Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Allergiás vagyok, de gyógyfürdős strandolást tervezünk. Hogy oldjam meg, hogy legalább fél órát kibírjak zsepihasználat nélkül? fórum

Allergiás vagyok, de gyógyfürdős strandolást tervezünk. Hogy oldjam meg, hogy legalább fél órát kibírjak zsepihasználat nélkül? (tudásbázis kérdés)

2009. szept. 10. 15:15
Találtam egy ilyet: [link]
2009. szept. 10. 15:13

Nekem az Allergodil a panaszokat elmúlasztotta egy idő után, de a torkomon csordogált lefelé. Hallomásból ismerem még a Nasivint.

Meg volt egy ami ki volt plakátolva a fül-orr gégészeten de sajnos a nevére em emlékszem.

2009. szept. 10. 09:24
melyik a legjobb orrspray allergia ellen, ami nem vényköteles ?
2009. szept. 5. 22:25
Abszolút nem kellett zsepi :D
2009. szept. 4. 12:26
Na jó..majd beszámolok a napról :D
2009. szept. 4. 12:18

orrspray? Bár nekem a gyógyvíz is bevált az ilyen tünetekre. Gőzfürdő, szauna pl nagyon jó hatású!!

Szénanátha ellen meg méregtelenítéssel lehet védekezni, azóta nincs allergiám mióta colonixet használtam. Elötte le se tudtam tenni a zsepit.

14. 546185aeac (válaszként erre: 13. - Klimpírozi)
2009. szept. 4. 12:14
Nincs harag, igazad van, nem mindig van túlzott érdeklődés, csak ami épp eszembejut. :D :D :D
13. Klimpírozi (válaszként erre: 11. - 546185aeac)
2009. szept. 4. 11:57

te is, tekintve a fellelt fórum és szavazás témáid kkhmmm... nem minden esetben valódi érdeklődést tükröző tartalmát...

De nincs harag a hozzászólásért, ugye?Ha mégis, bánatos nem vagyok, felület nagy, elférünk mindannyian...

Allergiásként, gyakorlatból...ahogy szoktam reagálni

tudod jól!

:)

2009. szept. 4. 11:52
Hajrá
11. 546185aeac (válaszként erre: 7. - Klimpírozi)
2009. szept. 4. 11:48

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mit mondtam Neked ? Ha Te nem lennél, Téged ki kéne találni :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

De nagyon ráérsz :DDDDDDDDDDDDDDDD

2009. szept. 4. 11:47

ajánlott fürdési idő kb.20perc.mindjárt lemérem szerintem, hogy meddig bírom...de ahova megyek, eészen más a pollenkoncentráció, úgyhogy, lehet most kibírom, holnap bajban leszek :S

Szerintem fürdőköpenybe zsepidugós, és medencéből kiugrálós napom lesz

2009. szept. 4. 11:47
Nekem picit jobb lett a vízben.Mikor kijöttem akkor kifújtam .
2009. szept. 4. 11:46
Szia! Én is allergiás vagyok, viszont ha vízbe megyek, akkor sokkal jobban érzem magam! Lehet, ohgy neked is jót fog tenni. Vagy már próbáltad és nem volt jobb?
7. Klimpírozi (válaszként erre: 2. - 546185aeac)
2009. szept. 4. 11:46

malackám... fürdés előtt alapos orrfújás,orrcsepp, még egy orrfújás, és előre...

és mert prataktikusak vagyunk - mint tudjuk - fürdőköpeny zsebébe zacskó - uzsonnás méretű- abba bele használt zsebkendők tömege.. majd kuka keres és elegáns mozdulattal, pááá takony!

A medanszié szélénél gyors mozdulattal pihenőszékre lepakol, széken kézügyben minden kellék / fürdőköpeny, zacskó, tízes kiszerelésű 4 rétegű zsebkendő, orrcsepp, orrspray,..amit csak akarsz /kérdem, hol itt még a para?????

:)

2009. szept. 4. 11:45
Szerintem nem fog előjönni a gyógyfürdőben az allergiád,tudomásom szerint a legtöbb gyógyvíz alkalmas az allergia gyógyítására,úgyhogy biztos hogy inkább jót fog tenni a gyógyvíz.
2009. szept. 4. 11:43
Én perpill nem mernék belevágni egy ilyenbe. Tiszta takony vagyok, a szemem könnyes, vezetés közben elkap a hapcizás, nagyon zavaró......:(((
2009. szept. 4. 11:43
Tisztzits előtte alaposan orrot és biztosaan kibirtod egy ideig
2009. szept. 4. 11:42
Kimész a vízből és kifújod, más nem megy. Hova mész? Ha máshogy oldod meg, inkább kihagyom azt a fürdőt. :)
2009. szept. 4. 11:39
Malac ötletek nem érdekelnek :)
2009. szept. 4. 11:39
SZiasztok. Allergiás vagyok, de gyógyfürdős strandolást tervezünk. Hogy oldjam meg, hogy legalább fél órát kibírjak zsepihasználat nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook