajom van -.-" 1.pasim..meg minden és tiszta ideg vagyok:D

nem tudok enni,aludni,meg képtelen vagyok bármire xD csak itt ülök xD tanulni se birok -.-" meg semmi áááá:D am 14 vok;D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook