Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


2007. aug. 6. 11:41
nekem pont tegnap volt igazán nem is volt csók de szájrapuszinál meg több!most találkoztam harmadszorr aa sráccal és minding bulikba amitó először találkoztunk minden bulibe összefutok vele azelőtt meg nem is láttam és eddig mind2x leráztam mert féltem és utána rettenetesen szarul éreztem magam azt hittem már nem fogom többet látni de tegnap ott volt kerülgettük is egymást sokszor de aztána búcsúzkodásnál megtörtént!!de félek mivan ha vmit rosszul csináltam???
64. Panna1 (válaszként erre: 62. - Orosztonyi)
2007. júl. 26. 17:38

Mindenkinek máshol. Függ attól is, mennyire csikis a lány. Én abba pl. mindig beleborzongok, ha a nyakamba csókol a párom !!!

Az is kedves dolog, ha a lehunyt szemére adsz puszit. De majd jön minden magától, csak ne izgulj!

2007. júl. 25. 19:16
8.-os osztálykirándulás, Miskolc, fiú (katonai)kollégium (a tanárok nem tudták, hogy kikkel állnak szemben) egy kis ivászat és elcsattant az egyik koleszos fiúval.Nem volt olyan rossz, sőt egész kedvet kaptam hozzá, olyannyira, h barátnőmmel csókolózási versenyt rendeztünk.7 hónap alatt ki csókolózik több fiúval.( persze mindig mással.) Én nyertem.
2007. júl. 25. 18:34
hogyan csináljam? kérlek segítsetek!
2007. júl. 25. 18:28
Sziasztok! Tamás vagyok. Tudom hogy ez egy női fórum, de úgy érzem hogy amit kérdezni akarok,azt egy pasi neigazán tudja... kb 2 hete kezdtem egy kapcsolatot. Még nem történt meg az első csók. Hallottam, hogy vannak a lényokon olyan pontok amiket ha csókolgatok, vagy simogatok, az jól esik neki. (Semmi szexuális pontok) Csak kényesztetni szeretném a barátnőmet, és utána jöhetne a csók...
2007. júl. 24. 19:49
egy szilveszteri bulin volt,13 eves voltam,nem volt olyan nagy szam...:)
59. Évice
2007. júl. 24. 18:51
Sziasztok!15 is elmúltam amikor először megcsókoltak.Egy bulin történt és azóta se csókolt senki úgy!Egyébként azon a bulin mással is csókoló,úgyhogy kipróbálhattam magam.
58. Munya
2007. júl. 24. 13:45

Sziasztok!

Nekem az első csókom 13 évesen volt, egy fogadást veszítettem el és ez volt a feltétele (egyébként tetszett a srác). Arra emlékszem, hogy végig sütött a szemembe a nap. Borzalmas volt.:) A legemlékezetesebb az első nagy szerelmemmel volt, akivel együtt is voltunk 3 évig, remegett, mikor először csókolóztunk. Az nagyon jó érzés volt.

2007. júl. 24. 10:03
Sziasztok!:)Hát általában az első csók mindenkinek emlékezetes!:)Nekem is az volt!Nekem úgy volt az egész,h egyik fiú haveromnak az unokatesója hazajött nyaralni és hát vhogy összejöttünk lementünk egy ien focipálya szerűségre aztán b.nőm meg fiú haverom beszélgettek és uncsitesója haveromnak azt mondta,h had adjon csak egy puszit és nagy nehezen megengedtem neki de mondtam neki,h csak egy puszit elkezdi jó de egyszer csak a pusziból csók lett nem puszit adott hanem csókot de életem legszebb napja az volt soha nem felejtem el:)És olyan érzés volt mintha a föld forgott volna körülöttünk nagyon jó volt az első csók:)Talán az volt a legjobb már jópár pasival smároltam de az első csókot soha az életbe nem felejtem el:)Sztem ezzel mindenki igy van az első csókot ritka aki elfelejteni:)na bye
56. Panna1 (válaszként erre: 55. - Kiki32)
2007. júl. 24. 00:00

hú, ez tényleg gáz!

Én azt hiszem 13 éves voltam. A bátyám legjobb haverjába habarodtam bele. Ő 3 évvel idősebb, már rutinosnak számított. Szerelmes voltam (vagy ilyesmi)már amikor megtörént, de másnap nem mertem találkozni vele. Olyan furcsa volt, hogy mi tegnap AZT csináltuk, ma meg mondjam neki, hogy helló, mintha mi sem történt volna. És amikor üdvözölt és szájra puszit adott a többiek előtt, az is nagyon furcsa volt. Nem tudtam, hogy örülök-e neki vagy sem...(lehet, hogy mégsem voltam szerelmes?)

De egy -két év múlva volt egy barátom, akivel órákig tudtunk csókolózni. Csodálatos volt! Elolvadni a karjaiban,csak arra az érzésre figyelve! hmmmm......és sose untuk meg!

Ezt sajnálom is, hogy miután idősebb lettem,és a szex szó más jelentést is kapott a csókolózáson kívül, a csók egyre inkább jelentőségét vesztette.Újra és újra figyelmeztetni kell a Kedvest, hogy ez nekem mennyire fontos. Szerintem az egyik legizgatóbb és legmeghittebb dolog a világon a csók!

55. kiki32
2007. júl. 22. 23:19
Az enyém elég gáz volt! 13 voltam és nem is vele képzeltem el, meg a szája is büdi volt, meg nyálas... Szerencse, hogy fel tudtam dolgozni! :D
2007. júl. 22. 23:08

Én emlékszem!Húúúúúú-:))))

Évek óta szerelmes voltam a fiúba akivel először elcsattant az első csók,és csúcs volt az érzés!!!!

16 éves voltam!Sosem felejtem el!Remélem-:)))

2007. júl. 22. 20:11
egyszerűen nem emlékszem az elsőre
2007. júl. 22. 09:47

12 éves voltam a fiú 18

szerelmes voltam és augusztus... arra is emlékszem hihetetlen arc pír jött rám :))

51. mylene
2007. júl. 21. 14:05
12 évesen. Nagy szerelem volt.
50. Nyinnna (válaszként erre: 36. - Mandella)
2007. júl. 18. 16:29
Hát...nem akarok...április óta eltelt egy kis idő. Jelenleg járok egy fiúval, életem első igazi kapcsolata, nagyon szeretem és Ő is szeret:) Az első csókom...meggondolatlanság volt, a barátom nagyon szeretem , és vele ezerszer jobb:) Talán nem véletlenül, hisz' amikor vele vagyok akkor nem a pia hozza ki a vágyat, hanem Ő:D És mindennél boldogabb vagyok:D
2007. júl. 7. 14:43
15-éves koromban egy idétlen alakkal,ma már szoba sem álnák vele,a csok szörnyü volt,két napig lelkiismeret furdolásom volt,mert megcsokolt:))
2007. júl. 6. 23:27
Az első nem volt semmi különös, azt az igazi lábremegős-pillangórepdesőset csak 21 éves koromban éltem át... Azóta se... :(
2007. júl. 6. 23:22
nekem alegrosszabb élméynem volt az első csókóm...de a többi sem a legjobb...
46. Linn
2007. júl. 1. 16:57
Az én első csókom 13 évesen csattant el, méghozzá az első nagy szerelmemmel egy bozótosban. :))
45. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 44. - 1093d2bd36)
2007. júl. 1. 14:07

:DDD 8 evesen, hogyne!

En 16 evesen mikor eloszor megcsokoltak mar kevesbe.

44. 1093d2bd36 (válaszként erre: 42. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 1. 13:51
Igen :-DDD,emlékeztek még a régi barnás színű kétforintosokra?De egyébként csak egy kis szájra puszi volt,de mi anno elolvadtunk tőle :-)))
2007. júl. 1. 13:49
14 évesen arra emlékszem, hogy mind a ketten olyan nyálasak voltunk, hogy utána nem győztem törölgetni magam.
42. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 41. - 1093d2bd36)
2007. júl. 1. 13:48
Ez komoly??? :DDDDDD
2007. júl. 1. 13:42
8 évesen.A srác már akkor is értette a dolgát:2 forintért minden lányt megcsókolt az isi udvarán lévő kuka mögött :-)így aztán a fél osztály sorba állt...
2007. júl. 1. 11:34

14multam,nem volt maradandó élmény...ami eszembe jut ha csókról beszélünk,az sokkal,sokkal később,25évesen történt meg...


persze a kettő között voltak történések:-))

2007. jún. 30. 22:30
10 éves voltam és úgy csináltuk, mint a nagyok.
38. jemma
2007. jún. 30. 22:28
13 évesen. csak az izgalomra emlékszem, a csókra nem. utána már könnyebben ment:)))
2007. jún. 2. 23:16

Az első 12,5 évesen volt, de azt csak a srác csinálta igazán, mert túl nyálas volt.

Részemről az első igazi csók a férjemé volt 1996. március 31.-én este 22 óra körül 15,5 évesen. Azóta már eltelt 11 év, 7 éve a férjm és van egy 3,5 éves fiunk is:))))))


Kell ennél több????

36. mandella (válaszként erre: 32. - Nyinnna)
2007. jún. 2. 21:56
miért nem akarsz járni vele? csak azért csókolóztál vele, mert volt benned pia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook