Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Krasznai Zsolt fórum

Dr. Krasznai Zsolt (beszélgetős fórum)


2016. okt. 31. 12:47
Sziasztok! Ùj vagyok itt, ma regisztràltam, hogy vèlemènyeket kèrjek, mert elhatàroztam magam, hogy megnagyobbítatom a melleim,vègre :) Pròbàltam az interneten a sebèszek után olvasni ès vègül ùgy gondolom, hogy Krasznai lenne a legjobb vàlasztàs. Mèg nem voltam konzultàciòn, mert szerettem volna olyanoktòl kèrdezni nèhàny dolgot akik màr voltak nàla. Biztos vagyok benne, hogy jòl dolgozik a leírtak alapjàn ùgy làttam mindenki meg van elègedve ùgy Krasznaival ahogyan a munkàjàval is. Viszont arròl seholse talàltam vèlemènyt, hogy megközelítöleg egy mellnagyobbítàs mennyibe kerül nàla, implantàtummal ès ùgy KB a többi költsèggel, ès hogy mondjuk 1 vagy több èv elteltèvel milyen a mell àllàsa ès, hogy minden rendben-e az implantàtummal. Örülnèk esetleg kèpeknek is, hogy milyen lett nagyobbítàs utàn, ha van olyan aki küldene nekem privàtba ès megvàlaszolnà a kèrdèseim. :) Köszi!
2016. okt. 24. 22:14

Sziasztok! Nekem is Krasznai doktor nagyobbitotta meg melleimet. Elégedett vagyok az eredménnyel es az Ő emberi hozzáállásával is maximálisan! Az első hét nehéz volt, utána már dolgoztam. Munkából adódóan vezetnem is kellett minden nap, ezt kb 1,5 hétig csak egy kézzel tudtam. A jobb oldal kezdetektől fogva nehezebben gyógyult, most 6 hetes vagyok, még mindig nem tökéletes, de idővel minden elmúlik :-)

Pár praktikus tanács: "vállalható" bugyit vegyetek fel, a műtét előtt/alatt csak ez lesz rajtad, majd éjszaka is. Vittem egy bővebb haloinget ami szuper jó volt, egyébként csak bugyiban feküdtem volna azt hiszem (persze rajtam sportmelltarto, benne jég akku, drain csövek, mellem felett szorító kötés - ez volt a legrosszabb). Nagyon gondosan ápoltak, a legjobb gyógyszereket kaptam. Érdemes 2 sportmelltartót beszerezni, pontosan megmondja melyiket + méret a konzultáción. Nekem egy fehér, egy fekete van. De mar mindkettőt a pokolba kívánom, non-stop ebben lenni hetekig :-(((( na ezt se mondta senki. A mell alatti gumirozott rész égeti a bőröm, a műtéti sebeket mull lapokkal védem, ne dörzsölje, ezzel próbálom kitámasztani kicsit a melltartó alját. Na de nem panaszkodom, olyan melleim vannak, mint egy 16 évesnek menses előtt, duzzadtan. A tapintása is :-)

2016. okt. 23. 12:28

Sziasztok! Én is a Dr Úrnál csinaltattam a melleimet márciusban!Azóta már voltam vissza kontrollon is és minden rendben van! Műtét előtt, után, és a kontrollnál is ugyan azt a kedvességet, törődést és sok tanácsot kaptam, nem kellett ehhez, hogy celeb legyek! Sőt mindenről kaptam számlát, és nem úgy tűnt mintha nem érdekelné, hogy hogy vannak az ikrek! Én külföldön élek, de már meg is értem miért nem szeretnék egy részből hazamenni, mert felfordul a gyomrom az ilyen birka emberektől akiknek a napjuk abból áll, hogy hogyan járassuk le a másikat, mert az ő életük egy nagy nulla (0)!!! Hidd el Ő is a saját két kezével dolgozik és jutott el odáig ahol most van ! Bacika, Neked is ezt kéne tenned, valami hasznosra fordítani tudásodat, mert ebből pénz soha nem lesz!


Ui: Ha valaki szeretne előtte utáni képet, szívesen küldök!

Szép napot!

174. 2194
2016. szept. 22. 15:05

Sziasztok!

Tavasszal szeretnék csináltatni egy mellnagyobbító műtétet (hiszen akkor lesz egy kis egyetemi szünetem és tudok venni pár napot a munkából, hiszen külföldön élek). (Addig is tanulmányozom, hogy ki a legjobb választás Magyarorszagon)

Sok jó hozzászólasokat olvastam Dr. Krasznairól viszont olyat is olvastam, hogy sokszor "lecsúszott az implantátum" néhány lánynál. Mennyire tudjátok ajánlani őt? Esetleg tudjátok, hogy milyen implantatummal dolgozik? Pár év után cserélni kell?

Azért kérdezem ezt is, hiszen legjobb barátnőm Brazíliában csináltatta meg a mellét és olyan implantátummal csinálták meg amin poliuvetano van. Nem kell cserélni illetve biztosan nem csúszik le.


Előre is köszönöm a válaszokat. 😊

2016. szept. 11. 09:50

Sziasztok!

A hónap végén megyek a doktor úrhoz mellnagyobbításra. Már elkezdtem izgulni. Ahogy olvastam, mindenki elégedett az eredménnyel.

Esetleg tudna valaki előtte-utáni képet küldeni vagy nem lehet vhol megnézni a munkáit?

Műtét előtt készültetek vmilyen vitamin szedéssel?

Hogy éreztétek magatokat a műtétet követően?

Műtét után meddig maradtatok otthon? Én irodai munkát végzek, kb egy 7et javasolt doktor úr. Vezetni lehet utánna?


Előre is köszönöm a válaszaitokat.

172. demviki
2016. aug. 30. 16:55
Sziasztok!Engem az érdekelne,hogy mennyit fizettetek kombinalt mellmûtétért (felvarrás +implant)Dr. Krasznai Zsoltnál.Aktuàlis àrak èrdekelnènek.
171. Angelinas (válaszként erre: 151. - LaborAnna)
2016. aug. 27. 07:37

Szia Anna,

Végülis nem mentem el a mûtétre....utánaolvastam mindennek és az utolsó pillanatban lemondtam. Nem olvastam túl jókat az Arion implantátumról, Amerikában ezt nem is engedik ( tudod ott könnyen perelnek az emberek)

A Doktor úr emberileg és szakmailag nagyon szimpatikus....de én azt gondoltam a legkorszerûbb anyagokkal dolgozik. Ez egy átlagos vagy átlag alatti implantátum, olcsó.

Inkább kifizetem a drágábbat csak normális legyen.

Fél év eltelt azóta, most a strandszezonnál újra elôkerült a téma nálam, mikor nem mertem levenni a bikinifelsômet :))

170. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 168. - Arzenik)
2016. aug. 16. 14:01

Szia!

Ez sajnos adottsag is de megfelelő alapterületű,szélességű implant korrigalhatja a tavolsagot..

169. Baba224
2016. aug. 8. 13:56
Sziasztok. Segítségeteket kérném Krasznai Dr Úr árairól. Mellplasztika (felvarrás és implantátum) és hasplasztika érdekelne. Esetleg, ha valaki lenne olyan kedves és mutatna képet a munkájáról, akit ő műtött. Főként hasplasztika képek érdekelnének. Előre is köszönöm a válaszokat.
168. arzenik
2016. aug. 3. 14:02

Sziasztok!:)


Olyan kerdesem lenne, hogy a melleket kozelebb is lehet hozni egymashoz a mutet soran? Sajnos nagyon tavol allo melleim vannak, a nagyobbitas mellett szeretnem kozelebb hozatni oket. Ez mennyire lehetseges?


Koszi a valaszaitokat!:)

2016. júl. 29. 18:53
Siasztok lanyok. Mar fix Augusztus 25en mut a Dr. Ur. (Anyagi resze mar letudva) Esetleg aki nem szegyenlos es tudna nekem olyan lanyzo fotokat mutatni akinek varrtak es implantatumot is kapott azt megkoszonnem . ❤ Brutalisan izgulok es varom is. :)
166. andi6020 (válaszként erre: 161. - O.zs)
2016. júl. 26. 00:11
Off.....Igaz nem Krasznainál, de én a 9 műtétből az első kettőnél kaptam csak számlát. Nem olyan nagy divat azt adni.
165. 2134 (válaszként erre: 160. - Bacika)
2016. júl. 20. 22:43
Én csak azt mondhatom, hogy teljesen elégedett vagyok: pont olyan lett a mellem, amilyet szerettem volna. Krasznai doktor szuper, újra ő választanám.
164. boriii
2016. júl. 20. 13:02
Nekem sem volt semmi gondom. Rendben mentek az előkészületek, a műtét, utána is mindent szabályosan intéztünk. Nem is értem, mi ez a nem kaptam számlát dolog...
163. Vad Málna (válaszként erre: 160. - Bacika)
2016. júl. 19. 15:06

bacika!

Ezeket a beírásokat nagyon látványosan túltoltad. Úgy látom valamelyik plasztikai sebész nagyon le akarja járatni Zsoltot. Sejtem is, hogy melyik nevében írsz. Szánalmas, csak egy baj van soha nem fog még csak a lába nyomába sem érni Zsoltnak.


Milyen érdekes 2010-ben volt a műtéted és fél év után már elcsúszott az implid. Hahó 2016-ot írunk, még csak most problémázol, most regisztráltál a hoxára is, elég átlátszó. Zsolt egy ilyen kis elcsúszás gondot pik pak megoldott volna fél év után ha mondod neki, és még pénzt sem kért volna a korrekciózásért.


Még mindig nagyon sok lánynak van cereform implije és semmi bajuk vele gyönyörűek, ja és a celebek is azt kapták amíg még forgalomba volt. Most már Arionnal és Sebbinel dolgozik.


Engem is Zsolt műtött nem vagyok celeb, Én egy általa készített nyertes playmate fotót vittem, hogy olyan cicit szeretnék, és meg is kaptam a gyönyörű nyertes celeb playmate ciciket, teljesen olyan formájú. Pedig nem vagyok celeb, még is gyönyörű precíz munkát végzet.


A másik, hogy garanciát vállal a munkájára, soha nem hagy cserben senkit. Több példát is tudok rá mondani. És igen is korrekciózza a saját munkáját, és amire garanciát vállal arra nem kér pénzt újra.


Úgy hogy mond meg a kedves doktor úrnak aki nevében írsz,( vagy esetleg személyesen a kedves doktorúr ír) hogy inkább tanulnia kellene dr.Krasznai Zsoltól, minden téren, bár sosem fog sikerülni még csak megközelíteni sem, szakmailag, és emberileg sem.


Gyomorforgató, és vérlázító, hogy ilyen pitiáner orvosok, vannak, ( és ezek műtenek) hogy hazugsággal akarnak befeketíteni olyan valakit, aki pedig nagyon is profi, korrekt, és emberi.

162. grekaaa
2016. júl. 18. 15:57

Sziasztok!

Nem értem azokat, akik negatívat mondanak a Doktor Úrról! Nemrég voltam nála konzultálni (mellnagyobbításom lesz) és nagyon kedves volt velem. Látta, hogy mennyire ideges vagyok és próbált megnyugtatni. Eddig bizonytalan voltam, mert nem tudtam mire számítsak, de mindent nagyon részletesen elmondott előre szóval nem fog meglepetésként érni semmi.

161. o.zs
2016. júl. 12. 10:44

Kedves Bacika,

Nehezen tudom elképzelni hogy a Dr. Úr nem foglalkozott a problémáddal.....azt is kizártnak tartom hogy valaki 1.2 millióról nem adna számlát..

Miért itt reklamálsz miért nem ott vered az ajtót. Nem hinném hogy ha én így járnék hagynék 1.2 misit csak úgy....akkor megpróbálnék valami kompromisszum köztes megoldást kieszközölni.

Ez a celebes dolog meg egy baromság!

Számtalan ismerősöm van aki nem celeb és a Dr. Úr műtötte. Mind elégedett!

160. bacika (válaszként erre: 133. - Titti1204)
2016. júl. 11. 16:38

Bocs ,de én is kivétel vagyok aki erősíti a szabályt!

Cereform implantot rakott, be ami azóta már nincs forgalomban.

Sebészhez nem "jópofizni" jár az ember.Nem azért ,mert laza és kedves!

Azóta is bánom,hogy Őt választottam.

Számlát se adott!

Nem keveset kért már akkor se.Gondoltam megéri!

Bánom ,mert újra kell csináltatnom a mellem,egy kevésbé felkapott Dr -nál!

159. bacika (válaszként erre: 135. - Clr11)
2016. júl. 11. 16:32

Nem tudom milyen nexusban vagy a DR úrral!

Engem műtött 2010 ben.

Implant Cereform amit berakott! Problémás ,mint a Pip.

Mellfelvarrással együtt 1.200 000 volt a műtét!

2010 -ben.

Azt hittem megéri,mert Ő a legjobb!

Azóta csak gondom van.Elcsúszott az implant

és a melleim már nem egyformák.

Nem vagyok celeb velem már nem foglalkozott.

Számlát nem adott.

158. bacika (válaszként erre: 144. - Gotti27)
2016. júl. 11. 16:25

Engem is ő műtött 2010 ben.

Az ára a legjobb de a minőség nem!

A Cereform implantot rakta be!Olcsó bóvli!!

Gond van vele! A forgalmazó cég a felesége nevén volt!

Ha nem vagy celeb reménykedhetsz csupán ,hogy nem lesz baj egy év után!

157. bacika (válaszként erre: 148. - Candy911)
2016. júl. 11. 16:22

Drága számlát nem ad!

Vigyázz vele .

Engem 2010 ben műtőt!

Jó fél év után jöttek a problémák.

Ha nem vagy celeb ne Őt válaszd!

156. bacika (válaszként erre: 152. - Ali_13)
2016. júl. 11. 16:19

2010 ben voltam nála!Mellnagyobbítás és felvarrás!

A problémás CEREFORM implantot tette be!!

Kedves volt azzal nincs gond.

Plasztikára nem azért mentem hozzá,mert kedves!!

A celebek mellét nem rontja el ,mert azok nagy nyilvánosságot kapnak ,ha gond van!!

Jó fél évig boldog voltam aztán jöttek a gondok.

Az implant nem jó!Cereform!

Elcsúszott a hónomfelé!Számlát nem ad!!!

Én voltam nála 2010 ben.Tudom mit írok!!!!

Jót szerettem volna nem sajnáltam akkor az 1.200 000 ft amibe a műtét került!

Már bánom ,hogy hozzá mentem.

Cseréltetni kell az implantot,nincs korrekciós műtét nála.

155. bacika
2016. júl. 11. 16:01

Nekem a Krasznai dr csinálta a mellem implantátum felvarrás 2010 ben.

Számlát nem adott és az implantátum a francia CEREFORM ami a felesége cége volt!!!

Ezzel is gond van Cereform!!

Számlát nem adott ,az implant elmozdult egy idő után.Hiába reklamálsz nála!Kedves ,de mivel nem vagyok celeb az implantnak is az olcsó problémás Cereformot tette be!!!

Amúgy már akkor 1.2 millió volt nála a műtét!!!

Fél évig boldog voltam azóta keresem a megoldást ,mert a két mellem már nem egyforma.

Ha nem vagy celeb KERÜLD el!!!

154. o.zs
2016. júl. 5. 18:03
Valakinek van Krasznai doktornál hasplasztikás tapasztalata?
153. arzenik
2016. jún. 30. 10:39

Sziasztok! :)


Tudnatok esetleg kuldeni nekem privatba Krasznai-s kepeket? (mellnagyobbitas) Egyenlore meg csak hozza van idopontom konzultaciora, de az itt olvasottak meggyoztek. Sajnos sehol nem talaltam kepeket a munkairol, ezert kernem a segitsegeteket! Esetleg ha valakinek van rola titkos naploja, es megengedne, hogy megnezzem, azt is nagyon megkoszonnem!


Mindenkinek szep napot!:)

152. Ali_13
2016. ápr. 5. 00:20
Sziasztok) szerintem aki a dr. urat fikàzza, az mèg nem talàlkozott vele... Èn 2013-ban nagyobbíttattam nàla cicit+ orrkorrekcióm is volt egyben. (egyszerû hètköznapi làny.) Írtam emailt, Zsolt szemèlyesen vàlaszolt, majd a tovàbbiakban màr a titkàrnôkkel egyeztettem idôpontot. Nagyon rugalmasak, türelmesek, mindent elmagyaràztak. A konzultàció is kellemes volt, mintha a tv-bôl lèpett volna ki) Egyàltalàn nem mondanàm pènzhajhàsznak vagy lenèzônek, mert èpp nem a "valóvilàgból" jöttem ki. Pontosan ellenkezôleg, nagyonis közvetlen szemèlyisèg. A klinika is komfortos, modern. A vàrt eredmènyt kaptam, a termèszetessègre törekszik ès èn pont ezèrt vàlasztottam ôt ès bíztam rà magam. Csak ajànlani tudom, ha bàrmi èrdekel kèrdezzetek, szívesen vàlaszolok;)
151. LaborAnna (válaszként erre: 150. - Angelinas)
2016. márc. 24. 15:34

Mostanra biztos túl vagy a műtéten. Pedig nem akarlak megbántani, de annak alapján amit leírtál neked pont nem szabadna bevállalni a műtétet.


Egyrészt elsősorban a férjed kedvéért csinálod, és bizonytalan is vagy.


Akinek valóban elhatározta magát, az önmaga miatt teszi és a műtét előtt két héttel nincsenek benne ilyen fokú kétségek. Maximum egy kis izgalom.


De azért kívánom, hogy jól alakuljon és örülni tudj az eredménynek, elégedett legyél! :)

2016. márc. 9. 06:23

Sziasztok,én olyanok véleményérelennék kíváncsi, akinek eltelt már egy pár év a mûtét után. Megbántátok vagy örömmel viselitek? Érezhetô valamiféle fájdalom, elmozdulás, tokosodás?

Azért kérdezem, mert alapvetôen szépek a melleim. A férejem kedvéért ( na meg én is szeretnék nagyobbat ki nem) mennék bele a mûtétbe, de azért bennem van az, hogy minek hozzányúlni ami igaz nem nagy, de szép.

Megmondom félek a nagy ígéretektôl, hogy nem kell cserélni....csak évente kontrollra járni meg ilyenek. Csak kérdezem én, persze pár év múlva elég annyit mondani, hogy hát sajnálom az én szervezetem tehet róla, hogy betokosodik, beráncolódik meg ilyenek.

Igen, de kifizetek özön pénzt és nem a legszuperebb anyagokkal dolgoznak ( francia) ami nem polyurethan bevonatú, hogy ne tokosodjon.

Kérlek benneteket, két hét múlva lenne a mûtétem, segítsetek nekem, szükségem lenne a tapasztalataitokra.

2016. febr. 9. 15:11
Sziasztok! Én Krasznai dokinál "cicisedtem". Maximálisan meg vagyok elégedve mindennel, mind szakmailag, mind emberileg is kifogástalan a Doktor Úr. Soha nem mennék máshoz, örülök, hogy őt választottam, nekem ő a tökéletes doki.
2015. dec. 3. 04:10
Sziasztok! Új vagyok az oldalon és ahogy tudtam átböngésztem idáig minden létező oldalt Krasznairól, de árakról semmi. Nekem csak egy mellfelvarrásra lenne szükségem. Nem tudja valaki, hogy ez milyen árban mozoghat a Dr. Úrnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook