Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
665. 06718ca650 (válaszként erre: 664. - Tökmag<3)
2010. okt. 18. 20:57
Hát akkos változtass valamit magadon. :) Csak te tudod megcsinálni! Csak ne légy ekeseredve!
2010. okt. 18. 19:07
Igazad van:S csak kéne valamifordulópont az életembe megakarok változni..:S de nem tudom hogy hogy tegyemm. aztmondják nem lehet megváltozni (külső ,belsőleg) de én hiszek benne..és hiszek a csodákban csak valamiötlet kéne.:\
663. 06718ca650 (válaszként erre: 662. - 06718ca650)
2010. okt. 18. 18:09
Nem vagyok valami lélekbúvár, de én hagynám azt akinek a suliribik kellenek, meg a haverok aki sz*rba sem nézik. De hát könnyű ezt mondani én tudom.
662. 06718ca650 (válaszként erre: 661. - Tökmag<3)
2010. okt. 18. 18:07
Hát, ilyen ám a tiniszerelem. Ne félj, azért az életed még nem veszett kárba.
2010. okt. 18. 17:20
és mellesleg én sohanembántottam afiút tiszta szívemből szeretem de semmibe vezs ésjobban kellenek neki a suli ribancai akik mindenkit szopatnak bocsánat a kifejezésért..:S azalényeg hogy valaki segítsen Kérlek.:S nem akarok ilyen fiatalon(13)keserűségbenélni.
2010. okt. 18. 17:08

Sziasztok.

Tulajdonképp én sokmindenről írnék nem pontosan az első csókról..

Énmég nemcsókolóztam..:S pedig már lett volna rá lehetőség .Szerelmes vagyok egy srácba kerek egy éve..először ő akart velem járni de visszautasítottam (mert barátnőm szerelmes volt akkor belé) azóta csak "szenvedek" félek hogy sosem leszek boldog az életemet elcsesztem..A fiú már nemakar járni velem és van egy csaja..egy csomó ideig hülyített hogy még szeret..de az égvilágon semmi..Reggelentee midnig majdnem sírva fakadok sulibamenet mert..velem szemb szokott jönni abaráttnőjével.olyankor olyanszinten begörcsöl a hasam..hogy azthiszem ott pusztulok meg.. mellesleg belevigyorog a képembe :)) rendes

Van pár oszttárss akik a suli menői(mert mindent megkapnak) lerondázzák a fiút a hátamögött..És a fiú szerint csak viccből..Így velük lóg mindig énrajtam midnekiátnéz..:S:'( minden este sírva fekszem le hogy senkinek sem kellek..És nemígyérezném ha csakegy ember lenne aki szeret éselfogad olyan szerencsétlennek és nem túlságosan szépnek mint amilyennek gondolom magam nem tudom mit tegyek nemtudok boldog lenni..

2010. szept. 26. 20:17
Egy srác azt mondta egyik este telefonon, hogy meg akar valamivel lepni, de hogy nem kézzel fogható lesz, mert nem kell visszaadnom neki, így valami meglepetést talált ki, ráadásul náthás vagyok és mondta, hogy mielőbb gyógyuljak ki belőle, szerintem megtörténik életem első csókja :D de nem izgulok( pici szájra pici puszi) :)
2010. szept. 22. 17:48
Az első csókom 2 éve volt.Fantasztikus érzés volt.Bár az legelsőnél még nem fogtam fel rögtön,hogy megtörtént,így arra nem nagyon emlékszem,hogy milyen volt, de az utána levők..hmm.:)Azóta csókolóztam mással is, de az első fiúval volt a legjobb.
657. Fiatal nő (válaszként erre: 654. - Bea1996)
2010. szept. 8. 10:12

Hát ha már ennyire ismeritek egymást, simán egyszer menj oda hozzá a folyosón és beszélgessetek. Aztán vagy lesz folytatás, vagy nem.


Egyébként ha be volt csípve, akkor ne nagyon reménykedj, mert ittasan az ember sok mindent képes megtenni, amit józanul biztos, hogy nem.


Javaslok mindenképpen egy beszélgetést vele, ha már úgyis folyton egymásba botlotok.


Amúgy ez is OFF téma, nem ide kellett volna ezt leírni... :-/

656. bea1996
2010. szept. 7. 18:55
esetleg nem tudna valaki hozzászólni a történetemhez?
2010. szept. 5. 18:38

Discoban 17 évesen, de mást vártam.

Utána volt pár lábremegős csók is.

Amúgy imádok csókolózni! :)

654. bea1996
2010. szept. 5. 08:58
Van egy Srác "az életemben" aki a Bátyám menyasszonyának az öccse 16 éves én 14 vagyok. Ne volt még pasim kos vagyok és azt olvastam hogy a kosok nagyon ragaszkodnak a szerelmeikhez Szóval a sráccal már kb. 8 éve vagyunk barátok és idén egy gimibe kerültünk néha találkozok vele a folyosón és mindig lányok kíséretében(gondolom az osztálytársai) majd megesz az irígység ugyanis szinte csak rá tudok gondolni A bátyámék eljegyzésén egész "közel" kerültünk egymáshoz kicsit becsípett és nagyon aranyos voltszóval akarva akaratlanul magától közeledett felém amikor a két unokaöccsére vigyáztunk egy külön szobában akkor lefeküdt és mondta hogy üljek le mellé az ágyra aztán elkezdett kérdezgetni mindenféléről Aztán a folyosóra kiültünk egymás mellé és a fejemet a vállára hajtotta aztán ráhajtotta az ő fejét az én fejemre ez olyan különös pillanat volt nekem mikor felemelte a fejét akkor én is és teljesen érthetően szemezett velem de zavarba jöttem és hirtelen nem értettem mit akar és megkérdeztem hogy mi van miért nézel és akkor elment kicsit megsértődve.Visszagondolva borzasztó érzés hogy nem fogtam meg a kezét ahogy elment előttem és húztam vissza magam mellé és nem mondtam hogy bocs .Lehet hogy túl sokat képzelek bele a dologba de az eljegyzés óta mintha Teljesen belé szerettem volna ha rágondolok le sem lehet törölni az arcomról a mosolyt és a folyosókon ő is köszön és mosolyog .Nem tudom most mi van teljesen összezavart de mégiscsak szerelemmel gondolok rá így nem tudom mit tegyek kérlek tanácsoljatok valamit mert már ez az egy hónap is borzasztó volt úgy találkozni vele nap mint nap plussz még nálluk is hogy nem tudtam hányadán állunk..Kérlek segítsetek nekem mert meg fogok őrülni az érzéseimtől .köszönöm Bea
653. Fiatal nő (válaszként erre: 652. - Nemakarlakelvesziteni)
2010. szept. 2. 12:01

Mert ez az "Első csók" témája lenne, és nem mondjuk pl. a szakításé... A jobb felső sarokban ott van a kereső...

Vagy tudsz nyitni új témát is, de ez ide nagyon nem passzol.

2010. aug. 31. 10:10
itt miert nem kerhetek segitseget?itt nem szabad?
2010. aug. 31. 09:57

"topikban KELL megtárgyalni"


Bocsi.

2010. aug. 31. 09:56

Fura, 13 évesen nem hogy "pasim" nem volt, de még csak nem is érdekeltek... Szerelmi szinten legalábbis...


Amúgy ezt a kérdést miért ebben a topikban meg megtárgyalni..? Nagyon off téma... :-/

2010. aug. 30. 19:42
hat az fog kelleni
2010. aug. 30. 19:40

ne haragudj mennem kell..

ne zaklasd..

pár nap és rájön mit akar..bár fiatal.nagyon:S

sok szerencsét

2010. aug. 30. 19:37
eddig minden jol ment es most egybol csak igy..:(
2010. aug. 30. 19:36
jah értem..akkor ugyanazt tudom mondani...fiatal nagyon..13 évesen nemtudják mit akarnak.
2010. aug. 30. 19:35
Az elobb elirtam..en 16 leszek..bocs
2010. aug. 30. 19:33

na azért..:D a 13 durva lenne..

hát nem tudom mi lehet a problematika...mit mondott szakitáskor?

2010. aug. 30. 19:32

Már ne haragudj de ha ő 13 te pedig 19 akkor :

1. nem 3 év van közötettek..

2. akkor tényleg fiatal...és szerintem nem tudja mit akar.nem lenne sok az a 5 év..köztünk is annyi van..én 20 ő 25.. de hát azért a 13-19 variáció kicsit huzós..

2010. aug. 30. 19:31
bocs 16
2010. aug. 30. 19:31
Fel evet voltunk egyutt.
2010. aug. 30. 19:30

3 ev van koztunk.

O 13 en most leszek 19

2010. aug. 30. 19:29

De hogy lehet az hogy mar nem szeret?

En meg mindig nagyon szeretem, most par napja meg szeretett es mostmar nem?ezt nem ertem..hogy lehet/van ez?

2010. aug. 30. 19:28

Ne haragudj de hadd kérdezzem meg..

Hány éves ő?

és te?

és meddig voltatok együtt..?

2010. aug. 30. 19:27
De o mondta hogy nem fiu van a dologbam, meg hogy nem haragszik ram csak meg "kicsi" a parkapcsolathoz.
2010. aug. 30. 18:31

Szia..Szerintem ha már a barátnőd nem szeret téged/nem akar veled lenni valószínűleg megvan rá az oka..talán valamit elronthattál..de ha nem igy volt akkor egyszerűen már nem szeret..rosszabb esetben valaki más után kóricál..azt gondolom talán hagynod kellene egy kicsit csillapodni a dolgokat.

Pár nap mulva esetleg mond meg neki hogy te még mindig szereted és nem szeretnél nélküle lenni. de nem kell túlzásba vinni..azt nem szeretik a lányok ha csimpaszkodik rajta a fiú..

Remélem sikerül:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook