Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
605. Fiatal nő (válaszként erre: 604. - Egylányka95)
2010. jún. 23. 07:34
Hagyd a francba.
2010. jún. 22. 22:40
én 14 évesen volt az első csókom. egy 19 éves fiúval! Ugy érzem h nem pont vele kellet volna. Mert rá kéthetére dobott az indokot még ő maga se tudta. Máig szeretem. És már azota 7* ujra összejöttünk. Most az ugymond " mostoha növéremmel" akar járni. Sztem ez mocskos mindegyiköjüktől, szerintetek?! Szerintetek hadjam a francba?!
603. Sacca91
2010. jún. 21. 11:10

Én nekem 13 évesen volt az első csókom.A fiú 14 éves volt. Egy falu napon találkoztunk mert a legjobb barátnőmnek az unoka tesója.Sátorban volt az egész műsor és már nem fértünk be, úgy hogy 3-an kerestünk egy padot és ott voltunk. Elösször felelsz vagy merszeztünk a mert a haverjai oda jöttek. És tőlem azt kérdezte az egyik haverja hogy bejön a fiú.És én azt mondtam hogy IGEN.Majd megkérdezte a fiú hogy tudok e lassúzni(mert egy lassú tánc ment) és én nem tudtam.Hát én jöttem és kérdeztem a fiútól hogy met tanítana lassúzni.Ő azt mondta hogy igen nagyon szívesen megtanitana. A haverjai valahogy eltűntek csak a l.barátnőm meradt ott és mi .Ő megfokta a kezemet és a nyakához tette azt mondta hogy ne féljek.Ő utána a derekamat fogta meg és elkeztünk táncolni majd erőzen egymás szemébe néztünk és meg csókolt nagyon erősen öleltük egymást.:)

Már 4-éve tartós a kapcsolatunk és ő már többet is akar de én még nem akarok többet.Kérlek segítsetek meg mondjam neki ??? vagy mit csaináljak???? Előre is köszönöm

2010. jún. 12. 12:19
Az este hazakisert egy srac, aki eletem nagy szerelme volt nem szamitottam ra....feltem ha megcsokol mi lesz de nem tortent meg meg...
601. pemete
2010. jún. 10. 14:45

Eh, csak rám jár a rúd úgy látszik:D

Pedig nem is volt benne semmi csúnya...

600. Fiatal nő (válaszként erre: 599. - Pemete)
2010. jún. 10. 14:13
Annak én is beszóltam, de túl kedvesen, mert az még szerepel... :)
599. pemete
2010. jún. 10. 13:57

Én még bírom, nem olvasgatom az elejétől:DD

De az bánt, hogy kimoderálták az egyik hsz-omat, amiben helyreraktam a nagyonokos, kislányokkal kikezdő fiatalembert...

598. Fiatal nő (válaszként erre: 597. - Pemete)
2010. jún. 10. 13:55
Eleinte én is aranyosnak gondoltam, de már így a 100. után fárasztó. Miért nem olvasnak vissza 15 hozzászólást és akkor lássák' is, amit már 200x leírtunk. :-D
597. pemete
2010. jún. 10. 13:52
Most mééér, hát had kérjenek tanácsot, olyan aranyosak!
2010. jún. 10. 13:39
Ez most tényleg tanácsadó topikká nőtte ki magát? Van ám olyan téma is, ami direkt arról szól, hogy el van mesélve a lényeg...
595. pemete (válaszként erre: 591. - Tökmag<3)
2010. jún. 10. 12:00
Neked meg azt tanácsolom, hogy hagyd a fenébe azt a fiút, csak szórakozik veled, élvezi a népszerűséget. Ne foglalkozz, keress mást, biztos fogsz találni olyat, aki tényleg szeret:)
594. pemete
2010. jún. 10. 11:59

:)

Mit bénzánál el, ne izgulj, csak hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok. Ezt nem lehet elbénázni, nyugi, just relax, és minden szuper lesz.

2010. jún. 10. 11:54
Kerlek irjon mar valaki, mert mingyart itt a pente!!!:D:D:D
2010. jún. 6. 14:41
Sziasztok,14 eves vagyok es az este mikor lakadalomba voltunk egy srac le akart smarolni de nem engettem mert izgultam h belesuok mert nem fogom jol csinalni.Ja es ami nagyon zavar:((.. az h van fogszabajzom szerintetek az akadalyoz a csokban?Mit tegyek mert mar kivancsi vagyok h milyen az elso csok es biztos vagyok benne h a srac ujra fog probalkozni(hamarosan meg penteken a banketen) ???? Ja es a srack nekem nagyon bejon..:D:D..LECCI VALSZOLJATOK!!!
2010. máj. 21. 22:03

Sziasztok:D Na újra itt Csak azért írok erre a fórumra mert ahogy észrevettem nagyon segítőkész emberek segítenek egymásnak:D. Most egymásik ügyben szeretnék kérdezni van egy másik pasi az életemben (ugyanis az első Akibe nagyon belevoltam zúgva. az egyáltalán nem hív randira vagy ilyesmire nem érdeklem egyszerűen és már engem sem érdekel.

Vanh egy fiú akibe nagyonbeleszerettem... Azaz először ő vett fel msn-re hogy nagyon tetszek neki Nagyon aranyos és rendes volt... Összeismerkedtünk találkozni akart én 13 éves vagyok ő 15 amúgy.. Találkoztunk akkor is egy csomót szemeztünk :) megminden csúkmégnemvolt de akkormár puszivla köszönmtünk aztán sms-eket írt meg elmondtahogy mennyire szeret..:)

Járni akart velem én nemtudtam mitfeleljek telejsen úgy viselkedtünk már egymással mintha járnánk ... de valamiért mégis nemet mondtam neki..:'( mert féltem egy kapcsolattol hogy valamit elcsessznék vagy nem lennék túl megfelelő neki...:˛Aztán.. nagyon összevesztünk mivel nemtőlem hanem a barátnőmtől hallotta vissza azt hogy nemérzek iránta semmitsem még.. nemtudo mezmiért akkora nagybaj ha még alig találkoztun kés nemérzek iránta semmit..:S Ez nem egy akkorra nagy hiba amiről tehetek is én nem akartam átvágni vagy beetetni :S mert nagyonjóbarátomnak tekintettem :\ és gondotlam kialakulnak az érzések az idő folyamán..:S

de amint visszahallotta nagyon pipa lett. meg.. Nagyon szíven szúrta a dolog.én meg annyira szégyeltem a dolgot hogy elmondtam a következő találkozót magyarul mindent én tettem tönkre ezek után ..nagyon összevesztünk..:S:S Akkor ..mostanában.. Volt egy buli amikor kimentem a bulibó la sulink elé ottállt. kint mióta veszekdtünk msot láttam először..:S

És erre utána elemnt egy félórára.. A buli unalmas volt elmentünk sétálni a városba.. Erre azzal voltam szemben hogy velünk jöttek szembe a csajával kézen fogva ráadásu la csajt ismertem , és egy suliba járok vele..:(

Nagyonrossz volt és csak nemrég jöttem rá hogy Szeretem.. Mikor már elveszítettem..Ez a legfájdalmasabb a saját hibám miatt veszítettem el azt ami ezek után nekem nagyon sokat számít(ana) még szeretne..:S

Elmondtam neki hogy szeretem... de a csajával ezekután úgysem szakítana értem..erre ezek után újra elkezdett velem flörtölgetni pedig van csaja ezt nem értem de ez nekem maga volt a kinzás hiszen , van csaja de közbe nem haggya nekem hogy elfelejtsem mert tudja hogy nagyon szeretem és ő is viszonozza azéárzéseket msn en.. de közbe midngi bejelenti hogy mennyire szereti a barátnőjét.. (ez nekem sem esne jól ha énlennék a barátnője ésmással csinálná ezta hátammögött)

ezért is megmondtamneki hogy ez nekem nem jó így erre bevallotta hogy még mindig szeret de a barátnőjével nem akar szakítani amit teljesen megértek..Jó ezek után összefutottun kmegint sulink előtt persze barátnőjére várt nem rám :\..-.-

megpróbáltam elkerülni de ezsem jött össze hiszen odahvíatott egy barátnőmmel párszóra..

Aztán barátnőm felvette msn re és annka aztmodnta hogy szerinte a barátnője sokkalszebbtőlem hát ezmeg engem szúrt szíven mert nekem kb mindenn nap elmondta hogy milyen gyönyörű vagyok szal..:S

elküldtem nekihogy ez nekem nagyon fáj..Összevesztünk sikeresen megmodntam neki hogy elakaromfelejteni meg stb..jól összekaptunk.. erre ő nagyonnehéz ez nekem de te is eztmodnatd volna valakinek ha barátnőd vanh hoyg aza szebb..:\ .. és nehéznekem leírn ideh télleg nagyon sokatérzuek mégirántad..

oké folytattam önfejűségemet..

erre kinyögte hogy ha szabad lesz még visszatérhetnénk ránk.

Na ezen betelt a pohár mondom mekkora pofátlanság ez... Ha kidobna a barátnőm jobb lesz egy pótlék is na ez az én sorsom ma is találkoztam vele. és csak vigyorgott..:S:S

Olyan szarvolt bocsi a kifejezésért és a nagy untató szövegemmel de olyan nehéz lehetettlen elfelejteni és ma is közölte hogy szeret ...(U)

Segítsetek HelpMeee:S:( Előre is köszi ^^:S

590. pemete (válaszként erre: 587. - GiRLL)
2010. máj. 6. 08:27
Már miért ne hagynád, ha te is akarod? Mégis mi a legrosszabb ami történhet egy csóktól, nyálas lesz a szád?
589. Burgic
2010. máj. 6. 01:06

Az első csókra tényleg az a legjobb, ha spontán.

Én is nagyon izgultam előtte, és féltem, hogy „elrontom” majd (17 éves voltam, és úgy éreztem, hogy ciki, hogy eddig még senkivel... pedig ez nagy butaság!) Minden fog ösztönösen menni, mintha eddig is csak ezt csináltad volna :D

Különben ha félénk srác, akkor nem fog az első randin lesmárolni, ez tuti, úgyhogy ne félj ettől :)

588. ditta15
2010. máj. 5. 18:52
Ha úgyérzed szeretnéd, és nem ijjedsz meg tőlle akkor hagyd ;)
587. GiRLL
2010. máj. 5. 17:31
de ti mit tennetek a helyemben,ha elhivna randira,s mar akkor le akarna smarolni??mert en ugy felek...s ha esetleg meg akarna tenni akkor nem tudom,hogy hagyjam,vagy nem?
586. Benita anyuka (válaszként erre: 585. - GiRLL)
2010. máj. 4. 17:29
Ez a helyzettől is függ!!:O)
585. GiRLL
2010. máj. 4. 17:27
ha az elso randin meg akar csokolni akkor hagyjam?szerintetek az nyomulas lenne ha az elso randin mar megcsokolna?
584. Fiatal nő (válaszként erre: 583. - GiRLL)
2010. ápr. 30. 19:02

A csajoknak dumál a magánéletéről? Há' milyen srác az ilyen..?


Nem tudom, honnan következtetted le ebből, hogy neki is ez lesz az első... (az meg régen rossz, ha tervezve van)


Az első csók ott és akkor a legjobb, ha teljesen spontán jön, mert egyszerre akarjátok és csak egyszerűen megtörténik ANÉLKÜL, hogy BÁRKI IS TERVEZNÉ. A helyszín lényegében teljesen mindegy, totálisan mellékes...

583. GiRLL
2010. ápr. 30. 16:01
Multkor voltam a varosba az osztalytarsaival (lanyok) s mind mondtak,hogy remelem minel hamarabb osszejosztok ,mert o mar tervezi a csokot is (...ezek szerint neki is ez lenne az elso)...tehat teljesen tanacstalan vagyok...lehet,hogy nem biztos,hogy pont en fogom elrontani,de szeretnem ha emlekezetes lenne,hiszen megis csak elso csok...szerintetek hol es mikor a legjobb az elso csok?? es ha az elso randin meg akar csokolni akkor hagyjam?
582. Fiatal nő (válaszként erre: 580. - GiRLL)
2010. ápr. 26. 18:22
Csatlakozom az előttem szólóhoz...
2010. ápr. 26. 15:38

A csóknak nem a technikája a lényeg, hanem az érzések.

De ha ez megnyugtat:

egyszerűen csináld ugyanazt, amit ő.

580. GiRLL (válaszként erre: 579. - Fiatal nő)
2010. ápr. 26. 14:27
Azert nem volt csok az azelotti pasimmal,mert en nem akartam ... vagyis feltem.. nem tudom miert parazok be ,hogyha arra gondolok ,hogy mi lesz ha randi kozben egyszer csak odahajol es egy pillanat alatt mar bent is van a nyelve a szamban...szerintem nekem ez nem fog osztonosen menni:( valaki leirna pontosan,hogy hogyan kell csokolozni,es mit kell tegyek csok elott vagy csok kozben??tudom ,hogy nehez dolgot kerek...de lééccii!:-S
579. Fiatal nő (válaszként erre: 577. - GiRLL)
2010. ápr. 21. 17:54

"en azelott szakitottam a masik pasimmal, amit akkor meg nem hevertem ki"


Ha volt már "pasid", akkor nem értem, ott miért nem volt csók? Akkor Ő tulajdonképpen nem is volt a 'pasid'... (a hideg ráz ettől a szótól) Csak egy srác, akivel nagyon jóban voltatok.


Nem kell semmit siettetni, majd minden megtörténik, ha meg kell történnie, ha eljött az ideje. Akkor, ott ösztönösen tudja az ember, hogy mit kell tenni. Ha folyton görcsölsz rajta, na, akkor könnyen lehet kellemetlen élmény is az egész. Sosem értettem, mit kell annyit problémázni a csókon. Engem 19 (!!!) évesen csókoltak meg először, mégsem idegeskedtem emiatt egy percig se, tulajdonképpen nem is foglalkoztatott a dolog, gondoltam, hogyha eljön a pillanat, akkor az úgy lesz szép, minek rontsam el gyomorideggel???! Ezt a dolgot tudom javasolni neked is. Ne gondolj a csókolózásra. Aztán majd egyszer csak megtörténik.

578. mágnes74 (válaszként erre: 577. - GiRLL)
2010. ápr. 21. 16:17
Szerintem nem tudod az első csókot előre tervezni, várd meg, amíg ő kezdeményezi.A technikával sem lehet baj, gondolom filmeken láttad már. Felsülni nem tudsz, mindenki máshogy csókol.
577. GiRLL
2010. ápr. 21. 15:36
Lecci segitsetek.Szoval az a problemam,hogy van egy fiu ,nagyon nagyon cukiii es kedves,humoros na meg jokepu is.Mar nyar ota tetszem neki,de ugy agusztusba elhivott randira,es en azelott szakitottam a masik pasimmal,amit akkor meg nem hevertem ki.Szoval o elhivott,hogy talalkozzunk,de en nemet mondtam.O ezt elfogadta,de azutan is dumaltunk.A baratnom pasija az o osztalytarsa es baratja,es o azt mondta,hogy az a fiu szokott rolam aradozni.Kb karacsony ota orulten beleszerettem,es igy lattam az utcan de ugy meg nem talalkoztunk,de amugy mar decemberbe valamikor elhivott,hogy talalkozzunk s akkor mind halogattam,nem tudom,hogy miert.Smsezni is szoktunk es kb 2 hete megkerdezte,hogy vane pasim,es mindig olyan kedvees velem.Szeretnek vele talalkozni es szeretnem ha jarnank ,de o is fel kezdemenyezni azt hiszem...mivel o 8dikos es en 7dikes vagyok (de amugy o 2 evvel nagyobb) o szerintem mar tud csokolozni...de en azt szeretnem ha vele tortenne meg az elso csokom...ha talalkozunk hogyan kozelitsek??vagy honnan tudjam,ha meg akar majd csokolni??es egyatalan mit tegyek ha megcsokol,vagy csok kozben mit csinaljak??nagyon nagy a baj...:( uugy felek,azt sem tudom,hogy hogy kell csokolozni,mi van ha lesulok ??? Mit tegyek?leeeccii help mee!:) tudom hogy szamithatok a tanacsotokra
576. mágnes74 (válaszként erre: 574. - Tökmag<3)
2010. ápr. 16. 23:35
Tudom, hiába mondom,hogy ne parázz,ennyi idősen én is paráztam. Drukkolok nektek:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook