Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Krasznai Zsolt fórum

Dr. Krasznai Zsolt (beszélgetős fórum)


2011. júl. 26. 21:26
Az az igazság,hogy azert gondoltam rá mert mindenhol róla hallok és elég jók a munkái
2011. júl. 26. 21:24
ugy tudom hogy 1000000ft!de tudom ajĂĄnlani az ĂŠn dokim 600000ft!nagyon jo orvos!
115. simple (válaszként erre: 112. - Marthy2323)
2011. júl. 26. 21:21
Egy barátnőm nála csináltatta meg 8 évvel ezelőtt. Akkor fizetett 700 ezer forintot. De nem lehet ezt így megmondani, mert nagyon sokmindentől függ. Például attól, hogy milyen implantátumot rakatsz be. Szóval szerintem inkább kérj időpontot konzultációra a totózás helyett.
114. Clau26
2011. júl. 26. 21:20
nézd meg a mellplasztika tapasztalatok forumot..ott sokan vannak akiket ő műtött..egyébként tényleg jó doki én is hozza tervezek majd elmenni..
2011. júl. 26. 21:19

Sok!

Ha mégsem egy híres sztárdokihoz szeretnél menni,akkor keress meg privibe! Az én dokim nagyon jó,gyönyörű mellett csinált és fele annyiért,mint a sztárdokik:)

2011. júl. 26. 21:17
Azt hallottam,hogy nagyon jó orvos de nem sok tájékoztatás van a honlapján!Szoptatás után csúnyán megereszkedtek a melleim és nem látok más kiutat csak egy műtétet.A hozzászólásokat előre is köszönöm!
2011. jún. 20. 17:44

SZIASZTOK!

Én agusztusba megyek konzultációra Krasznaihoz.


Végigolvastam az összes hozzászólást,a veszekedésekkel együtt. :-)

kicsit elbizonytalanodtam én is.


mit jelent az hogy lecsúszik?Úgy néz ki mintha lógna??meg öblös felül,alul...??

nem értem!!!


Ami még érdekel,az hogy műtét után mennyire fáj.

mennyire lesz fájdalmas akár fésülködni stb az első hetekben.


veszekedni én se szeretnék...várom a válaszokat.előre is köszike

2011. jún. 16. 12:38
Megtörtént a műtét és nagyon elégedett vagyok mind a végeredménnyel,mind a doktorral és a csapattal. Bátran ajánlom mindenkinek! Egyéb infokat kérdezzetek priviben.
109. slidingdoors (válaszként erre: 108. - Tempest)
2011. máj. 17. 07:09
köszi szépen! nem változott az ár tavaly óta :)
108. Tempest (válaszként erre: 107. - Slidingdoors)
2011. máj. 16. 22:21
Szerintem jól választottál,megkérdezhetem, hogy most mennyiért dolgozik, én még 980 e. -nél tartok de az még egy tavalyi ár. Sok szerencsét és várom majd a beszámolót.
2011. máj. 15. 07:42
Megvolt a konzultáció és férjemmel egyetértésben Őt választottam. Egyből megtaláltuk a közös hangot, pontosan tudta magától is, hogy mi az elképzelésem. 3 hét múlva lesz a műtét, kíváncsian várom a végeredményt :)
106. Gine
2011. máj. 5. 18:09

Szia!


Miért kell ennyit várnod,és miért tologatják?

105. 0780169045 (válaszként erre: 104. - Slidingdoors)
2011. máj. 2. 12:01
Szia irtam neked privit:)
2011. ápr. 26. 14:22
Sziasztok! Én 2 hét múlva megyek Krasznai dr-hoz konzultációra, előtte szeretnék infokat róla. A galériát végignézve elég meggyőző amit tud, tudnátok személyes tapasztalatokat mondani vele kapcsolatban? Eddig egy lánytól hallottam róla negatív dolgokat, más mindenki dícséri. Rajta kívül Dr. Csuhánál voltam, ő megbízhatónak, precíznek tűnik és szépen dolgozik. Várom a véleményeket mindkettejükről! köszi előre is!
103. barbus1991 (válaszként erre: 102. - Gine)
2011. ápr. 8. 16:59
Hmm, értem:) köszi azért, holnap megyek hozzá, majd meglátom mi lesz, kiváncsi leszek....ugyanis sehol semmit sem találtam róla ajakfeltöltésről...mintha senki se járna hozzá e célból:S.
102. Gine (válaszként erre: 101. - Barbus1991)
2011. ápr. 3. 23:46

Lehet,hogy ajakban mást szeretnek a lányok,ezért nem tudnak véleményt mondani Krasznairól...

Tudod,van akihez a mellek miatt mennek,van akihez nózi miatt...mindegyik területnek megvan sztem a maga "legjobbja"

Remélem azért vki tud majd választ adni:)

101. barbus1991 (válaszként erre: 83. - Gine)
2011. ápr. 3. 23:43
Igen, oda már régóta írtam, többször is, de Krasznairól még csak szó sem esik, nem válaszoltak rá, azért gondoltam, hogy megpróbálom itt is:)...nah mind1, köszi azért.
100. Gine (válaszként erre: 98. - Éjkert)
2011. ápr. 3. 10:36

Akkor azt kell mondani,és azt próbálja a doki elérni...

Az nem azért cakkosabb,mert rosszul varr a doki,hanem a sajátos sejtképződés miatt...

99. zevaro (válaszként erre: 98. - Éjkert)
2011. ápr. 3. 00:45

Szia! Szerintem ezt nyugodtan bízd a dokikra!:)

Ha mész konzultációra mond el, mit képzeltél el, és ők úgyis mondanak hozzá méretet!!!:)

2011. ápr. 3. 00:42

Nem szeretnék nagyot, max 300cc, de szerintem örülhetek ha befér a 270, talán az is pont jó lenne, majd meglátjuk mi marad -8-10kg után... Majd úgyis segít valamelyikük eldönteni. Az lenne a cél, hogy legyen olyan, mintha ott teremtek volna.

Értem én, hogy mindenkinek máshogy gyógyul, de van amelyiknél kicsit cakkosabb a vágás. Mik a butaságok? Kíváncsi lettem...

97. 62d4bb5d09 (válaszként erre: 92. - Éjkert)
2011. ápr. 2. 13:17
Szia! G. doki valoban tavoliakat csinal, ha azt kered tartsa meg az eredeti format. Ha vki akkora implantot ker, amekkoraval meg termeszetes, akkor meg fog maradni a tav, a nagyobb implantert harcolni kell nala. Az enyemek sincsenek tavol, es en azt kertem a bimbik felfele legyenek. Olyat kaptam, amilyet akartam formailag. Meretileg meg a maximumot.:) Szepen varr, de a hegesedes egyentol fugg. Frissen nekem nagyon szep vekonyak voltak a hegek, meg anyam is kiakadt rajtuk, hogy ez igen. Ma mar vastagabbak es kidudorodtak. Kenem ezerrel, igaz neha elfelejtem. Ha igy is maradnak, szerencsere nem fognak latszani, de ha let volna felvarras, akkor most bajban lennek. Na de ez az en adottsagom, hogy igy gyogyulnak.
96. Gine (válaszként erre: 95. - Ecd54f9037)
2011. ápr. 2. 12:12

Igen,igazad van,a Tiedet is szépen összehozták!:)

Bizti így van,hogy néhány dokit annyira ez nem érdekel,ahogy esik,úgy puffan...

Leslek:)

95. ecd54f9037 (válaszként erre: 94. - Gine)
2011. ápr. 2. 12:04

jelentem babám lehet rajta változtatni nekem ez a heppem legyenek minnél közelebb illetve a kiálló szétálló bimbikéim nézzenek enyhén felfele ,de középről:)

tessék lássék

amugy ez is doki függő van aki szereti a kihivásokat megcsinálja van aki ráhúzza a vizeszsákot a témára és pont nem lehet ....elhiszi mindenki...

teszek új képet

94. Gine (válaszként erre: 92. - Éjkert)
2011. ápr. 2. 11:19

Szia!


A hegekről:

teljesen egyén függő,hogy kinek milyen lesz a hege,erről nem a doki tehet!


A mellek távolságáról(amit Gáspárnak róttál fel):

Ez is a saját adottságodtól függ,hogy mennyire fognak szétállni a melleid!


Csuha,ha megkéred,berakja a nagyobbat,de egyetlen doki sem preferálja a nagy melleket,a legtöbb a természetességre törekszik,az implant méretét Te kívánságod,és adottságod határozza meg,a hegekről meg már írtam,nem dokifüggő!


Mindegyikről lehet jót is,meg "rosszat" is írni...


Azt,hogy Neked mi tetszik,el kell mondani a dokidnak,és ha olyanok az adottságaid,akkor olyat is kapsz...

Nem a csepp implanttól lesznek csepp alakuak a cickók!

93. andi6020 (válaszként erre: 92. - Éjkert)
2011. ápr. 2. 09:30
Kár, mert jó sok butaságot hordtál össze. :))
2011. ápr. 1. 22:36

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy kinek kellett újra műttetnie magát vagy kinek csúszott le az implantátum? Akkor megnézném képeken.

K. hoz szeretnék menni, mert a legszebb hegeket ő csinálta, de kicsit elbizonytalanodtam...


Gáspár doki túl távoliakat csinál, de van akiknél nagyon szépek lettek.


Csuha meg kicsiket csinál, ami előny is és hátrány is lehet, hegek nála sem túl szépek.


Már nem tudom melyikükhöz menjek. Kiről nem tudtok kritikát írni? Másik két dokiról mik a negatív tapasztalatok amiket még nem vettem észre? Priviben is lehet ha nem akarjátok kiírni a neveket.


(Nekem az tetszik ami felül is domborodik, szembe néznek a mellbimbók és nem oldalra és a távolság nem túl nagy és a hegek is szépek. Nekem is Nix mellei tetszenek a legjobban, még ha nem is csepp alakú akkor is.)


Ha lehetséges nem szeretnék vitatkozni!...

91. Gine (válaszként erre: 90. - Lara Ann)
2011. márc. 31. 19:38
Igazán nincs mit!:)Kitartás a kereséshez,majd aztán írj,hogy döntöttél:)
90. Lara Ann (válaszként erre: 89. - Gine)
2011. márc. 31. 19:15
hát...mondasz valamit:D:D:D:D...így is van..ezt fogom tenni:D..köszönömmm csajszi:)
89. Gine (válaszként erre: 88. - Lara Ann)
2011. márc. 31. 19:12

:D

Nyugi,időben meg fogod találni azta dokit,akit keresel:)Ha elmész hozzájuk,úgyis mutatnak engeteg fotót,nem csak azok vannak,amiket a honlapokon látsz...ha úgy sem tudsz dönteni,elmész egy harmadikhoz:)

2011. márc. 31. 19:09
ahham ezen filózok én is...most megnéztem Mihályfi honlapját és kicsi vagy semmi ciciből istenit csinál de talán nyúltabból nem:S...vagy a franc se tudja már kezdek beleőrülni ebbe:D...jók is meg nem is.....akinél voltam arról nem hallottam itt semmit se máshol:D....Krasznait dícsérik de amit irtatok h lent van az impli...Mihályfi is jó meg nem is:D:D:D megőrülök:D:D:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook