Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség során felduzzad a boka? és ha igen akkor a hanadik héttől? fórum

A terhesség során felduzzad a boka? és ha igen akkor a hanadik héttől? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 5. 11:08
értem... nem vagyok terhes félreértés ne essék :D csak kiváncsi voltam... mert ugyebár bedagadt a bokám de rendesen és nem tudni mitől... ha sokat pihentetem lemegy a duzzanat... és az egyik barátnőm poénból mondta hogy "huu már látom jön a baba..." és utána a baráti kőr nem tudott kompromissdzumhoz jutni mert senki sem tudta igazán hogy most mi az igaz... akkor gondoltam megkérdezem itt.. nagyon köszönöm a kommenteket! egyébként nem tudjátok mi lehet a baja? a bokámnak.... nem ütöttem be meg semmi... és csak néha néha fájdogál.... nem tudom mi től lehet... ha pihentetem lemegy a duzzanat...
2009. szept. 5. 08:06
A nagy melegben jobban. Nekem az ujjaim is dagadnak. A vérnyomásodat kell figyelni, ha nagyon vizesednél!
2009. szept. 5. 08:03
Hajlam kérdése. Rám már a harmadok hónapban nehezen jöttek fel a cipőim, pedig nem is híztam addig, egyszerűen visszatartotta a vizet a szervezetem a nagy melegben. Egy hete lement az összes víz.
2009. szept. 5. 07:29
Nem feltétlenül - nekem nem volt ilyen problémám.
2009. szept. 5. 07:23
nekem egyik terhességemnél sem duzzadt semmim
2009. szept. 5. 05:49
Normál esetben nem duzzad be.
2009. szept. 5. 02:35
nekem csak a szülés előtt pár nappal duzzant fel...
2009. szept. 5. 00:10

Van akinek igen,és van olyan szerencsés akinek nem.Nekem pl.az első terhességemnél egyáltalán nem duzzadt meg,a harmadiknál viszont elég csúnyán!

Hogy hányadik héten?Teljesen változó,sok kismamával beszélgettem,van akinek már az első trimeszterben megtörtént és van akinek csak a harmadik végén.

2009. szept. 4. 23:55
A terhesség során felduzzad a boka? és ha igen akkor a hanadik héttől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook