Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


2008. jún. 2. 15:43

Nekem is az volt...

=)

De ettől még ne félj xD

Az elsőben épp ez a buli (pontosabban: ez si xD)

154. Ekidli (válaszként erre: 150. - Sunshinegirl)
2008. jún. 1. 21:00
Szerintem se izgulj, ha nem görcsölsz rajta ennyit, akkor majd az egész megy magától! Szerintem ha már tényleg tapasztaltabb a barátod, akkor tuti nyelveset fog adni, és valószinű ő is fog irányítani! Te csak mozgasd úgy, ahogy ő akarja!:) Vagyis ezt így nem lehet leírni, úgyis tök jó lesz, csak arra figyelj, hogy ne legyen nagyon nyálas. (Bár az első általában az szokott lenni.);)
2008. jún. 1. 17:20
Mango, nagyon szépen köszi!:)....ha lenne mgé valami kérdésem majd irok:)..én is abban reménykedem, hogy majd ő fog irányitani, olyan tipus, aki figyelmes meg minden..picit talán nyugszom...pusszi
152. Mango.14 (válaszként erre: 150. - Sunshinegirl)
2008. máj. 28. 12:43

Nyugi, nem szabad görcsölni...

Ha a pasid tapasztalt, ő fog irányítani, legalábbis: nálam ez volt...

Mindenki maga dönti el sztem h nyelves legyen az első, vagy sem, mivel az télleg elég intim, de akármelyik is lesz: engedd majd el magad....jó lesz =)

(mondjuk: én se vok a legtapasztaltabb, de én így látom...nálunk nyelves volt, és elég furi is, de jóóó!)

Remélem egy kicsit tudtam segíteni!

Üdv, és jó szórakozást =)

2008. máj. 24. 07:58
Minden kapcsolatban az első csók nagyon különleges dolog. Szerintem mindig emlékezni fog rá az ember! Bocs ha offoltam!
2008. máj. 24. 07:55
Kérlek segitsetek: már 15 multam, a pasi idősebb jó pár évvel, és már tapasztalt. Romantikus, nem tudom, hogy mit hogy gondol, de tudom, hogy tapasztalt .Félek, hogy beégek az elsőnél! :-( Ki hogy szokta? az első általában nyelves, vagy nem? És a nyelvesnél hogy kell mozgatni a nyelvet???? féleeeeek,,,,
2008. máj. 22. 16:06

Dede...

csak kezdem elfelejteni, h milyen is volt igazából..

semmi vész: lesz még legközelebb

=)

148. Csajszibajszi (válaszként erre: 147. - Mango.14)
2008. máj. 21. 21:35
:))) Ugye ugye!!! A csók a legjobb dolog!! :) Nemde fiatalok???!
2008. máj. 18. 16:44

Na végre engem is megcsókolt a barátom, úgy kb. 2,5 év után (ahogy azt az előzőekben is leírtam).

Nagyon jó volt, és már alig vártam ezt a pillanatot. Kiderült, h ő is...=) Csak most nem győzök észhez térni, mert nagyon furi volt... =)

146. angelsdeath (válaszként erre: 140. - Mango.14)
2008. máj. 15. 18:47
énis 14 voltam, az akkori barátom is annyi. Furi volt..
2008. máj. 15. 16:46
19 évesen (2 hónappal a 20. szülinapom előtt) volt. De jóóó vót. :D
2008. máj. 9. 21:08
Jajj az nekem nagyon későn volt-....
143. Mango.14 (válaszként erre: 142. - Tóthné ildi)
2008. máj. 9. 20:33

Szia!

Köszi, de egy jó hosszú időre nem is gondoltam másra, max. 2,5 év után egy kis csókra =)

Azzal, tudom, h bőven ráérek :P

142. tóthné ildi (válaszként erre: 140. - Mango.14)
2008. máj. 9. 11:05

Szia kiscsajszi...

Hát én azt mondom ,hogy nem kell elkapkodni semmit és majd jön minden a megfelelő időben, persze a csók az más, de ami a többit illeti azzal bőven ráérsz várni, hidd el semmiről sem fogsz lemaradni...üdv....

141. Mango.14 (válaszként erre: 140. - Mango.14)
2008. máj. 8. 20:23
Mondjuk: ezt a zűrös múltot is úgy értem, h ő vele tolt ki elég rendesen az élet, nem pedig fordítva, mert ez visszaolvasva kicsit félreértendő...
2008. máj. 8. 12:55

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, és már kb. 2,5 éve nagyon szerelmes vagyok egy 17 éves fiúba...

De elég különös, h mi valahogy sztem fordítva vagyunk összerakva...Sztem azok szoktak otthon ölelkezni, akik járnak egymással, vagy már megvolt az első csók.

De nálunk még nem volt meg az első csók, és nem is járunk egymással, mégis, ha kijön (ami 3-4-5 hetenként van), lefekszünk az ágyra, elkezdünk játsszani egymással (elvesszük egymás feje alól a párnát, meg ilyenek), utána odahúz magához, jó szorosan átölel, meg simogat, a hajammal játszadozik, beletúr... Csak egy a baj: h van egy huga, akit még nem ismerek, csak azt mondta, h ő otthon így szokta átölelni a hugát, csak őt nem simogatja. És most foglamam sincs, h mit akar tőlem ez a fiú, már: ha akar tőlem vmit.

Meg: most legutóbb lehet, h engedte volna, h megcsókoljam, csak most vmiért én nem akartam...

Sztetek lehtséges az, h csak a "hugocskáját" pótolnám?

Mondjuk: így utólag még annyit, h elég intelligens, értelmes és illemtudó a srác, plusz a család legjobb barátja a faterjával együtt...

Elég zűrös múlt van mögötte. De akkor is szeretem, ő ezt pedig tudja (de nem tőlem). És most nem tudom, h mit tegyek. Vagy ez ki fog alakulni magától? Légyszi írjatok!

2008. máj. 7. 15:40
14 voltam,ő 17.Egy parkban történt tök hirtelen,még arra sem volt időm,hogy ráeszméljek mi is történik,csak az azt követő másodpercekben tudatosult bennem.Nagyon jó volt,még most is tisztán emlékszem rá.
138. jujj
2008. máj. 2. 16:59
sziasztok! én 1 hónapja csókolóztam először...aztmondta az ex-barátnőm, hogy nagyon szarul smárolok és szakított is...erre lett egy másik bnőm...akivel nem a momnál hanem a konyhában smároltam...ismét azt mondta...és most tök szar...mijaz h mindenki tud???:O:O:O ezt megkéne tanulni...:(jah és ő is szakított...
137. funky_b
2008. máj. 2. 11:40
1. csók a liftben volt, kb. 11 éves voltam. Ott el tudtunk bújni mindenki elől:)
2008. máj. 2. 11:16
Szijjasztok!!14 éves vagyok!!Holnap lesz 2 hónapjah hogy járunk a barátommal!:)Nekem Vasárnap történt meg az első csók!:)Aznap nem ettem semmit és inni is csak kétszer ittam!:SMár a végén egy picit roszul is éreztem magam!:(Mikor először meg akart csókolni én megilyedtem és nem lett belőle semmi:(!! Elkisértem az utcánk végéig!Ott megfogta a kezem és megcsókolt:)!A csók után megölelt és mondta hogy szeret!Aztán lassan elengettük egymást:(:)!!Miközben mentem haza egyre jobban éreztem magam!:):)Nagyon jó volt :):)
135. Franc22
2008. ápr. 30. 18:20
Én az első puszit a számra az oviban kaptem. Az első csókot 10évesen kaptam. Ő volt az első szerelmem is, vele 1évig ki is birtuk egymás mellett
134. Patry
2008. ápr. 29. 21:26
Sziasztok!!13 éves vagyok !korában jártam egy sráccal akivel nem csókolóztam csak puszi volt!!ő 16 éves és most felajánlotta h megtanít csókolózni nem tudom h mit tegyek segítsetek léccyke
133. bb52f751dd (válaszként erre: 130. - Segítsetek)
2008. ápr. 20. 21:25

Szerintem maradj ki a játékból,ne tegyél olyat,amit nem akarsz!!Miért lenne ez égés?A barátnőd nélküled is tud játszani,nem vagytok összekötve.


De egyébként 12 évesen találhatnátok egy kicsit értelmesebb,nektek való játékot.....

132. Csajszibajszi (válaszként erre: 130. - Segítsetek)
2008. ápr. 20. 21:07
Ja, szerintem nem égetnéd le a barátnődet, és magadat sem.. :) Ha még nem érzed magad érettnek egy csókhoz, ne tedd! Az első csók szerintem sokat számít...
2008. ápr. 20. 21:01
Hello...Hát én már az óvodában megkaptam az első ''csókot''- na jó az inkább puszi volt :)...Aztán 16 évesen lett egy kapcsolatom, ami szart sem ért, a pasi nem akart megcsókolni..Más megszeretett volna, de én kirartottam az un. barátom mellett. Vártam a pillanatra 1 évig, de nem lett semmi..Szakítás után 2 hónapra összejöttem egy sráccal és hát megkaptam életem első igazi csókját..Hu hát fantasztikus volt, igen jól smárolt..:)..Sokan aztán azzal jöttek, hogy ideje volt, állítólag a helyes csajokhoz tartozom és ahhoz képet elég későn lettem túl rajta...Hát van ilyen is...
2008. ápr. 11. 17:08

Sziasztok!

Én ezen az oldalon csak azért regisztráltam most hogy tőlletek segítséget kérjek! Én 12 éves vagyok és ahogy olvasgattam az üzeneteket jobb lenne még 1 kicsit várni. Csak most lesz június elején az osztály kirándulás ahol már beszélték(ük) hogy lesz üvegezés és ott ilyen csókolózós feladat , és van 1 lány akivel már elég sokat szoktam beszélgetni és beszéltük hogy ezen a kiránduláson majd mi is fogunk 1mással (szal tervezzük). De én mostmár inkább vmi romantikusabb helyen időben és ketesben szeretném. Most mit csináljak? Ha azt mondanám hogy én nem csinálok ilyet azzal nem csak magamat de a barátnőmet is leégetném :S Kérlek adjatok tanácsot! Előrre is köszi!

2008. márc. 29. 12:21
Az első szerelmemmel, aki később a férjem lett.
2008. márc. 14. 02:52

14 évesen egy pince folyosóján.


Érdekes, hogy mézédes volt a csókja (szó szerint) és mintha átléptem volna egy könnyű és tágas világba, ami színesen lassan remeg-pulzál kifelé, és én voltam annak a világnak a középpontja.


Mindkettőnkek első volt :-)


Picivel korábban volt mélyrehatóbb élményem is lánnyal, de akkor prózai módon csók sosem nem volt.

127. Chinty
2008. márc. 13. 15:01
És utána nem volt kövi? Mert nekekm még nem és igazság szerint még mindig nem tudom h hogy kell csókolni:(
126. RLindi (válaszként erre: 55. - Kiki32)
2008. márc. 13. 14:44
Hát az enyém is pont ilyen volt sajnos:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook