Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
215. SportosCsaj (válaszként erre: 208. - 368fc99f7f)
2008. aug. 7. 20:56
Sajnálom, nem vagyok szépség, nem kellettem még senkinek. Szerited direkt csinálom??? Hát nem. Es tudom hogy kiröhögne....de messze álok én még az első csoktol, ugyhogy nem izgatom magam ezen...sajnos! Nekem nem ugy jönnek össze a dolgok mint a többi csajnak! :(
214. Hoxa
2008. aug. 7. 08:33
Repítés megvolt. Mert oan éber vok.
213. Csigusz 79 (válaszként erre: 212. - 368fc99f7f)
2008. aug. 7. 00:52
Nem kell beijedni :)hogy a témánál maradjunk az elsö csók elött én nagyon izgultam,tudtam hogy mindjárt megtörténik én meg közben gondolkoztam a technikán amit barinömmel alaposan kiveséztünk :)De nagyon jól sikerült :)
212. 368fc99f7f (válaszként erre: 211. - Csigusz 79)
2008. aug. 7. 00:48

Hát akk repítsen,kit érdekel?!!A véleményem nem fog változni,a modorom meg főleg!!!!!

Kurvára beijedtem hallod!!!:D:D Szakadok a röhögéstől..:D:D:D

211. Csigusz 79 (válaszként erre: 210. - 368fc99f7f)
2008. aug. 7. 00:43

Figyelj Viky!


Én is voltam 17 éves de valszeg szembeköpném magam ha igy viselkedtem volna mint Te.

Vegyél lejjebb mert ha igy folytatod Hoxa repit.

Nekem nyugodtan beszólhatsz,de szólok velem nem jársz jól.

210. 368fc99f7f (válaszként erre: 209. - Csigusz 79)
2008. aug. 7. 00:37

Olyan a modorom amien!Megtehetem,h ilyen legyen!!

Az engem kurvára nem érdekel,h 18 éven felülieknek van a portál!!Oda írok ahova akarok és azt amit akarok szal pofa be!!

Pff..h velem történt ilyen??Hát velem biztos nem!Én már túl v.ok az 1. smároláson,meg máson is..szal ennyi!Csak 1 jó tanács volt..!!nem érdekel,h hány éves vagy..annak szólok be akinek akarok!!!

209. Csigusz 79 (válaszként erre: 208. - 368fc99f7f)
2008. aug. 6. 23:55

Mit Pfff?Inkább neked kéne hallgatni hogy ilyen a modorod 17 éves korodra!Nekem az jön le az írásodbol hogy épp veled történt ilyen"szerencsétlenség" mert irod"tuti kifog röhögni",vagyis te biztos vagy benne mert már átélted!

Nem is tudom miért vagy itt hisz 18 éven felülieknek van a Portál!!!!

208. 368fc99f7f (válaszként erre: 203. - SportosCsaj)
2008. aug. 6. 23:47

Pff!Mekkora gáz,h 19 évesen még nem smároltál!!!!!Én az ilyenről hallgatnék inkább a te helyedben!!

De ahogy gondolod..ha nyilvánosan akarod égetni magad az már a te bajod!Amúgy,ha vha az életben smárolni fogsz akkor inkább ne mondj semmit a pasinak,h neked ő lesz az 1..bla,bla,bla..,mert tuti kifog röhögni!!Vagyis én a helyében ezt tenném!!


Nah csáó!!

207. adri25
2008. aug. 6. 21:25
régen volt
2008. aug. 6. 20:56

hmh... 2008.02.02:) házibuli....11óra:D 13évesen... a srác idősebb volt egy évvel, és jóval tapasztaltabb... de azért jóvolt...:D a bulin láttam életemben először, utána találkoztunk mégegyszer, és

utána szakítottam vele, mert úgyéreztem nemjó egy ilyen kapcsolt, hogy a testiség az alapja mindennek...:D

2008. aug. 4. 12:29
Valaki tudna segiteni ? nekem az elso csokrol lenne szoa djon vaki tanacsot elore is koszike:-*
204. Fiatal nő (válaszként erre: 203. - SportosCsaj)
2008. aug. 4. 09:53
Én emiatt nem görcsöltem egyáltalán. Ő nem tudta, hogy Ő nekem az első, csak utána derült ki a számára. De az is onnan, hogy kíváncsi volt és megkérdezte. Nem akarta elhinni, meglepődött rajta, de ennyi, azóta sem volt ez téma. A csóknál sem tűnt fel neki, szóval nem kell ezen idegeskedni. :P :D
203. SportosCsaj (válaszként erre: 202. - Fiatal nő)
2008. aug. 1. 19:20
Szia. Szeretnék valamit kérdezni tőled. Az a szitu, hogy én is 19 vagyok, és még nem volt meg az első csok! Van egy több évvel idősebb srác, aki nagyon bejön, és egyszer közel áltunk a csokhoz, de nagyon beijedtem, mert hát ő már tul tapasztalt, és mit fog gondolni hogy én 19 évesen még semmi! azota nem is történt semmi, és most el is költözött, szoval vele nem is fog. De azért érdekelne, h te mit éreztél utánna, vagy a srác nem csodálta hogy ő volt az első??
2008. júl. 29. 14:00

Nem ciki 16 évesen tapasztalatlannak lenni, én 19, sőt, majdnem 20 éves koromig az voltam. (Hivatalosan nem töltöttem még be a 20-at, de jóval közelebb voltam már hozzá, mint a 19-hez /3 hónap/) Mivel az én párom idősebb (14 évvel), így garantáltam tapasztaltabb is. :) Ami mondjuk szerintem inkább előny, mint hátrány. Mondjuk én elképzelni sem tudom, mit kezd magával két teljesen tapasztalatlan ember. Az annyira nem "izgalmas". Szerintem. :) Én sem tudtam, mi van, de nem is kellett, mert az ember tényleg egyből tudja, hogy mit kell csinálni, ha jön az adott szituáció. :P

Amúgy meg ez a csókos dolog... Ami nem nyelves, az nem is csók, csak puszi. Na. :P Csak hogy ne nagyon legyen "fogalomzavar". :)

201. kim210
2008. júl. 25. 15:50
Sziasztok!én a jelenlegi barátommal csókolóztam először, akivel ma 1,5 éve vagyunk együtt!!! Imádom, s bár az elején nem volt az igazi, röpke pár nap alatt belejöttünk!!! (ja neki nem én voltam az első)
2008. júl. 24. 23:27

Sziasztok! Én először 13 évesen csókolóztam ha nevezhetem annak mert nem volt olyan "igazi csók" inább csak szájra puszi meg egy kis "nyelves dolog" :P és hát nem is nagyon akartam a dolgot de a barátom nagyon (mondjuk volt benne egy kis pia, de tényleg csak egy kevés) és én azt hiszem h szerettem is.... úgy 2-3 napig, jártunk egy hetet aztán szakitottam vele mert legjobb barátja aki régóta tetszett megkérdezte h nem-e járnék vele csak úgy titokban és én igen-t mondtam rá pár napra dobtam azt a pasit akivel először csókolóztam és még ma is csodálkozom rajta h h tehettem ezt mert én azt hittem hogy sokkal többet fog jelenteni nekem az a pasi akivel először csókolózom, de nem.... :( Azóta együtt vagyok legjobb barátjával már majdnem 2 hónapja :D és ezt ő is tudja, kicsit sajnálom mert szerintem szeretett...De most tényleg tudom h nagyon szerelmes vagyok és azt hiszem hogy Ő is belém csak szeretne egy kicsit többet... én pedig még nem vagyis még biztos hogy nem feküdnék le vele és ezt neki is elmondtam és azt mondta rá hogy akkor majd akkor ha én is szeretném és ez nagyon jól esett


Hát a végére elég jól eltértem a csók témától de annyira jó még leírni is.... :S :P

2008. júl. 23. 16:54
Kezdtek egyre többen megnyugtatni.. :) Amúgy elgondolkoztam azon, hogy a férfiak, ha a lány még x éves korában szűz akkor már mennyire cikinek tartják, és vajon a csókkal ez van?? Mert szerintem nem számít,hogy 12,13,14 vagy akár 16,17 vagy.. Jó,mondjuk én beszélek,én is csak várok az első csókra 16 évesen,de nekem ez egyáltalán nem fura... Viszont azt hiszem kezdek megnyugodni, de még mindig imádkozom,hogy legyen mersze megcsókolnia.. Amúgy a fiúknál is dilemma ez,hogy most akkor merjem-e ,ne merjem, milyen lesz, mi van ha nem jól csinálom?? Mert akkor két olyan ember aki még sosem csókolózott (pl az én esetemben) elég lassan juthat el ide,nem? Pedig ez még úgymond nem is olyan hatalmas dolog. Azt olvastam, hogy ez ma már olyan semmilyennek látszik. Lehet,hogy ódivatú vagyok,de szerintem az első csók nagyon fontos dolog, és szerintem ez sem mindegy ,hogy kivel történik,mert örökre megmarad benned... Nekem nem az kell, hogy valakivel történjen már meg, hanem hogy akit szeretek, ő is szeressen, és úgy csókoljon emg először.. Hogy nagyon sokáig élvezhessem még utána, és boldog legyek egy jódarabig... :) Kíváncsi vagyok miket gondoltok erről, bár azt hiszem aki ide a fórumba ír már "tapasztaltként", az igenis komolyan vette a dolgot, vagy inkább így írom: Emlékezni akar rá.. :)
2008. júl. 23. 09:40
HMMM...NEKEM 2006.DEC 31 SZÉP EMLÉK MARAD DE MÉG MINDIG TART:)))
2008. júl. 23. 07:41
Nekem is 14 évesen volt az első: 2008.május 17! Nagyon jó volt...én sajna nem az első voltam neki, de nekem Ő igen...nekünk az első elég nyálas volt, de örökre a szép emlék marad a számomra ;)...Már több, mint 2 hónapja együtt vagyunk...igaz, a srác 17 éves, de nagyon szeretjük egymást! Csak az a baj, h most igaz, h kint volt a nagymamájáéknál 2és fél hetet, de most várhatok rá másfelet....kész büntetés, komolyan.... :S
2008. júl. 23. 04:04

14 évesen volt az első csókom. még mindig 14 vagyok:D a srác is annyi idős mint én, de ő már sokkal tapasztaltabb volt akkor..már rég elvesztette a szüzességét akkor:S..

4 hónapig voltam együtt vele, az volt az első igazi szerelem számomra:)

nem izgultam amúgy egyáltalán.. szerintem nem is kell:) a mostani barátom 15 éves és velem volt az első, de annyira aranyos volt úgy izgult:D miután hazamentünk a taliból megkérdezte h "jajj biztos jól csináltam?:$$$" : DD

2008. júl. 21. 13:01
Első csók? Hmmm... 2005. szeptember 13. Pont aznap szakítottam az első "barátommal", az illető pedig ott volt nálunk. Bár akkor még csak 14 voltam, éreztem, hogy valami lesz, és lett is, amikor kikísértem. Nem volt nyálas, se undorító, nagyon jó és izgató volt:) Bár nem alakult ki igazi kapcsolat, már lassan 3. éve van az, hogy ha hébe-hóba jön hozzánk vagy mi hozzá, akkor mindig "egymásnak esünk". Nem tudom minek nevezik az ilyen "kapcsolatokat", de ez olyan, hogy nem tudunk egymásnak ellenállni, és mindig heves csókcsatával végződik szinte minden mondatunk. Még amikor kapcsolatom van, akkor is, és ez az, amit eléggé tudok szégyellni:( Bár most szabad vagyok, de hát akkor is... Elég gáz, hogy nem tudunk magunknak parancsolni, ha egymás közelébe kerülünk. S ha még a korkülönbséget is ide írnám, na akkor ki is tagadnátok innen...:D:(
2008. júl. 19. 22:54
Nekem az első reptéren történt, a barátommal akivel már egy éve együtt voltunk de akkor találkoztunk először. Na ez hogy hangzik? :P Egyébként szerintem nem kell annyit gondolkodni ezen a dolgon...ott, abban a pillanatban úgy is minden magától megy. :)
193. csok
2008. júl. 19. 19:52
Én nem tudom hogy milyen lehet egy csok....és jo lenne ha valaki segitene mert félek és a barátom mindig lekapna csak én valamit mondok és mindig elterelem a szod de jo lenne már az elsö csok csak nem merem!!!segitsetek!!
2008. júl. 15. 13:50

Szijja Rékq Én csak annyit tudok neked mondani hogy én nem is gondoltam arra hogy jujj akkor most mi lesz ha megcsókol a srác????Mivel már többször is taliztunk de még csak 2 napja jártunk...Igazából eszmbe se jutott ezen agyalni...De szóval visszatérve a témára...Én nem számítottam arra hogy le fog kapni de hát sikerült neki...Előtte soha nem csókolóztam de az jöt magától...Szóval ne idegeskedj és sok szerencsét...:)Ha kellemetlenül érzed magad a srác is észre fogja venni...Szurkolok neked!!!

Pusz:Hajnííííí

191. Rékq
2008. júl. 14. 16:31
sziasztok!..segítsetek kérlek...napokon belül "meglesz" az első csókom.Viszont most teljes a para.Oké..odáig megvagyok, hogy a srác odahajol..de akkor?..nyissam ki a számat.stb..?és..ha rosszul fog elsülni? az nagyon gáz..
190. Ekidli (válaszként erre: 189. - Barbi094)
2008. júl. 11. 00:03
Csak azt tudom írni amit szinte mindenki szokott:"majd jön magától".:) Majd úgyis észreveszed, ha ő is akar tőled valamit. Ha meg észrevetted, akkor már tényleg jön magától, mert mindketten akarjátok. :)Sok sikert!
2008. júl. 10. 23:55
Sziasztok, 14 éves vagyok és valószinű h a hétvégén összejövök valakivel, és mitcsináljaK? én kapjam le vagy várjak míg ő?
2008. júl. 7. 20:32
Köszi szépen Gyöngyvér81 és Csiperke33, máris jobban érzem magam, de tényleg.. Még úgy is,hogy nem azt írtátok, ez lesz a legjobb dolog amit el tudok képzelni.. :) Elvégre is az őszinteség nagyon fontos, még akkor is, ha valaki úgy kérdez, a legjobbat akarja válaszként hallani.
2008. júl. 7. 17:20
Hello. 14 vagyok, és még nem csókolóztam. Van barátom, és mondta hogyha legközelebb találkozunk megcsókol. Még ő sem csókolózott, és egy kicsit félünk,de remélem jó lesz :)) mit tegyek, hogy ne izguljak annyira?
186. Niki16
2008. júl. 7. 13:52
és milyen volt?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook