Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A sok használattól elvékonyodott gyapjú párnánkkal mit lehet kezdeni? fórum

A sok használattól elvékonyodott gyapjú párnánkkal mit lehet kezdeni? (tudásbázis kérdés)


12. Serry (válaszként erre: 9. - Skar)
2009. szept. 4. 14:13
Nem is akarnám kidobni. Azért kérdem mit lehet vele kezdeni. Mert ugye amit lehet nem dobunk ki hanem addig használjuk így úgy ameddig csak lehet.
11. Serry (válaszként erre: 10. - E12ac2bb5c)
2009. szept. 4. 14:03
Napon szárítani azért jó illetve ajánlott,mert akkor sokkal frissebb lesz és még a nap is fertőtleníti. Ja és ha pl paradicsom, vagy valami más piros volt van benne azt is kiszedi a nap.
10. e12ac2bb5c (válaszként erre: 8. - Serry)
2009. szept. 4. 12:29

Köszönöm a gyors válaszod ,igy fogom csinálni. De sajnos nekem sincs erkélyem .-)). De azért reméljük egyszer csak megszárad .

kellemes hétvégét kívánok !

9. Skar (válaszként erre: 6. - Serry)
2009. szept. 4. 12:21
Add oda olyannak, akinek van. :) Nem feltétlenül kell kidobni valamit, csak mert mi magunk már nem tudjuk használni.
8. Serry (válaszként erre: 7. - E12ac2bb5c)
2009. szept. 4. 12:16
Egyszerűen be a mosógépbe gyapjú mosás programon finom mosószerrel és utána napon kéne szárítani ( azért kéne mert nekem nincs erkélyem nem tudom kitenni.)
2009. szept. 4. 12:06

Sziasztok !

Örülök,hogy van ez a fórum . Én azt szeretném kérdezni,mivel én még nem vagyok gyakorlott . Kb 6 hónapja van garniturám . Szerintem itt lenne az ideje tisztitani,bár nem koszos ,de mégis Ti ,hogy tisztitjátok ?? Bár tudom nem igazán erről szól a fórum :-))))

6. Serry (válaszként erre: 4. - Skar)
2009. szept. 4. 12:01
Nincs macskám. Amikor elvékonyodott de még lehetett használni a kisfiam kapta meg, mert neki az új nagyon vastag. De már neki sem jók. A kistestvére sem szereti.
2009. szept. 4. 11:57
Én a derékaljjal jártam hasonlóképp: ahol fekszünk rajta, kikopott. Párom már jó ideje kidobná - RONDA! -, lassacskán én is rábeszélem magam...
4. Skar
2009. szept. 4. 11:54
Ha már nagyon elhasználódtak, életük utolsó állomása lehet a macskakosár is.
3. 00346cf747 (válaszként erre: 2. - Serry)
2009. szept. 4. 11:49

Nekünk tizen-valahány párnánk van, különböző anyagokból... az összes nem ér egyet :)

Pár hete vettem kettőt, a többit bizony el kellene dobni. De befőzéskor még jó szolgálatot tesznek a gőzölőkosárban :D

2009. szept. 4. 11:47

Évek óta használjuk és mind a nagy párna mind a kicsi elvékonyodott. Eddig úgy aludtunk,hogy mindig vettem új kispárnát és akkor volt egy amin tudtam. De most már 3 van a fejem alatt és kényelmetlen. kidobni nem akarom nincs szívem. Mit lehet vele csinálni?

Új ágyneműt nevezetesen párnákat fogok vásárolni, ezeket meg nem igazán tudom hol tárolni helyszűke miatt.

2009. szept. 4. 11:46
A sok használattól elvékonyodott gyapjú páránkkal mit lehet kezdeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook