Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
245. Fefee
2008. szept. 4. 21:21
Nekem kb. fél hónapja volt az első csókkal kapcsolatos élményem. Este elmentünk egy helyre, ahol tudtuk, hogy sok haverunk, és ismerősünk szokott lógni. Ott megismertem egy fiút. Amint megláttam tudtam, hogy akarok tőle valamit. Sokat beszélgettünk(kettesben), és nagyon vonzódtam hozzá.Azt hiszem ez kölcsönös volt. Amikor elköszöntem mindenkitől neki is csak két puszit adtam. De az is olyan volt, hogy tudtam itt még nincs vége.Utána mondta hogy elkísér egy ideig.Amikor már tényleg elköszöntünk, csak néztünk egymás szemébe. Bennem volt aza kellemes bizsergés, tudtam mi fog következni. A szája közeledett az enyémhez, már éreztem a leheletét amikor elhúzta a fejét.Mondott valamit majd elmosolyodott és megcsókolt.Kicsit szerencsétlennek éreztem magam, de nagyon jó volt:) Másnap megint találkoztunk, az egész estét együtt töltöttük, a csókolózás már sokkal jobban ment,csak azt tudtam hogy akarok még..:)Aztán másnap megláttam a barátnőjével.Utána pedig eltűnt, mert nem ott lakik ahol én. Azóta is hiányzik.Egyszer még láttam, akkor is a barátnőjével volt de csak köszöntünk egymásnak.Mintha semmi nem lett volna köztünk:(Nem vagyok mérges csak nagyon csalódott.Fáj, de nem bántam meg:)
2008. szept. 4. 17:10

Sziasztok!Most van egy új, nagyon friss kapcsolatom(mondhatom h az első komoly kapcsolatom)!

A fiú 3 évvel idősebb nálam...amivel csak annyi a baj h Ő sokkal "tájékozottabb", merészebb ilyen dolgokba mint pl. a csók...(14 vagyok amúgy)...és úgy gondoltam h nem adom magam könnyem...meg amúgy sem vagyok az a típus...indult 3puszival...most "szájra puszinál "tartunk....amiből először csók lett volna...csak én még korainak tartottam akkor...most viszont úgy érzem h muszáj megtörténnie különben elvesztem Őt...ugyanakkor tudom...h szeret...és én is Őt...

lehet h a koromra nagyon is tekintettel lesztek...:S pedig ha valaki szerelmes...(esetleg kezd kialakulni, ami szerintem még rosszabb, mert akkor érzed igazán a pillangókat a hasadban röpködni=D)...akkor nem számít a kor!!!

nem kérek kimondott segítséget...csupán tippeket, vagy egy-egy történetet, ami ehhez hasonló...köszönöm!;)

2008. szept. 4. 09:55
Sajnos a férfiaknak ez nem fontos egy idő után. pedig amikor összejöttünk folyton egymáson lógtunk. Ejh a régi szép idők.
2008. szept. 4. 09:54

Első csókom 14 évesen az első barátommal.Borzasztó volt. Egy presszóban, és én azt sem tudtam mit kell csinálni. :( Mondjuk vele utána is rossz volt, de másokkal jobb tapasztalatokat is szereztem. :)

Most meg éppen az a baj, hogy a barátom nem tulajdonít a csókolózásnak jelentőséget, éppen tegnap mondtam neki, hogy alig csókolózunk. Csak szájrapuszi és kész. :(

241. Fiatal nő (válaszként erre: 240. - Mentamanó)
2008. szept. 2. 18:41
Szia! Szerintem add magad, aztán majd csak jön egy fiú, aki vállalja is az érzelmeit. :) De ne légy türelmetlen. Egy 13 éves lány még nagyon fiatal, szerintem van időd bőven. :)
2008. szept. 2. 17:40

Sziasztok! Én egy 13 éves lány vagyok.Még nem volt meg az első csókom és ez nagyon izgat!Mostanában egyre több fiúval flörtölök, meg stb., de egyik sem hív el randira vagy csak elmondani hogy tetszek-e neki.Kérlek segítsetek, ha lehet minnél hamarabb!

Előre is köszönöm!

2008. aug. 28. 20:52

Némelyikőtök élményén/történetén én "lefagytam". Mik meg nem történnek... :-)

Nekem (ahogy már említettem) egyszerűbb volt az egész. Azt talán nem meséltem, hogy sötét volt már. Álldogáltunk egy erkély alatt, Ő csak áradozott, áradozott, olykor jól meg is lettem "szorongatva" (mármint ölelgetve :-)), gondoltam, hogy nemsokára bekövetkezik, egy örökkévalóságnak tűnt, de "nem úsztam meg". :-)

Egy aranyos "történet". Ma a párom dolgozgatott a laptopján, én meg segítettem neki. Egyszer csak megszólal, majd közli: "Kérek puszit." Mondom: "Miért?" Ő: "Mert szeretném." Én: "De miért szeretnéd?" Erre Ő: "Miért, Te miért szoktad szeretni?" LOL

238. mirka (válaszként erre: 227. - Noncsyka66)
2008. aug. 28. 19:36

Ha úgy döntesz lefekszel vele, ne felejts el védekezni. Én 15 évesen voltam elösször fiúval, és 16 évesen ismertem meg a férjemet akivel 19 éve vagyok együtt és imádom.

A lényeg, hogy ne kényszerísd magad, csak mert Ő akarja. Érezni fogod, ha te is akarod.

237. mirka
2008. aug. 28. 19:30
Első csók 15 évesen esőben egy 17 éves fiúval, totál szerelemben. Tényleg áramütés volt. Szép emlék.
236. Mira93
2008. aug. 28. 19:05
Nagyon jó volt az első, de azt hiszem nálam mindig a második viszi a pálmát:PAz első 2007 augusztus 16-án történt, 14 voltam, a pasi pedig 31, vele nem volt komoly kapcsolatom, csak "jóban voltunk":P, illetve vagyunk...de már nem találkozom vele...nagyon örülök, hogy vele volt az első csók:)
2008. aug. 26. 19:51

Az első csókra még ma is tisztán emlékszem,pedig nem ma volt:)

Azóta volt már szenvedélyesebb, érzelmesebb,de az első az annnnyira nagyon édes volt.

Már 16 évesen is csak röhögem a lányregényeken, de akkor rájöttem hogy nem kamu, tényleg van olyan hogy rózsaszín felhőben lebegés:))))

Sokkal több nem volt köztünk, de órákig képesek voltunk csókolózni....:)

234. Wickucy (válaszként erre: 233. - Erika26)
2008. aug. 26. 14:54
hűhhaaaa :)
233. Erika26
2008. aug. 26. 10:48
Én 15 éves lehettem ő 26 éves lány volt,rettenetesen szenvedélyesen csókolt,a mennyekben éreztem magam.Bár kizárólag fiú barátaim vannak azért néha szivesen csókolózom lányokkal is.Ettől még senk sem lessz leszbikus.
232. Fiatal nő (válaszként erre: 231. - 99096144a5)
2008. aug. 19. 19:49
Próbálkozni kell, gyakorolni sokat, előbb-utóbb biztos összejön! :-$
2008. aug. 19. 18:39
nekem az első csókom nagyon jó élményként maradt meg bennem, nem ugy mint az első ujjazásom. . . ugyanis az fájt. Aztán a második nem igazán izgatott fel éreztem h bent az ujja meg minden de mégse történt semmi lehet több ujjal kellett volna vagy szerintetek mi a baj?
230. Fiatal nő (válaszként erre: 227. - Noncsyka66)
2008. aug. 18. 06:59

Üdv! Szerintem is korai. 13 évesen még nagyon gyerek az ember, és hiába hiszi azt, hogy fejlett testileg, szellemileg még semmiképpen. Én ismerek olyat, aki már elmúlt 20, lassan 3 éve van együtt a vele 1 évvel idősebb párjával, imádják egymást, szeretik egymást, de még mindig nem történt meg, mert nem akarják elkapkodni, várják a különleges alkalmat. És ez szerintem tök jó.

Szóval ne haragudj, de ennyi idősen, plusz 5 hónap után én őrültségnek tartanám, de hát úgysem az én szavam a szent és úgyis azt csináltok, amit akartok, ennyi. Tanácsot kértél, én így gondolom, aztán minden kettőtökön múlik.

229. Wickucy (válaszként erre: 227. - Noncsyka66)
2008. aug. 17. 23:36

szia!

szerintem korai, mégpedig a korod miatt. nekem volt 5 évig egy barátom, 13 évesen jöttünk össze és 1 év után feküdtünk le! szerintem első "komoly" kapcsolatnál kevés az 5 hónap. de Ti tudjátok! Ti érzitek!

nem, mintha én nagy bölcs lennék, nem vagyok olyan idős, de megbántam, hogy hamar elvesztettem... bárcsak inkább mostanság lett volna csak az első... :)

na, de mint mondtam, ez szituáció függő. ha valóban, tényleg, komolyan, tutira biztosan ennyire szeretitek egymást, hát Ti tudjátok! sok sikert! :)

2008. aug. 17. 22:51
nekem az első csókom nagyon jó élményként maradt meg bennem, nem ugy mint az első ujjazásom...ugyanis az fájt.Aztán a második nem igazán izgatott fel éreztem h bent az ujja meg minden de mégse történt semmi lehet több ujjal kellett volna vagy szerintetek mi a baj?
2008. aug. 17. 22:43
Én már leírtam az első csók-os történetemet, de most másban kérném ki a véleményeteket. A barátommal most 3 hónapja, hogy együtt vagyunk Én 13 ő pedig 17 éves, októberben töltöm be a 14-et és ő többet szeretne én pedig hát lehet, hogy énis :P mi úgy beszéltük meg hogy majd ha betöltöm a 14-et akkor lefekszem vele, akkor lennénk 5 hónaposak... Szerintetek nagyon korai még?? Tényleg nagyon szeretem és Ő is engem! De aztért jó dolog kikérni mások véleményét is... Én már voltam párszor nálluk de még nem volt semmi "komoly" Ő ma volt nállunk másodszor (szüleim is megengedték, hogy feljöjjön és örülnek is neki hogy még együtt vagyok Vele) és rengeteget csókolóztunk meg volt egy kis "tipi-tapi" :D de semmi több... Tényleg elég furcsán érzem magam és egyáltalán nem felvágásból csinálnám ..... amit csinálnék, lehet,hogy most sokan azt mondják rám, hogy "de hülye meg olyan kúrvás amit csinál" de szerintem nem. Válaszoljatok légyszíves, hogy Ti hogy gondoljátok! Előre is köszi :D
226. grünfy (válaszként erre: 224. - Nexialany)
2008. aug. 10. 23:18
Hát sztem igazad van nexialany az úgy igazi csók, ahogy mondod:) és az úgy annyira jóérzés tud lenni, nyugtató, h aznemigaz:)
2008. aug. 9. 20:52
Szerintem az első szexuális élmény abszolút nem kor függő (na persze nem véletlenül találták ki eleink a 16 éves minimumot).Szerencse dolga is! Szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan párt találjon akiben feltétel nélkül megbízik és a vonzalom is kölcsönös! Lehet ez 15 évesen vagy akár 25 évesen is vagy még később, de nem szabad elhamarkodni ha az embernek egy csepp aggálya is van a másik féllel szemben !!!
2008. aug. 9. 20:49
Hogy mennyire igaz,hogy egy párkapcsolatban az első csók mindent elárul a kapcsolat folytatásáról! Van hogy tolakodó,hirtelen, cigiízű... na ez az ember önző és nem képes a társára figyelni! Ha gyengéd és legalább fogkrém íze van akkor régóta vágyik rá, és türelmes lesz az élet számos más területén is, odaadó figyelmes! Szerintem az az igazi csók, ha a két fél feje egyszerre indul meg egymás felé és szó nélkül :)
223. Noriko
2008. aug. 9. 20:37
Hello, nekem tegnap volt. Már egy éve ismertem a fiút nyári táborból. Aztán tavasszal elköltöztem és minden reggel egy buszon mentünk suliba, aztán évzáró előtt néhány nappal beszélgettünk, és utána egy és fél hónapig próbált elhívni valahová, de én féltem elmenni vagy nem tudom. Aztán nyári tábor után (amibe tavaly is mentünk) megint hívott és belementem, végül búcsú puszinál kérdezte, hogy szájra nem lehet? És hát megcsókolt, fura volt, de szerintem elrontottam xD. Egyébként 14 vagyok, lehet még kellett volna várnom kicsit. (eddig semelyik barátnőm nem csókolózott)
222. Fiatal nő (válaszként erre: 208. - 368fc99f7f)
2008. aug. 8. 20:49

Ő majd biztosan az Ő értelmi szintjéhez valót választ, aki nem röhögi ki. Normális ember nem nevet ki senkit. Engem sem nevettek ki, sőt, a páromnak egyfajta "dicsőség" is, hogy Ő nekem az első (és remélem utolsó is). 14 év van közöttünk, értelmiségi, okos, értelmes ember.

De neked gondolom a "menőcsávók" jönnek be. De ízlések és pofonok. Egészségedre hozzájuk! :)

Részemről téma lezárva. :)

221. adri25
2008. aug. 8. 20:47
12 évesen volt az első csók
220. Fiatal nő (válaszként erre: 217. - Wickucy)
2008. aug. 8. 20:44
Érdekes, nekem elsőre olyan jól ment, hogy fel sem tűnt a másik félnek, hogy nekem ez az első... :D
219. Fiatal nő (válaszként erre: 216. - Mogyikáás)
2008. aug. 8. 20:43

14 éves..? Ne sajnáld, hogy még nem volt semmi. Élvezd inkább a fiatalságod, a "gyerekséget". A szerelemmel ráérsz pár év múlva is.

Ez "bosszant" engem egyébként nagyon, hogy annyira "felgyorsult" ez a mai világ, hogy a mai 11-12-13-14, stb. évesek az ilyesmiken már sokszor rég túl vannak... Én ennyi idősen még javában meséket néztem, hülyéskedtem a barátnőimmel és színészek, meg énekesek után "áhitoztunk". Ja, meg 10-11n évesen olykor én még babáztam is, bevallom.

Ma meg..?! Gyereket szülnek 11 évesen (is)... :S Elképesztő...

218. Fiatal nő (válaszként erre: 215. - SportosCsaj)
2008. aug. 8. 20:39
SportosCsaj! Ne foglalkozz azzal, hogy még nem volt senkid. Nem szégyen egyáltalán. Mondom, én is 3 hónappal (bár ha jobban számolok, 2) a 20. szülinapom előtt estem túl rajta (ez a "túlestem", ez olyan "megalázó" szó, nem is úgy értem :)). Lehetett volna más barátom is, ha akarom, voltak korábban is jelentkezők, de egyik sem fogott meg igazán. Ki kell várni szépen, amíg eljön valaki, akivel tényleg. Nem arra kell hajtani, hogy minél előbb megtörténjen. Aki csak erre hajt, az egy k****a, már bocsánat. Szerintem dícséretes, hogy Te sem dobtad magad oda az elsőnek. Ha meg még nem volt "komoly jelentkező", az sem baj. Majd eljön az is. Valaki, akit neked szántak. Nem valami suttyó a sarki kocsmából. :D
217. Wickucy
2008. aug. 8. 19:30
nekem elég kis furcsi volt, így visszagondolva. totál szerelmes voltam 1 nagyon menő 8.- osba (7.- es voltam), mostanra az a pasi tuti nem lenne az esetem, sőt az akkori kinézete sem, nem is értem! nem vagyok válogatos, de ő egy igazáááán mackós fiú volt és nekem az átlag tetszik a két véglet nem, sem a vékony, sem a husi. szóval... végre összejöttünk (jártunk vagy 1 hétig :P ) együtt indultunk haza és tudtam, hogy mi lesz a búcsú, állatira féltem, de hát ez ösztönösen jön, csak kinyitod a szádat és megy. :) amúgy azt hiszem jó volt. de ez volt az első és utolsó csókunk. utána el sem hiszitek, de még mindig bénának éreztem magam, a következő pasim 1x próbált meg lesmárolni, én azt úgy elbénáztam, kocogott a fogunk össze vissza, egyre cikibb lett, gyorsan befejeztem és elköszöntem! :) a továbbiakban nem kívántam vele lenni. az utána következő barátommal 5 évig voltam együtt és jó darabig vele se mertem csókolózni! mindig menekültem a csók elöl, már mindenki cikizett, ekkor erőt vettem magamon, odasétáltam hozzá (1 óra unszolás után) és adtam neki 1 szájrapuszit :D úúúúúúúúú!!! aztán később 1x kioktatott, hogy szerinte, hogy kéne csinálnom, hát nem tudom, hogy a tanácsától megváltoztam, azóta is megy ahogy megy... :D
2008. aug. 8. 19:14

hát nekem a barátnőimnek mind már volt pasija vagy ha nem volt akk csókoloztak már....de én még senkivel se jártam és még nem is csókoloztam...mert mindeig valaki olyann teccik meg akinek én nem teccek vagy ha igen akk én szúrok el valamit:S

és 14 éves vok és még semmi:S

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook