Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
395. 78826dc958 (válaszként erre: 394. - Mia baba)
2009. ápr. 20. 16:29
Persze,hogy normális!Nekem 16 évesen volt az első csók.De olyan váratlanul ért,hogy felkészülni nem volt időm.
2009. ápr. 19. 12:10
Én 14 éves vagyok és ma lesz az első csókom és félek tőle mert a srác tapasztalt és nem akarom hogy rossz legyen. Szerintetek ez normális?
2009. ápr. 14. 15:10
annyit én is tudok nem is tervezek ugy kb 3-4 évig
392. Fiatal nő (válaszként erre: 391. - Poder552)
2009. ápr. 14. 14:23
13 évesen várhatsz még azzal a csókkal szerintem. :-)
2009. ápr. 14. 12:58

Sziasztok:

Tudom hogy ez egy női fórum de ez most sürgös

akkor mondom hogy mi a bajom gondom....

Ti lányok talán segithettek rajtam.


mondom a történetet:

Jött egy uj lány az osztályba jó barátok vagyunk és bekell vallanom tetszik nekem de sehol se merem megmondani neki..


És ha már a 1. csók rol van szó soha nem barátnőm.

a csókrol fogalmam sincs hogy kell.


olvastam itt vissza hogy egyszer majd megtörténik de én ezt erősen kétlem mert bármikor ránézek hát vérvörös lesz a fejem és inkább elfordulok. Soha nem beszéltem vele ugy hogy a szemébe néznék..

Mivel ugye a szem a lélek tükre.

Nem tudom hogy érez-e irántam mást barátságon kívül..


Ismétlem magam ti lányok segithettek rajtam...

Én nem értem hogyan gondolkozik egy lány/nő.


ÉS a végén bemutatkozok


Ádám vagy 13 éves.

390. nMucus
2009. ápr. 13. 23:16

Én is egyetértek westsidegirl-el és Bridget66-al, minden új kapcsolatban van egy újabb "első csók"... Hisz minden új partnerrel valahogy másabb, mint az előzővel...:)

De mindenesetre, szerintem ez az egyik legjobb, ha nem a legjobb dolog, amit az ember a szájával csinálhat. :) Szerintem legalábbis. :)

389. nMucus (válaszként erre: 388. - Gina.00)
2009. ápr. 13. 23:09
Szia! Igen, a lány is átdugja. De ne aggódj, ha majd ott leszel, akkor majd tudni fogod, hogy mit hogyan csinálj. :)
388. gina.00
2009. ápr. 13. 21:12
ugy értem h a lánynak is át kell dugnia?
387. gina.00
2009. ápr. 13. 21:11
sziasztok. lenne egy kérdésem hogy ha a fiú a szádba dugja a nyelvét akkor a lánynak is kell ?? :)
386. Bridget66 (válaszként erre: 385. - 236fe2f68e)
2009. ápr. 13. 17:21
Ezzel én is így vagyok,csak én nem unom. :)
2009. ápr. 13. 09:20

én nálam egy uj kapcsolat mindig egy ujjab "első csokot" jelent.. :D

- amugy én nem szeretek csokolozni..valahogy unom :))

384. Fiatal nő (válaszként erre: 383. - Đorcsii*)
2009. ápr. 13. 09:17

Akkor jó. :-)

(Bár egy év alatt a 2-3 sem épp "túl bíztató". :-))

383. Đorcsii* (válaszként erre: 380. - Fiatal nő)
2009. ápr. 12. 22:45
:) ne hidd azt h én ugy váltogatom a partnereket mint más a fehérnemüt:)igazad van..ráuntam..:( a "több kapcsolat" meg nem 10-20ra utal.. hanem 2-3ra:) és ne aggodj nemvettem sértésnek;)
2009. ápr. 9. 14:06
Meg persze tudom h jön magától de ezt sztem mindenki tudja de akk sem ááhw szal félek :D
2009. ápr. 9. 14:06
Sziassztok én most vagyok 14 és még nem smároltam fiúval. Hát semmi félre értés v ferdeség de lánnyal már igen egy felelsz vagy mersz alkalmából de azt mondják a többiek az nem számít első csóknak én sem veszem annak de az a csók után elhánytam magam O_O lehet h csak mert lánnyal volt v nemtom :S de most úgy néz ki h együtt vagyok egy fiúval aki mindig mondja h csókhiánya van meg stb de ojan aranyos nah és sztem nem gondolja h én még nem csókolóztam de nem merem neki mondani persze voltak már pasijaim de azok hát nem voltak vmi ojan jók >_< szájrapuszi meg ijen dedósabb dolgok voltak. És parázok h ha fiúval smárolok is elhányom magam T_T pedig non szeretem a fiút XD szal eléggé gáz a bajom de evvan o_O jah a fiú már idősebb 17 és már elég tapasztalt mindenbe sztetek hagynom kéne? v merjek vele szorosabb kapcsolatot létesíteni? Persze azért annyira szorosat még nem XD
380. Fiatal nő (válaszként erre: 378. - Đorcsii*)
2009. ápr. 7. 07:22

14 voltál ekkor. Ez 3 hónapig tartott. Ráuntál (gyors volt). 15 vagy most. "ezota már több kapcsolatom is volt" :-S

Számomra ez kissé durva, de hát egyesek szeretik váltogatni a partnereket, mint mások a fehérneműt. X-)

Bocs, nem sértésnek szántam, csak sosem értettem azokat, akik ilyen hamar ráunnak a másikra. Csak akkor azt nem értem, miért nem lehet várni azzal az együttjárással addig, amíg jobban nem tudjuk, hogy vele huzamosabb ideig is "kihúznám"...

379. 9be54b018e (válaszként erre: 378. - Đorcsii*)
2009. ápr. 6. 16:42
Milyen romantikus........
2009. márc. 19. 23:16

sziasztok.én 14 voltam amikor elcsattant az első..őrülten szerelmes voltam.. nagyon nehezen kaptam meg a srácot:)

Az egész ugy történt, h mi folyo mellett lakunk közvetlen, és hát hazakisért a fiu..bementem a házba ledobtam a cuccaim, ő addig a kapuban várt..majd ketten elmentünk a folyopartra sétálgatni.. magas,kb. térdig érő fű volt, ami kezdett nedvesedni..ő leteritette a puloverét,leültünk rá.. a hátammögött ült, én meg szinte az ölében feküdtem..nagyon romantikus volt..naplemente,enyhén fujó szél..:) egyszer hallottam vmi zajt a hátunkmögül, és hátranéztem..már nemtudom mivolt az pontosan de az volt az a pillanat mikor mélyen a szemembe nézett és megcsokolt. nyálas volt, neki nem ez volt az első, ezt én éreztem is..feledhetetlen élmény volt..ezután abba sem tudtuk hagyni, dehát beesteledett, és neki mennie kellett haza.. 3 hónapig voltunk együtt ezután, de én ráuntam, vagy kiszerettem belöle.. nemtudom pontosan.. ez lassan egy éve történt, de minden másodpercére emlékszem.. ezota már több kapcsolatom is volt, akárhányszor csokol meg elöször az adott srác, ez a folyoparti élmény mindig az eszembe jut..:)

most is van egy srác akivel 2 hete vagyunk együtt..szeretem, de én még nemvagyok szerelmes..fantasztikusan csokol.:) majd meg eszem néha x) olvasgattam itt a kommenteket és nagyon nagy kedvet kaptam hozzá h irjak, mert mikor énis az első csókom elött álltam, akkor énis elolvasgattam minden tippet, és utánajártam mindennek h mit h kell csinálni.. most 15 éves fejjel nem nevezem magam csókkirálynőnek, de volt már szerencsém durvább és gyengébb fazonokhoz is.:)

Aki meg még nemprobálta, az elsőtől ne féljen.. hisz ez a (egyik;)) legjobb dolog a világon..:)

377. nMucus (válaszként erre: 375. - Lulu006)
2009. febr. 27. 11:21

Ne agyalj, ez a legfontosabb! Semmit se szabad siettetni, meg kell várni, hogy minden akkor történjen, amikor történnie kell!

Normális-e, hogy 16 évesen még nem volt igazi pasid, normális kapcsolatod?! Szerintem igen! Nem verseny ez, hogy "kinek lesz hamarabb barátja, és hogy ki csinálja ezt, illetve azt hamarabb?!"!!!

Én 22 éves vagyok, és még nekem se jött el a mindent elsöprő szerelem... Bár párszor azt hittem, de mindig tévedtem... A leghosszabb kapcsolatom (jóindulattal) 4 hónapig tartott. Na és akkor mi van?! Hiszem, hogy egyszer majd engem is megtalál az igazi, vagy én megtalálom Őt. De ami a legfontosabb, nem szabad ezen görcsölni, mert minél jobban akarunk valamit, annál nehezebben érhetjük el!

A csóktól viszont ne félj! Legalábbis szerintem! Gyanítom, emiatt is görcsölsz, hogy "jól" csinálod-e... Ha igazam van, és amíg ezen görcsölsz, addig nem is fogod tudni élvezni! Add át magad az élvezetnek, úgyis jön magától, hogy mit csinálj! :)

376. Fiatal nő (válaszként erre: 375. - Lulu006)
2009. febr. 22. 09:06
Még fiatal vagy, ne görcsölj ezen. Nem kell ezzel foglalkozni, és akkor egyszer csak jön valaki, akivel minden szép és jó lesz. :-)
375. lulu006
2009. febr. 21. 22:32
nemsokára 16 leszek. én nem tudomh normális-e ez, de még nem volt olyan igazi pasim, és néha úgy érzem h velem van a baj! sok pasinak tetszettem már, voltak olyanok is, akiknekem is, de egyszerűen volt olyan, h nekem csak addig tetszett vki, ameddig neki én el nem kezdtem tetszeni.a vége szinte mindig az lett, h én lemondtam a találkozót stb. egyszer volt egy pasim, kb 3 napig..., de nem tetszett vele a csókolózás... ez normális??? komolyan már félek attól ha egy pasi meg akar csókolni, mert mi lesz ha rossz??? fogom én élvezni vmikor?
374. nMucus (válaszként erre: 373. - Honga)
2009. febr. 19. 21:49
Lehet, hogy tényleg csak Te hiszed azt...
373. honga
2009. febr. 14. 20:45

14vagyok..szerintem nem siettem el

nemakartam túlesni, és nagyon tetszik a fiú


azis lehet hogy jólcsináltam,csak én hiszem hogy nem. megkérdezzem őt??

372. nMucus (válaszként erre: 370. - Honga)
2009. febr. 14. 17:54

Tudod, a csók a legbensőségesebb dolog a világon... (Még a szexnél is bensőségesebb! Hisz gondolj csak bele az örömlányok se csókolóznak sose egyetlen kuncsaftjukkal sem...Ez nem véletlenül alakult így ki náluk!)

És a csók tényleg jön magától... Azt, hogy mit hogyan kell tennie, ott bent érzi az ember... És ha nem érezted, talán nem a megfelelő emberrel csókolóztál... Nem tudom hány éves lehetsz, de azokból, amiket írtál, úgy gondolom, hogy ezzel a sráccal csókolóztál először... Talán elsietted, nem?! Csak szerettél volna túlesni a dolgon, vagy tényleg tetszik is a srác?!

Ja, és hogy azért hagyta-e abba, hogy hátha jobban kezded-e majd el... Nem, nem azért... Hanem, mert a csókolózásba is bele kell vinni néha egy kis játékosságot. :)

Hidd el, ha majd a megfelelő emberrel próbálkozol, akkor majd Te is rájössz, hogy miről is beszélek, és hogy miért is olyan jó ez a csók dolog! :)

371. honga
2009. febr. 14. 12:28

mármint egy pár mp-re hagyta abba..

meg nemtom én nemcsináltam szinte semmit a nyelvemmel...

370. honga
2009. febr. 14. 12:19
2szer volt csók eddig és a 2.nál mindig abba hagyta a fiú aztán folytatta.azért hogy hátha jobban kezdem el? mindenki azt mondja hogy magától jön de nekem valahogy nem jön magától.így kettő után sem:( félek hogy béna voltam. megkérdezzem a fiút hogy rossz volt e?
2009. febr. 13. 19:51
Nem tudom, egyesek mit izgulnak ezen ennyire... Én anno csak kíváncsi voltam, de ennyi. Ma ez a divat? :-P
368. zsütyi
2009. febr. 13. 19:43
Holnap lesz 18 éve hogy először csókolóztam. Jézusom, de régen volt!
2009. febr. 8. 11:54
Hát vele nem történt meg az első közös csók.... :'(
366. 236fe2f68e (válaszként erre: 357. - Virág16)
2009. febr. 8. 10:25
huh, azt hittem csak én vagyok így ezzel...én is jobban szeretem a szájrapuszikát..valahogy mindig is igy volt ez..
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook