Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Krasznai Zsolt fórum

Dr. Krasznai Zsolt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
447. 2c63883018 (válaszként erre: 446. - 24ec3b1079)
2022. dec. 24. 20:30
Szívesen.
446. 24ec3b1079 (válaszként erre: 445. - 2c63883018)
2022. dec. 24. 04:13
Sajnálattal hallom :( Köszönöm a választ!
445. 2c63883018 (válaszként erre: 444. - 24ec3b1079)
2022. dec. 23. 14:58

Szia!

Krasznai doktort baleset érte, műtötték is ezt az infót kb 2 hete tudom.

Minden át van ütemezve nála, 2024-re tud max időpontot adni.

2022. dec. 21. 07:28

Sziasztok!


Személyes okokból nem mehetek vissza ahhoz az orvoshoz,aki elvégezte rajtam a mellnagyobbító műtétemet, és úgy döntöttem, hogy Krasznaihoz szeretnék menni a kontroll vizsgálatok miatt. Nagyjából milyen összegre számíthatok egy ilyen alkalomra?

443. Diàna3 (válaszként erre: 312. - Zizi80x)
2022. okt. 12. 16:27
Szia dia vagyok pécsen élek,és én is szertném meg csináltatni a melleim,de sajnos még nem találtam meg a megfelelő dokit,a krasznai dokirol olvasgattam mert ugy hallottam hogy jo,de most hogy olvastam amit irtál hát már nem vagyok benne biztos hogy vele szeretném megcsináltatni,elbaszott ciciket nem szeretnék,estleg küldesz képet a tiedről ha nem gond erre az emailra edinacomoo5@gmail.com
442. Diàna3 (válaszként erre: 441. - Diàna3)
2022. okt. 12. 14:19
bocs kárászt akartam irni
441. Diàna3 (válaszként erre: 437. - Farah diba)
2022. okt. 12. 14:16
Szia dia vagyok pécsen élek én is meg szeretném csinaltatni a melleim de sajnos még nem találtam meg a meg felelö dokit,pont most olvastam erröl a kárász dokiról,de láttam hogy mit irtál róla,estleg tudc valami jo dokit .estleg képet küldesz hogy mijen lett a tied ,persze csak ha nem gond erre az emailra.edinacomoo5@gmail.com.
440. moksha
2022. márc. 27. 09:49
Sziasztok! Egy mellfelvarrás+ implantcsere műtétre ki mennyit várt konzultáció után Dr. Krasznai Zsoltnál?
439. Timicica (válaszként erre: 437. - Farah diba)
2021. febr. 27. 01:19

Nekem

Nem

Ilyen tapasztalatom van.Nagyon kedves ,alázatos,és annyi időt fordított Rám,amennyire szükségem volt anélkül ,hogy picit is éreztem volna hogy siessünk.

438. Timicica (válaszként erre: 407. - Lilita1990)
2021. febr. 27. 01:17
Teljesen egyszerűen.Felhívtam a neten megadott számot,nagyon rugalmasak voltak.
2021. febr. 18. 18:46

Én nem ajánlom !! Nem nem nem !

1;Túl van árazva

2;nem szép melleket csinál

3;ha poroblémád adódik, mert nem tetszik a végeredmény, pofátlanul leráz, nem javítja ki amit elcsesz ☝🏼

Enyén szólva lealacsonyító a viselkedése

4;max 5 perc konzultáció,nem veszi figyelmébe az elvárást, olyat csinál ami neki tetszik és nem olyat amit kérnek😏

Bohóckodás színjáték kategória )

Saját bőrömön tapasztaltam a munkáját,idén más doki fogja javítani a munkáját 😏

436. Maya7 (válaszként erre: 388. - Ediiii)
2021. febr. 2. 08:05

Kedves Ediiii!

Megkérdezhetem, mennyibe került a hasplasztikád?

Én is készülök, örömmel látom, hogy elégedett vagy :))

435. Pasionella (válaszként erre: 434. - Mollyrealis)
2020. nov. 11. 10:43
Teljesen szép szád volt a beavatkozás előtt, még csak azt se lehet mondani, hogy nem volt telt, szép volt. Miért csináltattad ha feltehetem ezt a kérdést...
434. Mollyrealis (válaszként erre: 429. - Itany)
2020. nov. 9. 09:16
Ahogy mondod hülyének teteti magat ha visszamégy hozzá hogy problémàd van.
433. Mollyrealis (válaszként erre: 432. - Hanna8)
2020. nov. 9. 09:05
Nem ajánlom.Nezd meg a képgalériám. Túl töltötte az arcom, puklit csinált bele. Kacsacsőr száját. Olcsó lepukkant kinezetet csinált nekem. Az anyag egy év múltán sem szivofott föl. A botox se volt tökéletes a szemoldokom közé kaptam.
432. Hanna8
2020. nov. 1. 21:07

Sziasztok!

A közeljövôben van idôpontom Krasznai doktorhoz.

A ráncaim ,enyhítését’ szeretném,de még nem döntöttem el,hogy kezeléssel,hylauron avagy botox injekcióval.

49 éves vagyok,sajnos nagyon laza kötôszövettel.

Volt esetleg valamelyikôtôk nála valamiféle ránctalanító beavatkozáson?

Milyen tapasztalattal?

431. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 430. - Hajni_)
2020. jún. 6. 08:19
Olvassd el az előző hozzászólást
430. Hajni_ (válaszként erre: 416. - Andrea8410)
2020. jún. 5. 18:45

Kedves Andrea, láttam a bejegyzésed, hogy Krasznainál voltál kombinált műtéten. Megosztanád velem kérlek a tapasztalataidat az orrműtétről? Megvoltál vele elégedve, mármint ahogy átalakította az orrodat? Nem látok orrmunkáit sehol..

Előre is köszönöm szíves válaszod: Hajni

429. Itany (válaszként erre: 428. - Xénia24)
2020. máj. 25. 15:21

Szia!


Voltam, 850 ezerbe került (ha orrsövényműtétre is szükség lett volna, 950 lett volna), és borzasztóan megbántam.


Csupán a profilt elcsúfító, orrháti dudort kellett volna eltávolítani. Megígérte, hogy szemből olyan lesz az orrom, mint előtte (mert azzal nem volt semmi bajom), most viszont minden szögből ronda az orrom: az orrcsúcs felett kialakult egy dudor (enyhe papagájcsőr), amely minden irányból látszik, továbbá mindkét félprofilom puklis.


A két hónapos kontrollon úgy kezelt, mint egy hisztiző gyereket, degradálóan lekiscsillagomozott, és belemosolygott a kétségbeesett arcomba, mondván, de cuki vagyok. Mindvégig vaknak tettette magát, kijelentette, hogy szerinte szép az orrom, senki meg nem mondaná, hogy műtve van (persze, mert ronda), és hogy sikeres volt a műtét, hiszen tudok lélegezni (amivel előtte sem volt problémám, de nyilván hálásnak kellene lennem, amiért közel egymillióért legalább ettől nem fosztott meg).

Össze-vissza beszélt, mert először azt állította, a belső hegszövet magától felszívódik, aztán mikor megkérdeztem, hogy az orrcsúcsom feletti dudor mégis micsoda, közölte, hogy hegszövet, és amennyiben 6 hónaposan is jelen van, korrigálnunk kell (ha fizetne, sem mennék vissza hozzá). Amikor megkérdeztem, hogy a dudoromat félprofilból is lereszelte-e, merthogy most mindkét félprofilból dudorom van, rávágta, hogy persze, majd később elkezdett magyarázni, hogy többet nem is lehetett volna reszelni, mert ez az orrcsontom (őő… nos, ezzel a logikával a plasztikai sebészek semmit sem tudnának kezdeni az orr csontos részével), továbbá akkor még szélesebb lenne szemből az orrom (amelyről egyébként többször kijelentette, hogy nagyon keskeny), ami engem pont nem érdekelt volna, hiszen a dudor zavar, az orrszélesség nem izgat. Amikor megkérdeztem, hogy a félprofilból látható dudorok eltűnnek-e, annyit felelt, nem tudja.


Az első három hónapot végigzokogtam. Most is akárhányszor belenézek a tükörbe, konstatálom, hogy továbbra is ronda, amit látok, de már számolom vissza a hónapokat, hogy leteljen az egy év, és kimehessek külföldre helyrehozni, amit ennyi pénzért, össz-vissz 45 perc alatt elrontott.

2020. máj. 10. 17:30
Sziasztok! Volt valaki a Dr. Úrnál orrplasztikáztatni? milyen vélemények vannak róla? Mennyibe kerül?
2020. ápr. 2. 21:41
Én nem ajánlom ezt a bizalmi elvet amit ő csinál. Alá fekszel és rábizod magad aztán magdra vess mert elájultál a kisugárzasától es kerdezni se mertél. Se papirt se semmit nem kapsz. Szerintem ez ilye csili-villizos magát sztároló fű alatti kontárkodás.
2020. ápr. 2. 21:34
A Krasznai Zsoltál voltam ajak es nobiláris redő feltöltésen. Rossz tapasztalataim vannak. Az arcomba olyan sok hyaluonsavat töltott (ami nem volt elore letisztázva hogy hány ml lesz majd utólag derult ki), hogy mosoly helyett egy groteszk szájhúzás lett amikor mosolyagni próbálok a bal odalon egy 1,5 cm es puklival. Most fél év multán a pukli még mindig ott van a mosoly ráncban es még mindig groteszk az arcom ha mosolygok. Az ajakfeltoltes oldalrol olyan mint a kacsának ugy áll a szám mint a kacsacsőr. A puklival es a kicsit asszimetrikus száj miatt visszamentem hozzá 3 het mulva akkor még adott be a pukliba hylauront igy 1 cm helyett 1,5 cm lett. Kezdjuk ott hogy meg se akarta csinálni az ajakfeltoltést mondván hogy az nekem nem kell. Eroskodtem hogy csinálja meg fotokat mutattam mire rábolintott bár be tette volna! A végén kiderult hogy 4 ml hylauron töltött osszesen én 2 ml re keszultem, alig tudtam kifizetni.
425. vanvelsen (válaszként erre: 423. - Dorottya4)
2020. márc. 2. 00:24
Az Urszàn egy baràtnőm cicijèt nagyon elcseszre
424. farah diba (válaszként erre: 362. - Divinorum)
2020. febr. 13. 19:25

Szia

Van esetleg képed ?

423. Dorottya4 (válaszként erre: 373. - Britti2)
2020. febr. 6. 07:50
Szia! Engem dr Urszán műtött 4 hete és úgy látom, hogy nálam is lejjebb csúszott az egyik oldalon az implant. Ő azt mondta, hogy várjuk meg a 8. hetet, mert rendben leszek, de az egyik mellbimbóm teteje ott van ahol a másik alja. :-( Plusz amelyik lejjebb van annak a cicinek az alja egyenes, nem gömbölyű! Neked hányadik héten korrigálták? Most nagyon el vagyok keseredve minden tanácsot, véleményt köszönök!!!
422. farah diba (válaszként erre: 421. - Andrea8410)
2020. jan. 30. 23:05
Bizonyára már túl vagy a műtéten 😊 mesélj majd 😊
421. Andrea8410 (válaszként erre: 419. - Farah diba)
2020. jan. 26. 19:28
Koszonom a valaszod ! Es milyen ? En mar be vagyok nagyon parazva :) meg ket nap , aztan szerdan reggel mutet :) minden tapasztalat erdekel ! A rossz is ! Jaaa tenyleg : sokan azt mondtak , hogy nem a Zsolt mut , hanem valami tanonca .. ez tenyleg igy van ?
420. farah diba (válaszként erre: 412. - Mmoncsika)
2020. jan. 24. 13:51
Szia nekem a szemhéjamat is Zsolt csinálta , még gyógyulok... jövő héten varrat szedés !
419. farah diba (válaszként erre: 415. - Andrea8410)
2020. jan. 24. 13:49

Szia

Én a héten lettem kész , ugyan ez a műtét mint ami neked lesz 😊

418. csikok (válaszként erre: 388. - Ediiii)
2020. jan. 15. 20:42

Szia

Írnál nekem az orvosrol??

Milyen lett a plasztikai muteted??

Mennyibe került??

Köszönöm

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook