Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
365. 236fe2f68e (válaszként erre: 364. - Mesis94)
2009. febr. 8. 10:22

Ne aggodj, minden rendben lessz!

Habár nekem 17 évesen volt az első... de csak másodikra sikerül..mert az első fiu tulásgosan tetszett..és féltem! :)) de furán hallatszik de igy van...

majd jött egy másik fiu, ő érte nem voltam oda-vissza... vele megtörtént.. Idáig 3 fiuval csokoloztam...de minden egyes "első alkalomnál" ugyan úgy félek :)) de vicces :))

364. mesis94
2009. febr. 7. 21:44
15 vagyok de meg nem volt meg az elso csok. Nagyon felek. De mar nagyon varom. Minden baratnom mar tulesett rajta. Nagyon felek hogy ha odakerulok nem fogom jol csinalni. Segitsetek.
363. nMucus (válaszként erre: 362. - Bridget66)
2009. febr. 6. 23:12
Én szurkolok Neked.:D Viszont, ha nem történik meg se keseredj el! Egyszer majd eljön az ideje! És ha nem történik meg, akkor még nem most van itt az ideje... :D
2009. febr. 6. 18:29
hát remélem a mostani kiszemeltemmel megtörténik szombaton :)
2009. febr. 5. 23:55
mindegy vhogy túlmegyek rajta..köszi a segítséget :)
360. Virág16 (válaszként erre: 359. - NMucus)
2009. febr. 5. 15:49
Azt hiszem egyet kell értsek..
359. nMucus (válaszként erre: 358. - Babyke24)
2009. febr. 4. 19:58

azért számít Neked ennyire, m csaj vagy, és ez volt az első...

sztem ne agyalj rajta ennyit... és ha eddig nem vett fel msnre, vagy nem mutatta semmi jelét annak, h érdekled Őt (bár nem tudom, h találkoztál-e Vele azóta), akkor már ezután se fogja... nem elkeseríteni akarlak, csak nem akarom, h hiú reményeket táplálj a dologgal, Vele kapcsolatosan!

hidd el, tudom miről beszélek - tapasztalat... :(

és am ha azt mondta, h annyira részeg, h hnapra nem fog emlékezni semmire, akkor meg is van rá az esély, h tényleg nem emlékszik semmire... a pasik már csak ilyenek, sajnos... :( és ha tényleg annyira nagyon részeg volt, akkor arra is meg van az esély, h ha Te nem csókolózol Vele, akkor keresett volna vki mást, aki igen.

358. babyke24 (válaszként erre: 355. - Virág16)
2009. febr. 4. 17:45
én értem de már azóta tiszta más vagyok es nemvagyok keepes masragondolni csak rá..pedig nemkell nekem mert nem mert ha en nemkellek neki akkor nemfogok oan szeker utan futni ami ugysem ál meg..de akkorr miert szamit ez nkm ennyire??Es miert nem tudom kiverni a fejembol?? :(:( annyira rossz...es az legngayobb baj h nemtudom h ő mit gondol..felvegyem msnre?de nemakarom én..e saztse akarom h azthigya h akarok tőle vmit..miért ien nehéz?:(
2009. febr. 1. 22:02

Eszembe jutott egy másik dolog:

Hozzátartozik az előzőhöz,hogy nekem valahogy a szájrapuszi sokkal "szebb", és ő meg valahogy sosem csak annyit akar, én meg nem igazán hagyom.. Aztán meg amikor jót akarna nekem, akkor én akarok jót neki, és fordítva sikerül. Ez így normális? Idővel már nem fog bénázásnak tűnni a részemről?

356. Virág16 (válaszként erre: 350. - Fiatal nő)
2009. febr. 1. 21:51

Köszönöm szépen! :)

Remélem,hogy majd tényleg tudom élvezni,mert most valahogy olyan,mintha csak azért mennék bele, mert "kell", volt,hogy húzott magához, de én meg nem hagytam, mert valahogy nekem többet ad ha megölel vagy megsimogat.. Van olyan ember aki nem szeret csókolózni? Mármint lehetséges,hogy ez megmarad vagy tényleg erősen remélhetem a jó érzéseket? :)

355. Virág16 (válaszként erre: 354. - Babyke24)
2009. febr. 1. 21:47
Ne gondolj erre. Még bármi megeshet ha pedig többet nem jelentkezik, az sem azt jelenti, hogy nem emlékszik vagy nem volt neki "megfelelő", egyszerűen csak annyi, hogy többet nem akar.. Ezen meg ne rágódj ha te sem akartál volna előtte többet.
2009. febr. 1. 18:59
hát eddig nemvett fel..de nemtudom nkm sosincs szerencsém a pasikkal..:(
353. Fiatal nő (válaszként erre: 352. - Babyke24)
2009. febr. 1. 18:36

Szerintem emlékszik.

Azt, hogy felvesz-e MSN-re, nem tudom. Nem ismerlek benneteket. :-)

2009. febr. 1. 15:18
meg annyi h szerintetek emlekszik??es felfog venni msnre??? :S segítsetek
2009. febr. 1. 15:15
tegnap este történt..egy buliban..eléggé részeg volt és még mondta előtte h nem fog holnap emlékezni semmire..én mégis belementem mert kiváncsi voltam meg hát elég jó pasi volt. :D:P..miindeneestre igen fura volt..csak nemtudom h jól e csináltam.. :S félek h elrontottam..de nemtudtam elllenáln aan édes wolt mikor átolelt..es eccercsak azt vettem eszre h smacizunk :D
350. Fiatal nő (válaszként erre: 349. - Virág16)
2009. febr. 1. 08:13
Ne aggódj, gyakorlat teszi a mestert meg az élvezetet. ;-)
349. Virág16 (válaszként erre: 340. - Fiatal nő)
2009. jan. 31. 20:03
1 hónap kellett hozzá, ma esett meg a dolog. :) Nem tudom, nagyon fura volt, nem is tetszett először, és még kb az ötödik után is úgy éreztem,hogy most vagy béna vagyok vagy ebben igazán nem találom a varázst.. Ez normális? :-S Mi van ha sosem lesz igazán kedvem hozzá? (Azt hiszem többet vártam ettől a dologtól..)
348. e0e5b9da70 (válaszként erre: 347. - Dor@)
2009. jan. 7. 14:32
Az unokatesóddal???? XD...nembaj jó az én is megcsókoltam az uncsitesóm de csak véletlenül....XD
347. dor@
2009. jan. 5. 23:32

pff!!


rég volt, tán igaz se volt!

tán az unokatesómmal próbáztam először úgy 12 évesen... :D

2009. jan. 5. 23:26
Valahogyan még 14 előtt. Férfinak éreztem magam. Persze kicsit bosszantott, hogy összekoccantak a fogaink. Még ma is elsuhanok a ház előtt, amikor dolgozni megyek.Szerintem a Lány már nem is emlékszik. Arra emlékszem, hogy a régmúlt MK27-esén egy Edda szám szólt :)
2009. jan. 5. 21:12
Szegény Laci!Elég béna voltam!:DDD
2009. jan. 3. 22:31
Az én első csókom elég balul sült el XDXDXD 10 éves voltam (percea szájrapuszilásokat bölcsödétől keztem)de az első igazi csók az brutál volt XD Semmi oylan nemvolt csak nemvolt jóízű....nyálasnak,undorítónak találtam.....XDXD
2009. jan. 3. 22:29
Sziasztok megint én vok:D A pasimmal már meg volt az első csók de azt mondta a 3. csók után hogy ez korai!!!! nem tom mit csináljak mert nekem nagyon jó mit mondjak neki hogy már legyen nyelves is meg a többi...!!!!???? SEGÍTSETEK köszi!!!
342. Bosziii
2008. dec. 29. 09:10
háhá....:))))))) má nem is emlékszem :) pff!!! vagy dehogynem:))))))) 12 éves voltam a kis cigánygyerek meg 16, jóvágású vagány csákó. Ő SZEMTELEN, én meg kiváncsi. XD
2008. dec. 28. 18:00
Hát én nem budapesti vagyok, esetleg valaki más..? X-)
340. Fiatal nő (válaszként erre: 336. - Virág16)
2008. dec. 28. 16:48

Szia! Ha tényleg úgy érzed, Ő az, akinek adni akarod az első csókod, akkor hajrá! :-)

Egyébként nekem (is) a párom volt az első, aki megcsókolt, de enyhén szólva is meg volt lepődve később, mikor megtudta, hogy nekem Ő az első férfi az életemben. (Jelzem, mai napig együtt vagyunk. :-)) Szóval nem vette észre... :-)

Ha viszont még észre is veszi, hát aztán?! Ha kedves a fiú és szeret, nem fogja érdekelni. Ha meg emiatt kicsúfol és megbánt, akkor nem is szeret igazán és azt sem érdemli meg, hogy Te szeresd!

Egyébként nem kell félni tőle, tudni fogod rögtön, mit kell tenned. Ne érezd magad rosszabbnak, mint mások, ez hülyeség. Végy egy mély levegőt és nyomás előre! Aztán majd mesélj, hogy mi történt! ;-)

2008. dec. 28. 16:33

16 évesen villámcsapás szerűen ért,még jó hogy le voltam földelve.Valahol az ájulás vagy halál szélén álltam,remegtünk mind a ketten és én azt kivántam hogy Úristennn! most álljon meg az idő..

Azóta se...soha senki... nem tudta ezt bennem felidézni...

Azt hiszem halálomig elkisér az az első legeslegfantasztikusabb csókja az életemnek,mert mai napig ha csak rágondolok.....Aaaaah szavak erre nincsenek...

2008. dec. 28. 16:05
(Félek olyan elvárásoktól amik nincsenek, csak én mégis látom őket..)
2008. dec. 28. 16:05
Hozátenném,hogy mostanában elég sokszor bemagyaráztam magamnak (nem tudatosan..), hogy én nem vagyok jó semmiben, hogy engem nem szeretnek, hogy mindent elbénázok,stb..
2008. dec. 28. 16:03

Sziasztok!

Úgy érzem megtaláltam azt a fiút akivel most a legboldogabb tudnék lenni,és nemsokára találkozunk amikor elég valószínű,hogy lépni fog. Nem csókolóztam még, de mivel volt már egy korábbi kapcsolatom amiről ő csak halványan tudott, szerintem ezt nem is gondolja.. Mindenképpen érezni fogja,hogy nekem ez az első? Eléggé félek a dologtól, mert tudom róla,hogy ilyen téren elég tapasztalt... Régen sok lánnyal akadt össze akár egy este alatt 3-mal is.. Azóta azt hiszem megkomolyodott, de félek,hogy utána rosszul fogom magam amiatt érezni,hogy ezt a csókot mindketten megjegyezzük...

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook