Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen pasi illik? fórum

Milyen pasi illik? (beszélgetős fórum)


10. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - C7bc91e822)
2009. szept. 5. 12:45

Mostanában ezen az oldalon mindig a cicababákkal vagytok elfoglalva?:))

Szerintem valami idősebb, pénzesebb, sport kocsis pasas.

9. c82ca0b957 (válaszként erre: 7. - Zsuzsa88)
2009. szept. 4. 19:09
Hát igen erre mondják hogy a szépség önmagában kevés. Sajnálom szegény lányt, mert később fog rájönni, hogy nem jó úton jár
2009. szept. 4. 19:07

Jah, nem sok szegénylegényt láttam plazoidokkal még :)


Az fiatalabb generációnak egy gazdag, menő EMOs (vagy ilyesmi, festett tépett haj, behúzva arcba, kapucnispulcsi, térdülepű gatya, csosszanó cipő és aranylánc és márkás cucc és laaazzza legyeeen) típusú srác "dukál", a régebbinek a meg az alant leírt típus :) mixer is lehet :D

7. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - C82ca0b957)
2009. szept. 4. 18:57
Ezt nagyon jól írtad. Én is ismerek olyan csajszit, aki 19-20 évesen képes volt 30 év körüli fószerrel járni, aki ronda, mint a bűn, de biztos anyagi háttere van. A csaj mindent megkap a szülőktől, egyke, de a szülők rongyos cuccokban járnak, azért hogy a lányuknak mindent megadhassanak... Értitek. Nem a legjobb a háttér. Ő csak ki akar törni ebből a körből. De akkor is... 30 évessel, aki ronda, mint a bűn...? Szép a csaj, szinte bárkit megkaphatna magának...
2009. szept. 4. 18:54

Nekem is kigyúrt jóképű pasim van, mégsem vagyok cicababa. Nem én kerestem magamnak jó pasit, az ex miatt sírtam még, mikor az új úgy levadászott, hogy azt se mondhattam, fapapucs! :D


És ha egy cicababa a külső (illetve anyagi helyzet) alapján akar keresni magának egy ilyen pasit, arról megvan a véleményem... Inkább hagyja, hadd történjenek körülötte a dolgok, előbb-utóbb úgyis kifog magának egy olyat, akivel boldog lesz. Vagy a fickó fogja ki őt. :) Ne arra menj, hogy egy kigyúrt, napbarnított/szolizott stb komát kapj el, mert az esetek többségében a jó pasiknak van barátnője, és hát nem a legszebb, ha rámászol más pasijára, azért mert te cicababa vagy. A tapasztalatok (nálam) azt bizonyítják, hogy aki nekem kellett, vagy foglalt volt, vagy más jött be neki. Akikkel jártam, mind engem vadásztak le. És nem mondhatom, hogy boldogtalan voltam. :)

2009. szept. 4. 18:53
Fú hát ez nagyon jó kérdés, mert biztos lehet szeretni egy ilyen nőt is, de ha a felületes, üresfejű, pénzéhes cicababára gondolsz akkor az a minimum, hogy pénzes legyen. Valamelyiknek, a többségének ugye az is számít, hogy jól nézzen ki, de némelyiknek csak a pénz a lényeg, aztán a pasi meg lehet 25 évvel idősebb is. A másik variáció szerintem a diszkós kidobók, meg DJ-k, akik mellett lehet feszíteni. Én legalábbis diszkóban láttam utoljára ilyet: cicababa+kidobó "love" :)
4. vinszisz (válaszként erre: 3. - Féknyom)
2009. szept. 4. 18:46
ez jó!:)
2009. szept. 4. 18:44
Fehér nadrágos, pink izompólós, rajláncos(áláminium), erősen gelézett, 48kg-os, értelmes, kerek mondatot minden szökőévben mondó macsó.
2009. szept. 4. 18:43

kigyúrt, magas, márkás sportos cuccokba járó, szolis vagy napbarnított bőrű pasi XD

a belsőt tekintve inkább komolyabb, megfontoltabb

2009. szept. 4. 18:38
Szerintetek milyen pasi (karakterre, viselkedésre, vérmérsékletre, külsőre is értem) illik egy úgymond "cicababa, plázacica" mellé? Ezt csak így tudtam kifejezni, azért írtam így, tudom, hogy nem a legmegfelelőbb kifejézésmód, de így tudjátok, hogy kb. mire gondolok... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook