Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eggyel több fogamzásgátló tablettát vettem be... fórum

Eggyel több fogamzásgátló tablettát vettem be... (beszélgetős fórum)


11. 656f03db60 (válaszként erre: 8. - Fiatal nő)
2009. dec. 5. 16:41
már vártam...
10. 9bc5015697 (válaszként erre: 9. - 099c0bed40)
2009. okt. 3. 11:12
Hm, én azt csináltam, hogy 12 órával eltoltam, szóval eddig péntek este vettem be mindig az elsőt, miután kettőt vettem be egyszerre, csütörtök este kellett volna az újat kezdenem. Én viszont péntek reggel tettem, azóta reggelente veszem be. 1 hétig persze volt óvszer is kiegészítésként, nehogy valami legyen... Remélem nem lesz még, majd 5 év múlva inkább. :)
9. 099c0bed40 (válaszként erre: 7. - 9bc5015697)
2009. okt. 2. 20:08

Szia, annyit variálhatsz az újabb levél elkezdésekor , hogy ne pont vasárnapra jőjjön meg a vérzésed.

Ne 7, hanem csak 6 nap szünetet tarts, azaz egy nappal előbb kezdd el szedni a következő csomagot, és akkor már rendben is vagy a továbbiakban--már ha jól értem a problémádat.


A két tabletta véletlen bevétele nem okozhat semmilyen komoly bajt, ezen ne izgulj.

2009. okt. 2. 10:20
Milyen jó, hogy én nem szedek ilyen hülyeséget... :-P
2009. szept. 4. 07:57

Hú, kaptam választ net dokitól is. :) Azt mondta nincs semmi, eggyel előbb kezdődik a 7 napos szünetem, és így majd minden... Na ez aztán nincs ínyemre, mert akkor vasárnapra tolódik a piros betűs napok kezdete... az egyetlen nap, mikor a batátom és én is szabad vagyok...

Szóval akkor ti 7, vagy 8 napot tartottatok?

2009. szept. 4. 07:44

Köszi a válaszokat!

De akkor ti hogy folytattátok? A végén 7 napos szünetet tartottatok, és minden egy nappal előbbre került, vagy az új levelet a megszokott napon kezdtétek el?

2009. szept. 4. 00:37
látom biztosra mégy... mi ilyet sose használtunk...
2009. szept. 4. 00:05
Nem lesz semmi baj,folytasd mintha mi sem tortent volna... anno en is jartam igy... :-)))
2009. szept. 3. 23:35
Velem is már előfordult.Ne aggódj! Legfeljebb előbb érkezik egy két nappal a menszeszed.
2009. szept. 3. 23:16
semmi különös - kicsit megbolydulnak a hormonjaid, de folytasd, mintha mi sem történt volna ......
2009. szept. 3. 23:13

Sziasztok!


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Én ahogy az előbb lenyeltem, és tettem vissza a levelet dobozba, azt láttam, hogy már üres a péntek... Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Fogalmam sincs, hogy ma, tegnap, vagy tegnap előtt "repetáztam". Mi lesz ilyenkor hónap végén, hogyan kell tovább szedni, mi lesz a következő hónapban?

Valaki tud segíteni? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook